Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Isa vaim?
#1


Isa on surnud juba ammu, aga ta ei ole vist rahu saanud, sest mulle on isegi öeldud, et mu seljatagune on külm. Mida teha? Olen kiriusse küünlaid pannud, hauale, kodu puhastanud küünlaga jne. Mõistus on otsas, aga tahaks ise rahu saada, et mingid surnud kannul ei käiks.
#2
Kas sa ise tunned, et sa pole kunagi üksi hoolimata asukohast? Kui sa tõesti arvad see olevat su lihase isa ilmutis siis põhjust, miks ta sinuga on, peaksid sa eelkõige ise teadma. Keegi võib vajada andestust ning sel juhul saad sa seda vaid ise teha. Vale oleks sellest mõelda kui "mingist surnust, kes kannul käib" sest loogiline oleks, et teil on midagi omavahel õhku jäänud. Lahenda see asi ära, küll ta sind kuulab.
#3
Ma arvan et Sina pead päriselt andeks andma jne. Ehk siis sellest ei ole väga palju abi, kui ütled, et ,,okei davai jah annan andeks, kao ära nüüd'' Smile Päris päriselt ekselda need asjad enda jaoks läbi ja anna päriselt andeks...endale ka
mis oli, see oli- kindlasti said sellest mingit tarkust ka juurde... samas võib ka olla, et ta kaitseb sind..
#4
Oled hea inimene, kelle energeetilised piirid on "avatud" kõigile, kes ümbruses liiguvad, nii siin kui seal reaalsuses. Üks karm eluline tõdemus on see, et süüdi jääb see, kes end süüdi tunneb. Seda "nisa" lüpsavad väga paljud ühiskondlikud tõekspidamised, ja paljudel juhtudel on see ka õigustatud. Sest osad inimesed on loomu poolest tõelised pohhuistid, kes seisavad külma kõhu ja südamerahuga ainult iseenda eest - ja selliste jaoks on tõesti vajalikud igasugu egopisendamise ja enese tahapoole seadmise harjutused. Kuid osad inimesed on vastupidi, orienteeritud ainult teiste järgi enese mugandamisele. Pealtnäha on nad head, aga ise selle mugandumise käigus vigastavad end pidevalt. Need on kaks äärmust, enamik seal vahepeal.

Sinu isa end enam süüdi ei tunne mitte milleski. Ta on surnud. Nii et ei ole küsimust, kas tema endale suudab andestada. Kui temast ka mingi energeetiline kogum järele on jäänud, siis niivõrd kuivõrd elavad seda üleval hoiavad oma tunnetega.

Ole mõnus ja ära nüüd näe siin jälle süüdistamist, eks wink

Sul oleks vaja minu arvates elutervet, positiivset enesekehtestamist, stiilis "olen tugev, enesekindel, iseteadev". Piirid paika! Nii elavate kui surnutega. Otsi eluviisi, mis sobib Sulle ja eelkõige just Sulle, see teeb Sind tugevaks. Egoism ei ole alati halb. Minul isiklikult on uute mõtteviiside harjutamisel abiks olnud kärbseseen, kuid seda soovitada ma siiski ei saa. Otsuse peab igaüks ise tegema.
#5
Vahest ta püüab sind kaitsta või millegi eest hoiatada? Vahest hoiad temast liiga kõvasti kinni. Raske on midagi öelda nii napi vastuse põhjalSmile Aga võid ju proovida seda, istu sinna, kus tunned tema kohaolu, kus tunned, et pole üksi ja süüta küünal ning räägi temaga valjult. Ütle, mis südamel on ja lõpeta nii, et armastan sind, aga on aeg minna oma teed, sinul on aeg edasi liikuda. Jäta talle lauale pitsike viina koos leivaga ja küünlaga. Aga pead südamega selle juures olema. Smile1
Soovin edu ja et see olukord laheneks!
#6
Marina, ehk oled siis nii kena ja jagad infot, kuidas need energeetilised piirid sulgeda, et igaüks ei siseneks sinna?
Ei võta süüdistusena, aga sa eksid ka päris palju. Süüdi ma end antud loo puhul kuidagi ei tunne, selleks ei ole vähimatki põhjust. Elutervet suhtumist läheb meil kõikidel vaja, kipume seda ikka aeg-ajalt kaotama.

Tänan, Skinwalker. Ju siis on iga asi ka omal ajal. Mul ei ole põhjust temast kinni hoida ja mul puudub ka vähimgi soov siit ilmast lahkunutega samastuda kuidagi. tema poolsesse kaitsesse ma väga ei tahaks uskuda, toimuv on ka vastupidist rääkinud. Ma olen ka öelnud, mis mul öelda on olnud, seda ka mõttes.

Tänan teid kõiki nõuannete eest ja kaasa mõtlemast.
#7
Piiride sulgemiseks on palju meetodeid. Teen neist allpool loetelu, mis pole aga kindlasti mitte täielik. Kuid rõhutan - väline meetod on ainult väline meetod, kui seal ei ole taga tõsist sisemist taotlust stiilis nagu Jonnipunn kirjutas:
(01-12-2014, 08:46 )jonnipunn Kirjutas: Ma arvan et Sina pead päriselt andeks andma jne. Ehk siis sellest ei ole väga palju abi, kui ütled, et ,,okei davai jah annan andeks, kao ära nüüd'' Smile Päris päriselt ekselda need asjad enda jaoks läbi
, siis jääb asi lihtsalt võimlemiseks ajule ja kehale.

Minu kogemus räägib, et kui ei ole just tegemist musta maagiaga, siis on igasugu teispoolsed elukad kaunis kuulekad elavate elava inimese käsu peale teda rahule jätma. Välja arvatud juhul, kui inimene oma teadmata alateadvuses mingi pisikese osaga vaikselt siiski tahab, et see vaim tema juures oleks. See on keeruline teema nagu inimeste tahtmised üldse. Mingi osa tahab lahti lasta, mingi osa salajas hoiab kinni. Aga kui Sa seda enda puhul eitad, no ju siis Sinu puhul ei ole nii.

Nüüd meetodid:
1. Kahjuks meetodi autor? Kalldunn käib nüüd siin suht harva, siis võtan vabaduse ise panna tema lassotantsu meetodi link siia:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid142324
2. Aigar Säde "vampiirhingamine", postituse viimane lõik
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid139641
3. Viie Tiibetlase võimlemisharjutus, eelkõige selle esimene riitus (keerutamine).
4. Igasuguste helendavate valguskuplite visualiseerimine enda ümber, või peeglite visualiseerimine.
6. Kasutaja Matrix on sellel teemal ka midagi kirjutanud, ei oska praegu viidata.
Jne Jne
6. Nõrgestavate mõttemustrite ülesleidmine ja muutmine (see vist ongi kõige tähtsam)

Kahjuks pean ütlema, et minu puhul meetoditest üksi (tegin viite tiibetlast) jäi väheks. Oli vaja minna "pildi taha juhtmeid sättima". Asja üks külg lühidalt öeldes on väga sügavalt iseendas kaevata ja sealt tuleb välja asju, mida inimene ise aimatagi ei oska.
#8
(02-12-2014, 16:45 )Quu Kirjutas: Kui keegi teab mõnda nõida või tegijat, kes suudaks selle maha võtta, et ma neid ei tunneks ja, et nad ei pääseks mulle ligi, siis palun anda teada. See ei ole kaugeltki normaalne ja aus olla, on mul tõsiselt siiber sellest kõigest.

Olen tundnud mõnda, aga pole neilt kunagi "teenust" palunud. Sul on mitmed sellised "sümptomid", mis mul endal, seega soovitan ainult iseennast usaldada, lugeda palju, kuulata palju...aga mitte oma väge ära anda. Küll sa varsti juba ise tead, mida teha...
Mitte ükski tänapäeva nõid ega šamaan ei suuda teha inimest iseseisvaks ja tugevaks. Nad võivad lihtsalt ajutiselt leevendada mõnd häda, aga see-eest nõuavad su hinge või jõudu endale...kuigi see koheselt nõnda ei paista.

Ka must maagia saab vaid sellele midagi halba teha, kes seda usub. Mind aitab, kui kujutlen (ja ka palun kaitsevaime seda alati hoida) enda ümber "erisugust" kaitsekihti, mis alati (isegi kui ma sellele ei mõtle) peegeldab kõik mulle saadetud negatiivsed energiad ja soovid saatjale tagasi.

Sina ise saad seda teha...kui tahad samal ajal oma jõu säilitada. Alusta otsast...palu "kedagi" mõttes või häälega, kasuta viirukeid, kutsu valgust appi ja mida iganes...katseta, küll lõpuks leiad parima mooduse. wink
#9
(02-12-2014, 17:33 )Quu Kirjutas: Viirukeid ma ei kannata, mulle ei meeldi üldse need igasugused lõhnad, süda läheb pahaks. Olen viimasel ajal inglite poole pöördunud, aga ma siiski tunnen, et seda õiget meetodit ei ole ma enda jaoks veel leidnud. Olen ka kristalle natuke soetanud, ka nende puhul tunnen end paremini ja kuidagi kaitsumana. Mõttetööd olen kõvasti teinud, aga vahel jääbki mulje nagu ma peaks 24/7 enesekaitsega tegelema.

Smile1 Tõsi. Me kõik tegeleme 24/7 enesekaitsega...kuigi kõik seda ei mõista. Ma ise ka viirukeid ei kannata. Kive sai mingil ajal palju ostetud , nüüd on nad inglikaartidega alati mu öökapil. Ikkagi kaitse wink. Küll sa leiad mooduse, seda kinnitab juba see, et sa sellise küsimuse üldse õhku paiskasid.
#10
Mõtlesin – et peaks kah nagu sõna võtma! Teie juhtum tikub vägisi minu kapsaaeda, või tööpõllule.
Minu arvates ei ole siin tegemist Isa vaimuga. Vaid mingi musta monstrumiga. Kust see pärit on – ma ei tea! Isa puhul ei tohiks tunda külmatunnet. (Juhul kui ta ei surnud vägivaldselt).
Võib olla saate siit abi, kui lähete sellele lingile.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8128 Postitus: #2
Sealt edasi. Kõikkidele juhatatud linkidele.
Tehke endale see liikuv joonis, ning käige oma elamine läbi. Arvan et võite ise ka selle Saalomoni suure pitsati ees seista. Ärge ainult pitsatit puutuge. Pitsat tuleb tühjendada ettenähtud korras.
Muidugi on veel ka teisi lahendeid. Need nõuavad vastasikulist usaldust.

#11
Kui mina kauges minevikus vaimumaailmaga alustasin, ei teadnud ma ad ega öd. Kõik see mis siin kirjas on. On kogutud katse eksituse meetodil.
Noh jah, kui hunti kardetakse, ega siis ei saa metsa minna küll.
Ja egas õppimine ei tähenda teadmiste omandamist, vaid teadmiste rakendamist. Teadmisi rakendades, saavutatakse vilumus ja kindlusetunne.
Öeldakse ju. Julge algus on pool võitu.
Ainus spetsialist, kelle jõud nendest moodustistest jagu saab on Veet Mano.
Kirjutage Facebook,i otsingusse tema nimi. Seda lehte peavad tema õpilased. Ta on veel kaunis kaua siin Tallinnas. Kuid tema sõidud ja tema poolt kulutatud aeg tuleb kinni maksta.
Nagu ma ütlesin; Muidugi on veel ka teisi lahendeid. Need nõuavad vastasikust usaldust.
Aga need lahendused ei kuulu avalikustamisele.
#12
Kui võtta tõenäosuseks see, et see pole isa vaim, siis soovitan mõelda, et millal see lugu pihta hakkas, kellega sellel ajal suhtlesid, kus käisid. Äkki sealt kuskilt said endale midagi külge! Kas Sul endal pole olnud mingeid alateadlikke taotlusi teistsugust maailma uurida, kas oled lapsest peale olnud sensitiivne jne. Võibolla otsid oma küsimusele valest kohast vastust ehk siis isa juurest...
#13
Tuli pähe selline inimene nagu Külli, keda nägin kanal 12 saates jututuba. Seal kella 11.00 -13.30 iga päev üks tervendaja konsulteerib inimesi, kes saadavad sõnumeid või helistavad saatesse. Olen sealt näinud, et Külli vaatab kas inimesel on surnud saatjaks ja kes see võib olla, st ta testib. Kas ta neid ära saata oskab, oli vist nii, päris täpselt ei mäleta...siis vast tuleb juba kokku saada, aga ma soovitaks alustada sealt. Ei mäleta täpselt mis päeval ta abivajajaid kuulab, kas kolmapäev või neljapäev.
#14
Inimesed, kellel on raske piiri tõmmata omade ja võõraste emotsioonide ja muu info vahel, võib olla "lendaja maatriks" natuke "halvasti kinnitunud".
Tsitaat:See tähendab seda, et meil on varases arengus kaks väga olulist ülesannet. Esiteks on vaja eristada enda ja objekti representatsioone. Kel see on puudulik, neil puuduvad piirid enda ja teiste vahel ning ei saada aru, mis on inimesest väljaspool ja mis sees.
http://tervis.postimees.ee/3026197/psuhh...ootilisust

Aga kui on must maagia, siis on must maagia.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Väljakutsutud vaim, kes ei taha tagasi minna gerli182 10 4,714 26-01-2006, 18:45
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat