•  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20(current)
Teema hinnang:
 • 1Hääli - 5 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
(14-02-2018, 14:54 )Viimne Roomlane Kirjutas: http://www.affaritaliani.it/cronache/pam...no-meluzzi-

Artiklist ilmneb et naise südant on söödud. Suguelundistest ja muude kehaosade tarbimisest toitumise eesmärgil juttu ei ole. Veel räägitakse võimude vaikimisest et vältida võimalikke rahvarahutusi.

Viimne Roomlane teab rohkem kui siin artiklis seisab.
Kust Viimne Roomlane on oma jutu võtnud? PALUN LNKI!
https://pagulaskriis.ee/rootsi-opetaja-v...n-tulemas/
Elust rootsi "heaoluriigis". Olen kusagilt lugenud, et osades rootsi linnaosades öösel liikuda pidi olema ohtlikum kui süüria sõjategevuse piirkondades. Viimastes võib "jopata", seal aga mitte.
Siin juttu süürlasest kes naist põletas. Kas neid oli mitu? Jutust jääb mulje nagu oleks ähvardanud, üks süüria naine sai raskeid põletushaavu....nii vähemalt kirjutati:
https://pagulaskriis.ee/integratsioon-ee...saadikuks/
See on küll err uudis kuid ridade vahel ülipeen info. Kak zdorovo et meil on oma Putin!
Artikkel on kirjutatud sõltumatu telekanali PBK videoloo põhjal ning ilmus algselt Tallinna sõltumatus ajalehes Pealinn.
https://www.err.ee/681486/madis-seppam-m...st-surmast
Ph34r2 Alles astuti "eesti - logo - oksendav konn"-ga ämbrisse, kulutati omadele jopedele üle 200tuhande jewriku ja jälle ämber! Palju see n.n. logo siis maksis......jälle 250tuhat, millega siis härra Lusti on selle "võidu"teeninud, kas ka soroslane?:
https://pagulaskriis.ee/kas-eesti-100-lo...rma-pealt/
https://www.ohtuleht.ee/821787/kas-eesti...irma-pealt
Siin üks õnneliku lõpuga mõrvakatse:
https://pagulaskriis.ee/uks-onneliku-lop...a-uputada/
Vägistamisõudused – Saksa karnevalid lõid seksikuritegude rekordeid. Peavoolumeedia vaikib!

Tänavustel Saksa karnevalidel toimunud seksuaalrünnakute arv oli isegi politseile šokeeriv. Ainuüksi Kölni karnevalil vägistati 4 naist, neist 2 väga jõhkralt. Noorim ohver oli 14-aastane, kes sattus Dresdenis iraaklasest vägistaja ohvriks.

Kokku registereeriti 66 seksuaalset rikkumist. Võrdluseks, eelmine aasta oli neid "vaid" 18.

Politsei tugevdas karnevalidel turvalisusmeetmeid. Näiteks Kölnis eemaldati karnevalilt 1389 isikut, kes häirisid üritust. Seegi arv on möödunud aastaga võrreldes kahekordistunud.

Kostümeeritud suurrongkäigud, mis eelnevad traditsiooniliselt kristlaste paastuajale, toimusid mitmetes Saksa linnades.

https://www.wochenblick.at/zu-fasching-v...ungs-hor…/

https://www.kansalainen.fi/saksan-karnev...tyivat-a…/
(18-02-2018, 19:29 )Viimne Roomlane Kirjutas: Vägistamisõudused – Saksa karnevalid lõid seksikuritegude rekordeid. Peavoolumeedia vaikib!
https://www.wochenblick.at/zu-fasching-v...ungs-hor…/

https://www.kansalainen.fi/saksan-karnev...tyivat-a…/

Palun linke, kus tõesti räägitakse sellest, millest Viimne Roomlane siin jutustab.
Lõpuks ometi on see selgelt välja öeldud. Saksamaa peaks Nato st lahkuma. Ühe aastane etteteatamine ja Rammsteini sõjaväebaasi -peakorteri sulgemiseks kahe aastane etteteatamine.
Mina tervitan seda ,mingil juhul ei tohiks sakslased lasta ennast jälle vöörasse sõtta ässitada.
https://de.sputniknews.com/politik/20180...ggression/
(19-02-2018, 19:02 )Punahabe Kirjutas: Lõpuks ometi on see selgelt välja öeldud. Saksamaa peaks Nato st lahkuma. Ühe aastane etteteatamine ja Rammsteini sõjaväebaasi -peakorteri sulgemiseks kahe aastane etteteatamine.
Mina tervitan seda ,mingil juhul ei tohiks sakslased lasta ennast jälle vöörasse sõtta ässitada.
https://de.sputniknews.com/politik/20180...ggression/

Kui nad veel türklase, neegrid ja moslemid koos nende "kaitsjatega" välja saaksid...
(18-02-2018, 20:02 )pikksukk Kirjutas:
(18-02-2018, 19:29 )Viimne Roomlane Kirjutas: Vägistamisõudused – Saksa karnevalid lõid seksikuritegude rekordeid. Peavoolumeedia vaikib!
https://www.wochenblick.at/zu-fasching-v...ungs-hor…/

https://www.kansalainen.fi/saksan-karnev...tyivat-a…/

Palun linke, kus tõesti räägitakse sellest, millest Viimne Roomlane siin jutustab.

Hakka pihta:
http://www.dw.com/en/anti-christian-crim...a-42430403
http://gatesofvienna.net/2018/02/the-isl...-evidence/

Küsimus pole, et kas see kari siia jõuab või ei vaid selles kui kiiresti see toimub.

PS. Kuidas võideldakse Saksamaal vägistavate moslemite ja neegritega - naised peavad vastavad püksid jalga panema:
https://voiceofeurope.com/2018/02/german...y-quickly/
Üks põnev uudis (mis võibolla siiski sobib valitsevale ajakirjandusele? Kui sobib, siis pole teemakohane ja võib vabalt kustutada). Saksamaal torkis pensionär 17 veebrruari õhtu kolme migranti noaga.
Raskelt sai viga 17-aastane afgaan, kergemalt pääsesid 25-aastane iraaklane ja 19-aastane süürlane.

Ründaja oli rängalt purjus topeltkodakondsusega (Vene-Saksa) 70 aastane vanahärra, kes ette hoiatamata haaras noa ja tungis kallale eelmainitud migrantiddele. Mehe pidasid kinni pealtnägijad veel enne politsei saabumist. Asja uuritakse kui tõsiste kehavigastuste põhjustamist ja motiiviks peetakse ksenofoobiaat. Oma tegevusega tahtnud vanahärra võimudele märku anda, et pole migratsioonipoliitikaga nõus. Mees lasti hijem politseist tulema. Uurimine käib.

https://lenta.ru/news/2018/02/19/ksenofob/

Mnjah.
Valge rass kuulub Euroopas hävitamisele, ka Rooma paavst tegutseb selle nimel.
http://www.italianiperlapatria.info/2018...-dai-neri/
Lühidalt- Nigeerlasest kardinal teatas itaallastele, et nad peavad ära harjuma, et nad vahetatakse mustade vastu välja...
Lugu sellest, kuidas korvi saanud türklane lasi maha 16 aastase pruudikandidaadi ja haavas ja tappis tema pereliikmeid -ning pani video Fbsse. Fb aga ei olnud seda inimeste ehmatuse ja raporteerimise peale valmis maha võtma, kuna see kogukonna seadusi ei riivavat. (on küllalt juhuseid kui sõna Neeger pärast on konto kinni pandud ) Seega jõuti seda tükk aega ilkuda ja kommenteerida ning kiita sõprade poolt kui tublit türklast .
http://mvlehti.net/2018/02/20/rukkaset-s...cebookiin/
GRUPIVÄGISTAMINE ROOTSIS: Enköpingis vägistati grupiga 14-aastane tütarlaps. Ohver sai juhtunust raske psüühikahäire.

Esmaspäeval algas Enköpingis kohtuprotsess kolme "uusrootslase" üle, kellele pannakse süüks 14-aastase tütarlapse grupiviisilist vägistamist. Kuriteo muudab eriti kummaliseks, et see toimus keset päist päeva maja katusel, edastab PT-Media.

Juhtum leidis aset läinud aasta 29. oktoobril, kui kaks "uusrootslaslast" Bukuru Beninka Thibault (sünd. 27.8.2001) ja Subhi Yaser (sünd. 13.3.2002) meelitasid noore tüdruku kohaliku noorsookeskuse katusele, rebisid tüdrukul riided seljast ning vägistasid ohvri. Kõik kolm tundsid teineteist, sest nad õpivad samas koolis.

Sündmused said alguse reede pärastlõunal, kui Bukuru Beninka Thibault peatas koduteel oleva tüdruku sooviga temaga juttu rääkida. Jutustamiseks valis ta kohaliku noorsookeskuse katuse. Sinna roniti redelit mööda.

"Jutuajamine" lõppes tüdruku jaoks vägistamisega.

Kui Thibault olid oma asja lõpetanud, kutsus ta katusele veel kaks "uusrootslasest" sõpra, kes jätkasid šokiseisundis oleva tüdruku vägistamist. Üks neist, Mohammad Ziad, vägistamises ei osalenud, vaid oli kutsutud kui kaameramees, jäädvustades toimuvat mobiiltelefoniga.

Hiljem, kui tüdruk oli end kokku võtnud ja juhtunust teavitanud, peeti vägistajad nädalaks kinni, kuid vabastati seejärel, sest nad eitasid kuritegu.

Tüdruku jaoks õudused alles algasid. Ta ei saanud enam minna kooli, sest "uusrootslaste" sõpruskond hakkas teda koolis terroriseerima - tüdrukut sõimati hooraks, tema peale sülitati ja ähvardati vägivallaga. "Uusrootslased" nimelt hakkasid kõik tüdrukut pidama hooraks. Ohvrile lõppes see raskekujulise psüühikahäirega, ta lukustas end koju ja lõpetas täielikult väljas liikumise.

Enköpingi koolijuht võttis aga "vaesed vägistajad" erikaitse alla, neile vaadati Västeråsi linna uus kool, kuhu "vaesekesed" saavad iga päev maksumaksja kulul sõita taksoga.

Kohtuistungil "uusrootslased" otseloomulikult lükkasid kõik süüdistused tagasi. Nende arvates tüdruk ise tahtis (või lausa nõudis) seksi.

Protsess jätkub.

https://pt-media.org/…/enkopingissa-alko...kaynti-j…/
Sattusin suht veidrale uudisele ega oska seda isegi kuhugi teemasse paigutada. Kuna islamistidest on siin nii palju juttu, siis ehk ma täiendan...

ISLAM TUNGIB PEALE

Venemaa Sberbank on islami toetuseks astunud uue ja huvitava sammu. Nimelt avab ta oma esindustes/filiaalides nn "islami aknad", kus teenindatakse kliente šariaadi reeglite järele.

http://www.finanz.ru/novosti/aktsii/sber...1016586726
Mis siin mõista... erinevalt kõlupeade kilast, nagu oleks Venemaa kindel kants islami vastu ja lääne tsivilisatsiooni viimane tugipunkt, annab see uudis üheselt teada, et islam on VF märksa laiemalt levinud kui Lääne-Euroopas ja et näiteks Moskva on suurima islami kogukonnaga pealine Euroopas.
https://m.ohtuleht.ee/860643/katrin-lust...-vabandust
Kuu-uurija saaga. NO99 ja maksudest kõrvale hoidmine, Eino Baskini-lt teatri ärastamine ja muud. Viimane uudis, et keegi neist pervodest kõnnib kassinahkses kasukas. ja selline on eesti 100 juubelit organiseeriv trupp. Teatri piletitulu on alla 25% dotatsioonidest, s.o. maksumkaksja raha ~1mill aastas peldikusse loopimine.
Õigluse huvides tuletan meelde et E.Baskin süüdistas oma teatri pankrotti viimises Taani lavastajat .Kahjuks ei tule nimi meelde.
Mäletan suurepäraselt kui ta teles avalikult ütles (selle lavastaja kohta)Kuradi juut selline,mina olen ka juut aga juute on igasuguseid.
On pakse ja peenikesi,pikki ja lühikesi jne.
Minu arust väga täpselt öeldud aga seda keda Baskin tõeliseks süüdlaseks pidas ei meenuta enam keegi.
NO99 ja need Ojasood ja teised olid tollal paratamatus tulekustutaja rollis.(No 99 alles siis muidugi loodi) Eks see Baskini ja tema hilisema vimmamehe mäng käiski riigilt raha väljapressimise peale. No et kes siis Baskini teatrit julgeb pankrotti lasta. Kuid Eestis on siiski sageli olnud varjatud julgust mida targu sageli varjatakse. See annab julgust, et meie rahvas elab praeguse pimendamislaine üle.
(22-02-2018, 07:26 )Ill be back Kirjutas: Mis siin mõista... erinevalt kõlupeade kilast, nagu oleks Venemaa kindel kants islami vastu ja lääne tsivilisatsiooni viimane tugipunkt, annab see uudis üheselt teada, et islam on VF märksa laiemalt levinud kui Lääne-Euroopas ja et näiteks Moskva on suurima islami kogukonnaga pealine Euroopas.
Venemaal on islamiusulised keskvõimu kontrolli all. Läänes ilma tegevad "sõjapõgenikud ja pagulased" sooritavad tegusid milleks neid on eelnevalt Mossadi poolt treenitud ja õpetatud ning käib ka pidev juhendamine. Venemaal ei ole islami poolt tekitatud kaost ja massirahutusi ning terrorit (väljaarvatud harvad rünnakud), ei levi seal ka massilised valge inimese ründamised ja vägistamised. Venemaa islamiusulised teavad väga hästi kui valus neil saab olema kui nad julgeks häält tõsta. Euroopas samal ajal politseinikud löövad tantsu või jooksevad mustade märatsejate eest ära.
(23-02-2018, 19:52 )Tinar Kirjutas: Venemaal on islamiusulised keskvõimu kontrolli all. Venemaal ei ole islami poolt tekitatud kaost ja massirahutusi ning terrorit (väljaarvatud harvad rünnakud), ei levi seal ka massilised valge inimese ründamised ja vägistamised.

Et Venemaa keskvõim siis nagu tugevdab kontrolli sellega, et näiteks pangateenuseid osutatakse šariaadi järgi? Ühest küljest nutikas. Moslemid on pisut õnnelikumad ja ei kipu ehk nii kergesti "massiliselt vägistama"... teisest küljest... kes siis on kelle kontrolli all? kas moslemid Venemaa keskvõimu või keskvõim moslemite kontrolli all?

Kas üldse tehakse Venemaal statistikat vägistajate religioosse kuuluvuse alusel? Laugh
Pedofiiliast kõnelevad vene arvamusliidrid, et Venemaa on pedofiilide paradiis.
Tsitaat:Venemaal on islamiusulised keskvõimu kontrolli all. 

Tõesti või...huvitav, kes kelle kontrolli all on, Kadõrov keskvõimu või keskvõim Kadõrovi all. Lauslollusi pole vast mõtet postitada, Tinar. Moslemid teevad Moskvas mida tahavad.

https://youtu.be/jO6zevDdkW4
Tinari jamaajamise taustaks- islamiterrorism aastal 2017 Venemaal...

24 марта — Боевики в Чечне атаковали воинскую часть Росгвардии. Силовикам удалось отбить нападение и уничтожить 6 террористов. В перестрелке с бандитами погибли шестеро бойцов Росгвардии[136].3 апреля — теракт в Петербургском метрополитене унёс жизни 16 пассажиров[137], пострадало 87 человек[138]. Ни одна террористическая организация не взяла ответственность за этот теракт, однако, по мнению источников в правоохранительных органах, террорист-смертник — 22-летний уроженец Киргизии, гражданин РФ Акбаржон Джалилов — мог быть членом ранее неизвестной террористической группировкой «Катиба аль-Имам Шамиль», связанной с «Аль-Каидой».4 апреля — убийство двух сотрудников ДПС в Астрахани. Ночью они прибыли на вызов о ДТП, сделанный нападавшими, похитившими их табельное оружие. На следующий день четверо нападавших были задержаны, 6 апреля оставшиеся были убиты в ходе спецоперации[139].8 апреля — Двое сотрудников полиции убиты неизвестными в городе Малгобек[140].21 апреля — нападение на здание УФСБ в Хабаровске. Антон Конев 1999 г.р., вооруженный автоматом и двумя пистолетами, расстрелял сотрудника и посетителя приемной здания УФСБ, после чего погиб от рикошета собственной пули. Оружием он завладел в стрелковом тире, убив инструктора][141].13 августа — Обстрел полицейской машины в Ингушетии. Погиб милиционер, ранен ребенок. [142]19 августа — резня в Сургуте. В центре города террорист нападал с ножом и топором на прохожих[143]. Было ранено 7 человек. Нападавший был ликвидирован двумя выстрелами наряда полиции в ходе погони. Ответственность за резню взяло на себя запрещённое в России «Исламское государство». 12 декабря 2017 года директор ФСБ Александр Бортников впервые официально назвал произошедшее терактом[144].28 августа — Нападение на полицейских в Каспийске. Двое боевиков атаковали на АЗС сотрудников полиции с ножами, один погиб, второй ранен. Оба нападавших убиты. [145]5 ноября — Нападение на пост ДПС в Назрановском районе Ингушетии. Смертник совершил самоподрыв, после чего его соратники устроили перестрелку с сотрудниками полиции, убив двоих и еще двоих ранив. Оба стрелявших убиты. [146]

