Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NEOKULTISM
No nüüd on minul kulmud kuklas. Ehk suur õpetaja võtab nüüd seletada. Kuidas saab olla egoism eraldi ja ülimuslik surmakultus? Kui inimne on terve elu pühendunud surematusele, nii kehas kui vaimus, kuidas sellest sai äkki surmasoov? Iga päev algab ja lõpeb keha ja vaimu ,kogu loomepotentsiaali ulatuses, balsameerimisega. Kõik praktikad ainult sel eesmärgil. Olgu siis egoism. Miks on siis kogu elusiht olnud masside sellese egrgori sisse toomin? Ühisenesetapp? Allutada kogu vaimruum oma ego alla? Kole suur suremine siis käsile võetud. Kust on pärit aga soov surma viia kogu ruum? Haarata kaasa kogu reaalsus vaid oma egoismi altari ohvriks? Suren ise, võtan kaasa kogu egregori ja muu kukub ise kokku? Egoterrorism? Suur õpetaja pole veel kordagi välja öelnud oma tegeliku jumalatahet. Pühavaimu soov hävitada kogu dimensioon vaid slleks ,et jumalapoeg taevaminemise päeval kõik õiged paradiisi oskaks lükata. Kabalismi kõrvad laperdavad juba ammu. Ülima isekuse tervikegoism? No sellisel juhul on ju mer-ka-ba õigustatud. Jumala tõld. Hetke okkaline ogaõun ei ole rahuhetkes veel kuidagi tervikkasutatav. Igasse okkapüramiidi võib küll mahtuda aga muu jääb siis seisma. Igasse püramiidi tippu nihutades lakkab liikumine teistes. Mer-ka-bani jõudmiseks peaks liigsed okkad ära kuivatama. Siis on ise hetkes vallatav ning võib sünnitada terve ilma oma väljas. Nii palju vasturääkivust iseendal. Isekus ja isetus isegi ei põimu. Kogu loome on kaose jälgedes ning selle väestamises. Suu räägib üht -loome väljendab vastupidist. Oleks ma kristlane -ütleks ,et lahti on pääsenud metslane. Mina mõtlen , et las igaüks valib ise isekuse või isetuse või püüab neid taakaalus hoida-kas nii ma olen nüüd isekas? Las igaüks valib surma või surematuse- jälle isekus? Aga kui ma nüüd suunan kogu loomepotentsiaali kõige ja kõigi eest suunal põrgust taevasse -olengi ühtäkki isetu? Allusin suurele tahtele? Kas kolmusk ,,njuueidzi,, siin killimas-on antikristuse avalik tapmine? Või on meelega lahti lastud paabel? Jeesuse pihk kägistamas eluväärtusetut? Pihus on viis tippu. Mehel viies tipp üles-naisel jõuga alla surutud. Kattudes ongi mer-ka-ba-taavetitäht. Ainult ,et ära langemise jäägid jäävad ning üla ja ala püramiiditipud ikkagi põrgut ja taevast looma. Mis kuradi surematus või surm?
Kuidas saab nimetada looduse kestvust, isetasakaalustumist ning taastootmist, mis samuti kõiksusest ja tema tahtest on sündinud, nimetada värdjalikuks surematuse vähkkasvajaks? Ma näen ,et pühavaimust valesti arusaanute mass on seda ise parasiidina hävitanud. Parasiite püramiidi tippu kihutades -ei pea veel kõike ära hävitama. Kestku seal surm ja surematus nii nagu kõiksus sel sündida laseb. Mis peaks surijal või surematuse ihkajal sellest asja olema?
Vasta
(23-11-2016, 23:56 )pimedus Kirjutas: kogu murjami "vastuväidete" arsenal - kuri poeesia, paha -ism, halb mõistus, uhke ego, mis veel? ma pole nendele väidetele vastu. kas on veel veel väiteid?
säga:
Ei. Minu jaoks on olemas tüdrukulik korrapära, poisilik korrapäratus, mehelik tõde ja naiselik kaemus. Kuid kaos ei ole minu jaoks mehelik ega naiselik, vaid moonutus, haigus, tahtlik kurjus, parasiitlikkus, orjus, viirus, vampiirlus, vähkkasvajalik surematus. Jah on olemas ka mütoloogilisi ürgkaose kirjeldusi, kuid see on minu jaoks lihtsalt 0. dimensioon ehk pimedus. Kas see minu tajukirjeldus meeldib või mitte on igaühe oma probleem, aga minu jaoks on see täiesti lihtne ja loogiline arusaam.

Vist selles ongi häda ,et mingit kuldst keskteed pole leitud. Suu räägib korda ja vaim loob kaost. Ei sulata ühte vaid kordamööda elustab kumbagi. Nii hullumeelset terviku killustamist -ülim süsteemitult ei oska küll tõesti kuhugi -luse ega -ismi alla usaldada. Ükski kild ei leia sarnast ,et kattuda. Ülejäägid pudenevad aina peentemateks terakesteks. No vähemalt on see liikumine. Ainult ,et kust soov seda jälle ,,tervikuteks,, vormida. Kuhikpüramiidid. Skisofreeniliselt vastuoluline kaos.
Jumala leidnu jumalik käitumine , et muuta kord ja tervik uuesti kaoseks ning seeläbi luua sama vana kord uuesti tervikuks. Matemaatika numbrilisus läbi geomeetria. Tundub ,et vastaspeeglid on teineteist sodiks peksnud. Kas kõik on ikka korras õpetaja? Ausalt kohe. Ühe korragi.
Vasta
Minuga on täna rohkem korras kui kunagi varem Laugh
stepsel:
sa lihtsalt ei saa pointile pihta ja näed kõike totaalses nihkes. surm on loomulik elu osa, surematus aga haige kaoseline illusioon. enesetappu teeb lõpuks aga surematus.
Vasta
Aga seda mu ju küsingi. Aita aru saada. Kus sa näed minus soovi saada surematuks? Miks õpetaja teeb seda ise iga päev? Vastupidiselt surmaminemisele? Surma suremiseks on tee nulli. Õpetaja laieneb aga lõpmatusse. Kui mina olen loobunud minatahtmast ja lasen end kanda kõiksuse tahtest? Ja õpetaja teeb täpselt vastupidi? Miks mulle tundub ,et siin kirjeldatud egoism on välise kaotanud ning kokku tuleb idiotism. Sihipärast ja sihikindlat segadust külvates on see isekas ja egoistlik. Kas õpetaja arvab ,et kõiksuse vaim nii just areneda tahabki? Millal üldse on kõrgem tahe avaldanud soovi , et inimene peaks kauplema hakkama surma või surematuse üle? Soovid-ihad-tahtmised. On seal üleüldse vahet , mis peale jääb? Sünd on juba valmistumine ,,enesetapuks,,.
Kuda ka ei vaata -ei saa mina pointile pihta. Iga õpetaja post on kui ogaõuna uus okas-püramiid. On aimatav selle paiknemine samal viljakehal aga iga okas välistab ja naeruvääristab eelmist. Tahtlik kaos korras. Ma saan aru küll tuhandetest eevatütardest. Keeda või moosiks -ikka on mürgine ja tekitab hallukaid. Õpetaja on oma elu jooksul tootnud terve vaimuruumi . Otsata suure ,,õigete,, egregori. Õpetaja korduvad vihjed ,et stepsel püüab virgumiseni viia liiga palju ,,väärituid,,- on siis hävimisväärse hatune pesa? Maaema on litaks osutunud ja loodus ise parasiidiks? Kui loodus ja maa tahavad enesetapu korraldada , kas parasiidid saavad siis valged linad? Et kes siis ikkagi on parasiit. Kas see ,kes püüab kõike säilitada või see kes hävitada? Jeesuslaste jõuga paradiisi ubimine paiskab kõik muu velgi sügavamasse põrgu? Isa-poeg-pühavaim taeva ja ema-tütar- kurivaim kaosesse? Õpetaja - kes ja mis on selles pildis teel surematusse ja kes surma? Mis või kes seda sinus nii on tahtnud väljendada? Näita näpuga konkreetselt oma viie sõrme tõlgenduses.
Loodus on alati tasakaal ja isetus. Eks ole eluõigus igal seemnel. Olgu või ahvatleval õunapuu seemnel.
Vasta
Vahepeal viisin algteksti mõned uuendused ja parandused sisse. Lorenz küsis, kuidas need aegruumiga seostuvad, sain sellele ka vaikselt jälile. Samuti tõstsin 3nda dimensiooni 5ks, edaspidi siis sedasi:
1. d. Poisiliku Hingeväe julge ja ebakorrapärane seiklusmatrix (vaimne paremtee). Tunnetatav ideaalidentiteedi uuendusliku minatahte jõuna (volition). Sarnaneb eesti sõnale "voli" - power, right, liberti, authority. Sõna "ego" - egomina, eneseuhkus. Pikkuseline ruumimõõde. "Inspiration" - loomingulisus, geniaalsus, innovatiivsus, sissehingamine, vaimustus, inspiratsioon.
2. d. Tüdrukuliku Mõistusväe alalhoidlik ja korrapärane reaalmatrix (vaimne kuratee). Tunnetatav materialistliku andmefaktilise ja vanameelse plaanilisusena. sõna "conservative" tõlked - konservatiivne, alalhoidlik, säilitav, tagurlik, (füüsiline) parempoolsus, uuendusvastane. Tasapinnaline ruumimõõde.
3. d. Meheliku Korpusväe meisterlik ajamatrix (oskustee). Vaimselt taga maagilise oskuste vertikaalringidena. sõna "master" tõlked - meister, kapten, isand, peremees, õpetaja, valdaja, käskija. Aeg ehk ajalisuse mõõde.
4. d. Naiseliku Vaimuväe hooliv üldmatrix (kaemustee). Vaimselt ees müstiline muster ja horisontaalkasv. Sõna "regard" tõlge - hoolima, pidama, arvestama, suhtuma, vaatlema, hindama, austus, lugupidamine. Ruumiline mõõde.
5. d. Androgüünne Tahteväe/Ise valikute keskmatrix (Jumalate võimalustetee/arengutee). Tsentri tervikelu ja holistiline integraalsus. Aegruumiline keskpunkt - "mina olen" olemise potentsiaal ja elu sünni ja surmapunkt. Sõna "Valik" tõlked - choice, option, alternative, selection, pick, mix, set, spot. Sõna "self" - ise, enese, isedus, mina, samane. "Taipamine, arusaamine" - realization; grip; insight.
0. d. Pimedusevägi/Isetus. No-matrix. Puhkus kui surm. Aegruumitus. Passiivsus. Igavik. Pimedus.
Vasta
(23-11-2016, 18:04 )pimedus Kirjutas: stepsel:
tegele palun omaenda eluga, mitte minu päästmisega või misiganes naljaka virvendamisega sa siin tegeled ma ei tea ega taha teada. isekus = isetus
1 = 0
Tõsta siis 1 ja 0 ringi ning päästa mind. Palun. Aga ära unusta-ruumis ei ole enam allikapinda. On vaid see , mida sa ise sinna panid.

Vasta
Õpetaja Laugh on oma surmast lihtsalt teadlik ja käib igal öösel ilusti surmas puhastaumas, seetõttu on ka päevane isekas tahteline kasv loodusega kooskõlas. Kui oled loobunud oma isekast minatahtest, nagu väidad, siis toitud vaid võõrtahtest nagu parasiit - loobud iseendast... peavad kõik teised seda sinujärgi tegema... kogu loodus peab olema sinumoodi isetu ja surnud... lõputu enesetapp... teeks siis vahet isetul surnud ööl ja isekal elusal päeval... iga asi omal ja õigel ajal.
Vasta
Aga miks peab mingeid poolusi hoidma jõuga eraldi? Lahutama tahtlikult ja teadlikult kui nad võivad olla ka üks. Kui ma olen loodusega sümbioos-kuda see on võõrtahte parasiitlus???? Või olen päikese parasiit? Ehk isegi universumi? Millest toitub sinu üha laienev egregor? Aga ehk ongi surm ja surematus kattuvad ning kokku enesetapp-sünd? Sa ei arva seda? Mitut okast on vaja loomeks?
Vasta
aga milleks ööl ja päeval vahet teha? äkki seetõttu, et nad lihtsalt pole päris üks...ja seesama!
parasiitlikuks jamaks läheb kui ei teadvustata kõige loomulikku surelikkust. sellest peab iga inimene ise aru saama, mingi õpetaja seda tema eest teha ei saa.
Vasta
Millal ma püüan millelegi või kellelegi kleepida suremise või surematuse templit? Kõik on üks ja seesama kuni neid mõistuses kaheks ei kista. Miks sa püüad terminaatorit valguse ja pimeduse vahel nummerdada? Küpsedes saab teadlikusest teadvustatus. Teadvustatus jagab kätte mõõdupuud ja jõukohasuse. Tagajärg-hind-vastutus. Enesesse ja enesest. Elu. Eks võimenda edasi õndsuse massmeditatsioone päeva ja öö piiril. Küll lained üldväljas ka sinuni jõuavad. Teisteni jõuavad nad nii kui nii. Lained mustast august ääretuse poole neist ei heitu. Kas päeval ingel-öösel saatan? Päeval sünnitan ja öösel tapan? Duaalsus. Jumalik tahe? Kõik ,kes meditatsiooniga ei ühine ongi parasiidid? RMK excel.
Vasta
mõistus ei kisu niisama kuhugile midagi, elukõiksuse loomus ongi duaalsus. kui kõik oleks vaid üks, siis ei toimuks mitte vähimatki liikumist, poleks ööd ega päeva ega üldse midagi. kas hetkel on öö või päev või mõlemad korraga? kui sinul on praegu mõlemad korraga, siis sinu mõistus on sind tõesti vaid rumalalt ärahüpnotiseerind. täiesti utoopiaulme keiss oled Laugh
heal surelikkusel ja kurjal surematusel vahetegemine on suenda huvides. kui ei usu ja kõik on üks, siis pista käsi tulle, saad ehk ükskordki targemaks! Smile
Vasta
Ainult üht poolust võimendades tekib vastujõud alati. See on reegel ja see on seadus. Vastutus. Pead end üldvälja esishamaaniks-müstikuks ja ei suuda näha valgust ja pimedust korraga? Oleks jeesust või buddhat südamega kuulatud -oleks kõik shamaanid . Religioone poleks iial sündinud. Püüa oma ogaõun korraks ühte teadvuse teadmisse. Vaata ennast kui tervikut. Vaata ka mõistust-killustajat. Tule mõistusest välja -näe nüüd kõiki seoseid korraga. Kui ei näe , siis ei ole tervikut veel tekkinud. Nagu öeldud-tee kõike nii nagu ihaled. Allikat siit ei leia. Lainetab terve reaalsus hoopis. Vähemalt neid laineid võiks n'ha.
Vasta
(24-11-2016, 14:13 )pimedus Kirjutas: kas hetkel on öö või päev või mõlemad korraga? kui sinul on praegu mõlemad korraga, siis sinu mõistus on sind tõesti vaid rumalalt ärahüpnotiseerind. täiesti utoopiaulme keiss oled Laugh

Miks nad korraga olla ei või siis? Näiteks võid ka välja piiluda.
Vasta
miks kass ei või korraga koer olla? võid ka paitada... võib küll ulmefantaasiates. aga üksnes ulmefantaasiaga kuhugi ei jõua.

stepslike:
sa ajuvaba olend... kui ütled et tule mõistusest välja, siis sellega sa ise juba eraldad sisse ja välja tulemise. ja nii ongi. eraldused on sinu ja minu mõistusest täiesti sõltumatult olemas.
ja religioonid eksisteerivad massiliselt kuna inimesed just põhiliselt südamega ideaalkujul seda tajuvadki, kuid ammugi mitte oma faktilise mõistusega, nagu selgesti näha ka sinu puhu.
Vasta
Ühisväljas on jälg kurbloolisusest, et me armsa krt-i ärapööramises juba aegu tagasi ning tänini pimedusest väljapääsmatuses on tugevalt mängus Icke karvased hullutused.
Nüüd siis on kõigil võimalus seda "enneolematust" kogeda ekraani turvalisel vahendusel kõrvaltvaatajana: nii juhtub inimesega, kes Ickesse sukeldub ja seda juttu uskuma hakkab. Sad
Vasta
pealinnalinna tundlejate ibavälas võibolla...
Vasta
isegi siin https://www.youtube.com/watch?v=qW9K-bZQU9g
Vasta
(25-11-2016, 19:57 )pimedus Kirjutas: pealinnalinna tundlejate ibavälas võibolla...

Pean lõpuks vastama samasuguselt korduvatele repliikidele teisest dimensioonist, mul pikad juhtmed, alles nüüd sain aru, et tegemist küsimusega: tõsi, pealinna väli pole ehk igaühele see päris õige ja ehe, ka sama lugu on perifeeriaga, mitte kõik ei pea seda piisavaks -
ometi pole keskkond kuhu sünnime siinse vaatepunktist vaba valik, samas on see vajalik ja valitud Ise kõrgemalt poolt. Üks on kindel: kellegi päritolu pole põhjus enda või kellegi teise alavääristamiseks. Näiteks ei ole ma isiklikult tulnud sellepeale, et kedagi maakaks sõimata, või neegriks, või pedeks... - hoopis iseasi on kolkakompleks, mis võib osaks langeda nii kivilinnas kui ka perifeerias põdejale, kes pole rahul sellega kes-kus ta parasjagu on ja selle eest maksab end varitseda igaühel - see just taolise alavääristamise kui võõraviha vormis väljendubki, tegelikkues ent ei ole lihtsalt veel iseennast leitud, ei olda endaga rahul.
Vasta
Kas ei peaks olema neo-okultism?
Vasta
"Neokultism" on väga äge sõna. Mina ei oleks selle peale tulnud. Muhe keeleüllatus.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat