Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas paramaailm või mitte?
#1
Panen siia kirja ühe probleemi kirjelduse kahe erineva inimese silme läbi.

Selle probleemi kohta on tavameditsiini ja teaduse esindajad juba öelnud et lahendada ei oska ning abi tuleks võib-olla otsida alternatiivsetest lähenemistest.

Esialgu küsiks arvamusi/analüüse , kas probleemis võiks ka päriselt olla mingeid tavateaduse ja -meditsiiniga mittehõlmatavaid momente. Ja sooviks häid mõtteid selle kohta kust lahendamisprotsessis kõige pädevamat abi võiks saada.

Mehe kirjeldus:

Akuutne haiguslik seisund. mürgitus(?).
Sümptomid:
1*.Hingamisraskused, õhupuudus, pitsitus ja ebamugavus rinnus, ärritus ja valu rinnus, tähelepanu ja kontsentratsioonihäired, mäluhäired, meeleolu langus, ärrituvus .
2. Silmade punetus ja ärritus, näonaha punetus ja ärritus, viimasel ajal ka punetus mujal kehal
3**.liigesevalud, unehäired, nägemise halvenemine,

*. sümptomid taanduvad tasapisi uues puhtas keskkonnas.
**. Sümptomite seost antud haigusliku seisundiga ei oska kindlalt väita, on olnud pikemat aega kui esimese punkti sümptomid.

Sümptomid esinevad eriti teravalt ühes kindlas keskkonnas (kodus) aga tekkivad küllaltki teravalt ka sellest keskkonnast pärit asjadega kokku puutudes.
Sümptomite tekitaja tundub VÄGA lihtsalt kanduvat edasi esemetele ja uuele keskkonnale. Sümptomite tekitaja on VÄGA raskelt eemaldatav. Näiteks riiete pesemine või tuulutamine ei aita. Kord juba saastunud riided või seemed tekitavad tugevat reaktsiooni pika aja jooksul. Tekitaja kandub edasi ka esemelt esemele. Näiteks puhtaid riideid saastunute vahel või läheduses hoides kandub tekitaja edasi. Samuti väikestes kinnistes ruumides (näiteks auto) on peale seal saastunud esemete hoidmist selgelt tunda haigusseisundi tekitaja olemasolu märgatava aja jooksul.

Arstlike uuringute tulemusena on välistatud:
Allergiad
Südamehaigused
Kopsuhaigused
Nina-kurgu-kõrvahaigused
Tehtud on kahe erineva labori poolt mükoloogilised uuringud õhust ja ventilatsioonitorustike seintelt. Ohtlikku hallitusseente kontsentratsiooni leitud ei ole.
Konsulteeritud on ka bakterioloogiga.

Naise kirjeldus:

Panen siia kirja kõik, mis vähem või rohkem asjakohane on või võiks mingisugust tähtsust omada.
Isadepäeval läks kass “hulluks” – jõllitas köögis ühte punkti, seljakarvad turris ja saba jalge vahel, siis taganes üle köögi köögi nurka, laskmata “kedagi” hetkekski silmist. Situatsioon kestis pool tundi ja päeva hilisema osa istus kass peamiselt kapis. Rohkem pole sellist asja enam juhtunud.
Detsembri alguses leidsime oma aiaga piiratud ja suletud õuelt , keldri ukse eest ühel hommikul tundmatu suure surnud hundikoera. Peale naabrite küsitlemist leidus lähikonnast ka talu, kust koer oli täie tervise juures eelmisel päeval hulkuma läinud. Perenaine tuli koerale järgi. Koer oli perenaise sõnutsi tugevalt üles paistetand, kõht punnis nagu õhupall. Perenaine arvas, et koer on ühe teise naabri poolt mürgitatud. Koera vanus paar aastat.
Detsembri alguses hakkasin mina pastellkriitidega joonistama. Pastellkriidid tekitavad väga palju tolmu.
Enam-vähem samal ajal liigutasime mööblit, tõstsime pea aasta tagasi toodud vanaaegse puhvetkapi elutuppa. Seoses õhukuivusega oli ka puit kokku kuivand, uksed ei jäänud enam kinni.
Detsembri esimeses pooles tõime soisest metsast jõulukuuse. Kuusk sai paigutatud elutuppa.
Detsembri keskel hakkasid elukaaslasel avalduma esimesed sümptomid – hingamisraskus ning näonaha kihelus. Sümptomid tundusid avalduvat just elutoas, seal kus elukaaslane asmastas peamiselt istuda. Elukaaslane pidas võimalikuks, et tal on tekkinud kassiallergia. Kass on meil kevadest ning ka kass armastas selle koha peal olla. Mina ei täheldanud endal mingeid sümptomeid. Mina arvasin, et äkki on süüdi hoopis kriiditolm ning läbi sai viidud mitu suurpuhastust – üle sai pestud mitmeid kordi kõik nurgatagused ja mööbel. (Riidest on meil ainult kardinad ja üks diivani padi) Samuti kõvasti tuulutatud. Sümptomid ei kadunud.
25. detsembril sõitsime 10 päevaks Lapimaale. Kassi viisin vanemate juurde. ööbisime esimesed ööd matkaautos, hiljem üüritud suvilas. Paari päeva jooksul elukaaslase vaevused taandusid.
Kojujõudes hakkasid elukaaslasel sümptomid uuesti avalduma ja elukaaslane kolis matkaautosse magama. Tegin uuesti suurpuhastuse, viisin kuuse välja. Esimest korda tundsin ise ka hinge kinni jäämist kuuske nö koristades. Tagant järele meenutamisel, tundsin ka ise vahetult enne jõule just kuusepuu juures mingeid kummalisi aistinguid. Täna oskaksin seda seletada ehk sellega, et kui elukaaslane mulle sünnipäevaks lilli tõi, siis hoidis neid üle öö selles ruumis, kus meil nö “saastunud” riided on, ning mulle tundub, et taimed kuidagi võtavad seda saastet endale eriti hästi külge, meil mõlemil oli tugev reaktsioon millelegi … viisime igaks juhuks lilled toast ära.
Elukaaslane läks perearsti juurde, kes ei tuvastanud mingisuguseid olulisi haigusnähtuseid ja saatis allergoloogi juurde. Allergoloog arvas, et elukaaslsel on hea ettekujutusvõime, allergiaga ei osanud sümptomeid seostada. Testid kinnitasid seda arvamust.
Vahepeal olime tellinud ka seeneanalüüsid õhust, millest seenesaastet ei nähtunud. Proovide võtmisel kontrolliti ka õhuniiskust, mis oli madal (erinevates ruumides 20-30% vahel). Arvasime siis, et asi on õhuniiskuses, ostsime niisutajad. Tegine veel ühe suurpuhastuse. Meil oli vahetult enne Lapimaale minekut üks kütet ringiajav pump katki läinud ning sellest tulenevalt oli kodu suhteliselt jahe, kütsin õhtul palju ahju (Nunnakivi uuni, mis saavutab oma täispotentsiaali tunnid hiljem peale kütmise lõpetamist. Minul seniajani mingeid sümptomeid ei olnud avaldunud. Elukaaslane kolis ka tuppa magama. Hommikul ütles, et magas väga halvasti ning et tal on väga halb olla. Kuivõrd sümptomid algasid allkorrusel, siis läksin ise elukaaslasele kohvi tooma. See oli esimest korda (jaanuari keskel), kui minul halb hakkas. Tõmbas hinge kinni, nii et ei saanud lõpuni hingata ja jõu justkui ära. Kui keskkonnast välja läksin, siis hingamisraksused taandusid hetkega. Täna tagasi vaadates, on olemas selge seos kuuma õhu ja sümptomite intensiivsuse vahel. Varasemad korrad, kui elukaaslasel tõeliselt halb hakkas, olime ka vahetult enne seda kütnud.
Meil on saun eraldi majas, mida elukaaslane oli hakanud päev varemalt kütma juba. Kolisime sauna. Mina hea naisena otsustasin ka sauna magama minna. Minu sümptomid ei olnud nii häirivad veel, et see oleks mind kodust välja ajanud. Ärkasime mõlemad elukaaslasega öösel üles, kuivõrd meil kummalgi midagi hingata ei olnud. Magasime lahtise aknaga hommikuni. Nii oli normaalne. Hommikul otsustasime minna Haapsallu terviseprotseduuridele neljaks päevaks. Minnes oli elukaaslasel kehv autos, mina enda kohta ei mäleta. Haapsalus läks olemine heaks. Elukaaslasel hakkas halb peale pikemat autosõitu kolmandal päeval. Ja meil mõlemil oli veidike halb neljandal päeval. Ehk, sellel “kohvitoomise” päeval tõmbasin ma paralleeli teatud aspektidega, mida mina olin varemalt tundnud – näiteks, et trepist üles minek korruse võrra kõrgemale, oli vaevaline ja väsitav.
Veebruari lõpus kolisime Tartusse, kuhu mina jäin nädalaks. Nädalaga toimus minus tõeliselt suur muutus. Ma elan oma elukaaslasega koos sisuliselt eelmise aasta mai kuust. Ja üsna peatselt ma hakkasin täheldama, et ma muutusin loiuks ja kuidagi närviliseks. Ei huvitanud miski peale nii sama olemise, ei intrigeerinud töö, ei suutnud ennast kokku võtta, ei suutnud näha tervikpilti. Ja seal, kus peetakse olevat “hinge kodu”, seal kuskil kahe rinna vahe peal, seal oli raske. Pidasin seda elumuutusest tulevaks stressiks. Mis ta ka võis olla. Neljandal päeval Tartus oli mingi peapöörituse moodi asi – kogu maailma keerles ringi ning pidin kõvasti lauaäärest kinni hoidma, et “pikali ei kukuks”. Tegelikkuses istusin sel hetkel üsna turvaliselt tugitoolis. Varem ei olnud kunagi midagi sellist olnud. Tähelanuväärne on aga see, et elulust tuli tagasi. Töö hakkas huvitama ning ma olin võimaline vastu võtma otsuseid. Peamine vahe seisnes selles, et ma olin võimaline korraga haarama kogu situatsiooni, mis minu töö juures on suhteliselt oluline võime! Me mõlemad elukaaslasega tegime/teeme töödainult kodukontoris, nii puudus võrdlusmoment.
Hetkel ööbime Tallinnas, saime ühe müügis oleva korteri ajutiselt kasutada. Mina käisin kodus lilli kastmas. Ei oska öelda, et kas see tuleneb asjaolust, et hetkel on kodus suhteliselt jahe (radiaatorid on maha keeratud), aga siseruumis nii väga hull ei olnudki, kui otseselt sellele tähelepanu koondada, siis võib tunda mõningast hingamise ampluaa vähenemist, aga võimalik, et ilmsa sellelta ei märkakski. Pigem oli kehv maja ümbruses õues. Samuti on nüüd jubaka igakordselt kehv olla siis kui autosse istud ja soojenduse peale paned, siis tõmbab ikka õhu väga kinni. Samuti kui soojas toas istuda riietega, mis on pärit kodust. Kusjuures villastele riietele pesemine ei mõju.

Vasta
#2
Ei ole paramaailm, ega tondid, kaetus, needus vms. kõige tavalisemad nö. uue energia poolt tekkinud sümptomid, seda esineb väga paljudel, enamusele öeldakse "kujutate omale ette, võtke AD-d"
kirjatükk: http://alkeemia.delfi.ee/hallokosmos/uni...d=73619099
ps. sealt on palju infot puudu.
Vasta
#3
Aga mina olen Tulnukinimene /sest, hoopis teisel arvamusel.
See on siiski mustade vaimude poolt tekitatud nähtus.
Kass käitub, musti vaime nähes, just nimelt sarnaselt.
Tundub et see koer tuli teid kaitsma, ning ohverdas oma elu selleks.
Tallinnas on Veet Mano keskus. Pöörduge ilmtingimata nende poole.
facebook/is on Veet Mano koduleht. Sealt leiate kontaktandmed.
Viimasel ajal on saatanistid, üliaktiivseks muutunud.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas usud, et aastal 2012 saabub maailmalõpp? Henc. 251 110,436 25-12-2023, 14:51
Viimane postitus: isemaag
  Nostalgitseme: kas NSVL=EU? xcad 176 28,870 21-07-2020, 08:15
Viimane postitus: xcad
  Kas juhused või mõttejõud... Andri 17 9,810 17-05-2020, 16:11
Viimane postitus: Minaelan
  Illusioon või energiate kasutamine. Heakuulaja 2 2,185 27-05-2014, 19:20
Viimane postitus: olematu
  Kas meie kuulmine trikitab või... hulkuv hing 8 4,655 01-10-2013, 09:16
Viimane postitus: insomnia
  Kas on vaja kõigil teada väe ja jõukohti.....! HUGOTH 4 2,383 21-09-2013, 20:48
Viimane postitus: HUGOTH
  Kas tõesti see kõik juhtus aastal 2010? Erfekt 26 11,254 16-09-2013, 13:52
Viimane postitus: kage
  Kas positiivne ja negatiivne peavad meie elus olema tasakaalus? Minaelan 22 10,117 13-08-2013, 21:17
Viimane postitus: soe1
  Kas sina oled juba gaasitoru vastu hääletanud? zed 16 6,965 22-08-2012, 19:35
Viimane postitus: Pohlatohlakas
  Kas head soovid mis panevad meid kahtlema on head? Dana 51 19,057 21-07-2012, 21:20
Viimane postitus: Krt

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat