Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aura pildistamine
#51
(25-10-2013, 08:33 )Eithea Kirjutas: Tänan vastamast, aga nüüd tegid sa mu veel murelikumaks, ah et siis lill ja valmis ta saigi. Mulle ka meeldib kui loom on rahulik/uneleb ja mõnuleb aedikus.
See "elu lill" rohkem huumoriga öeldud...inimene on pigem praegu, olles instinktide küüsis, loom. Kõlistad kellukest ja kohe jookseb. Teeta-sagedusel ei uneleta, vaid ollakse vaimu/kõrgema mina/üliteadvusega ühenduses. Rahulikkus tuleb seoses teadmistega/tarkusega.
Vasta
#52
(25-10-2013, 09:07 )Tulnukinimene Kirjutas:
(25-10-2013, 08:33 )Eithea Kirjutas: Tänan vastamast, aga nüüd tegid sa mu veel murelikumaks, ah et siis lill ja valmis ta saigi. Mulle ka meeldib kui loom on rahulik/uneleb ja mõnuleb aedikus.
See "elu lill" rohkem huumoriga öeldud...inimene on pigem praegu, olles instinktide küüsis, loom. Kõlistad kellukest ja kohe jookseb. Teeta-sagedusel ei uneleta, vaid ollakse vaimu/kõrgema mina/üliteadvusega ühenduses. Rahulikkus tuleb seoses teadmistega/tarkusega.
Vastus sulle
Jha, kuid kokkuvõttes ei midagi erilist, ei ole minu tee...
Vasta
#53
Jutujätkuks teemale "Otsin inimest, kes paneks diagnosi"
(14-05-2014, 07:32 )Tulnukinimene Kirjutas: Uut, ja see uus ei sobitu kõigi inimestega. Sobitub nendega kes on ületanud endas negatiivsuse kriitilise piiri, st. on rohkem positiivse poole. Need kes on auravärvilt jäänud endiselt punaseks, nendega see energia ei haaku.
Väike tähelepanek - auravärve siin eriti arvestada ei tasuks. Indigo auraga inimene võib käituda ülimalt osava parasiidina (nt Liis Haavel oma "parimatel päevadel" ) ja punase auraga inimene olla oma primitiivsel, lihtsal ja samas elutervel moel lihtne hea inimene. Kaldun arvama, et andekad suurpetturid (paljud riigi- ja finantstegelased nende seas) on indigoauraga.

Samas annan endale aru sellest, et see on kõik minu poolt "nähtu" ja selle põhjal tehtud järeldus ja seega võib olla ekslik.


Lisan veel. Gunnar Aarma (vana paha vabamüürlane wink ) on öelnud midagi sellist, et me ei peaks arvustama seda, kusmaal keegi oma arenguga on. Kui nüüd millalgi peaks toimuma Maa sageduse muutumise käigus mingitlaadi "sikkude eristamine lammastest", siis võiks pigem kriteeriumiks olla see, kuidas keegi oma taset realiseerib.
Vasta
#54
(15-05-2014, 09:13 )Marina Kirjutas: Väike tähelepanek - auravärve siin eriti arvestada ei tasuks. Indigo auraga inimene võib käituda ülimalt osava parasiidina (nt Liis Haavel oma "parimatel päevadel" ) ja punase auraga inimene olla oma primitiivsel, lihtsal ja samas elutervel moel lihtne hea inimene. Kaldun arvama, et andekad suurpetturid (paljud riigi- ja finantstegelased nende seas) on indigoauraga.

Samas annan endale aru sellest, et see on kõik minu poolt "nähtu" ja selle põhjal tehtud järeldus ja seega võib olla ekslik.

Siin võib olla tegu erineva aura tõlgitsemisega. Näiteks minu jaoks ei saa hea inimene kuidagi punase auraga olla. Ning indigo on siiski midagi vahepealset, võib küll olla "kõrgelt sündinud", kuid tal on asjad veel sassis, info tuleb aga ei oska sellega toime tulla, õigesti kasutada jne.
Teisest vaatenurgast vaadates on nii, et negatiivsetel on tume suitsupilv (nagu kummi põlemisel) ümber, ja sellest ei pääse uus energia läbi.
Vasta
#55
Mul on kuri kahtlus, et need aura-masinad näevad vaid füüsilisele kehale kõige lähedasemat ringvoolu-aurakihti, ehk "eeterkeha" - samas on eeterkehas olemas ka ühendused järgmiste kehast kaugemate ringvoolude-aurakihtidega, kuid koopiate näol (mida saab muuta, ehk "pesta"), mitte aga originaali endaga (mida ei saa "pesta").

Võtame kasvõi need jõukohtade-energiasammaste peal käimised, mille järel ei muutu inimese tervikolemus (paari päeva pärast oled endine tagasi), kuid muutub hetkeline elujõu energeetika (mida peegeldab eeterkeha) - kuna aura-masinad registreerivad sellise muutuse, siis ongi tegu eeterkehasse üle kanduva "olemuse koopiaga" (mida mõjutab väekoht), mitte aga olemuse endaga.

Kuid mõned nõiad näevad ühtlase aura-palli asemel aurat "kihilisena", ehk nadnäevad otseseid emotsioonide-mõtete-olemuse värelusi: selline nägemus pole enam eeterkehas olev "koopia", vaid inimese olemus ise.

-----

See eeterlik koopia olemusest, versus originaal ise avab laialdased võimalused lavendel-lilla tõlgendusteks: selgeltnägevast kõiketeadjast (kelle on lavendel-lilla olemuses, ehk originaalis) kuni sulitempe harrastavate liishaaveliteni välja (kellel on levandel-lilla vaid eeterlikus).
Vasta
#56
See viimane mõõtmine mis oli, põhines kirliani meedodil, sellega sai inimese enda organite energiapildi. Aurapildisti leiab sobiva/kõige sarnasema nö. oma kartoteegist.
Ühes unes oli: "Olemus = Teadvus" (Teadvus on omaette teema)
Kuna sammastes olev energia on kuldne, s.o. Tarkus, ja ühtlasi tekitas valguse keskele (piltidel oli ju näha), peaks ka olemus muutuma. Ehk on vaja pikemat aega või regulaarselt külastada. Üks võimalus on, et kõigile üldse ei mõjugi. Ja vb. ei toimigi veel täisvõimsuses. Juulis peaksid biopulsariga mõõtjad pikemaks ajaks saabuma, ehk siis saab rohkem uurida. Ja vb. oleneb kuuseisust või planeetidest.

Mina küll ei tea ühtegi kõiketeadjat?! Ja mida mõtled selgeltnägemise all, surnute ilmas kolamist?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Silmade ja aju füüsiline eripära või aura nägemine? Ülane 55 26,098 06-05-2012, 22:38
Viimane postitus: kuukaart
  Esemete/piltide aura? Adie 11 7,564 26-10-2005, 22:26
Viimane postitus: Hallucigenia
  Teise inimese aura tunnetamine. hiidlane 32 12,735 21-06-2005, 17:18
Viimane postitus: fragger

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat