•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 35
  • 36
  • 37(current)
  • 38
  • 39
  • ...
  • 60
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suur Eksitus (The Great Deception)!
(26-10-2021, 17:16 )Q11 Kirjutas: Imelik jah. Olen seda vist ennem ka öelnud. Ma saan aru Valgustunute jutust, saan aru Jeesuse jutust...aga tee või tina, Arlichi jutust ma aru ei saa...Laugh

Näiteks mina ei saa aru sinu selgitustest ja maailmavaatest, kas see sind kõigutab? Üldsegi mitte.
Miks peaksid sa kuulutama siin kõva häälega, et sina ei saa aru, see on kindlasti mingi uugabuuga,....sest sina ju ei saa aru....
Palju on asju, millest ei saa me aru.


“Truth is stranger than fiction, but it is because Fiction is obliged to stick to possibilities; Truth isn't.”

― Mark Twain,
Vasta
Arlich Kirjutas:Püha Vaim on näiteks minuga vahetult rääkinud ja see on ülimalt võimas tunne, justkui kõik - iga sinu aatom - väriseb ja vibreerib, siis kui Ta sinuga räägib ja kuna see on niivõrd võimas kogemus, siis tavaline inimene võib siinkohal isegi kokku variseda

Mõnnad pudrumäed aga oma hind ka sel..
-Mõistus ja maaseos.

https://www.para-web.org/showthread.php?...#pid263936
Vasta
„...Miks peaksid sa kuulutama siin kõva häälega, et sina ei saa aru, see on kindlasti mingi uugabuuga,....sest sina ju ei saa aru....
Palju on asju, millest ei saa me aru....“

Sest ma püüan aru saada. Selles on asi. Tahan aga näe ei õnnestu. Seda kuulutangi kõva häälega ja raputan Arlichit rinnust „ Krt...ma ei saa aru ja ma ei saa aru miks ma ei saa aru“...Smile
Vasta
(26-10-2021, 17:49 )Q11 Kirjutas: „...Miks peaksid sa kuulutama siin kõva häälega, et sina ei saa aru, see on kindlasti mingi uugabuuga,....sest sina ju ei saa aru....
Palju on asju, millest ei saa me aru....“

Sest ma püüan aru saada. Selles on asi. Tahan aga näe ei õnnestu. Seda kuulutangi kõva häälega ja raputan Arlichit rinnust „ Krt...ma ei saa aru ja ma ei saa aru miks ma ei saa aru“...Smile

Aga sul on alati võimalus ju Jumalat paluda, et ta sinu arusaama ja mõistuse avaks, et sa saaksid viimaks aru! Mis siis, kui sa Piiblit ja Teda otse ei usu, aga kui sa siiralt palud, siis Ta ka alati vastab sinule vajalikul moel!

Kui mina hakkasin päästetuks saama, ehk üks minu esimesi palveid Jumala poole oli see, et Ta ei annaks mulle mitte mingeid selle maailma rikkusi jms, vaid ma palusin Temalt just eelkõige mõistuse ja vaimusilmade ja tarkuse avamist, ehk ma palusin sellist tarkust, mis oli kuningal Saalomonil (kuigi ma teadsin, et Saalomoni tarkusele vastavat tarkust mitte kellegile enam ei anta, kuna tema oli erand; aga mulle anti tarkust sellegipoolest just niipalju kui Jumal minu jaoks seda soovis ette näha)...
Vasta
„...Püha Vaim on näiteks minuga vahetult rääkinud ja see on ülimalt võimas tunne, justkui kõik - iga sinu aatom - väriseb ja vibreerib, siis kui Ta sinuga räägib ja kuna see on niivõrd võimas kogemus, siis tavaline inimene võib siinkohal isegi kokku variseda...“

Nii...ja kuidas Sa teed vahet, et see on Püha Vaim, mitte Deemon.
Ja muideks Valgustunud ei pööra kogemusele erilist tähelepanu. Nendele on maas sibav põrnikas kogemusena täpselt samal tasemel kui Püha Vaimu kõne.
Kogemus on alati kogemus, mis vahet seal on mis on seal „sees“
Sellepärast polegi Valgustumine kogemus ja see ei „toimu“ ajas.

„...Aga sul on alati võimalus ju Jumalat paluda, et ta sinu arusaama ja mõistuse avaks, et sa saaksid viimaks aru! Mis siis, kui sa Piiblit ja Teda otse ei usu...“
Piiblit mina otseselt Jumalaga ei seostaks.
Jumalat pole võimalik uskuda. Vastasel juhul tekkib kohe mõttejumal. Kõik mis/kes tekkib ka kaob.
Kaks võimalust – Kas tead või ei tea.
Aga küsimus kerkib – Kes teab?
Inimene? Ei.
Vastus: Jumal Teab. Ta Teab vaid Iseennast.
Vasta
Selle maailma loojad kahetsevad väga inimesele mõistuse andmist maolt. Kurjus võetakse koos aruga. Praegu kogutakse uue hübriidi jaoks meta andmeid digipilve koos virtuaalreaalsuse ja tehisintellektiga. Mõistus ja keha jagatakse kahe vahel. Maa ema on väga haigeks ja nõrgaks tehtud. Mõistuselt võetakse keha ja ta ei saa enam liiga teha. Kehalt võetakse mõistus ja nii ei suuda ta enam liiga teha.
Vasta
(29-10-2021, 16:31 )Maakristall Kirjutas: Selle maailma loojad kahetsevad väga inimesele mõistuse andmist maolt. Kurjus võetakse koos aruga. Praegu kogutakse uue hübriidi jaoks meta andmeid digipilve koos virtuaalreaalsuse ja tehisintellektiga. Mõistus ja keha jagatakse kahe vahel. Maa ema on väga haigeks ja nõrgaks tehtud. Mõistuselt võetakse keha ja ta ei saa enam liiga teha. Kehalt võetakse mõistus ja nii ei suuda ta enam liiga teha.

Selle maailma on põhimõtteliselt loonud saatan inimeste jõu ja oma golemite kaudu. Ja tema ei kahetse küll midagi. Kahetsevad võibolla inimesed ja jumal, kelle tõelist jõudu on varastatud ja kelle eesmärgid on täitmata,

Aga....kahetseda pole mõtet, kuna igal ajahetkel on võimalik kõike pöörata paremuse suunas, kuid kuidas see täpselt toimuks, pole aru ma veel saanud, niipalju taipan küll, et, see on tegelikult väga lihtne, aga selle peale tulemine võtab aega....
Vasta
(29-10-2021, 22:24 )äikesepoiss Kirjutas: kas ehk aitaks loogika, arutelu ja eesmärgi defineerimine?
On teooria CC järgijatel mis seletab suurt osa müsteeriume. Aga seda peaks muus alajaotuses arutama. Ehk asjad pole sellised kui paistavad ja põhjused on erinevad. Ja tuleks alustada emakesest maast, see mida tajume on nagu pimedad elevanti seletavad.Bleh
Vasta
„...niipalju taipan küll, et, see on tegelikult väga lihtne, aga selle peale tulemine võtab aega....“
Justnimelt „aeg“ on seal ees, miks Sa sellepeale ei tule..Smile
Maakristallist mulle meenuvad kuued ja gee tähed...
Vasta
(29-10-2021, 23:03 )Q11 Kirjutas: „...niipalju taipan küll, et, see on tegelikult väga lihtne, aga selle peale tulemine võtab aega....“
Justnimelt „aeg“ on seal ees, miks Sa sellepeale ei tule..Smile

Sinu lausest jääb mulle mulje nagu aeg oleks nagu tõkkepuu ees.
Mina näen seda hoopis niimoodi, et mulle on antud aega,
ütleme et nagu...., aeg on..... tihkest pallist oleks tehtud lõngakera
(29-10-2021, 22:24 )äikesepoiss Kirjutas: kas ehk aitaks loogika, arutelu ja eesmärgi defineerimine?

Arvan et mingil hetkel kindlasti aitaks, aga selline lahendus eeldab toimemehhanismist arusaamist, ja arusaamine on tavaliselt selline hetk, mida kutsutakse inspiratsiooniks, rangetes raamides pole inspiratsioonil kohta, on ainult `idee fix`

kordaksin siinkohal veelkord :
“Truth is stranger than fiction, but it is because Fiction is obliged to stick to possibilities; Truth isn't.”
Mark Twain
ja kui asendaks sõna `fiction` sõnaga teadus....... või teaduslik maailmavaade.....
Vasta
Suur Eksitus
Suur Lähtestamine.

Alternatiivsed mõtted.

Kundalini Tee.

Mõtlesin ,et jagan siis enda kogemust-kundalini teel kuni kolmanda tsakrani.
Sest mida siin ikka jagada,kas oma isiklikke kogemusi või teiste läbielatud kogemusi.
Poolune seisund,ilma ühegi vaevata mediteerida.

1.Esimene tsakra-Täielik kaos Emakesel Maal,meeletu veemaassi keerlemine koos mudaga,pigem pinnasega ja selle keskel viibin mina.Ma ei tunne otsest surmahirmu,aga tunnetan enneolematut jõudu mis mind kaasa veab.Ma TEAN ,ET MA OLEN TOLMUKÜBE ja minu tahtest ei sõltu kõigevähematki.See on ürgjõud,Maa loomine.
2.Teine tsakra.Olen metsik tarvas ja ON INNAAEG.OLEN osa loodudeset.Tunnen igat oma füüsilise keha rakku ja tunnen emase lõhna.Mu sõõrmetest purskab auru ja ma olen loom.Kui jooksen metsa all,siis tunnen kui tugev ja võimas ma olen,mu sapsud surisevad ja ma lõngutan oma pead ,ma ei karda kedagi.Ma olen Emakese Maaga üks.Kõik võngub ühes rütmis.
3.Kolmas Tsakra.Näen täiesti sooja kuldset kollast valgust.See on absoluutselt puhas ja ühegi plekita.See on inimene.Ta on täiesti ühegi plekita ja temast kiirgab meeletut headust.Samas ta on tugev nagu Lõwwi.Mingil hetkel saan aru ,et see olen Mina.Minu esimene mõte on ,kuidas saab üldse nii täiuslik olla ja siis veel,et see olen mina.Ja siis mõtlen milline ma siin praegu olen ,selline paras sitaratas.Ma näen ennast kahekordselt,peeglis,hea ja halb.
Siit saati see Tee katkes.Esmalt pea ütlema,et mingi kurja maoga küll kokku ei puutunud.Lihtsalt liikusin alt ülesse poole ja ilma punnitamata.

Kas nüüd tegin sellega mingit kurja ,siis palun vabandust,aga seda kundalini liikumist ma tahtlikult esile ei kutsunud,vaid see ise tekkis minu sees.

Tekkisid veel mõtted selle meie esiema EEVA pattulangemisega.No kui ta tõesti liikus sellist Teed mööda,nagu mina,siis sai ta teada,et tema sees on midagi väga jumalikku ja puhast ja tema sees puuduvad kurjus ja kannatused.Ja kuna mees ja naine kuuluvad kokku siis lomulikult tahtis ta seda oma armsamaga jagada.






Vasta
Kõik on tõsi...

Vasta
Suur Eksitus
Suur Lähtestamine.

Alternatiivsed mõtted.

Manipura/Veedade 3.tsakra/

(10-10-2021, 01:59 )Arlich Kirjutas: Loe läbi järgmine materjal, sest kolmnurk Kosmos-Jumal-Inimene on paigast ära kui 1 tahk on vale ja seetõttu muutub ka kogu terviktunnetus täiesti valeks. Ehk siis kui Lameda Maa olemus hakkab kohale jõudma ja loomulikult on juba ennist teada inimese kolmik olemus keha-vaimkeha-hinge kompleksi kujul, mis looduna Jumala enda Kolm-Ainu olemuse Isa-Poeg-Püha Vaim järgi, siis on vaja üles leida ja mõista, kes on meie Looja ja mis on Tema nimi! Kui inimese sees ärkab üles see püüdlus leida üles Tõeline Jumal, siis Jumala poole liikudes Jumal viimaks ilmutab end, kui otsijal tõeliselt siiras soov Teda tundma õppid


Vaimne Sõjapidamine - Kes on Jeesus Kristus & mis on Vaimne Ümbersünd?

Manipura /kolmas tsakra/tähendab sankristi keeles JUUVELIDE LINNA või HIILGAV KALLISKIVI [/b
Toome võrdluseks Piibli.-]Ilmutuse 20,21.Taevane Jeruusalem.-Ja tema kandis mind [b]vaimus
suure kõrge mäe otsa ja näitas mulle linna,püha Jeruusalema,mis oli maha tulemas taevastJumala juurest.Ja millel on Jumala auhiilgus,ja tema valgus on kõige kallima kivi sarnane,otsegu jaspikivi,mis HIILGAB nagu MÄGIKRISTALL
Manipura sümbol veedade järgi,otsi ja vaata pilti.
.Kahjuks jälle ei oska pilti kleepida.
Sümboli keskel puhtas kollases on võrdkülgne kolmnurk.Püha Kolmainsus,kus kõik küljed on võrdselt esindatud .Seal sees, manipuras on imeline inimeseks olemise teadmine siin EMakesel Maal..Kui vaadelda Välisilma ,siis kahjuks siin on tõesti nii,nagu ütles Arlich-kolmnurk Kosmos-Jumal-Inimene on paigast ära,täitsaLame Maa.
Ja Jeesus kinntab seda jOHANNESE ,see maailm ei kuulu minule vaid Würstile,kuid kohe ta ütleb ka lõpptulemuse.Jaohannese 12 31.Nüüd käib kohus üle selle maailma,nüüd tõugatakse välja selle maailma vürst.
Praegu,meie tänapäev, on see veel selline maailm,kus kõik kolmnurga küljed on erineva pikkusega.
Saatan on üritanud väga erineval moel proovida murda inimese siseilma/manipurat/,et väänduks tema Püha Kolmainsus,kuid siiani on see olnud alati tühi töö ja vaimunärimine.Jah,selles Würsti Ilmas/Välisilmas/ me tõesti oleme esksilikud ja patused.
Kuid nüüd on hakkanud asjad liikuma, muut moodi,sest tõesti Würsti Ilmas on tehno arenguga nii kaugele jõutud,et muuta saab inimese geene ja DNA-d.Kui nüüd uskuda seda RNA jutttu/JA TUNNISTADES ENDALE, TÄNAPÄEVANE INIMENE EI SUUDA HOOMATA TEHNOLOOGIA ARNEGUT TÄIELIKULT/,siis tõesti Saatanal on päris suurejooneline projekt käsil.
Siit ka tekitas arusaamatust paljudes para liige Maaktistall-...Vaktsiin on abitu katse maha suruda kundalini madu..“
Q11-Heh...sellist lähenemist kuulen küll esimest korda. Huvitav muidugi. Ise ma seda nagu ikka ei usuks. Sellepärast, et ega neid inimesi kellel „mao-nakkus“ on, eriti palju pole.

Minu jaoks tähendab see seda,et Saatan ründab Taevast Jeruusalemma,mis asub inimese sees.,meie manipurat,Püha Kolmnurka.

Selle tulemusena asendatakse võrdkülgne kolmnurk Siseilmas väärastunud Välisilma Lameda Maa kolmnurgaga/erineva pikkusega küljed/ ja tekkib kaks täiesti identset kolmnurka sise ja välisilmas /nii nagu Taevas NII KA mAApeal/.Kui siseilma ja välisilma kolmnurgad on ühesugused,kaob inimese sees ka see tunne,tunne,mis vaevab täna vähemalt mind iga päev ,midagi on väga valesti....Kui siseilma ja välisilma kolmnurgad on identsed,siis see ongi saatanlik paradiis.
Kui lõpetada positiivselt,siis Ilmutuse Raamat seda meile ütlebki otse,meie sees olev Taevane Jeruusalem ,meie MANIPURA täitub.
Mina usun sellesse.
Head mardusepäeva!
Vasta
Suur Eksitus
Suur Lähtestamine.

Alternatiivsed mõtted.

Elu on IMEILUS.

Need olid minu Vanaema viimased sõnad siin Ilmas.
Nii ta ütles oma Tütrele,et see oskaks siin Ilmas edasi elada.
Kuidas elada oma viimane päev siin MAA peal,KUI sULLE tÄNA SEDA ette öeldakse.
Teate,siis mind väga ikka ei huvitaks see tänane COVID koroona mäng,mida ka lapsepõlves mängisime,hõõrudes lauda tärklisega.
Täna läheksin poodi,võtaksin ühe Maailma esisatanisti Stalini lemmkiveine Kizmaruli ja läheksin järvele kalale.SEE oleksi minu viimane päev siin ...
Minu Vanaisalt ja Vanaemalt võeti sada korda rohkem ära,kui meilt siin tänapäeval Eestis.Nende mälestused küll nii paanikalised ei olnud.Soovides mite solvata kedagi,aga teie Hirm,Te reageerite üle Olge rahulikud nagu Males ,käik -vastukäik.
Kuhu jääb huumor,kuhu jääb surnupealuu laul.
isegi Varro on paanikas.

Minu Vanaisa ja Vanaema armastasid ELU ja nad ei olnud kinni selles,mis neilt ära võeti,aga mitte kunagi unustades,mis on Vabadus,sest igal õhtul kõlas-Voice of America.
Täna ei olegi meilt essugi ära võetud,aga selline kaagutamine,võrreldes minu esivanematega.
Täna minu sitt-roosiline seis.-
Naine MÕTLEB,et vaksib-töö.Pere vajab toitu,ei midagi isiklikku.
Lapsed vaksivad-ei saa jõusaali,pittu ja üldse loll isa.Austame Peres Vaba Tahet,aga eelnevalt seda arutades.
Laps täiskasvanu vaksib-kaotab töö.Usub,et kompromiss on võimalik.
Minu Lähitulevik,kui samas vaimus..üle Ilma
Mina-jään tööst ilma,aga ei vaksi.
Mina-ei vaksi,aga ei maksa laene,sest raha põle.
Mina -kaotasin pere ja eluaseme.
Mina-persona non grata
Mina-sundvaksimine või Surm.
Teoreetikaliselt veel täna minu Tee,sest , aga eks siis näe,kes ma olen..
Gunnar Aarma ütles kunagi ühe väga veidra lause minu jaoks-kui kõndisin sünnitöölaagris metsateel ,siis tundis mingil hetkel seda,mida ma kunagi varem ,ega hiljem tundnud ei ole....Jumalikus.
Minu jaoks tähendab see seda,et,heaolus me ei suuda näha ega tunnetada ja olla hoolivad.Need ,keda mina kasvatasin ausalt ja armastades,näevad Ilma teistmoodi.
Nad ei hooli JA JUST NEMAD vajavadki ravi-see on kannatus ja viletsus.Kahjuks siin ongi meie Inimeseks olemise kõige suurem puudus,heaolus mitte märgata väetit..
KAs Loomingu viga või Jumalik kasvamiskool.
Minu jaoks kasvamiskool.

Ikka jäädes oma vundamendile enda jaoks-Hesekiel 28.
13.Sa oliD EEDENIS JUMALA aias,sul olid katteks kõiksugu kalliskivid...
17.Su Ilu tõttu läks su süda ülbeks,OMA HIILGUSE pärast kaotasid sa oma tarkuse!
Ma viskasin sind Maa peale..

See ongi tänapäevane pesse kukkunud ühiskond./ja mina sellega/

Kogu jutu mõte on siiski minu Vanaema sõnades-

Nautige ja olge Tänulikud,selle üle,mida Teile anti!

SELLINE ON ELU-C'est la vie







Vasta
(20-11-2021, 23:17 )KkkeldrimeesK Kirjutas: Suur Eksitus
Suur Lähtestamine.
Alternatiivsed mõtted.
Elu on IMEILUS.
Kogu jutu mõte on siiski minu Vanaema sõnades-
Nautige ja olge Tänulikud,selle üle,mida Teile anti!
SELLINE ON ELU-C'est la vie
Ristiisas Don Corleone ka ütles samad sõnad. Mõtetega päri, tõesti neeed "kaotused" on siiani olematud või marginaalsed. Tänapäeva inimene ja koopa inimene kes elas meie kliimas kas püstkojas või koopas on hoopis 2 eri inimest: nii mentaliteedilt, vastuoidavuselt kui ka oma elu hindamiselt. Inimene tänapäeval KARDAB oma sitase elu pärast, kannab tänval maski, linnas paneb autos turvavööpeale (aga bussis ei pane, trollis samuti), vaxib, sest tuleb kole - kohutav - koroona ja poeb sisse....jään haigeks oi, oi....järsku suren? Kui midagi kusagil sügeleb tormab arsti juiurde...järsku on? Kardab oma mugavusi kaodata...jummal mis kui ei saa kõrtsu või jõusaali....maailma lõpp! Kinno ka vaja. Kui töökoht nõuab siis sutsutan...prisma nõuab 3-ndat ja pannakse õlad alla. Sellised inimesed ei ole isegi pask, kõnts vaid veelgi hullem millel puudub eesti keeles väljenduseks sõnad. Tegelikult selline inimene on nagu robot: tööle, koju, sööma ja si....ttuma, hiljem magama enne muidugi TV ja AK. Kass isegi on selliset arenenum olend. Tal on vaba tahe, ei tee kui ei taha. Ei söö sitta parem nälgib. Sellineinimene aga kõike neid teeb, millestki ei taha loobuda. Loobugu siis si...ttumiset? Näiteks 30 päeva saab ajud paika.Shock
Vasta
Suur Eksitus
Suur Lähtestamine.

Alternatiivsed mõtted.

Isiklik.

Lugedes nüüd oma viimast eelnevat teksti tsitaat Hesekiel-Sa olid Eedenis,Jumala aias,sul olid katteks kõiksugu kalliskivid./Jueelide Linn/-siis jõudis mulle kohale -see ongi Manipura,Taevane Jeerusalem,kolmas tsakra.
Oma isikliku kogemusega poolune seisundis jõudsingi selleni välja.Seda ka Hesekiel kirjeldab ,mida ka mina kogesin.
Tsiteerin-Hesekiel28/17-Su ilu tõttu läks su süda ülbeks ,oma hiilguse pärast kaotasid sa oma tarkuse!
Ma viskasin sind maa peale....
Kolmandas tsakras,manipuras täpselt seda ma tundsingi-ma nägin ennast ja see oli Jumalikult imeline.Ma mõtlesin seal 3.manipura tsakras ,et sellest Suuremat minust midagi enam ei ole,sest see oli nii Ilus.Aga see oligi nii aus tunne.See VALIK saigi mulle saatuslikuks,minu tsakrate Tee katkes ja ma oliN jälle maine.
Mind visati Maa peale.
Kui saan uue katse,siis ENAM SEDA laulu laulan vaikselt-
Olen ise väike,kuid mu jõud on suur.-Aatomiku Laul.

Vasta
Keldrimees, sa räägid jumalast, Aarmast ja vaimsusest ja siis ajad kui ei vaxi, siis ootab sind surm? Sa ikka uuri veel natukene budismi, loe piiblit ja kuula teisi tarkasid, siis ehk saad teada, et õige peast ei lange üks ainumas juuksekarv ka kõige hullemas olukorras. Inimese häda on see, et kardab, analüüsib liialt, ei usalda....
Vasta
(21-11-2021, 07:04 )seffe Kirjutas: Keldrimees, sa räägid jumalast, Aarmast ja vaimsusest ja siis ajad kui ei vaxi, siis ootab sind surm? Sa ikka uuri veel natukene budismi, loe piiblit ja kuula teisi tarkasid, siis ehk saad teada, et õige peast ei lange üks ainumas juuksekarv ka kõige hullemas olukorras. Inimese häda on see, et kardab, analüüsib liialt, ei usalda....

Selles foorumis olen rändaja ,otsija ja julgen ausalt kirjutada seda,mida tunnen.
Ma ei häbene end näidata rumala,arana ja lollina.
Kui vaadata üldiselt seda paraperet,siis siin mind just võlubki see,et inimesed mõtlevad ja tunnevad täiesti teise nurga alll.See tõesti meeldib mulle ja siin küll mõtet kedagi kasvatada ei ole.
Sulle seffe lõpetuseks üks lause,mida ütleb Betlema nimeline kommentaator pidevalt Postimehes-milline on Teie haridus,et te julgete siin sellel teemal sõna võtta...
Ei minul tõesti polegi mingit haridust,isegi kirjakeel lonkab ...
Vasta
Suur Eksitus.

Suur Lähtestamine.

Alternatiivsed Minu mõtted.

Saatana märk 666

Püha Kolmainus,Kolm Komes,kus kõik küljed ja nurgad peaksid olema võrdsed.

333 Maa loomine
666 Seksuaalsus
999 Mina

Teine Tsakra 666- Seksuaaltsakra

The Rape of Europa -666
Neitsi vägistamine-- 666
Maaria Ilmutus.-666

See Kolmnurga külg ongi viltu.

Et liikuda ülesse poole,neljandasse ja viiendasse tsakrasse,on eeltingimuseks täiuslik kolmnurk,mida põle.

See ongi Lameda Maa põhjustaja- Emakese Maa vägistamine,666

Siit julgen endale esitada küsimuse,mis ikkagi tomus Eeva Ja MAO vahel Piiblis,
et kohe järgnes Eedeni Aiast väljaajamine.

Et liikuda ülesse poole,neljandasse ja viiendasse tsakrasse,on eeltingimuseks täiuslik kolmnurk.Siit arusaadav,miks inimkonna areng on pikaldaselt tammunud ühel kohal,nagu
kännu taga.

Kui tahad jõuda 4-5 dimensiooni,pead looma endas täiusliku kolnurga.












Vasta
Oi pagan...nüüd KkkeldrimeesK paned ikka päris "diipi".
Vastused sellele muidugi on...kuid kas küsimused seda "raskust" taluvad?
Vasta
Kuusnurk ikka peaks olema!
Vasta
Suur Eksitus

Suur L'htestamine.

See On Minu PIIR.

Eelnavale täienduseks julgesin teoreetiliselt maha märkida oma Piiri,see mis tuleb ja kui ei tule.Teoreetiliselt selles suhtes,et praktikaliselt võib-olla essun püksid täis,kui tukk nina all.
Kordan eelnevat,korra juba öeldud:
Mina-jään tööst ilma,aga ei vaksi./Juba Lätis 60 000 inimest/
Mina-ei vaksi,aga ei maksa laene,sest raha põle.
Mina -kaotasin pere ja eluaseme.
Mina-persona non grata
Mina-sundvaksimine või Surm.
Minu arvamus on selline,et kas see Suur Lähtestamine ikka ongi nii halb.Järsku oleks oma Hinges ka väike invetuunr vaja teha.
Mingil hetkel mulle tundub,et me kõik Mesilaspere liimed/inimesed/ Maa peal peame vaatame endasse ja otsustame,see on Minu Piir.Me saame teade,kes me oleme.Kas see piir on ainult kohvikus käimine võil oled Sa valmis loobuma kõigest maisest,mis Sulle siiani armas oli,ühe veidra asja pärast,Wabadus,mille defineerimisega jääd hätta ,aga tunned seda oma Südames.Imelikul kombel Kristuse järgijad loobusid samuti kõigest maisest ja kui vaja siis ka...

Ehh... seffe-Sinu ütelus õige peast ei lange ükski juuksekarv[/b],nii ütled Sina
Mitte aru saades Sinust,mitte isegi ühte juuksekarva mitte loovutada,et Teistel läheks paremini...
Jah,Minu Mina loob reaalsust,aga Mina ei valinud endale kerget Teed ,mina lähen lõpuni,sest kerge Tee ei sobi mulle...
Kui me saame uuesti Mesilaspereks ,Meie Inimesed siin Maa peal,siis kui Saatan tõstab lahti Taru/Majakolk/ kaane,siis kõhklematult ründavad teda Pere liikmed,et Teised saaksid edasi elada.
Aga praegu on nii-järsku see Karikas läheb minust mööda,oleme hästi vaikselt,meid ju ei tapeta...

Vasta
(15-12-2021, 23:17 )KkkeldrimeesK Kirjutas: Suur Eksitus

Suur L'htestamine.

See On Minu PIIR.

Eelnavale täienduseks julgesin teoreetiliselt maha märkida oma Piiri,see mis tuleb ja kui ei tule.Teoreetiliselt selles suhtes,et praktikaliselt võib-olla essun püksid täis,kui tukk nina all.
Kordan eelnevat,korra juba öeldud:
Mina-jään tööst ilma,aga ei vaksi./Juba Lätis 60 000 inimest/
Mina-ei vaksi,aga ei maksa laene,sest raha põle.
Mina -kaotasin pere ja eluaseme.
Mina-persona non grata
Mina-sundvaksimine või Surm.
Minu arvamus on selline,et kas see Suur Lähtestamine ikka ongi nii halb.Järsku oleks oma Hinges ka väike invetuunr vaja teha.
Mingil hetkel mulle tundub,et me kõik Mesilaspere liimed/inimesed/ Maa peal peame vaatame endasse ja otsustame,see on Minu Piir.Me saame teade,kes me oleme.Kas see piir on ainult kohvikus käimine võil oled Sa valmis loobuma kõigest maisest,mis Sulle siiani armas oli,ühe veidra asja pärast,Wabadus,mille defineerimisega jääd hätta ,aga tunned seda oma Südames.Imelikul kombel Kristuse järgijad loobusid samuti kõigest maisest ja kui vaja siis ka...

Ehh... seffe-Sinu ütelus õige peast ei lange ükski juuksekarv[/b],nii ütled Sina
Mitte aru saades Sinust,mitte isegi ühte juuksekarva mitte loovutada,et Teistel läheks paremini...
Jah,Minu Mina loob reaalsust,aga Mina ei valinud endale kerget Teed ,mina lähen lõpuni,sest kerge Tee ei sobi mulle...
Kui me saame uuesti Mesilaspereks ,Meie Inimesed siin Maa peal,siis kui Saatan tõstab lahti Taru/Majakolk/ kaane,siis kõhklematult ründavad teda Pere liikmed,et Teised saaksid edasi elada.
Aga praegu on nii-järsku see Karikas läheb minust mööda,oleme hästi vaikselt,meid ju ei tapeta...
Head mõtted. Suht sarnane minu enda mõttega. Kui "viimane piir" on käes siis tõesti ei tea mida teed, tõesti. Järsku seotakse kookoniks ja pannakse kõik korraga sisse? Mis siis? Austrias juba röögatud trahvid, läti läheb sama teed. Ehk kaotad kõik.....materiaalse. Paljudel on pered, väikesed lapsed, neid ju põõsa alla ei saada? Lätis inimesed on paanikas, kui nii võiks öelda. Olles isegi kaugtööl kus üldse kellegiga otseselt ei suhtle ei saa palka näidata, olgu. Varsti (vist) tahetakse sularaha kaodata ja pangakaart siduda vaximisega? Mis siis edasi? Niigi inflatsioon on lubatud 2022a üle 15%. Edasi, kellel säästud need ka jäävad ilma, kellel ei ole sama. Pensionid, toetused ja arstiabi ainult vaktsiinipassi alusel. Euroopas juba alla 3-na süsti ei saa midagi, 2-e süstiga oled "vaktsineerimata". Läbipõdemine veel nagu kehtib aga mitte kaua, ainult vaximine ja 6-8 korda. Eestis on asjad veel suhteliselt hästi, aga kauaks?
Vasta
Head Uut HEAD Sõbrad!

Krahmasin Kulda taskusse,sest kartsin Vaene olla,kõik krabasid minu ümber.

Sain suure tüki KULDA taskusse.

Hommikul oli sellest saanud Rist ,põimisetud ovaalsete palvehelmetega.risti tipus oli ümmargune Pea.

Kolma Musta pAKSU RAAMATUTUT NAHKöites,üks nedest sai riuulilt maha tõstetud...

Minu Isiklik nägemus.,eilne unenägu.

iLMUTUSE RAAMAT.

Küsimus,Minule,Kas Ma pean Kuulama tEISE inimese NÄGEMUST,-ILMUTUSE RAAMAT

seda,või seda ,mis Mina Kuulsin OMA SEEST ja mis mulle antakse JAO PÄRAST.
Ja siis öeldakse mulLe ,sa ei ole haritud,sa oled halvasti riides ,sa ei tohi nii mõelda ,ega tunda.

Ja siis Te kuulAte TEISTE UNENÄGUSID,RELIGIOONOOONI,et Mina Meie kuulUtame oma nägemust,OMA RELIGIOONI.

vÕITJA VÕTAB KÕIK,
ABBA.



Vasta
@KkkeldrimeesK

Kogu sellisel gnostilis-kristlikul-newage kokku miksitud arusaamal või sügavalt sürrealistlikul enese-mina-väljendusel pole Piibliga ja selles väljatoodud tõdedega midagi pistmist ja on sellega pea igas punktis kahjuks vastuolus - seetõttu on see kõik seal väljatoodud tõest sama kaugel kui satanism tõelisest kristlusest! Võib tunduda natuke karm, aga vahel on vaja olla natuke karm, et ekstusist inimest välja tuua.

Kristlust ei saa kokku miksida new-age mõtteviisidega, sest see loob indiviidi jaoks vaimselt väga ohtliku maailmapildi, mille lõppsiht võib olla hukatus.
Kõik elu juhised, pääste ja meie füsilis-vaimne olemus, sh. vaimne ümbersünd on Piiblis kõik ilusti lahti seletatud ja seal on antud ka ranged hoiatused privaatsete/isiklike ja sageli vildakate interpretatsioonide suhtes, kuna tänu neile ongi meil tõesest kristlusest kõrvalekalduvad valeõpetused, nagu mormoonid, jehoova tunnistajad, katoliiklased jne jne. - kõik eksituses, kuna nad lihtsalt ei võta Piibli juhendeid ja käske vahetult sõna-sõnalt, vaid toovad sisse personaalsed "ilmutused" ja kallutatud arusaamad. Peale selle on loomulikult paljud valeõpetused tahtliku infiltratsiooni ehk sisse-tungi alusel loodud (nt- vabamüürlaste poolt) ...

Jumal soovib, et inimene oleks Tema õpetuste suhtes kas siis soe (100% poolt) või külm (100% vastu), aga mitte leige (segunenud 50-50 hübriid-õpetused ja nii-ja-naa vastavalt tunnetele ja isiklikele arusaamadele tuginevad tõekspidamised). Kui inimene soovib, et Piibel oleks tema jaoks füüsilis-vaimne ankur, siis peab ta sellesse suhtuma ja seda uskuma 100% sõna-sõnalt! Viimane käib ka Lameda Maa suhtes, kuna Piibel on Lameda Maa ilmutuse-raamat. Ja sellepärast ju selles langenud maailmas nüüd igat vandenõuteoreetikut jms. kutsutaksegi "lamemaalaseks", kuna sellega tahavad nad löögi anda ka kristlusele! Kuid tõde ei anna häbeneda ja lamemaalase tiitel on au asi, kuna näitab, et inimene ei ole veel kaasa läinud laiade masside ajupesu ja programmeeritusega. Me elame suletud süsteemis, mis asub üleni vee sees (lumegloobusena justkui vee alla surutuna) ja seetõttu ei ole ka olemas "ava-kosmost", kuna kupli peal on vesi!
Pole siis ime, kui Star Trek kosmosefilmid meile otse näkku ütlevad, et:
"Space, the final frontier" (Kosmos, see Viimane Piir) või
"Space, where no man has gone before" (Kosmos, kuhu ükski inimene pole veel läinud)!
Need mõlemad väljendid on nende kosmosefantaasiate (ehk võlts-reaalsuste) puhul ainukesed tõesed asjad!

Selle vaimseks lahtiseletuseks on meil imeline Johannese 3 peatükk:

(Johannese 3)
1 Oli variseride seas mees, Nikodeemus nimi, üks juutide ülem.
2 See tuli Jeesuse juurde öösel ja ütles temale: "Rabi, me teame, et sa Jumalalt oled tulnud õpetajaks; sest keegi ei või teha neid imetähti, mida sina teed, kui Jumal ei ole temaga!"
3 Jeesus vastas ning ütles talle: "Tõesti, tõesti ma ütlen sulle, kui keegi ei sünni ülalt, ei või ta Jumala riiki näha!"

(see siin ongi vaimne ümbersünd, mis on aluseks Taevasse minemiseks ja mille teostab Jumal vahetul ise inimese patukahetsuse hetkel, mil inimese vaimne olemus luuakse täiesti uueks; seda pole võimalik ise vaimsete tehnikatega endale saavutada)

4 Nikodeemus ütles temale: "Kuidas võib inimene sündida, kui ta on vana? Ega ta või teist korda minna oma ema ihusse ja sündida?"
5 Jeesus vastas: "Tõesti, tõesti ma ütlen sulle kui keegi ei sünni veest ja Vaimust, ei või ta Jumala riiki pääseda!

(siin on kaks sündimist - esimene sünd on füüsiline ja teine on vaimne ümbersünd Jumalalt)

6 Mis lihast on sündinud, on liha, ja mis Vaimust on sündinud, on vaim!

(vaimselt ümbersündinud kristlane on sündinud uuesti Jumala enda Vaimust ja seesmiselt ei ole ta enam seesama inimene; niisamuti on ta sellest hetkest lahti ostetud kõikide sünni- ja tähemärkide jms mõju alt ja on asetatud vahetul Kristuse mõjuvõimu alla ning seetõttu ei oma deemonid ka enam mingit legaalselt mõjuvõimu selle inimese üle ja seetõttu ei ole ka võimalik vaimselt ümbersündinud kristlast ka ära needa ega nõiduda, kuna kõik need energiad tühistatakse või peegeldatakse tagasi Jeesuse enda poolt)

7 Ära pane imeks, et ma ütlesin sulle: te peate uuesti sündima!

(ei see ei tähenda siin taas-kehastumist ehk reinkarnatsiooni)

8 Tuul puhub, kus ta tahab, ja sa kuuled ta häält, aga sa ei tea, kust ta tuleb ja kuhu ta läheb; nõnda on igaüks, kes on sündinud Vaimust!"
9 Nikodeemus vastas ning ütles talle: "Kuidas see võib sündida?"
10 Jeesus vastas ning ütles talle: "Sina oled Iisraeli õpetaja, ja ei tea seda?
11 Tõesti, tõesti ma ütlen sulle, me räägime, mida me teame, ja tunnistame, mis me oleme näinud, ja te ei võta meie tunnistust vastu!

(nii on kahjuks lood veel enamuse vaimselt ümbersündimata inimestega)

12 Kui ma teile räägin maisist asjust, ja te ei usu, kuidas te usuksite, kui ma teile räägiksin taevasist asjust?
13 Ja ometi ei ole ükski muu läinud taevasse kui aga see, kes taevast on maha tulnud, Inimese Poeg!

(mitte keegi pole "taevasse" ehk ava-kosmosesse kupli peale omaenda algatusel mitte kunagi läinud ja seetõttu on ka kõik kosmoselennud ja planeetidevahelised sattelliidid jms pelgalt kurjuse võltsingud ja võlts-reaalsuse kujundid)

(ja edasi tulebki lühidalt kogu kristluse baas-olemus ja ültingimus päästetuks saamiseks)

14 Ja nõnda nagu Mooses kõrbes mao ülendas, nõnda ülendatakse Inimese Poeg,
15 et igaühel, kes usub temasse, oleks igavene elu!

(see siin oli tingimuslause - ehk teed midagi ja saad selle, mis lubatud ning vastupidisel toimimisel rakendub negatiive variant)

16 Sest nõnda on Jumal maailma armastanud, et ta oma ainusündinud Poja on andnud, et ükski, kes temasse usub, ei saaks hukka, vaid et temal oleks igavene elu!
17 Sest Jumal ei ole oma Poega läkitanud maailma, et ta maailma üle kohut mõistaks, vaid et maailm tema läbi õndsaks saaks!
18 Kes usub temasse, selle üle ei mõisteta kohut; aga kes ei usu, selle üle on juba kohus mõistetud, sest ta ei ole uskunud Jumala ainusündinud Poja nimesse.

(eelnes järhjekordne Jumala poolt antud Vaimse Lepingu ehk Testamendi tingimuslause)

19 Aga see on kohus, et valgus on tulnud maailma ja inimesed armastasid pimedust rohkem kui valgust, sest nende teod olid kurjad.
20 Sest igaüks, kes teeb kurja, vihkab valgust ega tule valguse juurde, et ta tegusid ei laidetaks.
21 Aga kes teeb tõtt, see tuleb valguse juurde, et ta teod saaksid avalikuks, sest need on Jumalas tehtud!"

See, kes tuleb taevast

31 Kes tuleb ülalt, see on üle kõikide! Kes on maast, see on maast ja räägib maast; kes tuleb taevast, on üle kõikide
32 ja tunnistab seda, mida ta on näinud ja kuulnud, ja tema tunnistust ei võta ükski vastu!
33 Kes võtab vastu tema tunnistuse, see kinnitab, et Jumal on tõeline!
34 Sest see, kelle Jumal on läkitanud, räägib Jumala sõnu; sest Jumal ei anna Vaimu mõõdu järgi!
35 Isa armastab Poega ja on kõik andnud tema kätte!

(ja järgneb Igavese Elu või Igavese Hukatuse määrav tingimuslause)

36 Kes usub Pojasse, sellel on igavene elu; aga kes ei kuule Poja sõna, see ei saa elu näha, vaid Jumala viha jääb tema peale!"

Kõik äärmiselt lihtne ja loogiline!
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 35
  • 36
  • 37(current)
  • 38
  • 39
  • ...
  • 60
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  See suur ja mõistetamatu Venemaa!? excubitoris 4,202 1,187,927 23-03-2024, 15:47
Viimane postitus: Kunglas
  Birminghami Kolmsilm a la Suur Vend Skarre 0 3,276 13-11-2015, 04:01
Viimane postitus: Skarre
  Suur jalutuskäik xawa 4 6,051 25-07-2012, 14:55
Viimane postitus: Tarawah
  Suur raamatutepõletamine toimub juba homme! Celtic 42 23,836 23-05-2012, 19:36
Viimane postitus: nokitseja
  The Obama Deception kikaskilla 1 2,897 28-03-2009, 14:09
Viimane postitus: Pyramid
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 658 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 656 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 645 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat