Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
öine vigastus/kriipimine käel
#1
Tere,
aitäh teile, et olete seni mind aitanud erinevate muredega. Nüüd tekkis uus juhtum, millele ei oska ise seletust leida, vahest oskate teie. Nimelt:
selle aasta jaanipäeva paiku sõitsin koju maale vanematele külla, väike tee/kohvijoomine nendega ja magama hiljemalt kuskil 11st õhtul. Kuskil 12 või poole 1 paiku öösel wc minnes käiseid üles käärides, leidsin suureks jahmatuseks paremalt käelt kolm küünistusjälge, millel värsked vorbad üleval, veri väljas. Valu ei teinud ja õhtul midagi eriskummalist ka ei juhtunud. Mõtlesin, et ehk ise küünistasin, kuid mul pole pikki küüsi ja sõrmed ka nii ümber käe ei ulatu, rääkimata siis küünistamisest; sõrmi jälgedesse asetades, peaksin vasaku käe kuidagi krõnksu keerama, ehk tekib tunne, et käsi on "kuskilt väljaspoolt haardesse saadud". Magasin üksi, lemmikut voodisse ei käi, kassi pole, majas ei paista ka kummitavat, ise ka ei ole kuutõbine. Hiiri-rotte ma ei kuulnud kuskil krõbistaas, nad pigem sügistalvel pressivad majja. Oli vaid 3 kuune koerakutsikas, aga temaga mängides oleksin sellist küünistust kindlasti märganud (ükski koer pole mind ka kunagi nii küünistanud). Hommikul märkasid küünistust ka vanemad (nad märkavad üldse igasugu asju, et oleksid õhtul kindlasti uurinud). Päeval tegin pilti küünistusest, vorbad olid alanenud ja küünistus kinnihüübinud. Kuna küüistatud oli ümber käe, siis pildistasin seda, kus nad sisse löödi.
Asi jäi mu mõtetesse ja ei ole seni rahu andnud.
Ette tänades Smile
Pilt, mis enne kahjuks kaasa ei läinud (on vähendatud, kuna originaal oli liiga mahukas).


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2
Kui sellega ei kaasnenud mingeid muid nähtusi, mingi eriline unenägu, valgusilming kuskil vms, siis on vast kõige tõenäolisem seletus, et oled ennast ikkagi kuskil hajameelselt ära kriipinud.
Minul endal on tihtilugu nii, et toimetan ringi, pea laiali otsas, ja ei pane üldse tähele kui iskit väikest juhtub. Hiljem, kui on rahulikum hetk, siis näed, et olen kuskile ennast katki teinud.
Vasta
#3
Jah, ma ise mõtlen ka, et olen need kuidagi ehk ise tekitanud. Ausalt. Aga härima jäigi see, et enne ööriietumist, miskt käel polnud aga 1,5h hiljem oli. Värske ja ümber käe. Ja see jäi häirima. Unenägu ei mäleta (isegi ei mäleta, kas üldse magasin vahepeal), kuid varem olen toas näinud kummalist valgust, varjuinimest ja maakohas (Raplamaal) on palju näinud tundmatuid objekte (sh mina). Aga tõesti, tahaks enne leida maised põhjused Smile
Kunagi, kui kodus elasin, leidsin hommikul jalatalla alt kaks u 1-1,5cm pikka lõikehaava, pikal sisselõikel oli otstes mõlemal poolt nagu ristlõiked omakorda ja need tegid hommikul haiget. Aga see jäi ka selgusetuks, kus ma siis nii astusin või millele (kunagi varem ega hiljem pole juhtunud ja jalatallanahk pole ju ka kõige õrnem). Olen nõutu ja ei tahaks edaspidi ennast rumalast peast vigastada.
Vasta
#4
Aitäh, ju siis nii ongi Smile
Vasta
#5
Mul paar päeva tagasi sama asi, üks verine kriip käsivarrel hommikul ärgates. Aga ma pean seda juba algusest peale täiesti maiseks nähtuseks. Vampiire meie kandis põle!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimude nägemine ja öine poltergeist erilineelu 10 6,246 30-07-2016, 14:44
Viimane postitus: Wilholmensis
  öine juhtumine tupsuke4 13 6,664 27-04-2009, 14:52
Viimane postitus: troodon

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat