Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aidake, minus on kaks hinge
#26
Üsna fantaasiarikas jutt jah, ainult et kasutu, sest ei haaku mingil moel reaalsusega.

(mõni võib-olla peab mu sellist väljaütlemist ilkumiseks, aga see on lihtsalt minu arvamus, mis ei pruugi teie omaga sarnaneda)
Vasta
#27
Sano toodud artikkel oli huvitav lugemine, eriti see, mis puudutas eksortsismi.

Tsiteerin: "See (eksortsism siis) toimus tavaliselt jõhkrat ülemeelelist jõudu kasutades ning peaaegu alati puudus vaimude väljaajajal vähimgi arusaamine sellest, mis leiab tegelikult aset vaimsel tasandil. Preester tahtis lihtsalt parasiidi eemaldada ning teda ei huvitanud, mis sellest olevusest edasi sai. Ta ei mõistnud, et see vaimolend kolib lihtsalt niipea kui võimalik mõne teise inimese kehasse, kes on tavaliselt esimene inimene, keda ta kohtab. Sest astraalne parasiit lihtsalt peab kellegi kehas elama. Ta pole võimeline pikemat aega väljaspool mingit vormi eksisteerima."

Vasta
#28
(27-03-2014, 22:53 )zen faran Kirjutas: mõni võib-olla peab mu sellist väljaütlemist ilkumiseks, aga see on lihtsalt minu arvamus, mis ei pruugi teie omaga sarnaneda
Esoteerilistele ja teistele sarnase temaatikaga tekstidele materialistliku maailma arvamusi vahele toksimine näib tahes tahtmata ilkumisena ning on kohatu. Seda v6ib isegi samastada pussyriot kraaksumisega kirikus.
Vasta
#29
(28-03-2014, 11:47 )zombelius Kirjutas: Esoteerilistele ja teistele sarnase temaatikaga tekstidele materialistliku maailma arvamusi vahele toksimine näib tahes tahtmata ilkumisena ning on kohatu. Seda v6ib isegi samastada pussyriot kraaksumisega kirikus.
Mille järgi sa otsustad, et tegu on 100% esoteerilise mitte tavaliste vahenditega lahendatava probleemiga? Internetti (foorumisse) kirjutatud teksti põhjal? Ja kas tingimata on vaja enda "ilkumist" jmt vahele torgata kui see ainult sulle niimoodi paistab?

Vasta
#30
(28-03-2014, 12:41 )kage Kirjutas: Mille järgi sa otsustad, et tegu on 100% esoteerilise mitte tavaliste vahenditega lahendatava probleemiga? Internetti (foorumisse) kirjutatud teksti põhjal? Ja kas tingimata on vaja enda "ilkumist" jmt vahele torgata kui see ainult sulle niimoodi paistab?
Ilkumisena näib:
(26-03-2014, 22:59 )zen faran Kirjutas: Selle eest võid "tänada" oma ema. Ja liiga varajases eas kanepitarbimist.
(26-03-2014, 23:32 )zen faran Kirjutas: Sa küsid siin foorumis teiste arvamust, samas sul endal on juba kindel arusaam, millega on tegemist.
Mina arvan, et sa eksid. Ma arvan, et see võib olla kanepipsühhoos. Millele on sul soodumus ema poolt.
Mingit teist olendit/hinge su sees pole.
Ma leian, et kel ühes konkreetses teemas teadmised puuduvad sis ei ole vaja teise abipalvet p6rmustada teravate ütlemistega.
Kage, sina ju ei naaksunud abivajajaga, ära tunne end puudutatuna.
Vasta
#31
(28-03-2014, 12:56 )zombelius Kirjutas: Ilkumisena näib:
Mulle näib see tavalise arvamusena kui probleemile lähenetakse teisest küljest ja ei suuda kuidagi siit ilkumist vmt tuvastada.
Tsitaat:Ma leian, et kel ühes konkreetses teemas teadmised puuduvad
Küsin veelkord: mille järgi sa otsustad, et tegu on 100% esoteerilise mitte tavaliste vahenditega lahendatava probleemiga?
Tsitaat:Kage, sina ju ei naaksunud abivajajaga, ära tunne end puudutatuna.
Tunnen, kuna sama taktikat on minu peal tihti kasutatud ja see ei anna ei foorumile ega kasutajale mitte midagi head juurde.
Vasta
#32
(28-03-2014, 13:21 )kage Kirjutas: Tunnen, kuna sama taktikat on minu peal tihti kasutatud ja see ei anna ei foorumile ega kasutajale mitte midagi head juurde.
Kuna me elame ajastus kus igaüks v6ib oma arvamust avaldada siis enamus seda teebki ja isegi eirates igasugust eetikat kahjuks, omamata ise antud teemas väiksematki kogemust/teadmist. Seal ei saa me midagi muud teha kui kasvatada endile paksem nahk ja neid ignoreerida, m6nel puhul ka üritada korrale kutsuda.
Vasta
#33
Üks seletus probleemile võiks olla näiteks selline, et see "võõras hing" on lihtsalt sinu enda teatud tunnete ja vajaduste koondpeegeldus, milledele pole piisavalt hoolitsevat tähelepanu pööratud ja neid surutakse millegipärast ülekohtuselt alla - väga tõenäoliselt on see kristliku usuegregori tulem. Teisalt jälle, see mina, keda hetkel arvad sina olevat, on ise hoopis mingit ebavajalikku teavet täis ja ammutav, tegeledes valdavalt mingi üleliigse "vaimujuraga", mida sa tegelikult ei vaja ega valda. Ühtlasi on tulemuseks see, et alateadvuslikud jõud on asunud arutult mässama kõrgemate teadvuslike valvuritega. Lihtne soovitus, et tegeleda rohkem maisemate asjadega ja tulla alla hullunud "parapilvest", siis püsib veel mingi lootus saada täiesti ise oma reaalsused taas tasakaalu.
Vasta
#34
Imelik, endal tekkisid kõhklused juba teema algataja esimese postituse juures – olin kindel, et siinsed nõiamoorid läbistavad pilguheitega postitaja ajendi läbi -, liiga klanitult ja abivajaja hädata see palve kõlas (aga eks ma ikka iseenda läbi ülejäänusid mõõda).

Kuid asi veelgi närusem, nagu kasutaja murjam kohvipaksu päält ennustas, et tegu on lihtlabase müügimehega, kelle ülesandeks on natuke nägijad või veidi pimedad juhatada brändikauba juurde; needsamad järeldused kiusasid ennastki, kui olin tutvunud teema algataja välja toodud teksti ja sealt edasi kätte näidatud lingiga.

Paneb õlgu kehitama ja mõttes küsima, et milleks see eelnev kamarajura hää oli, kui eesmärgiks vaid võimalike lugejate toomine pakutud lingi materjalide juurde.

PS! Kage, ega foorumi siht olegi siin õigust ja õiglust kaaluda, vaid ikka para-ainest pakkuda, ja mis siis, et kvaliteet jääb kvantiteedile alatasa jalgu wink
Vasta
#35
(28-03-2014, 17:18 )Sinis Kirjutas: PS! Kage, ega foorumi siht olegi siin õigust ja õiglust kaaluda, vaid ikka para-ainest pakkuda, ja mis siis, et kvaliteet jääb kvantiteedile alatasa jalgu wink
Aga seda ikka on, et selgitada välja kas abivajadus on tõeline. Pealegi kui kvaliteedist ei hoolita, siis jääbki alles kvantiteet ilma kvaliteedita.
Vasta
#36
(28-03-2014, 12:56 )zombelius Kirjutas: Ma leian, et kel ühes konkreetses teemas teadmised puuduvad sis ei ole vaja teise abipalvet p6rmustada teravate ütlemistega.

Keegi pole siin kellegi abipalvet põrmustanud. Igaüks lihtsalt vastab sellele lähtuvalt oma kogemustepagasist. Ma ei saa vastata teistmoodi, kui ma arvan, et küsija eksib. Vastamata ka ei jätnud, sest minu meelest tuleks abi küsijale anda valik erinevate võimaluste vahel. Et ta teaks, et need on olemas.
Inimene, kes on endale kokku kolpsinud maailmapildi, kus läbisegi on aurad, inglid, mantrad, dimensioonid, parasiidid jne. jne on väga kergesti mõjutatav ja kui tal on juba vaimne probleem, siis ka haavatav. Materiaalseks pean ma pigem inimesi, kes siis seda haavatavust ära kasutavad ja küsivad näiteks raha "abi" eest.

Kasutaja Sinis tõi siin välja mõtte, mis minulgi tekkis, kui abiküsija hakkas äkki oma probleemiga tegelemise asemel valmis vastuseid foorumisse püstitama.
Aga tegelikult pole vahet, kuivõrd tõsine see siinne palve üldse on, sest olen kindel, et segaduses ja ka psüühikahäirete all kannatavaid kasutajaid satub ikka siia foorumisse ja tegelikult keegi ei vastuta selle info eest, mis neile ette söödetakse.
Seega niisugustele inimestele on mul 3 soovitust: a) usalda ainult iseennast b) eemaldu infomürast (sh ka igasugu esoteerika laadsest) - juba nädalake täielikku isolatsiooni võib mõnagi selgitada c) kui on ikka tõsine vaimne probleem, siis mine psühholoogile/psühhiaatrile, sest see võib olla midagi orgaanilist


Vasta
#37
(27-03-2014, 11:36 )Müstik Kirjutas:
(27-03-2014, 08:05 )kalldunn Kirjutas: Mitme hingega inimesi on palju.

Õigus, et palju. Ega muidu foorumis nii tihti abi ei palutaks. Näiteks tahetakse teada, kes teostab Eestis eksortsismi jne.
Tegelikult nimetati neid kahestunud inimesi vanasti seestunud inimesteks.
Tänapäeval on niisuguse nähtuse nimetuseks Dissociative identity disorder (DID) või siis multiple personality disorder (MPD)- mitmikisiksuse sündroom.
http://en.wikipedia.org/wiki/Dissociativ...y_disorder

Ja tõepoolest on üks seletusi ka reinkarnatsioon. Lõhestunud inimesi tundub olema väga palju.
Deemonitest seestunud inimene on absoluutselt, totaalselt ja täielikult kuradi kontrolli all. Sellest punktist ei ole tal enam mõistust. Saatan valitseb isandana kõige üle, mida inimene teeb või mõtleb. Tal on tema elu üle täielik võim. Inimesel ei ole enam vaimu, mille kaudu Looja järele sirutuda ega hinge, mis võiks palves appi hüüda. Ta on täiesti abituna saatanliku koletise kätes.
Sageli võib seestumust ära tunda inimese silmadest. Seestunud inimene ei saa teistele otse silma vaadata. Ta ei suuda sinu ees oma pead püsti hoida, sest kurat ei lase. (raamatust: Deemonid)

Vasta
#38
(30-03-2014, 13:00 )Teloslane Kirjutas: Deemonitest seestunud inimene on absoluutselt, totaalselt ja täielikult kuradi kontrolli all. Sellest punktist ei ole tal enam mõistust. Saatan valitseb isandana kõige üle, mida inimene teeb või mõtleb. Tal on tema elu üle täielik võim. Inimesel ei ole enam vaimu, mille kaudu Looja järele sirutuda ega hinge, mis võiks palves appi hüüda. Ta on täiesti abituna saatanliku koletise kätes.
Sageli võib seestumust ära tunda inimese silmadest. Seestunud inimene ei saa teistele otse silma vaadata. Ta ei suuda sinu ees oma pead püsti hoida, sest kurat ei lase. (raamatust: Deemonid)
Ohoo, Teloslane, kas oled neid asju ka ise kogenud,et teistele soovitad? Oleks huvitav ja paradoksaalne mu jaoks seda kuulda. Ise ma Deemonitest nii halvasti ei m6tle. Kes on ühele Deemon, see v6ib teise jaoks olla Ingel ja vastupidi.
Selle kahe hinge asja juures on üks probleem: Nimelt m6lemad esinevad selle "mina" vormiga, eemalt ei saagi aru, kumb valetab Laugh
Vasta
#39
Teie tekste lugedes saab aru, et iga eraldi inidiviid üritab oma maailma vaadet inimestele peale suruda ( sorri, oma maailmapildi järgi nõu anda ). Tõe terake siit ja sealt ning mõni reaalse pildiga mitte kooskõlas olev nimetus välja jätta, võib asjaliku pildi kokku panna. Okei, teemad, mida on hakatud käsitlema alates 2004 a. ( Mitte ainult Paraweb). Olen mina läbi elanud ja tajunud 1 aasataga ja nii mõnegi asja mis olete teie arutanud ja mõtisklenud, vähekene ettegi. Niisama uudishimust küsin, et ongi aeg reaalsuses korrektuure teha? Või asjatundjad tunnevad, et õpilased on vähe üle käte kasvanud ja kasvavad veelgi ?
Vasta
#40
(30-03-2014, 21:32 )DaMartin Kirjutas: Niisama uudishimust küsin, et ongi aeg reaalsuses korrektuure teha?

Huvitav kuidas seda sõna 'reaalsus' siinkohal mõista? Küsimusele pole viisakas küsimusega vastata, aga kui küsimust saab mitmeti mõista, siis on täpsustav küsimus vast kohane.
Küsimus on siis see: millest reaalsus sõltub?

Vasta
#41
Reaalsus sõltub vastavalt inimesest, kes seda tajub.
Vasta
#42
(31-03-2014, 21:07 )DaMartin Kirjutas: Reaalsus sõltub vastavalt inimesest, kes seda tajub.
Aga miks siis oleks vaja reaalsuses korrektuure teha kui tajumine ei ole muutunud? Sest teemade käsitlus tajumist veel ei muuda.
Vasta
#43
Kuna olen täheldanud, et suudan ka teiste tajutavasse reaalsussesse vähekene korrektuure teha. Lihtsalt on asju mida sõnadega on üpris keeruline seletada, on küll igasugu huvitavaid võõrsõnu, kuid seda pilti sõnadesse pannes ei saa sellest siiski täit tervikut.
Vasta
#44
(01-04-2014, 07:59 )kage Kirjutas: Aga miks siis oleks vaja reaalsuses korrektuure teha kui tajumine ei ole muutunud? Sest teemade käsitlus tajumist veel ei muuda.
naegleria fowleri - kas see on kage ise v6i see on kagel?
Vasta
#45
Saan aitata , palun kirjuta siia Sano kui sinu meelest veel sul abi vaja on. Reegel number 1 kõike tuleb tõsiselt võtta .Reegel number 2 kui sinu meelest mitte midagi ei ole ei tähenda ,et midagi ei toimu.
Vasta
#46
Siia lisaks veel ühe reegli Kalmar Kalamilt: mitte miski pole nii püha, et seda ei või puutuda. Paljud kahtlased tegelased varjuvad "pühaduse" maski taha, sest siis inimene ei torgi neid.
On teada ka, et kõigi tegelaste vastu armastus ei mõju. Mõni elukas joob seda nagu vett ja ei saa ikka küllalt.
Vasta
#47
See võib ka nn haiguslik olla. Skisodel esinev selline asi nagu kahestumine....Uuem asi on see et astraal välja küljes on piraatkeha osake, mis seda põhjustab ja see peaks astraali foto peal nähtav olema.
Vasta
#48
(03-02-2015, 17:12 )HUGOTH Kirjutas: See võib ka nn haiguslik olla. Skisodel esinev selline asi nagu kahestumine....Uuem asi on see et astraal välja küljes on piraatkeha osake, mis seda põhjustab ja see peaks astraali foto peal nähtav olema.
Mida sa mõtled astraalifoto all? Kirliani fotot? Ise arvan, et äkki peaks ka tavalise aurafoto peal midagi näha olema?

Vasta
#49
Ikka seda Kiriliani oma. Sel peab hea nägemine....
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aidake lahendada müsteerium . Speed12 16 7,519 18-09-2021, 22:02
Viimane postitus: Aadu66
  Palun aidake minu õde! torukoll 8 5,378 31-07-2016, 17:24
Viimane postitus: erilineelu
  Miks ma siia sattusin e vaimu/hinge hommikused uitamised Mizar 3 2,339 27-07-2013, 21:04
Viimane postitus: Krt
  Aidake leida õpetajat BlueEnergy 37 14,439 05-06-2012, 11:43
Viimane postitus: mässaja

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat