Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas enda võimeid arendada?
#1
Tere. Smile

Kirjutan veidi endast siis.
Olen noor naine, lapsepõlvest alates juba tunnetan/näen/kuulen asju ette. Kunagi kui teismeline olin ei osanud seda endale täpselt teadvustada ja sellest aru saada. Tihti leian ennast mõtlemast mingist suvalisest sündmusest mida pole toimunud ja mingi aja jooksul läheb see täide. Siis meenub mulle ,et ma ju teadsin seda. Olen käinud ravitsejate ja selgeltnägijate juures kes mu kätt puudutades ütlesid mulle ,et olen nägija.
Olen paljusid asju öelnud ja ette ennustanud pisiasjad näivad täide minevat. Aga ma ei saa aru mis asi sellega on ,et ma tunnetan osasid suuremaid juhtumeid ette ja nii pea kui ma ütlen selle kõvasti välja kellelegi siis ma nagu pööraks selle vastupidi ja asjad ei lähe nii nagu ma ütlesin.
Ja kui ma hoian suu kinni lihtsalt ei räägi kellelegi mitte midagi, lähevad kõik asjad mida olen ette näinud/tundnud täide. Ja kui ma tagantjärgi mainin kellelegi ,et ma teadsin ,et nii läheb siis mind ei usuta.
Ma tunnen ka seda kui ma pole ruumis üksi ja kui minuga viibib seal koos mõni hing. Tunnen kas tegu on hea või halva energiaga. Olen õppinud halba energiat enda kodust ära peletama.

Ehk oskab keegi kogemusi jagada ja veidi õpetada kuidas ma saaksin asju ilma ümber pööramata välja öelda?
Kui ma rääkisin sellest ühele selgetnägijale ütles ta ,et ma pean ennast arendama ja võimalik ,et informatsioon mida ma edasi tahan anda teistele inimestele ,on liiga suur vastutus nende teadvusele. Et asju välja öelda ilma neid ümber pöörmata pean ma õppima ja arenema.
Aga kuidas veel ennast arendada ja harida?
Oskab keegi soovitada kedagi või mingeid eneseteadlikkuse raamatuid? [/font]


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2
Oled mis oled või Kes oled, paljudele kuulutamine et oled hakanud midagi oskama, selle peale võib laekuda igatliiki kaane kes tahavad elujõu välja imeda.
Said teada ja vaiki oma võimete kohalt. Lihtsalt jälgida ja uurida, mingis momendis tekib mõistmine enda jaoks.
Vasta
#3
Mida vähem kuulutad seda parem sinule!
Vasta
#4
Peab nõustuma eelnevate kirjutajatega. Võibolla peaksidki õppima mitte sekkuma. Kui on ette nähtud et tulnud infoga midagi tuleb teha, siis tunned tungivat vajadust. Kui ei tunne, siis hoiadki endale. Usalda rohkem ennast ja kuula vähem teisi. Raamatud tulevad ise õigel ajal, kui näed raamatut mis teiste raamatute hulgast välja paistab siis loe seda. Jõudu ja tervist...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Must maagia, kuidas sellest lahti saada? Müsteerium 3 4,589 04-11-2023, 21:48
Viimane postitus: isemaag
  Kuidas äratada võimed üles ? triin18 27 16,640 11-07-2011, 15:53
Viimane postitus: karlapoiss
  Kuidas avastada ja arendada oma võimeid? Nõiaplika117 15 13,983 06-10-2010, 09:00
Viimane postitus: excubitoris
  Kuidas tabada õige hetk? Rein 6 3,674 20-02-2008, 14:05
Viimane postitus: Rein
  Kuidas öelda ..õnneseen? Inimene 30 11,266 29-11-2005, 16:17
Viimane postitus: SuperHit80

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat