•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marilyn Kerro
#51
KÕHE ENNUSTUS: Nõid Marilyn Kerro avaldas ajakirjas kuupäeva, mil arvab end siit ilmast lahkuvat.

Peatselt ilmub nõial raamat "Saatuse peegelpilt" – oma saatust on Kerro aga juba teadnud mõnda aega ning sellest ka rääkinud. Täpsemalt usub ta, et tema surmakuupäev on teada. Värske Eesti Naise kaante vahelt leiabki selle kõhedusttekitava daatumi: aprill 2071.

http://publik.delfi.ee/news/inimesed/koh...d=76035411
Vasta
#52
Moslemitel on tuleviku ennustamine tabu. Kui seda teeb siis loobitakse ta kividega surnuks.
Ellu võib jääda juhul kui peidab oma nime ja näo, ning läheb jalanaiseks mõnele rikkale.
Vasta
#53
(29-09-2016, 22:18 )Kahvanägu Kirjutas: Vat siis, ta on mulle samuti isa kaudu kaugelt sugulane!Smile Peaks ükskord huvipärast seda saadet vaatama.
Vaata näiteks kui ilus kleit Kerrol seljas on.
Tema suurim soov momendil on lapse saamine.
"Ema ütles, et selleks on ikka meest vaja. Aga mina ütlesin, et mis teha, kui meest pole – siis peab lind asja ära ajama," rääkis ta juba naeruga.

http://publik.delfi.ee/news/tuleproov/ko...d=76253605


Vasta
#54
delfi jagab miskit detailset opetust kuidas Venemaale Kerro toetuseks hääli saata: http://publik.delfi.ee/news/tuleproov/op...d=76603456

Ilmselt proovin hääletada, kui juba hilja pole. See pidev taidlemine selle esikoha pärast tundub juba piinlik ja parajalt ebastiilne. Kolmas kord vist juba seal saates. Loodaks et ta selle ära võidab, ehk ei peaks siis enam kuskilt uudistest lugema et jälle see neiu sinna saatesse trüginud. Saab oma ego vms laksu kätte ja lõpeb see taidlemine. Piinlik on.
Vasta
#55
Ei ole hilja, ööpäeva jagu rahulikult aega veel. Kui meie oma tüdruk on SUURE ja seletamatu avarustes nii kaugele jõudnud, oleks piinlik tõesti jätta teda toetuseta, mupärast võistelgu mistahes alal. Piinlik on pigem selle riigi meedia pärast, kes omade edukaid esinemisi üle ei kanna - ei näe me Kerrot ega Sildarut (muide, orav, sportlased lähevad aastas mitu korda laia ilma medalijahile, nende pärast ka põed ve?)
Vasta
#56
Üldiselt on ju see "pitva ekstrasentsov" meelelahutus äri. Millegipärast tundub et tõeline nõid-ravitseja ei peaks sellistest asjadest osa võtma, ei sobi kuidagi. Vigala Sass vist ka ütles "Selgeltnägijate tuleproovi" ja Nastja kohta et 'inimene situtakse lihtsalt täis' - mida ta täpsemalt mõtles selle all..? Aga ok, asjalikum nõid-ravitseja ei trügigi sellisesse saatesse, sinna lähevad sellised muidu-äraarvajad nagu Kerro.

Taolised saated üritavad mumeelest selgeltnägemist kuidagi kommertsialiseerida, integreerida tarbimisühiskonda, et ütleme et meil oleks hamburger, Rimi kaubanduskett ja selgeltnägijad. Viimase puhul on see kuidagi vastuoluline.

Mis puutub sportlejatesse, siis nende puhul on piinlik kui satuvad dopingu jamadesse. Aga Kerro puhul on mumeelest selge et saate võit ei sõltu temast, vaid olukorra võimalustest.
Vasta
#57
Olgem ausad, igas saates on olnud temast võimekam tegija, või siis ei ole lastud tal saate tegijate poolt esile tulla.
Vasta
#58
http://www.ohtuleht.ee/778331/kolm-on-ko...-iseennast
https://m.facebook.com/story.php?story_f...1476807362
Vasta
#59
"Битва экстрасенсов'i" saates on tihtipeale olnud välisriikidest osalejaid, aga kui statistikast lähtuda, lähevad võidud pigem ikka kohalikele hägusnägijatele. Erandiks võib pidada 10. hooaja võitjat Мохсен Норузи'i.
Viide: https://en.wikipedia.org/wiki/Bitva_extrasensov
Vasta
#60
Kas võtab keegi kommenteerida Kerro esinemist? Väga veenev ja võimas mulje jäi seekord. Aga...?
Vasta
#61
(07-02-2017, 16:04 )positiivne Kirjutas: Kas võtab keegi kommenteerida Kerro esinemist? Väga veenev ja võimas mulje jäi seekord. Aga...?

Aga teglikult on see show! Kus on oma stsenaarium, korduv duublid jne.
Tegelikult on sponsorid, rahad ja jagamine. Kui leiate, siis vene netis on palju kirjutatud nende tuleproovide telgitagustest. Just endised osavõtjad.
Vasta
#62
(07-02-2017, 16:04 )positiivne Kirjutas: Kas võtab keegi kommenteerida Kerro esinemist? Väga veenev ja võimas mulje jäi seekord. Aga...?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ei kommentaari!

Teisena ta jäi jälle. Kuid seesuur mida ma juba mitu kuud kavatsesin siin teemas küsida: Möödunud aasta jõulukuu aegu keegi punajuukseline käis mu unes ja oli väga närvis, keelas mul kuhugi uuesti tulla, kuid kohta ei maininud. Sellesinatse Kerro teemat ma ammu polnud lugenud. Praeguse aasta veebruarikuu sees jälle täpselt sama naisolevus uuesti tükkis mu unesse, lubas mulle midagi ära korraldada ilma luba küsimata, paistis väga tasakaalutu ja vihase olekuga, jätsin ta loitsu alla panemata unes ja kuulasin ilusti ära nagu külalise, mitte midagi talle ei soovinud. Kui nüüd seesinane keegi mu unesse kippunud punasejuukseline end ära tunneb, teen temakesega diili. Sullemulle. Mullesulle. Kogu möödunud aja vältes ma mitte kordagi polnud siia teemasse vaadanud. Une kaudu mina isiklikult olen toimetanud ainult kodurüvetajate rajalt mahavõtmist, mitte kunagi kiusamise eesmärgil. Ehk keegi siinseist oskab välja peilida, kas oli Kerro või oli miskimuu end mul unes esitlemas? Ei ole väljamõeldis, täiesti reaalselt ehtsad uned olid, selle värgiga pole naljategemist, väga tõsist lubati mulle ära teha. Füüsilises plaanis ei tea omal ühtki nii punajuukselist tuttavat.

Vasta
#63
Juba teist korda oma elu jooksul (Kerro enda sõnutsi) soovis ta siit ilmast lahkuda:

"Eesti esinõid Marilyn Kerro tunnistas, et üritas pärast "Selgeltnägijate tuleproovi" 14. hooaja lõppu endalt elu võtta: ta neelas peotäie pille ja lõikus veene.

Kerro tunnistas, et enesetappu üritades tundus talle, nagu keegi teine kontrolliks teda ja nagu ta ei vastutaks oma tegude eest. "Ma võtsin tablette, vähemalt 50 tükki! Mingisugune hääl mu sees ütles: "Võta! Võta neid!"" rääkis Kerro saate võtetel."

http://www.ohtuleht.ee/802593/sokk-maril...-elu-votta

Siit küsimus, et kas tõesti suudab mõni inimene, olgu ta siis isehakanud nõid või šamaan või muu posija, panna teisele inimesele mõtteid pähe ja sundida teda enesetappu sooritama?

Või oli see lihtsalt ettekääne, sest selline variant on müstilisem kui see, et inimesel on depressioon või elutüdimus?
Vasta
#64
(04-05-2017, 08:11 )sissy_ Kirjutas: Juba teist korda oma elu jooksul (Kerro enda sõnutsi) soovis ta siit ilmast lahkuda:

"Eesti esinõid Marilyn Kerro tunnistas, et üritas pärast "Selgeltnägijate tuleproovi" 14. hooaja lõppu endalt elu võtta: ta neelas peotäie pille ja lõikus veene.

Kerro tunnistas, et enesetappu üritades tundus talle, nagu keegi teine kontrolliks teda ja nagu ta ei vastutaks oma tegude eest. "Ma võtsin tablette, vähemalt 50 tükki! Mingisugune hääl mu sees ütles: "Võta! Võta neid!"" rääkis Kerro saate võtetel."

http://www.ohtuleht.ee/802593/sokk-maril...-elu-votta

Siit küsimus, et kas tõesti suudab mõni inimene, olgu ta siis isehakanud nõid või šamaan või muu posija, panna teisele inimesele mõtteid pähe ja sundida teda enesetappu sooritama?

Või oli see lihtsalt ettekääne, sest selline variant on müstilisem kui see, et inimesel on depressioon või elutüdimus?

Jaa jha, aga las siinne nomineeritud päänõid nüüd selgitab ja vastab küsimustele, miks tema lemmik taas enesetappu tahtis teha...Laugh
Isiklikult suhtun Kerrosse (süsteemi teenrisse)neutraalselt, kuid kõik SIIN maailmas ei ole nii lihtne. Arvan siiski, et WS suudab Kerro probleemi tahtmise korral sügavamalt lahata.
Minu meelest oleks Kerrole parim, kui ta lihtsalt rahulikult end edasi arendaks ja lõpetaks sealses illusioonide teatris osalemise... veel ei ole hilja...
[Pilt: caec9ef709b3.gif]
Vasta
#65
(04-05-2017, 08:11 )sissy_ Kirjutas: Juba teist korda oma elu jooksul (Kerro enda sõnutsi) soovis ta siit ilmast lahkuda:

"Eesti esinõid Marilyn Kerro tunnistas, et üritas pärast "Selgeltnägijate tuleproovi" 14. hooaja lõppu endalt elu võtta: ta neelas peotäie pille ja lõikus veene.

Kerro tunnistas, et enesetappu üritades tundus talle, nagu keegi teine kontrolliks teda ja nagu ta ei vastutaks oma tegude eest. "Ma võtsin tablette, vähemalt 50 tükki! Mingisugune hääl mu sees ütles: "Võta! Võta neid!"" rääkis Kerro saate võtetel."

http://www.ohtuleht.ee/802593/sokk-maril...-elu-votta

Siit küsimus, et kas tõesti suudab mõni inimene, olgu ta siis isehakanud nõid või šamaan või muu posija, panna teisele inimesele mõtteid pähe ja sundida teda enesetappu sooritama?

Või oli see lihtsalt ettekääne, sest selline variant on müstilisem kui see, et inimesel on depressioon või elutüdimus?
Kui antud jutt, Marilyn Kerro kohta vastab tõele, siis on temaga ülipahad lood. Ta on sattunud saatanistist musta maagi otsa, kes valdab ka musta vodood. Viimase esinemise ajal, tundus ka mulle, et teda juhib keegi teine. Sarnasest olukorrast on praktiliselt võimatu oma jõududega välja rabelda.
On kogemusi, sarnase musta saatanistist maagiga.


Vasta
#66
Tsitaat: Kui antud jutt, Marilyn Kerro kohta vastab tõele, siis on temaga ülipahad lood.

meie kõigiga on ülipahad lood, kui me teeme ikka ja jälle jätkame-kordame halbu harjumusi, mis ei ole meile rõõmu, vaid kannatusi loovad ja me ikka ei muuda tahet nii tugevaks, et otsustame valiku kasuks - ma enam nii ei tee, mõtle, käitu jnejne
Vasta
#67
Tean täpselt millest ta räägib. Ülitundlikuid inimesi on väga kergelt võimalik juhtida tegema asju ka vastu nende tahtmist. Nüüd sõltub vaid ohvri tahtejõust. Mõistusega me saame aru, et midagi on valesti ja see pole meie enda südamesoov, aga miskit meie sees suunab ja tekitab olukordi mis võib väljuda kontrolli alt.

Minul endal üks isiklik kogemus. Aastaid tagasi oli mul periood kus iga kord kui autosse istusin, hakkas mul sees lause nagu mantra kordama "ma ei taha elada". See polnud seotud ei halva päeva ega ilmaga. Lihtsalt stabiilselt, nagu programm käivitus minu sees nii kui ma autosse istusin.

Kui ma Merilyni isiklikult kohtaks, siis saaksin talle öelda kust võib tema probleem tulla. See pole seotud tema maailmavaatega või musta maagiaga, sest ta oskab ennast kaitsta, vaadata ning näha seda mis ühtiks tema maailmavaatega. Arvan, et ta on mittevabatahtlikult kiibistatud. Kui ta paneks tugeva magneti kuklasse, hoiaks natuke, liiguks mööda selgroogu üles - alla magneti(N) poolusega ja tal hakkaks kohe suured valud, siis on vähemalt teada kes on võtnud teda kontrolli alla.
Vasta
#68
Kuidas ta saab ennast tappa kui ta teatas, et teab, millal ta sureb, ehk siis aprilli kuus 2071 !? Mõttetu katse, tuleb välja Bleh
Süümekad valetamisest ja vassimisest võivad küll jah hauda ajada.
Vasta
#69
Psühholoogiaõppejõud pajatas kord, et reeglina teevad naised nö näidissuitsiide. Ehk siis näiteks võtab tibi kätte ja lõikab randmenahka augu. Ja teeb katki ka teise randme. Ja siis jääb surma või midagi ootama... Konkreetne juhtum - tibin istus raekojaplatsi purskaevu servale oma randmetega, otse verise taskunoa kõrvale ja... ootas.

Nüüd on ta juba mõned aastad ema ja kasvatab lapsi.

Vasta
#70
(04-05-2017, 11:00 )kalldunn Kirjutas: Ta on sattunud saatanistist musta maagi otsa, kes valdab ka musta vodood. Viimase esinemise ajal, tundus ka mulle, et teda juhib keegi teine. Sarnasest olukorrast on praktiliselt võimatu oma jõududega välja rabelda.
On kogemusi, sarnase musta saatanistist maagiga.

Ehket
(17-02-2016, 13:00 )kalldunn Kirjutas: Surmainglite eesmärgiks on: Viia inimene nii kaugele, et ta sooritaks iseseisvalt enesetappu.
Palun – siin need inglid on!
https://www.google.ee/search?q=deathange...00&bih=468
kogemustest nende inglitega tahaks kohe rohkem kuulda Laugh
http://www.metal-archives.com/images/1/7...o.jpg?4941
Positiivne, missugune psühholoogia õppejõud sellist käbarajura ajab? "Reeglina naised"??? On see reegel mõnes õpikus ka kirjas või oli see õppejõud mingi tibin sul, igatahes su tekst "ja siis jääb surma või midagi ootama..." jm on paras tibina tase, või külamuti klatsh.
Vasta
#71
(05-05-2017, 11:38 )murjam Kirjutas: Positiivne, missugune psühholoogia õppejõud sellist käbarajura ajab? "Reeglina naised"??? On see reegel mõnes õpikus ka kirjas või oli see õppejõud mingi tibin sul, igatahes su tekst "ja siis jääb surma või midagi ootama..." jm on paras tibina tase, või külamuti klatsh.

Enesetapp on kahtlemata tõsine asi ja sel teemal naljatada kohatu. Ja ma räägingi kahest tõesti aset leidnud "juhtumist". Professor justnimelt pajatas oma isiklikust kogemusest et säärast tendentsi esineb naistel peamiselt.
Kirjeldatud juhtum katkiste veenidega neiust linna kõige käidavamas paigas purskkaevu veerel on samuti reaalselt aset leidnud juhtum ja mulle teada otseallikast.
Vasta
#72
Ja teil professoriga hetkekski ei tulnud mõtet, et neiul võiks olla probleem, mille selgitusena toodud "reegel" lihtsalt rumal on?
Tendents, millest räägid, on kõige üldisemalt tähelepanu küsimine ega selgita pooligi suitsiidijuhtumeid, lisaks on taustad erinevad ja üldistamine kohatu. Nii võiks öelda, et mehed ähvardavad end tappa selleks, et saada naist. Tglt on taolose tendentsi taga hoopis vägivaldsus. Väljend "näidis enesetapp" on mitmes mõttes arulage. Ja milleks taolised kommentaarid, mis kellelegi midagi ei anna? Küll aga, peaks too neiu sind lugema, mis arvad, kuidas ta suhtuks?
Vasta
#73
Väga paljudel juhtudel on kasulikum, kui ei teata esoteerikast – mitte midagi!
Kuidas ma saan kindel olla – et te olete niisuguste teadmiste vastuvõtmiseks valmis?
Neid teadmisi valesti rakendades, tete te endale kasu asemele, hoopis kahju. Kellele seda vaja on?
Olen veendunud et siinse foorumi külastajatest ja osalejatest 99,999% dil on aju vedeliku asemele, kellel rohkem, kellel vähem piduri õli. Andestage, aga õli omanikel ei ole kasulik teada niisuguseid teadmisi. Saage enne õlist lahti – siis saata ka need teadmised.
Vasta
#74
(05-05-2017, 19:25 )isemaag Kirjutas:
(04-05-2017, 18:57 )vasamasa Kirjutas: Kuidas ta saab ennast tappa kui ta teatas, et teab, millal ta sureb, ehk siis aprilli kuus 2071 !? Mõttetu katse, tuleb välja Bleh
Süümekad valetamisest ja vassimisest võivad küll jah hauda ajada.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sellest täpsemini ütlemiseks vist läheb vaja teaduslikke võrrandeid. Loodan üliväga et keegi punasejuukseline pole midagi mulle peale pannud, aga seesuur ikka, kui Kerro isiklikult on seda teemat lugemas, andku mulle teada. Kas on nii või naa. Mitte midagi pahasoovlikku pole mul tema suunas olnud. Kaks korda mu unes käia ennast esitlemata ja nõuda ja lubada teha midagi: KES SEDA TEGI? Kas kellegi suur suu? Tegelikult veidi naljakas on. Arstid on Kerrole toonud oma patsientide verd, Kerro ise ühes sensitiivide võistluse saates seda ütles ja see ei kao kuhugi, Rakvere haigla arstid on talle toonud patsientide verd, see on kõik kusagil kirjas ja kui internetist ära kaotatakse, ka siis jääb kusagile alles. Nii tehakse musta maagiat võõra vere kaudu. Nii tehakse riigipalgal arstide abiga posimist. Tehakse juurde uusi santisid. Leiutatakse uusi hädasid. Antakse Nobeli preemiad.

Keegi punapea ei suuda sulle midagi peale panna, kui ta isegi omaenda eluga hakkama ei saa. Enamus hädasid tuleb ellu enesesisenduse/uskumuste tõttu. Sama ka heade asjadega wink.

Mis võõrasse veresse puutub, siis siin on teema sügavam. Jehoova tunnistajad keelavad võõrast verd endale misiganes meetoditel sisestada - vereülekanded, verivorstid jne.
See polegi nii kummaline mõte. Palju on kirjutatud teaduslikke artikleid, kus inimesed, kellele on üle kantud teise inimese organ ja ka verd, on ennast tundma hakanud teisiti...justkui nähes maailma võõraste silmadega, tundes võõraid tundeid ja mõtteid.

Kas võib olla, et võõra veri või organ, mis sulle siirdati, on kaasa toonud ka energeetiliselt tolle inimese mõtted, tunded (isegi enesetapjalikud), kelle verd või organeid sa oled saanud?
Vasta
#75
Veidra lehe otsa komistasin:
БЕСПЛАТНЫЙ ГОРОСКОП СОВМЕСТИМОСТИ ПО ЗНАКАМ ЗОДИАКА ОТ МЭРИЛИН КЕРРО!
http://livesbloggz.com/love_kerro/blog/?...=471451551

Kuid BES EI MAKSA! Nõutakse amuleti tellimist.

Мерилин Керро

Для Вашего знака зодиака сегодня САМЫЙ УДАЧНЫЙ ДЕНЬ на приобретение и изготовление амулетов, поэтому лично я рекомендую не медлить, и заказать изготовление АМУЛЕТА АБСОЛЮТНОЙ ЛЮБВИ прямо сейчас, пока эти лунные сутки не закончились в 00:00 сегодняшнего дня.
http://livesbloggz.com/love_kerro/blog/?...=471445517
Kogu minu natuke lugupidamist kadus selle olevuse suhtes täielikult. Pildid kaa võtan, juhuks kui linkidega midagi juhtub.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat