Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alaealised nõiad ja muud parahuvilised
#1
Hei!
Kas siin leidub noori maagiahuvilisi, kes oleksid umber 15 eluaasta kanti? Laugh Ise olen 15 aastane Kuressaarest pärit tüdruk ja tahaksin väga kellegiga nendel teemadel vestelda. Kõike head!
Vasta
#2
Selline uus teema siis.
Vasta
#3
Siin on midagi, väga valesti!
Tavaliselt selles vanuses lapsed, tegelevad armastusega. Selles vanuses hakkavad hormoonid möllama. Kui ikka katus ära sõidab – ei aitta, ei ussi ega püssirohi, et tegelda millegi muuga. Mulle tundub, et olete mingi eriline nähtus, mida võib tõepoolest nimetada parratokssaalseks.
Igal juhul, soovin ma sulle jõudu ja visedust – endale mõttekaaslaste leidmiseks!
Julge algus on juba pool võitu!
Vasta
#4
(07-03-2017, 08:42 )kalldunn Kirjutas: Siin on midagi, väga valesti!
Tavaliselt selles vanuses lapsed, tegelevad armastusega. Selles vanuses hakkavad hormoonid möllama. Kui ikka katus ära sõidab – ei aitta, ei ussi ega püssirohi, et tegelda millegi muuga. Mulle tundub, et olete mingi eriline nähtus, mida võib tõepoolest nimetada parratokssaalseks.
Igal juhul, soovin ma sulle jõudu ja visedust – endale mõttekaaslaste leidmiseks!
Julge algus on juba pool võitu!

Mis siin ikka nii valesti olla saab, vahepeal peab saama selles hormooni mõllust puhata ka.
Ise ka sealt kandist pärit ja selles vanuses sai samamoodi otsitud, uuritud seda teemat, kui vähegi mahti sai.
Aga vaadates tänapäeva inimesi, on suht raske leida selliseid inimesi - kõik on nii skeptilised, kuna võltsi on liiga palju meie ümber (enamus arvavad, et see ja see on kõik lavastatud - kuigi üksjagu seda ka on loomulikult)
Olen ka üritanud tööl erinevaid parateemalisi jutte alustada, aga kui ei ole inimesel huvi, siis seda nagu ei tule ka, lihtsam on eitada kõike...

Ja noh olgem ausad, kõige parem parasõber ongi ju paraweb! (vähemalt minu jaoks.)
Vasta
#5
Paraweb sai alguse u 13 aastat tagasi, kui asutajaliikmed umbes sellises vanuses olid, seega mis siin ikka imestada Smile kui huvi on, siis ongi kõige õigem aeg asjaga tegeleda!
Vasta
#6
(08-03-2017, 17:21 )PiziIngliito Kirjutas: Paraweb sai alguse u 13 aastat tagasi, kui asutajaliikmed umbes sellises vanuses olid, seega mis siin ikka imestada Smile kui huvi on, siis ongi kõige õigem aeg asjaga tegeleda!

Tõsi. Kuid selle foorumi kullavara olid siiski vanemad parahuvilised, kes andsid siin aastaid võrratuid linke, teadmisi, artikleid, kanaldusi jne jne. Kuid kahjuks on nad erinevate meetoditega siit lahkuma sunnitud.
Õnneks on enamus materjalist säilinud. Seega tõelised parahuvilised kaevuvad vanematesse foorumi materjalidesse...vältides "ahjualuste" vaenulikkust ja skeptilisust.
Vasta
#7
Mina olen noor vanainimene, varsti 54 aastakest saab täitanud ja ikka veel vanainimesed on vingunud mu peale et SINA, NOOR INIMENE. Olen näinud ühte keskeas inimest hüppamas 2,5 meetri kõrgusel asunud katuse servale kus ta end kohe momentselt sisse sättis, see toimus ülikiirelt. Ta on karatemeister. Randlane nimeks. Tore, et noor inimene ikka otsib. Otsiv Vaim leiab.
Vasta
#8
Olin isegi huvitatud sellistest asjadest kui olin 15 ja ega kõiki noori ei saa ühte patta sokutada.
Vasta
#9
Muidugi oleks see – imearmas! Kui noored hakkaksid esoteerikaga tegelema. Aga sõna esoteerika on kõikide para nähtuste üldine mõiste. Kohtudes psühholoogidega, vaidleme alati selle sõna tähenduse üle. Oleme jõudnud järelduseni, et sõna psühholoogia tähendab tegelikult – hinge tasandi teadust. Aga mitte ükski psühholoog ei tegele tegelikult, hinge tasandi teadusega. Vaid käitumiste harjumiste uurimisega. (Kaudne tegevus).
Muidugi oleks imetore – kui noored võtaksid oma õlgadele – HINGE TASANDI TEADUSLIKU UURIMISE. Alustada saate siit.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Moodustage krupp. Leppige kokku, et üksteise saladusi välja ei nuhi.
Tegelikult, kui hing on juba väljunud oma hinge kudunt ja ta hakkab kirjeldama, seda mida ta näeb – kõik see on juba niivõrd fantastiline, et saladuste uurimine, muutub kahvatuks varjuks.
Edu teile – noored! Julge algus on pool võitu!

Vasta
#10
Laul sellest, kuidas paravärki ja noortevärki saab edukalt ühendada.

J. Karjalainen
Telepaatia

Mäletan, kuidas me hiilisime üles üürikorterisse.
Vaata et sa vanaema üles ei aja, sa ütlesid,
jäta tossud esikusse.
Ja sa keetsid meile teed
idamaise kombe kohaselt.

Kas sa usud üleloomulikku?, sa küsisid,
kas sa usud telepaatiasse?

refrään:
( Tähevalgel,
seal voodi veerel.
Kui me siis ükskord suudlesime,
oi siis ma tõesti uskusin imedesse. )

Me kuulasime sõnumeid
raadio sahinast.
Ja proovisime liigutada lauda
mõtte jõul.
Seina taga vanaema
muudkui köhis ja köhis.
Meil oli ülitaju,
tema ei kuulnud midagi.

(refrään)

Miks sa mulle just nüüd
nii mitme aasta järel meelde tulid?
Vist hõljus kusagilt minuni
su kätekreemi lõhn.
Või äkki juhtus midagi
suuremat kui elu?
Kas sa mäletad, kuidas me mängisime
telepaatiat?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kellelgi voodoo raamatuid või muud infi? Tutanhamon 35 15,758 09-12-2007, 11:03
Viimane postitus: martin65

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat