Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mustad küünlad
#1
Kus kohast leiab täismusti küünlaid? Soovitavalt Eestist või Euroopa e-poest, mis Eestisse kaupa saadaks.

Olen juba mõnda aega otsinud kohta, kus oleks võimalik osta/tellida täismusti küünlaid (mitte mustaks värvitud valgeid küünlaid), kuid siiani pole minu otsingud tulemusi andnud.

Igasugused eestimaised maagiapoed läbi helistatud ja küünlamüüjate e-poed läbi sirvitud. Ühest paar aastat vanemast foorumi teemast leidsin mingi ajarattale hambu jäänud saksakeelse saidi, aga saksa keelt mittekõnelejale tundus seal navigeerimine vajaminematult keeruline.

Inglise Amazoni tarnijatel ka täismustad küünlad välja müüdud.

USAst saaks tellida, et see aga ootamist, kaubavedu ja tollitasu ära tasuks, tuleks tellida vähemalt ~100-150€ eest. See tundub ka natukene ekstreemne, sest esimese satsina ei julgeks sellist kogust tellida.

Paras tabu teema tunduvad need mustad küünlad olevat. Iga kord kui mõnda loitsupoodi helistasin ja eitava vastuse sain, käis naljaga pooleks peast mõte, nagu oleksin hambutu hambaarsti kabinetti sisse astunud.

Viimases hädas otsustasin siia pöörduda, lootes, et ehk keegi on kursis ja oskab aidata.
Vasta
#2
Vaata ebay-st. Saab ka Suur-Britanniast tellida.
Vasta
#3
Osta keemia poest musta värvimulda ja tee ise.
Vasta
#4
Sega vanad küünlad musta värvimulla või trükivärviga ja saadki.
Vasta
#5
Kamikazesid ikka leidub. Küünal on küünal ja küünlaleek on küünlaleek, nii nagu koldesse pandud halud ikka põlevad ja kütavad. Need kes posimiste kaudu tahavad midagi suunata on ikka veidi tsipatsipa. Kuid neist üle on kristlikku usku posijad, eriliselt jälgid. Näiteks õigeusklike poolt elava inimese peale tehtav zapevaanije. Soovin edu sel okkalisel raal ja kitsas hädaorus. Amiin!
Vasta
#6
http://www.ebay.com/itm/Lot-of-20-Chime-...1527542174
Müüja kinnitab - "Great for all religious work!!"
Vasta
#7
Kas plaanis olevad praktikad on nii rangelt paika pandud, et milleski ei tohi kõrvale kalduda?
Mustale lähedaseimad värvid, küünalde dekoreerimine musta paelaga, värvimine, musta värvi kasutamine mujal, mõtle nagu McGyver Smile
Vasta
#8
Saatsin teema lingi edasi ma tuttavale, kes hakkab kohe-kohe neid ise valmistama. Eks ta võtab sinuga ise ühendust wink
Vasta
#9
Tere,
Tartus Kalevi 52 ja Inga pakub küünlaid mis tehtud käsitsi ning mesilasvahast .
Vasta
#10
Sa vist ei ole eriti hea googeldaja? Lõin esimese viite lahti ja hansashop.eu müüb kahte musta küünalt, ühe puhul olen 80% kindel et see on seest ka must. (mul endal ka midagi sellist kodus)
Vasta
#11
Soomes Induska poes müüakse. Neid on siin Helsinki lähedal mitmes kohas. Ehk on keegi tuttav, kes sõidab Soome-Eesti vahet ja toob mõned. Ei olnud hirm-kallid ka. Kindlalt ei mäleta hinda, aga vist oli 1€ tükk. Seal on teisi värve ka.
Vasta
#12
http://indiska.com/eu/Home/Candles-%26-L...0002266250
Vasta
#13
Soovitan ise teha!
Saad mingi aja omaette keskenduda....
Ps! Tuleohtlik! ----------------------------------------------------------------sega kuumutatud/ vedel vaha- klassikalise tahmaga .
Vaata muidugi järgi ,et vahaniit oleks küünlajämedusele sobiv.
Ps! väldi lahtist tuld! Sulades on tekkivad gaasid, mis võivad plahvatada!
Endapoolt öeldes: oma suurima küünla sulatasin kokku päeval , kui loeti ette "Estonia" hukku tulemusi-resultaate.
Minu küünal tuli üpris kirev - vast nagu ka need kadunud lähedased.
RIP!
Vasta
#14
Osta paks küünal, kestab kauem
Vasta
#15
(06-06-2016, 21:45 )avastaja Kirjutas: Osta paks küünal, kestab kauem
no kui arvestada et paljudes rituaalides tuleb küünal lõpuni põletada, siis see paks küünal pole eriti otstarbekas Shock

Vasta
#16
Tahan lisada. Kõigiks maagilisteks rituaalideks, valmistatakse küünlad käsitsi. Asi pole ainult värvis, teatud värv saavutatakse, kindlate taimede ja ainete segamisel- Küünalde valmistamise ajal, loetakse pidevalt sõnu peale. Kirikuküünalde puhul palveid. Ka musti küünlaid on erinevaid, vastavalt eesmärgist. Mõned sütega värvitud, mõned
taimedega. Tihti on rituaalides lihtsalt vajalik küünal. Küünal, kui lahtise ja elusa tule kandja. Sellisel juhul pole
vahet, mis värvi see küünal on. Siis sobib ka poest ostetud küünal.
Vasta
#17
Ebasobivad postitused kustutatud. Püüame ikka teemas püsida...
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat