•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 45
  • 46
  • 47(current)
  • 48
  • 49
  • ...
  • 60
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suur Eksitus (The Great Deception)!
(27-04-2022, 21:45 )Q11 Kirjutas: „...Mõtlemine ei ole tunnetuse jaoks ja sellega tõesti Jumalatunnetuseni/kogemuseni ei jõua....“

Valgustumine ei ole kogemus, seda tuleks alati meeles pidada.
Kui Vaatleja ja Vaadeldav saavad Üheks...või Tunnetaja ja Tunnetav, siis seal pole Kogejat ja Kogetavat.
Kahesus kaob. Aga Reaalselt pole peale Ühe midagi olnudki.
Patune mõte küsiks – „Aaaga...kas see kõikvõimas Üks saaks ennast hävitada?“
Kui Jumal mõtleks, toimuks see umbes nii – „Nii....ma hävitan ennast eile...hmm...aga ma ju eksisteerin...niiet ma ei saa ennast hävitada eile. Aga ma hävitan ennast homme, ehk tulevikus....hmm....ootan ja ootan seda homset päeva...aga see pagan ei saabu? Aaa...nüüd mõistsin...ma saan ennast hävitada Praegu ehk Hetkes.
Ei oot...aga ma Ise olengi ju Hetk....“

No siin Sa ikka Q11 suudad üllatada.Alustad suurejooneliselt-Tunnettav ja Tunnetaja saavad üheks,mõtlesin veel rnidagi endas   juurde,kaob kurjus,kaob ka rõõm,aga saan endas Aru  ,kes Mina olen.Mina OLEN SEE.
Kui mina sain aru,kes Mina olen ,siis täna Minul ei  tekki mõtteid enda hävitamisest,aga Sina siin veeretad  oma mõtet-Patune mõte ütleks – Q11 rägib - „Aaaga...kas see kõikvõimas Üks saaks ennast hävitada?
Kunagi Sa küsisid minu käest,kas Sa ei usu Jumalat Keldrimees.
Kui Mina saakisn  tõeliselt aru,et MINA OLEN SEE ja ma sooviksin ennast hävitada,siis tähendab Sa nägid seda ENDAS ,mis väärib ainult hävitamist,mitte PATUKAHETSUST.

Samas olen täielikult nõus  mikan arvamusega-iga inimene tunnetab oma arvamust erinevalt,vastavalt oma teadmistele ja kultuuritaustale.

Kes vajab ühte kongilööki.kes ,sõna OM,TEADMIST/.kes  vajab sajapealist sümf.orkestrit.

Kui sulle lüüakse kongi,siis Maa Ja TAEVA väravad vajuvad kokku ja Sa saad teade,kes Sina oled.

Ilmutuse Raamat
Vasta
Enda hävitamise mõte tekkib alati eraldiseisval minal....Sealt ta ketrab selle ka Hetkele (Päris Minale)....sellest tulenebki sellise küsimuse  vigane paradoks.... Smile
Vasta
(28-04-2022, 21:39 )Q11 Kirjutas: Enda hävitamise mõte tekkib alati eraldiseisval minal....Sealt ta ketrab selle ka Hetkele (Päris Minale)....sellest tulenebki sellise küsimuse  vigane paradoks.... Smile

Milan-Iga Inimene on oma tunnetuses erinev../Lisan JUURDE-Jumalik/

Ma täiesti aksepteerin Sinu tunnet Q11,aga  IGA Inimene on ainulaadne ja selles peitub Jumala Loomingu Võlu JA 

Wõti.

Q11 TEKST-Sealt ta ketrab selle ka Hetkele/Päris Minale/

Vastus Keldrimees-Kui saabus teadmine -MINA OLEN SEE,siis kaob AEG ja RUUM ,

Kui MINA OLEN SEE,siis Aega ehk HETKE  ei ole.Kirjeldad kahjuks minule arusaamatut nähtust HETK/AEG/,kui MINA OLEN SEE..

Milan-iGA inimene on jumalik .

Täiendus.23.53.28.apr.-leidsin prillid üles ja olin kirjutanud Milan ,aga tahtsin kirjutada Mikan.

DEJA -VU ,olen ka varemalt prillid peega puruks istunud.
Vasta
Video: "Kristus-teadvus" on vääraks tunnistatud Jeesus Kristuse enda poolt!

(me tunneme seda ka kui Kõrgema Mina teadvust või kui kõikeläbivat Mina teadvust; oma-enda "jumalikkusest" teadlikuks saamist; hinduismist tuntud ka kui Samadhi jne; oma materjalides olen ka põhjalikult lahti seletanud, et miks see on võrdne esimese suure eksitusega "jumalateks" saamise lubadusega, mida Saatan/Lucifer Aadamale ja Eevale Eedeni Aias ka pakkus ja mis tegelikkuses põhjustas nende tasakaalust välja langemise, nende vaimse languse, tõelise ühenduse katkemise Jumala endaga ja surma tekke maailma)

Vasta
Great deception - kõige suurem pettus on see, et me oleme erinevad (ego on illusioon ja välised detailid on tähelepanu kõrvalejuhtimine sellelt, et me oleme sarnased). Samuti on Jumalast/Loojast religioonide ja usundite kaudu enda "õige" illusiooni loomine soovmõtlemine, pettekujutlus (kui "õige" välja jätta, siis üks vaatenurk paljudest). Koos egoga tekitab see konflikte ja soosib vaenlasekujundi loomist erinevuste baasil, et sõdida "iseendaga", eluga (elu ühisteadvus). Võitlus peaks olema eelkõige iseendaga, enda egoga, mitte ülejäänud eluga.

Kui vaadata maailma "sellisena nagu see on", siis muutuvad paljud "suured pettused/eksitused" jmt arusaadavaks ja on näha, et paljuski on need enda aju poolt loodud.

"Dialogues with scientists and sages: The search for unity", Renée Weber
"By analogy with physicist's splitting of the atom, the mystic is engaged in splitting his self-centered ego and the three-dimensional thinker that sustains it. The ego, like the atom, coheres in time through its "binding power", what Buddha called "the aggregates" (skandhas) that make up our personality.
When the binding power of the physical atom is released in an accelerator, the resultant energy - staggeringly huge - becomes freed. Analogously, huge amounts of binding energy are needed to create and sustain the ego and its illusion that it is an independent, ultimate entity. That energy is tied up and thus unavailable for the "high energy state" that mystics like Lama Gorvinda, Fr. Bede, and Dalai Lama assert in these pages is necessary to reach inner truth.
Energy thus preempted cannot flow into other grooves. The sage who has seen through this principle and understood it, no longer fragments and exhausts himself trying to hold his bounded self together, but lets go of the ego and releases its energy, opening a channel to the limitless universal energy. The clearer and less obstructed the channel, the greater the free-flowing energy available. Though it is difficult for the layman to follow, this principle underlies all mysticism and it is repeatedly invoked by the sages in these dialogues."

"Dialoogid teadlaste ja tarkadega: Ühtsuse otsimine", Renée Weber
"Analoogiliselt füüsiku poolt aatomi lõhestamisega tegeleb müstik oma enesekeskse ego ja seda ülal hoidva kolmemõõtmelise mõtleja lammutamisega. Ego, nagu aatom, ühtlustub ajas oma "siduva jõu" kaudu, mida Buddha nimetas "agregaatideks" (skandhadeks), mis moodustavad meie isiksuse.
Kui füüsikalise aatomi sidumisjõud kiirendis vabastatakse, vabaneb sellest tulenev energia - jahmatavalt tohutu. Analoogiliselt on vaja tohutul hulgal siduvat energiat, et luua ja säilitada ego ning selle illusiooni, et see on sõltumatu ülim üksus. See energia on seotud ja seega kättesaamatu "kõrge energiaga oleku jaoks", mida müstikud nagu Lama Gorvinda, Fr. Bede ja dalai-laama väidavad neil lehekülgedel, et see on vajalik sisemise tõeni jõudmiseks.
Niiviisi ennetatud energia ei saa voolata teistesse soontesse. Tark, kes on selle printsiibi läbi näinud ja mõistnud, ei killusta ja kurna end enam, püüdes oma piiratud mina koos hoida, vaid laseb ego lahti ja vabastab selle energia, avades kanali piiramatule universaalsele energiale. Mida selgem ja vähem takistatud kanal, seda suurem on vabalt voolav energia. Kuigi võhiku jaoks on seda raske järgida, on see põhimõte kogu müstika aluseks ja targad viitavad sellele dialoogides korduvalt."
Vasta
"..Great deception - kõige suurem pettus on see, et me oleme erinevad (ego on illusioon ja välised detailid on tähelepanu kõrvalejuhtimine sellelt, et me oleme sarnased)..."

Tähendab ego ise ei ole illusioon. Illusioon on, et selle „sees“ tundub midagi olevat....
Vasta
Mikan,-Sinu selline esitlus,,meenutab väga ARLICHI TEEMA ESITLUST,



Väga selgelt on arusaadav,et Sa Mikan tsiteerid kedagi ja nede mõtete Looja ei ole Sina ise.



Väga kaunilt esitletud.



Sa lihtsalt korrutad seda,mis kellegi poolt on juba ennem Sind  loodud.Minu jaoks on see religioon.



Sa ei aksepteeri oma ainulaadsust,Jumalikust.Sulle meeldib järgida ,mis ennem SIND LOODI.



Kumme korda ennem ma usun Q11,KES ütleb otse,sellel Hetkel ma panen ennast põlema ja küsib minult,kas KkkeldimeesK -l on 



kaheuse sündroom,mis mõlemad ,nii ongi,kui mõtlesin endas.

Hetk on siin Ilmas ja iga HETKES tunneme midagi erinevalt.

KkkeldrimeesK ON mõelnud ,et kas ka tema ei peaks ennast lõpetama,küll siiski ainult Para Ilmas.

sest Minule ENDALE ei meeldi KkkeldirimeesK.
Vasta
...KkkeldrimeesK ON mõelnud ,et kas ka tema ei peaks ennast lõpetama,küll siiski ainult Para Ilmas.

sest Minule ENDALE ei meeldi KkkeldirimeesK....“

ee...ära Sa Kkkeldrimees nüüd nii ka ütle...arutleme ikka aegajalt edasi ja uurime Jumala mõistet koos...Smile
Vasta
(30-04-2022, 22:34 )KkkeldrimeesK Kirjutas: Sa lihtsalt korrutad seda,mis kellegi poolt on juba ennem Sind  loodud.Minu jaoks on see religioon.
Sa ei aksepteeri oma ainulaadsust,Jumalikust.Sulle meeldib järgida ,mis ennem SIND LOODI.
Asjade olemuses ei ole erinevusi vaid vaatenurkades kuidas midagi vaadatakse või aru saadakse. Millegi olemus sellest ei muutu kui sinna ümber kest luua, et seda värvikamalt kirjeldada. Igaüks ei pea midagi unikaalset puud vaadates välja mõtlema vaid võib öelda, et see on puu.

Aktsepteerimine ei tähenda, et aktsepteeritut peab teiste esitatud tingimuste kohaselt väljendama.
Vasta
Täna on minu jaoks väga Imelina Laupääv.

Viimane päev ,kus murda lilli oma Emale,sest homme on emadepäev ja sellel päeval  Sa ei saa mitte Surma külvata ia Lille murda,sest kas läbi Surma austatd Sa selle loojat,Emakest Maad.
Väga Imeline kevad,kus täna laupääval ,enne emadepäeva ,alustas õitsemist nurmenukk/Elu Wõti/-kas on seda mõistlik murda,et selle sünnitajat  austada..
Imeline kevad,kus Palmid,palmid,ehk Pajud õitsevad lõputult.tEGIN SELLISE TÜKI,ET KÄISIN VARGIL,noh nagu juuridiliselt õiglaselt  minu Talu maadel ja võtsin mett oma Emale Tarust emadepäevaks,kahjuks nimeks pajumesi/urbemesi/

Nenedel Mõtetel,enne Emadepäeve komistasin sellistele tekstidele.

Komistus:

Koraani salm 19:22-26 on selge paralleel Pseudo-Matteuse evangeeliumi jutustusega.

Ja sündis nende teekonna kolmandal päeval, kui nad kõndisid, et õnnis Maarja väsis kõrbes päikese ülemäärane kuumus. ja palmi nähes ütles ta Joosepile: Las ma puhkan natuke selle puu varjus. Sellepärast Joosep kiirustas ja viis ta peopesa juurde ja laskis ta metsalise juurest alla tulla. Ja kui õnnistatud Maarja seal istus, vaatas ta üles palmi lehestiku poole ja nägi seda vilja täis ja ütles Joosepile: Ma soovin, et oleks võimalik saada osa selle palmi viljast. Ja Joosep ütles talle: Ma imestan, et sa seda ütled, kui näed, kui kõrge palmipuu on; ja et sa mõtled selle viljast süüa. Pigem mõtlen veepuudusele, sest nahad on nüüd tühjad ja meil pole enam ennast ja kariloomi kosutada. Siis Jeesuslaps, Rõõmsa näoga, puhkides oma ema rüpes, ütles peopesale: Oo puu, painuta oma oksi ja kosuta mu ema oma viljaga. Ja kohe nende sõnade peale painutas peopesa ülaosa alla õnnistatud Maarja jalgadeni; ja nad korjasid sellest vilja, millega nad kõik kosutati. Ja pärast seda, kui nad olid kogu selle vilja kokku korjanud, jäi see kõveraks, ootama käsku tõusta Temalt, kes käskis sellel langeda. Siis ütles Jeesus sellele: Tõuse üles, palm, ole tugev ja ole minu puude kaaslane, mis on minu Isa paradiisis; ja ava oma juurtest veesoon, mis on peidetud maa sisse, ja lase vetel voolata, et me saaksime sinust rahul olla. Ja see tõusis kohe üles ja selle juurest hakkas välja tulema üliselge, jahe ja sädelev veeallikas. Ja kui nad nägid veeallikat, siis nad rõõmustasid suurest rõõmust ja jäid rahule, ise ja kõik nende kariloomad ja loomad. Sellepärast nad tänasid Jumalat."

Koraani kont
Piibli kaanon ei sisalda episoodi Maarjast, Jeesusest ja palmist, see sisaldub apokrüüfides. Koraan aga sisaldab seda lugu.
Siis ta eostas ta; ja tõmbus koos temaga kaugemasse paika. Ja sünnitustuhin ajas ta palmipuu tüve äärde. Ta ütles: "Oh, kui ma oleksin surnud enne seda ja oleksin täiesti unustatud! Siis kostis talle hääl tema alt: ära kurvasta, kindlasti on su Issand loonud oja sinu alla. Ja raputa enda poole palmipuu tüve, see puistab sulle värskeid küpseid datleid. Nii et söö ja joo ja jahuta silma. Siis, kui sa näed kedagi surelikku, ütle: Tõesti, ma olen tõotanud heategijale paastu, nii et ma ei räägi täna ühegi mehega.


Mulle wägga meeldis tänanae laupääv ja olen õnnelik.

Ja Tänulik.
Vasta
(01-05-2022, 11:40 )mikan Kirjutas:
(30-04-2022, 22:34 )KkkeldrimeesK Kirjutas: Sa lihtsalt korrutad seda,mis kellegi poolt on juba ennem Sind  loodud.Minu jaoks on see religioon.
Sa ei aksepteeri oma ainulaadsust,Jumalikust.Sulle meeldib järgida ,mis ennem SIND LOODI.
Asjade olemuses ei ole erinevusi vaid vaatenurkades kuidas midagi vaadatakse või aru saadakse. Millegi olemus sellest ei muutu kui sinna ümber kest luua, et seda värvikamalt kirjeldada. Igaüks ei pea midagi unikaalset puud vaadates välja mõtlema vaid võib öelda, et see on puu.

Aktsepteerimine ei tähenda, et aktsepteeritut peab teiste esitatud tingimuste kohaselt väljendama.

Sain sellest aru juba kohe ja see väljenduski minu lauses,mulle see Kkkeldimeesk ei meeldi enam.

Olen juba varem ka ühe korra vabandanud/Q11 ees ,seoses Jumalaga/

Eksisin,Sul on õigus mikan,vabandan.
Vasta
Kõik see,kõik see kuldne sära ja taevasina,jõgi ja mets-esimest korda sisenes temasse läbi tema silmade,ei olnud Enam Maara pettust,ei olnud enan Maaja loor,ei olnud enam mõttetu ja juhuskik näivmaailma/1986 LR. hermann Hesse/Siddharta.

Mikan,käisin uuesti läbi veel selle Tee.

Puu on Puu ,ja puul on oksad ja juured ,aga minu esimene mõte oli,Minu sees ,mina mina olen mässaja,mina TAHAN OLLA LUCIFER,,
mina olen mässAJA.
Mässajate laul,Peeter Toomla.
Viimne reliikvia.

Iga Mees on oma saatuse Sepp...
Ja Oma Õnne Valaja

Meie põleme ,meie sureme,

siis ei jää enam ühtegi Orja.

Kkkelrimehe ILmas ei ole Orjasid.

No on olemas Ilmas ka selline PUU- Kkkeldrimeesk,
Vasta
(30-04-2022, 23:07 )Q11 Kirjutas: ...KkkeldrimeesK ON mõelnud ,et kas ka tema ei peaks ennast lõpetama,küll siiski ainult Para Ilmas.

sest Minule ENDALE ei meeldi KkkeldirimeesK....“

ee...ära Sa Kkkeldrimees nüüd nii ka ütle...arutleme ikka aegajalt edasi ja uurime Jumala mõistet koos...Smile

Kui palju meil on julgust mitte esineda Q11 ,Kkkeldrimehek-na,tegelikult on see sama küsimus,kas isiksuse kahesus.,küsis Q11 MINULT VÕI ENDALT ,.
Mitte keegi ei julge langetada maske,vaid näitab JULGELT OMA TEISTPOOLSUST 
Minu küsimus on selline,miks mina ja teised vajavad kakspoolsust,kus mina räägin endast ,mida ma oma KALLITELE inimestele ei julge rääkida.kes Mina tegelikult Olen.
mINU Arvamus oleks-Sõjad ei lõppe enne,kui me julgeme näidata ennast ,sellisena ,kes Me oleme.
Mina olen räpane,kardan seda välja öelda,et enne magama minekut nuusutan oma varbavahesid/Sveik,Hasek/
Vasta
Vasta
Saatan on Valede Isa ehk eraldiseisev mina. Miraaž kes esitleb ennast nagu tema sees oleks Muutumatu Mina.
Deemon on energiahulk mis saavutas iseteadlikuse Teadvuses (Jumal).
Saatanat ja Deemonit samastada oleks nagu samastada Rohelist kurki võileival ja Palavikku....
Vasta
(08-05-2022, 14:13 )Q11 Kirjutas: Saatan on Valede Isa ehk eraldiseisev mina. Miraaž kes esitleb ennast nagu tema sees oleks Muutumatu Mina.
Deemon on energiahulk mis saavutas iseteadlikuse Teadvuses (Jumal).
Saatanat ja Deemonit samastada oleks nagu samastada Rohelist kurki võileival ja Palavikku....

Minu jaoks kõnetab selles tekstis -Saatan on Valede Isa.

Aga Tema Waled/Saatana /on nii köitvad,lummavad ,et nii tore on kooris kaasa laulda ja manti süüa/koort riisuda piima pealt/

Mässaja palk aga on Timuka Mõõk ja ilma Orjadeta,see värk ei toimi kuidagi.

Saatan on Valede Isa-Joh,vaidlus juutidega, 8,9,44 .-Tema on inimese tapja algusest peale ,ega ole jäänud püsima tõesse,sest tõde ei ole tema sees.Kui ta räägib valet,siis ta räägib omast,sest ta on valetaja ja vale isa.

Q11 minu jaoks tsiteerib  siin otseselt Piiblist.

Deemonitest.

Kui rääkida isiklikest deemonitest,siis Mina olen nad ise loonud,Mina pean nad ka tapma ja kui ma sellega hakkama ei saa,siis söövad nad Minu ÄRA.
Vasta
Deemon ei ole egojanu või -iha. Deemonit (Esimene Ingel) pole võimalik Hävitada...
Vasta
(15-05-2022, 18:50 )Q11 Kirjutas: Deemon ei ole egojanu või -iha. Deemonit (Esimene Ingel) pole võimalik Hävitada...

Siin meie vaated lahknevad ja mul on selle  üle hea meel.

Ilusta Taevasse minemise püha järgnevat tähistamist.
Vasta
Maailma Suurim Mässaja,Lucifer.

Vasta
Kui lahkuda,siis ainult Suurejooneliselt,ütles Minu SVEIK JA  LÕI PELDIKUPOTI KAANE 

liiga suure pauguga kinni.

Sellest tuli natuke pahandust.

KkKeldrimeesK lõpetab oma tegevuse.

Tema tegevuse lõpetamisega ei kaasne miskit pahandust.

au revoir-hüvasti olevikus austetud kaasteelised.
Vasta
(15-05-2022, 18:50 )Q11 Kirjutas: Deemon ei ole egojanu või -iha. Deemonit (Esimene Ingel) pole võimalik Hävitada...

Kuidas nii?, et polegi võimalik hävitada?
Ja nii kindlas kõneviisis?

on ikka küll võimalik hävitada, ainult et....

Ja kus on Lugupeetava Hetke teooria?
et pohh nahh, niikuinii on kõik ainult hetk ja ego Ülemäärane kujutlusvõime?
Vasta
Võibolla väljendasin ebaselgelt. Deemon ületab Uneilma barjääri ja on võimeline Ärkvelolekusse tulema...aga ta ei eksisteeri Sügavas Unes.
Kui Deemon on Ärganud, siis Ärkvelolekus ja Uneilmas temast „lahti“ ei saa.
No kuidas ma seletaksin...Deemon on energiahulk, mis saavutas eneseteadlikuse Hetkes (Teadvuses).
Võib ju ka öelda – Jumal lõi Esimese Ingli. See tähendab, et Esimene Ingel ei olnud „ennem“. Muidugi Jumalal pole mingit „ennemat“.
Deemonist rääkides, tuleme Hetke teemast natuke „allapoole“.
Kui kohvikruusist räägime siis kasutame väljendeid – kuju, värv, sealpeal olev pilt, vanus jne.
Aga kui hakkame kohvikruusi „seest“ otsima muutumatut olemust,  lööme selle kildudeks, uurime kilde, jahvatame seda, vaatleme mikroskoobi all ja räägime – aatomid, elektronid, nende „vahel“ olev tühjust.
Ma eitea kui hea see näide oli...aga umbes nii... Smile
Vasta
Video: UFOde saladus paljastatud!



Selgitused eelneva video täienduseks ja mõistmaks, et miks leiab maailmas praegu aset taaskordne inim-DNA korruptsioon Koroonaviiruse "vaktsiinide" vahendusel - alanud on teine "tulnukate" invasioon ehk modernsete nefilimide  ehk uue hübriidrassi loomine:

Selleks, et mõista, mis tegelikkuses meie veeuputuse-eelses muinas-maailmas aset leidis ja mis oli tolleaegse hiigelkasvu põhjuseks, heidame me nüüd ühe põgusa pilgu paralleelselt selle ühe ja ainsa inspireeritud, eksimatu ja tõelise, Kõigi Tarkuste Algallika - Püha Piibli - kõrval ka nüüd ühele apokrüüfsele materjalile - Eenoki Raamatule.

(Mt 24:3-5; 11; 24; 36-39) Aga kui Jeesus istus Õlimäel, astusid jüngrid ta juurde ja küsisid omavahel olles: „Ütle meile, millal see kõik saab aset leidma ja mis on sinu (teise) tulemise ja selle maailma lõpu tunnustäheks?” Ja Jeesus vastas neile: „Vaadake, et keegi teid ei eksitaks! Sest paljud tulevad minu nime all, öeldes: „Mina olen Kristus!” (st vaimselt valgustunud/võidud) ja eksitavad paljusid … Ja palju valeprohveteid tõuseb ja need eksitavad paljusid … sest tõuseb valemessiaid ja valeprohveteid ja need pakuvad suuri tunnustähti ja imesid, et kui võimalik, eksitada ka väljavalituid … Seda päeva või tundi ei tea aga keegi, ei taeva inglid ega Poeg, vaid Isa üksi. Sest nii nagu olid Noa päevad, nõnda on Inimese Poja tulemine. Sest nii nagu nemad olid noil päevil enne veeuputust - sõid ja jõid, võtsid naisi ja läksid mehele selle päevani, mil Noa läks laeva, ega taibanud midagi, enne kui tuli veeuputus ja võttis kõik nad ära -, nõnda on ka Inimese Poja tulemine.

Nagu sa vast tähele panid, siis üheks iseärasuseks selles pikas Jeesuse poolt antud hoiatuste reas, oli maailma lõpuaja võrdlus Noa päevadega! Miks oli seda siinkohal vaja eraldi välja tuua? Mis siis õigupoolest Noa päevil aset leidis? Mis oli see iseärasus, mis käivitas tolleaegse Veeuputuse ja mis taaskord põhjustab olemasoleva maailma lõpu? ja kes olid need nemad, kes sõid ja jõid ja endile naisi võtsid?

1 Moosese raamatu 6 peatükk annab meile selge põhjuse – terve Loodu hübriidistumine (eri liikide DNA segunemine) langenud inglite sissetungi/languse tagajärel. Esmaseks sammuks selle protsessi juures oli langenud inglite ja inimtütarde vastastikune seksuaalne läbikäimine ja esmaste DNA hübriidide ehk hiiglaste sünd (praegune lutsifeerlik aja-viite/aja-raiskamise süsteem propagreeib taaskord massiliselt hübriidide ilmaletulekut ja inim-DNA mutanteerumist; teaduse vallas on inim-DNA ümberkirjutamiseks juba meetod CRISPR/CAS9 tehnika alusel ka olemas ja avalikkusele pole teada, mida kõike maa-alustes laboratooriumites praegu salaja kokku keeratakse; teatud unenägemised ja ilmutused Jumala poolt aga kinnitavad, et Maa all toimub praegu Kristuse Teiste Tulemise vastu astumiseks hiiglasliku demoniseeritud hübriidide ja hiiglaste armee loomine; Piibli alusel lastakse need Maa alt välja Suure Tagakiusamise aegu, mis kohe-kohe kätte jõudmas; ja loomulikult eel-programmeeritakse massimeedia vahendusel tervet inimkonda hübriidide laialdaseks vastuvõtuks internsiivselt juba pea iga päev).

(1Ms 6:1-2;4) Ja kui inimesi hakkas maa peal palju saama ja neile sündis tütreid, siis nägid Jumala pojad (inglid), et inimeste tütred olid ilusad, ja nad võtsid enestele naisi kõigist neist, keda nad välja valisidSel ajal, ja veel pärastpoolegi, kui Jumala pojad heitsid inimeste tütarde juurde ja need neile lapsi ilmale tõid, olid hiiglased maa peal: needsamad vägimehed, kes muistsest ajast on kuulsad mehed (ja tõepoolest kõik muinaseeposed, legendid jms kirjutavad neist; muideks Olümpos on Atlantis).

Seesama vastandpooluste (taevas ja maa; vabamüürlik sirkel ja nurgik; kuppel ja obelisk, Päike ja Kuu, Osiris ja Isis, positiivne ja negatiivne, must ja valge, valgus ja pimedus, headus ja kurjus jne) üheks tervikuks ühendamise/balanseerimise/kokkusulandamise põhimõte on tänaseni kõikide valeõpetuste baasolemuseks. Nende vastandpooluste kokkusulanud tervikolemus võtab endale viimaks “jumaliku” androgüüni, mees-naisjumaluse, Baphometi kuju. Baphomet pole aga keegi muu kui Lucifer/Saatan, seesama vaimne olemus, õhuvalla vürst, kes tegev kõikide üleannetuse laste seas (et Saatana tahet maailmas täita, ei pea olema illuminaat vms, piisab sellest, kui inimene pole veel päästetuks saanud). Vastandpooluste balanseering ja Mao-energia (Saatana-energia) vabastamine tõukab inimolemusest eemale Jumala Vaimu kohalolu, muutes sellised inim-templid kurjade vaimude asupaigaks (seetõttu leiabki viimaks seestumine aset). Noa päevadega haakuvalt kajastab seda kõike järgnev lõik Piiblist:

(1Ms 6:5-8) Kui Issand (YHVH; Jehoova) nägi, et inimese kurjus maa peal oli suur ja kõik ta südame mõtlemised iga päev üksnes kurjad, siis Issand kahetses, et ta inimese oli teinud maa peale, ja ta süda valutas. Ja Issand ütles: „Ma tahan inimese, kelle ma olen loonud, maa pealt kaotada, niihästi inimesed kui loomad ja roomajad ja taeva linnud, sest ma kahetsen, et ma nad olen teinud!” Aga Noa leidis armu Issanda silmis.

(1Ms 6:11-13) Aga maa oli Jumala palge ees raisku läinud (korrumpeerunud/riknenud) ja vägivald täitis maad. Ja Jumal vaatas maad, ja näe, see oli raisku läinud (korrumpeerunud/riknenud), sest kõik liha maa peal oli oma eluviisides raiskunud (korrumpeerunud/riknenud) (selline korrumpeering saab olla üksnes võimalik liikide DNA muutuse/muutmise läbi). Ja Jumal ütles Noale: „Ma olen otsustanud teha lõpu kõigele lihale, sest maa on täis nende vägivalda, ja seepärast, vaata, ma hävitan nemad koos maaga.

Aga miks siis ikkagi leidis Noa armu Jumala silmis? Aga sellepärast, et Noa oli oma Generatsioonides perfektne/täiuslik! Noa oli oma Inim-Genoomi poolest endist viisi rikkumata! Noal oli endist viisi täiesti algupärane ja muutmata inim-DNA (ta ei olnud seda ka vaimsete praktikate käigus korrumpeerinud ehk “aktiveerinud”) kesk kõike seda massilist geneetilist saastumist/reostumist/hübridisatsiooni…

(1Ms 6:9) (KJV alusel) Need on Noa generatsioonid: Noa oli üks õige mees ja perfektne/täiuslik oma generatsioonides (inim-genoomis); Noa kõndis koos Jumalaga.

Maa ajaloos oli seega hetk, mil Taevast (kupli pealt) alla langenud inglid paaritusid inim-naistega, tuues esile hiiglaste generatsiooni (nefilimide ehk hiiglaste-genoomi). Täiendavaid materjale uurides selgub, et need langenud inglid segunesid/paaritusid veel omakorda paljute teiste looma-liikidega. Paljudele liikidele omased geneetilised eripärad kadusid, liigid segunesid ja terve Maa geneetiline kooslus muutus. Kõik hübridiseerus, mutanteerus ja segunes omavahel ning muutus seeläbi korrumpeerunuks ja demoniseerituks (kurjaks). Ja see oligi tegelik põhjus, miks Jumal nüüd ühel hetkel otsustas kõik selle Maa pinnalt ka ära hävitada… algsest Aadama generatsioonist (genoomist) oli alles jäänud üksnes 8 inimest ja kuna nad olid suutnud oma geneetilise puhtuse veel säilitada, siis Jumal nad ka sellest üleilmsest hukust ära päästis. Vaja oli säilitada liikide geneetiline puhtus liikide püsima jäämiseks. Inimgenoomi puhtus oli vaja säilitada veel ka selleks, et sellel rajanesid Jumala ilmutused tuleviku Messiase (Jeesus kristuse) inimkehasse sündimise kohta. Geneetiline korruptsioon, mis algselt langenud inglite poolt põhjustatud, püüdis ühe oma peamise eesmärgina saavutada Eedeni Aias antud Messiase sünnitõotuse ja seeläbi ka terve inimkonna pääste tühistamist.


(Apokrüüfa; Eenok 1:1-2) Eenoki õnnistussõnad, millega ta õnnistas väljavalituid ja õiglasi, kes kõik saavad elama (Suure) Tagakiusamise aegu, mil kõik õelad ja jumalatud saavad ära eemaldatud. Ja ta võttis üles oma tähendamissõna ja ütles – Eenok, õiglane mees, kelle silmad Jumal avas, nägi Püha Ainu nägemust taevastes, mida inglid näitasid mulle, ja nendelt kuulsin ma kõike, ja nendelt ma ka mõistsin seda, mida ma nägin, kuid mitte selle, vaid kauge, tulevase generatsiooni (sugupõlve) jaoks.

(Apokrüüfa; Eenok 6:1-8) Ja kui inimlapsi oli maa peal palju saanud, siis neil päevil sündis neile ilusaid ja nägusaid tütreid. Ja inglid, taeva lapsed, nägid ja himustasid neid, ja nad ütlesid üksteisele: „Tulge, võtkem endile naisi inimlaste hulgast ja sigitagem endile lapsi.“ Ja Semjaza, kes oli nende juht, ütles neile: “Ma kardan, et te tõesti pole nõus seda tegu korda saatma ja et mina üksi pean maksma selle suure patu hinda.“
Ja nad kõik vastasid talle ja ütlesid: “Vandugem nüüd isekeskis vande ja sidugem endid vastastikuse needusega, et me sellest plaanist mitte ei loobuks, vaid selle täide viiksime.“ Siis nad kõik vandusid üheskoos ja sidusid endid vastastikuste needustega selle kinnituseks. Ja neid oli kokku kakssada, kes kõik Jeredi elupäevade aegu, laskusid (taevast) alla Hermoni Mäe tippu, ja nad nimetasid selle mäe Hermoni Mäeks (tõlkes „Needuste Mäeks“), sest nad olid selle tipus üksteisele vandunud ja iseendid sidunud vastastikuste needustega. Ja need on nende juhtide nimed ... (järgneb inglite nimede loetelu). Need on nende kümnend-pealikud.

Jered oli Aadama ja Eeva 6-nda põlvkonna järglane. Jeredi elupäevade arv oli 962 aastat – 3544 ekr kuni 2582 eKr. Ja see oli siis see ajavahemik, mil langenud inglid hakkasid inimtütardega läbi käima.

(Apokrüüfa; Eenok 7:1-6) Ja kõik teised koos nendega võtsid endile naisi, ja igaüks valis endale ühe, ja nad hakkasid nendega läbi käima ja endid nendega rüvetama, ja nad õpetasid neile loitse ja nõidumisi ja juurte lõikamisi, ja tegid nad tuttavaks taimedega. Ja nad jäid rasedaks, ja tõid ilmale suured hiiglased, kelle kõrgus oli kolm tuhat elli (~ 130 meetrit). Need tarbisid ära kõik inimeste tagavarad. Ja kui inimesed enam ei suutnud neid ülal hoida, siis hiiglased pöördusid inimeste endi vastu ja hakkasid neid õgima. Ja nad hakkasid patustama lindude, ja loomade, ja roomajate, ja kalade vastu, ja õgima üksteise liha, ja verd jooma. Siis esitas Maa süüdistuse seadusekuulmatute vastu.

(Apokrüüfa; Eenok 8:1-2) Ja Azazel õpetas inimestele mõõkade, ja nugade, ja kilpide, ja raudrüüde valmistamist, ja tegi neile teatavaks kõik maapõue metallid ja oskuse neid töödelda, ja käevõrude, ja ehete, ja Antimoni (keemiline element Sb) kasutamise, ja silmalaugude värvimise, ja kõikide kallite kivide, ja kõikide värvitinktuuride kasutamise. Ja sellest kõigest kerkis esile palju jumalakartmatust, ja nad tegelesid abielurikkumisega (hooramisega), ja nad kõik juhiti eksiteele, ja nad rüvetusid kõigis oma teedes. Semjaza õpetas neile nõidumisi, ja juurte lõikamisi, Armaros loitsude määratlust, Baragijal õpetas astroloogiat, Kokabel tähtkujusid, Ezeqeel pilvede tarkust, Araqiel Maa märke, Shamsiel Päikese märke, ja Sariel Kuu kulgu. Ja kui inimesed hukkusid, siis hüüdsid nad appi, ja nende appihüüd tõusis Taevasse...

Eelnevast on ühtlasi näha, et kõik muinasaja sügavad teadmised tulid inimestele langenud inglite kaudu ja seetõttu leiame me ka maailmast siiani selle Veeuputuseelse kõrgtehnoloogilise tsivilisatsooni jälgi nii arusaamatute seadmete kui ka arhitektuuriliste kõrgsaavutuste (nt.Püramiidid jms) näol. Tolle muistse aja inimesed polnud üldsegi mitte mingite koopainimeste tasemel, nagu meile eksitavalt väidetakse, vaid nad olid meie praeguseaja inimsetega võrreldes nii vaimses kui ka füüsilises mõttes igati ees. Eenoki raamatust ilmneb, et kahjuks kujutasid kõik need iidsed tehnoloogiad ja muinasaja teadmised endast inimestele keelatud valdustesse tungimist ning tänu oma deemonlikule algupärale olid need kõik ühtlasi ka inimest hävitava iseloomuga.

Kõige sellega kaasnev geneetiline liikidevaheline ristumine (ristamine) Noa päevade aegu (4 generatsiooni peale Jeredit) täitis terve maapinna igasuguste geneetiliste koletiste, hübriidide ja hiiglastega (ja pole ehk välistatud isegi asjaolu, et osad dinosaurused said oma alguse just sellest liikidevahelisest ristamisest). Midagi drastilist tuli ette võtta! Maa steriliseerimise programm liikidevahelise eristuse ja liikidesisese ohutuse tagamiseks sai seetõttu Jumala poolt paika pandud. Suur Veeuputus muutus vältimatuks!


Ja nüüd liigume ajas edasi - maailma ajastu lõppu - praegusesse ajajärku, mil taaskorde massiline inimgenoomi hübriidistamine on oma alguse saanud. Ja kõik see hübriidistamine ning maa ja taeva (ja ka inimelude) massiline hävitamine, mis praegu aset leiab saab oma lõpu viimaks põletava tule läbi Jeesus Kristuse teisel tulemisel! Enne seda aga tulevad veel, Valge ratsaniku ja Punase ratsaniku, kõrval ka veel Must ratsanik, koos ülemaailmse näljahäda ja massilise suremusega, ning Roheline ratsanik, mis kujutab endast massilist islami pealetungi ja peade maha-raiumist ... 

(Koguja 1:9-11) Mis on olnud, see saab olema, ja mis on tehtud, seda tehakse veel - ei ole midagi uut päikese all. Või on midagi, mille kohta võiks öelda: Vaata, see on uus? Kindlasti oli see olemas juba muistsetel aegadel, mis on olnud enne meid. Ei ole vaid mälestust endisist asjust ja nõnda ei ole ka mälestust tulevasist asjust neil, kes saavad olema veelgi hiljem.
Vasta
Video: 44 valitsuste, sõjaväe, NASA, CIA jne. dokumenti kinnitavad meile Lameda Maa tegelikkust!

Vahemärkus: väide, et kõikides nendes dokumentides väljatoodud arvutused jms on tehtud asjaolude lihtsustamiseks ei pea paika, kuna tegemist on olnud osaliselt salastatud ülioluliste dokumentidega, millede ülesanne on olnud näiteks raketitrajektooride arvutamine Maa atmosfääri sisenemisel jms. Maa kumeruse ja Maa pöörlemise sisseviimine sellistesse arvutustesse peaks olema seejuures ülioluline ja selle arvesse võtmine ükskõik millistes mudelites ei oma tänapäeva arvutistehnika juures mitte mingeid erilisi takistusi - aga kuna seda ei tehta või ei ole tehtud, siis kinnitab see kõk meile vaid ühte asjaolu - meie Maa ei pöörle ega ole ka sfäärilise kujuga! Ja need dokumendid kajastavad meile meie reaalset tegelikkust! Laiade rahvamasside eksitamiseks käiakse välja aga hoopis teine reaalsus! Sest kui inimesel takistatakse igal võimalikul viisil reaalse tegeikkuse juurde jõudmist, siis ei suuda ta ka ju mõista olukorda ehk seda võlts-reaalsust või vaimset mõistuse vanglat, milles ta tegelikult elab. Ja niikaua, kui ollakse sellise võlts-reaalsuse vang, ei suudeta ju näha tegeliku reaalsuse tõelist olukorda!

Vasta
Kas "avakosmoses" olles on siis tähed meile nähtavad või mitte?
Ühed NASAlased ütlevad, et on ja teised ütlevad, et ei ole!
Mõlemal ei saa ju olla õigus! Seega keegi valetab meile! Või ehk valetavad nad meile kõik?

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 45
  • 46
  • 47(current)
  • 48
  • 49
  • ...
  • 60
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  See suur ja mõistetamatu Venemaa!? excubitoris 4,202 1,187,924 23-03-2024, 15:47
Viimane postitus: Kunglas
  Birminghami Kolmsilm a la Suur Vend Skarre 0 3,276 13-11-2015, 04:01
Viimane postitus: Skarre
  Suur jalutuskäik xawa 4 6,051 25-07-2012, 14:55
Viimane postitus: Tarawah
  Suur raamatutepõletamine toimub juba homme! Celtic 42 23,835 23-05-2012, 19:36
Viimane postitus: nokitseja
  The Obama Deception kikaskilla 1 2,897 28-03-2009, 14:09
Viimane postitus: Pyramid
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 658 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 656 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 645 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat