Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toit kui energia
CC õpetuse järgi midagi muud peale energia ei olegi. Inimene on samuti energiakeeris või kera millest see füüsis on temale tunnetatav osa. Energiat on erinevat, on omasttav energia ja mitteomastatav, lisaks ka sellised energiad mida ei tunnetata ja millest ei teata. GMO aga tundub olevat selline energia mida inimene osaliselt omastab. Saab söönuks ja kogub rasva, aga inimese kookoni peenkehale ehk nähtamatule osale ei anna kõike vajalikku või isegi tekitab kahju.Taimemürgid ja GMO suurendavad kordades saagikust aga kasu organismile on väike. Sellest ka toidu hind. NSVL liha kilo 2.20 min palk 60 hiljem 70 rubla kuus. Nüüd liha 2.80 ja min palk ~550 kuus. Kas elame 8x paremini? Piima liiter 35 senti, NSVL-us 26 kopikat suhe umbes sama. Kondiitritooted ja tordid ka umbes sama suhe. Ehk toit on muutunud väga odavaks ja seda saab ka vaene ära visata, lisaks see "toit" säilib ülimalt kaua! Nii on säilitus ja E aineid lisaks taimemürkidele ja GMO-le täis topitud. Normaalse ja naturaalse toidu maitse hakkab (tegelikult ongi!) ununema. Miks on palju ülekaalulisi, igasuguste allergiatega haigeid, vähki ja muid haigusi? Arvan, et toit on põhjuseks. Naturaalset ja 100% puhast toitu isego ökoletis pole. Eriti mõjub lastele kellel organism kasvab, meiesugustele üle 60a. pole see enam nii ohtlik. Miks EU võitleb vanade igipõliste taimesortide vastu kus seemnete ja istandike müük on keelatud, kõik peab olema GMO? Põhjus on ainult rahas: GMO taimed seemnetest ei idane ja pead alati uue seemnevilja või istandi ostma. Kui lisada ka taimemürgid ja hilisema töötluse sälitus ja E ained tulebki toit mis nagu toidab aga organismi enamusega mida ta nõuab ei varusta. Sellisele toidule lisaks veel mikroahi ja ongi uus EU "toit". Muidugi lõke teeb alati ka selle paremaks, mis on sašlõkk muutunud eeesti rahvusroaks? Ikka seetõttu, et sütel tehtud sašlõkk isegi sellest lihast on maitsvam ja mahlasem kui muidu valmistatud, samuti tuhas küpsetatud kartulid. Leek peab otse toitu puutuma mitte, et teed kastrulis lõkke kohal toitu, siis (vist) tule omadused jäävad olematuks. Samuti naturaalne suitsutamine, mitte kemikaali mis annab suitsu maitse lihale sisse süstimine. Naturaalses suitsus suitsutatud kala.....võrratu. EU-s aga suitsutamine on selline toiming mis nõuab tohutult pabereid ja bürokraatiat. Enamus suitsutooteid ei ole naturaalsed vaid kunstlikud. Lisaks veel maitsetugevdajad, need ongi süüdi ülesöömises, sest toit on nii MAITSEV. Aga seda poleks vaja.
Peamine, et see kõik avaldub alles tulevikus, jamad toiduga tulid koos "vabadusega" ja 90-ndatega. Hetkel on liiga vara veel otsustada mida see kõik kaasa toob! Ja aafrika demograafiline plahvatus sai ka alguse lääne abist "nälgivatele neegritele". Ja sealt edasi juba kõik see "hea" mida EU meite õuele toonud. Eesti kui EU ääremaa ja ainuke võimalus muutuvas maailmas hakkama saada oleks leida oma nišs. Nišš aga oleks puhas loodus, öko toit ja rahulik neegrivaba keskkond kuhu siis rikkurid tuleks elama. Umbes nagu Monako.....
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=sK3aK8QBTI4
Lõpupoole on juttu grafeenist ja päris lõpus on väide, et seda segatakse ka toidu sisse.
Vasta
„...CC õpetuse järgi midagi muud peale energia ei olegi....“

Kuidas energia iseennast tunneks?
Vasta
(16-08-2021, 20:43 )Q11 Kirjutas: „...CC õpetuse järgi midagi muud peale energia ei olegi....“

Ehk CC õpetuse järgi nimesele mittesobiv energia. Mida inimene kes energiat ei näe nimetab mürgiks. Kahtlen aga kõik on võimalik kui vaktsiinidest ei piisaBleh
Vasta
(16-08-2021, 20:43 )Q11 Kirjutas: „...CC õpetuse järgi midagi muud peale energia ei olegi....“

Samamoodi nagu keha tunneb iseennast, see on teadvus. On teada et energilisi eluvorme eksisteerib. Usun, et vaimsuse kõike teadaolevaim sügavaim osa ehkä hing ( soul) on ka vaid energiline konstruksioon.
Vasta
„...Samamoodi nagu keha tunneb iseennast, see on teadvus....“

Nii...kui oled Sügavas Unes, kuidas keha „iseennast tunneb“? Kui ajus on tajud välja lülinud, pole midagi „näha“.
Teadvus „näeb“ siis vaid Sügavat Und.
Teadvus on Päris Mina. Ta ei kao kusagile. Inimene on see kes „kaob“...ööpäevalõikes kasvõi.

Vasta
(17-08-2021, 17:54 )Q11 Kirjutas: „...Samamoodi nagu keha tunneb iseennast, see on teadvus....“

Nii...kui oled Sügavas Unes, kuidas keha „iseennast tunneb“? Kui ajus on tajud välja lülinud, pole midagi „näha“.
Teadvus „näeb“ siis vaid Sügavat Und.
Teadvus on Päris Mina. Ta ei kao kusagile. Inimene on see kes „kaob“...ööpäevalõikes kasvõi.

Kui sa oled sügavas unes, sa tunned ennast. Ainult et sa ei ole sellest teadlik. Nagu samamoodi sa ei tunne igat juuksekarva peas väljaarvates kui sa sellele mõtled.
Vasta
„...Kui sa oled sügavas unes, sa tunned ennast. Ainult et sa ei ole sellest teadlik. Nagu samamoodi sa ei tunne igat juuksekarva peas väljaarvates kui sa sellele mõtled...“

Oehh...hakkame otsast peale.
„Mis vaevab Sinu südant, mis iial nõuad ka...“
Ei oot nüüd läks sassi...need olid mõttepildid Kevade filmist...Smile

Tähendab Teadvus ongi Mina. See kes Sa tegelikult oled. Teadvus tunneb koguaeg Iseennast. Mispärast peaks Teadvus „tundma“ juuksekarva?
Sa samastad mõtte „Mina olen keegi“ ja Teadvuse „Mina Olen.“
Või kuidagi pendeldad nende vahel.
Vasta
(17-08-2021, 19:08 )Q11 Kirjutas: Tähendab Teadvus ongi Mina.

Teadvus muutub kiirelt (näiteks psühhotroopide mõju all), siiski Mina ei muutu väga kiirelt. Teeksin sellest selle järelduse, et teadvus ei ole mina. Teadvus on Mina suhtes ainult üks pilt lõpmatult pikalt filmilt.

Vasta
„...Teadvus muutub kiirelt (näiteks psühhotroopide mõju all)...“
Psühhotroobid kangutavad ego Teadvusest tsipa eemale...tekitavad „suurema prao“. Siis on Teadvusel Iseennast lihtsam tajuda.
„...Teadvus on Mina suhtes ainult üks pilt lõpmatult pikalt filmilt...“
Ja mis oleks see „film“ ilma piltideta? Kuidas me seda nimetaksime?
Vasta
(17-08-2021, 20:05 )Q11 Kirjutas: Psühhotroobid kangutavad ego Teadvusest tsipa eemale...tekitavad „suurema prao“. Siis on Teadvusel Iseennast lihtsam tajuda.
Ja mis oleks see „film“ ilma piltideta? Kuidas me seda nimetaksime?

Usun, et oled tõele lähedal. See mida teadvuse kaudu võib enda minast aru saada. See on nagu projektsioon. Kui Mina on projektori kaudu loodud pilt, siis ise see projektor on teadvus. Mingisugune funktsionaalne element.

Siiski kui võtta arvesse, et teadvus elab aja sees siis see ei ole mitte nii lihtne ja otsene.

Seda filmi nimetaksin hingena. Kui vaim on olendi füüsilise keha energiaolemus, siis usun et hing on midagi veel sügavamat. Tuleb meelde Kalevipoja mingi aasta tõlke esimesel leheküljel kirjutatud sõnad "Eesti hing ei sure iialgi". Hing peaks olema ajatu, midagi mis on ajast väljaspool.

Vasta
„...Siiski kui võtta arvesse, et teadvus elab aja sees siis see ei ole mitte nii lihtne ja otsene...“

Oot-oot. Aeg on illusioon. Ta on mõte. Mõte ei ole endast teadlik, ehk mõte ei „näe“ ennast ega teist mõtet.
Teadvus näeb aega. Aeg (Minamõte) on Teadvuse (Mina) sees.

Vasta
Energiast läheb jutt kaugele. Energiaid on erinevaid, peamine, et inimene suudab omastada ilma oma tervikolemusele kahju tegemata. Palju selles tänapäeva GMO toidus kasulikku energiat on, ehk sellist mida inimene omastab? Rasvumine on üks näitaja ja igasugused allergiad.
"Siiski kui võtta arvesse, et teadvus elab aja sees siis see ei ole mitte nii lihtne ja otsene". Väidetakse, et aeg ja ruum on inimese väljamõeldised ehk vajalikud maailma tajumiseks. Reaalsuses need puuduvad. Reaalsus tuleb kahjuks rahule jätta sest inimkonna teadmised sellest on üpris piiratud. See on ammu tõestatud, et teadvus ei peitu lihakehas ehk peas, vaid energiakehas ja saab iseseisvalt korpusest eemal olla.
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=0NMiSSEGpKg
Bulgaaria bloger räägib tänapäeva toidust. Kui kana saavutab normaalsetes väli tingimustes kaalu 1,4kg 6-8 kuuga siis broiler saavutab selle juba kusagil 2-3 nädalaga. Kõik on GMO, nii broiler kui toit kui ka kõik muu. Selline toit ei mõju hästi ei broilerile ega ka inimesele kes tema liha sööb ja tulemused on veel teadmata. Inglismaa hullu lehma tõbi oli tekitatud kondijahu söötmisest ja tulemuseks oli 46 miljoni lehma hukkamine. Kuna kõik meie ümber on lõppkokkuvõttes energia siis on lootust, et inimene kui selline muteerub selisel määral, et tema energeetika ei ole enam söögikõlbulik ka CC "lendajatele". Tulemuseks on ka nende väljasuremine koos inimesega, muidugi eeldusel, et nad ei leia muud toiduallikat. Ehk kokkuvõttes on shwab ja Ko eesmärgid ülimalt ambitsioonikad. Kogu olemasolev maakera eluskooslus hävitada koos siin n.n. heade kui ka halbade esindajatega. Milleks ja kelle huvides? Seda keegi ei tea ainult teooriad, et alates 2012a muutus maakera "valitseja". Eelmine oli paha aga uus on "hea"......temale on kõik see siinne loomaaed vastukarva ja see tuleb hävitada.
.....
Inimene katsetab ise teadmata mis see kaasa toob. Ja see ongi meie praeguse teaduse peamine suund.
Vasta
Imelikud andmed, kontrolllimata andmed: alates 24.01 hakatakse EU-s putukaid ja laipade osi toitu segama ilma pakendil märkimata. Imelik aga väidetavalt ka mRNA komponente hakatakse toidu kaudu inimestesse sisestama. Ehk mingi veebruari keskpaigast alates tuleb olla ettevaatlik kaupade ostmisel suurtest kaubanduskettidest. Juttu on sellest Telegrammi-s ja ka selles lingi viimases osas kus naine räägib ukrainas toimuvast:
https://www.youtube.com/watch?v=JppQ70nQK7Y
Ei hakka oma arvamust avaldama, sest seda ei saa kontrollida. Väidetavalt davosis vastuvõetud otsused!
Vasta

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas leida energia kohti slippin 34 29,458 25-06-2018, 06:38
Viimane postitus: Tinar
  Elava inimese energia jäänuk Triinu83 11 5,899 23-07-2017, 02:33
Viimane postitus: cambodia
  Energia parasiit selgus 8 14,381 02-08-2016, 11:26
Viimane postitus: Digitaria
  Maalid ja fotod kui salvestatud energia WhiteWolf 23 18,575 14-06-2016, 10:34
Viimane postitus: Müstik
  Energia meie sees Celtic 9 8,083 08-03-2016, 14:05