Need on vaid riigi vsstu toimunud. Aga on ju ka veel inimeste ahistamised. Ja ka sel aastal on üks rünnak toimunud, 18 veebruaril
Eesti 100 on meil muud uudised varjutanud. Süürias aga asjad muutuvad halvemuse poole, nüüd ameeriklaste poolt hukkunud. Kas neid samuti varjatakse:
http://mynnm.ru/blogs/TbINZ/amerikanskay...hoy-voyny/
http://mynnm.ru/blogs/makcim15/chetyre-s...u-v-sirii/
Muuderl saitidel on sellest samuti juttu....mitte aga kõikjal. Nüüd tuleb oodata ameeriklaste vastust.
Bleh päris militaarteemat pole mõtet teha sest see on ammu olemas:
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic...66&t=27395
Siin aga arutlust sõjast ja selle olemusest:
https://heureka.postimees.ee/4419877/sta...1488886147
Araabiamaades sõjad on sürr, sõna otses mõttes. Tõde sealt otsida on mõtetud vähemalt avalikest allikatest.
Siin foorumis kui juba süüriat lahata siis "arusaamatuid" pilte ja muud mida nagu ei tohiks olla. Süüria Tartus-i sõjaväebaas ja lennukid lahtiselt tiib tiiva kõrval rivis (kindlasti ka tangitud, kuidas muiduBleh)? Kas venelane on lol või pilt on mujal tehtud? Samuti viimane palgasõdurite hukkumine. Taktikaliselt nagu ei klapi, nii ei käituta kui ainult.....ei tahetud ohvriks tuua s.o. meelega. Ja sõja hind € või $? Militaarnetis oli kusagil tabel palju on venemaa ukrainas kulutanud alates 2014a. ja tuli välja ~50miljardit $! See on umbes venemaa 1a. sõjaline eelarve, palju aga süüriasse? Arvatavasti ajaühikus rohkem kuna lennuväega on tegemist. Kas venemaa kulutab ~50% oma sõjalisest eelarvest ukrainas ja süürias? Midagi nagu ei klapi, kas kulud on nendes konfliktides üle paisutatud või venemaal sõjaväele läheb tunduvalt rohkem?
See aga on on selge, et enne süüria ja ukraina sõja lõppemist venemaa vaevalt, et kusagil veel hakkab madistama? Aga järsku eksin? Hitleril oli ju Barbarossa plaan samuti sundkäik sest muud võimalust polnud ja järsku on venemaaga samuti?Ph34r2
http://rahvuslane.blogspot.com.ee/2018/0...-viva.html
Praeguseks selgunud andmetel neegrid (ilmselt) vägistasid ja lõikasid elusalt tükkideks (itaalia k „pugnalata (quando era) da viva“) 18-aastase Pamela Mastropietro Maceratas, Itaalias. Siinkirjutaja oletas õieti, et on "väheusutav üksainus neeger suutis surnukeha tükeldada ja maha matta". Vahi alla on siiani võetud kolm Nigeeriast kohaletoodud neegrit: 29-aastane Innocent Oseghale ja 23-aastane Lucky Desmond, kolmanda nime ei olnud võimalik leida. Innocent Oseghale elamisest leiti verised riided ja tütarlapsele kuulunud esemeid. Ta viibis Itaalias ebaseaduslikult. Ohvri kehast on välja lõigatud süda, mis on kadunud. Kahtlustatakse, et neegrid on selle ära söönud – neegrimaal levinud kombe kohaselt, millest jälle ei saa rääkida – rassism.
Seal pidi seda ette tulema. Samuti on ära lõigatud ja kadunud tütarlapse rinnad ja suguelund. Nii ei õnnestu üheselt tõestada vägistamist. Itaalia peavoolumeedia spekuleeris varem, et Pamela Mastropietro oli narkomaan ja suri üledoosi tulemusel, üritades niimoodi neegrite süükoormat kergendada. Praeguseks on see peavoolumeedias "tõsiasjana" esitatud väide osutunud valeks (itaalia k non deceduta a causa di una overdose di eroina).
https://www.youtube.com/watch?v=5kcWdKc5iVM
Siin on juttu vagnerlastest ja ka muust. Näiteks DNR & LNR n.n. vabatahtlike saatusest. Asi on ikka päris P...ses.Ph34r2
Kuna siia teemasse ei ole päris pikka aega midagi para-web'i temaatikaga seonduvat postitatud ning asi kisub vägisi uueks räägime-venemaast-teemaks (kusjuures enam ei viitsita isegi venekeelseid materjale või tsitaate emakeelselt kokku võtta), siis läheb asi esialgu kuuks ajaks lukku.

PS: Otsuse juures teema sulgeda mängis omajagu rolli ka üha kuhjuvad teated kaaskasutajatelt teemapostituste ja -arenduste mittevastavuse osas foorumi eesmärkidele.
  
 •  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Isemõtleja uudised ja mõttekillud. isem6tleja 33 3,296 11-01-2024, 23:34
Viimane postitus: isem6tleja
  Venekeelsed uudised Päikeseinsener 13 11,754 19-02-2018, 16:50
Viimane postitus: Zorro
  Vanad uudised excubitoris 2 4,029 17-10-2016, 17:06
Viimane postitus: Punahabe
  Filers Files ehk Hr. Filersi UFO uudised kogu maailmast excubitoris 121 61,003 02-08-2014, 17:18
Viimane postitus: excubitoris
  [split] [split] UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele) 0 507 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat