Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UUS Dokumentaalsaade Richplanet TV - The Human Mutilation Cover Up 2014
#1
http://www.youtube.com/watch?v=LdJXAGrcN-E


-----------------
Täna hommikul 01.05.2014 kell 06:00 postitasin ma selle sama teate antud foorumisse pikema omapoolse retsensiooniga.
Just nüüd avastasin, et see teema oli täies mahus kadunud, palun administraatoril heita pilk logifaili, kes kustutas antud teema !

Ja mis peamine see kes kustutas andku avalikult siia teada oma tegevuse motivatsiooni põhjus ... kui põhjuseks on seadusandlus siis paragraaf millele otsus toetus.

Kulgeme
Tacian
Vasta
#2
Oli tõesti olemas. Sikutasin veel omalegi koopia.
Mind ka huvitab kellele see ette jäi?
Vasta
#3
Facebook is on juba varem üleval täies mahus ja ka kaks osa vaatasin sealt seda.....
Vasta
#4
Film on šokeeriv, kuna juttu ka inimeste mutilatsioonidest.
Kui kommentaaris oli sellest räägitud, siis pole ime, et keegi leidis vajaliku see kustutada.
Ise olen inimeste multileerimisest natuke juttu teinud siin teemas:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...sioonid%22

Varem ühtki niisugust dokfilmi vaatama pole sattunud, kus pilte mutileeritud inimestest. Uskusin, et niisugune teave on keelatud.
Vasta
#5
Tervitused uurijatele.

> "Varem ühtki niisugust dokfilmi vaatama pole sattunud, kus pilte mutileeritud inimestest. Uskusin, et niisugune teave on keelatud."

Selle lause põhjal üks mõttekäik -
Väga libedal teel oleme, kui faktide olemasolu korral leiame, et parem on see info kustutada !
Kas mitte sellistest lühinägelikest tegevustest ei sünni konspiratsiooni alged !

Kui inimestele näidatakse loomade tapamajas motoriseeritud tapatalgut kas pärast seda peame tapamaja uksed sulgema ja selle ehitama uude salastatud kohta ...
Või siis muudame seal toimuva nii palju inimlikumaks kui seda meie hetke moraal on suutlik looma.

Kui külas tükeldatakse joomingu käigus joomakaaslane ja tükid visatakse metsa mis leiab paradoksaalselt tagasitee läbi küla koerte tegevuse... kas vaigistame sõnumitoojad ehk koerad ?

Olen kindel, ükski säärane infokild ei vääri salatsemist, kuna suurem kahju on alati tulnud just selles, et teadmatusest tehtud otsus viib inimest kuristikule lähemale.
TÕE teadmine on alguses valus, mõnedel juhtudel vägagi valus, kuid teadmine ei tapa meid veel, vaid see annab meile võimaluse ennast ettevalmistada võimaliku tekkiva ohuga.

Matkale minnes on loomulik, et valmistatakse vähemalt mõtteliselt ette tegevuskava kui peaks juhtuma midagi hullemat, kui puugi ammustus !
Kui see tegevusosa on inimese loomulikust käitumisest nüüd kadunud on ta ka evolutsiooni trepilt kadumas ...


Kulgeme
Tacian
Vasta
#6
Tacian - salatsemise osas olen sinu öelduga täiesti nõus.
Kahjuks on veel palju inimesi kes kardavad - tihti isegi aru saamata mida.
Selliste jaoks on salatsemine relv - lootuses ise "hästi" elada - teiste arvelt.
Vasta
#7
(01-05-2014, 15:07 )Tacian Kirjutas: Täna hommikul 01.05.2014 kell 06:00 postitasin ma selle sama teate antud foorumisse pikema omapoolse retsensiooniga.
Just nüüd avastasin, et see teema oli täies mahus kadunud, palun administraatoril heita pilk logifaili, kes kustutas antud teema !

Ja mis peamine see kes kustutas andku avalikult siia teada oma tegevuse motivatsiooni põhjus ... kui põhjuseks on seadusandlus siis paragraaf millele otsus toetus.

Kulgeme
Tacian

Modereerimise logifail on kustutamise koha pealt puhas, seega jään vastuse võlgu, et mis sellega juhtuda võis. Kui aga excubitorisel on koopia olemas, siis vahetage kirju ja taasta soovi korral originaalne retsensioon. Kahtlen sügavalt, et keegi seda kustutama hakkab/hakkas.

NB! Kui on mingi probleem, siis sellele tähelepanu juhtimiseks kasutage "TEATA" nuppu. Puhtjuhuslikult sattusin praegu teemat lugema. Lihtsalt raporeerimisega käib see infovahetus kiiremini.
Vasta
#8
Tervitused Uurijatele.

Mehiko uurijategrupp oma viimases saates "T3RCER MILENIO Internacional 2014.04.27" juhib samuti tähelepanu antud teemale.
Ka nemad märkavad eksimatuid seoseid Brasiilia 1988 ja 1959 Venemaa sandistatud inimkehade vahel.
Märksõnad - inimkehal on puud silm(ad), keel, osa juukseid, osa siseelundeid ja sandistatud keha on kokku puutunud looduslikust foonist kõrgema radioaktiivsusega.


Kulgeme
Tacian
Tervitused Uurijatele.


to Nielander: "Modereerimise logifail on kustutamise koha pealt puhas, seega jään vastuse võlgu, et mis sellega juhtuda võis."

Kas Sa suudaksid kustutada logifaili rida nii, et sellest ei jääks märki maha ?
Muideks kavalamalt ülesehitatud serveritel on võimalik taastada teatud kellaaja seis serveris ja see info on tavaliselt krüpteeritud nii, et tavaline admin ei suuda seal infot kustutada.



Kulgeme
Tacian
Vasta
#9
Koopiat mul pole - lugesin - laadisin alla lingi taga oleva video ja kõik.
Kahju - hakka või koopiaid tegema - asi siin muutub aina paramaks.
Vasta
#10
(01-05-2014, 17:56 )Tacian Kirjutas: Kas Sa suudaksid kustutada logifaili rida nii, et sellest ei jääks märki maha?
Muideks kavalamalt ülesehitatud serveritel on võimalik taastada teatud kellaaja seis serveris ja see info on tavaliselt krüpteeritud nii, et tavaline admin ei suuda seal infot kustutada.

Mina igatahes ei saa. Kõik on teoreetiliselt võimalik, aga ma lihtsalt ei arva, et keegi nii jubedalt sinu teemat ära oleks tahtnud kusututada ja siis veel kurja vaeva näha, et jälgi sellest eemaldada. Tegemist tõenäoliselt mingisuguse veaga, mida vähemalt mina ei oska kommenteerida.
Vasta
#11
Mis vigadesse puutub siis täna nii hommiku poole lõunat oli küll üks anomaalia.
Mingi hetk ei leidnud minu tavaline lehitseja para-weebi üldse ülesse.
Kui proovisin teistega siis asi toimis aga tundus, et Firefoxiga server suhelda ei tahtnud.
Nüüdseks on asi nagu korras.
Vasta
#12
Tervitused uurijatele.

to Nielander: "Mina igatahes ei saa. Kõik on teoreetiliselt võimalik ..."

Tänud vastuse eest !
Kunagi jäi silma selline elutarga uurija lause "Looja näpujälje võtab üles, kui uurida juhuslikuna näivaid kokkulangevusi"


to Excubitoris: "Kahju - hakka või koopiaid tegema - ..."

Toimunu hoopiski võimendas SÕNUMI sisu !!!
Täpselt sama on ka saates üks fragment kus juhitakse tähelepanu, et oluline ei ole mitu tundmatut lendavat objekti maha kukkus ja kui mitu teise tsivilisatsiooni elavat või surnut laipa sealt leiti.
OLULINE OLI, et nendest tundmatu päritoluga lendavatest objektidest leiti inimeste kehaosasid !!!
Kõige suurem inimeste sandistamine olevat toimunud Austraalias, kus hukkunute arvuks oli üle 20-mne.

PS! Kõike seda arvesse võttes, tuleb ikka meeles pidada, et uusi universumi äärealasid asustavad kõige ennem teadlased siis kelmid ja alles siis kuskil keskel heategevus organisatsioonid.
Jääme lootma, et heategevuseorganisatsiooni liikmed on juba kohale jõudnud ! Smile



Kulgeme
Tacian
Vasta
#13
Vaatasin siis lõpuks ära - järts oli päris pikk Smile

Üks huvitav detail hakkas silma - Djatlovi kuru juhtum seostati ka inimeste mutilatsiooniga.
Oli isegi mõned pildid - kui autentsed ei tea aga ajamärgil 13:32 on üks kus on peal lõigutud isik.

Link tundub töötavat: ▶ Richplanet TV - The Human Mutilation Cover Up - FULL MOVIE - YouTube
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus dokumentaal saade "A Tear in The Sky" 2022 Tacian 0 450 25-05-2022, 15:30
Viimane postitus: Tacian
  An Honest Liar/Aus valetaja (2014) Nielander 14 9,862 24-10-2020, 06:29
Viimane postitus: isemaag
  UUS SARI ! Unidentified: Inside America's UFO Investigation 2019 USA History channel Tacian 3 2,715 14-07-2020, 18:35
Viimane postitus: Tyto Alba
  Cosmos: A Personal Voyage (1979) ja Cosmos: A Space Time Odyssey (2014) Nielander 11 9,066 30-03-2020, 13:50
Viimane postitus: Nielander
  Uus Dokumentaal Close Encounters of the Fifth Kind Contact Has Begun Eestlane 1 1,836 24-03-2020, 21:43
Viimane postitus: xcad
  UUS Dokumentaalsaate sari Discovery kanalilt "Contact" 2019 Tacian 2 1,854 07-09-2019, 17:18
Viimane postitus: Tyto Alba
  UUS/VANA dokumentaalsari Strange Evidence 2017 - 2019 Tacian 1 1,573 21-07-2019, 14:34
Viimane postitus: Tyto Alba
  UUS/VANA Dokumentaal sari UFOs The Lost Evidence 2017/2019 Tacian 0 1,476 11-07-2019, 22:17
Viimane postitus: Tacian
  UUS SARI ! Alien Highway 2019 Tacian 0 1,381 11-07-2019, 22:07
Viimane postitus: Tacian
  UUS/VANA dokumentaalsari - NASAs Unexplained File 2014 Tacian 4 3,691 09-06-2019, 13:15
Viimane postitus: Tyto Alba

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat