Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks?
#1
Kolisime perega 1.08.2013 uude korterisse. Algul oli kõik korras aga siis ühel ööl nägin ma unes väikest poissi, kes lihtsalt seisis telekatoas nurgas ja vaatas. Ta ei öelnud midagi. Läks kolm kuud mööda ja siis nägin uuesti sama unenägu. Kui talle midagi öelda siis ta astub lihtsalt sammu lähedale aga ei ütle midagi. Ta tundub, et on lähedal aga samas on kaugel. Olen seda unenägu näinud juba neli korda. Oma murest emale rääkides ei teinud ta välja sellest. Paar päeva tagasi nägin unes, et hoolitsen oma venna eest( mu vend on puudega) ja ta ütles, et võta pliiats ja joonista seinale ring. Muidugi ma tegin seda ja kui ma oli selle ringi ära joonistanud siis tuli sinna naise nägu. Hommikul ärgates rääkisin sellest oma emale ja ta ei teainud ka sellest unenäost välja. Aga üleeile õhtul istusin oma toas ja kuulsin kuidas ema mind telekatuppa kutsub, et vend vajab abi. Läksin siis telekatuppa ja nad vaatavad mulle vennaga lollinäoga otsa, et nemad ei ole mind kutsunud. Aga kui ma oma toaukse lahti teen siis on peegel kohe otse seinal ja ma nägin seda sama poissi enda kõrval seismas. Sattusin paanikasse ja mu ema ütles selle peale, et tähelepanu otsimiseks on ka muid võimalusi.
Kas see on võimalik, et mu unenäo tegelane tuleb mulle reaalseks isikuks, keda ma näen?
Vasta
#2
Siin korteris ei ole elanud enne meie kolismist väikest last.
Vasta
#3
Tegu siis üpriski tüüpilise juhtumiga. Mitte unenäod ei saa reaalsuseks vaid esmalt proovitakse kontakteeruda unenägude kaudu ja edasi juba helide (ka rääkimise) kaudu jne. Sellega loomulikult asi ei lõppe. See, et see olend ennast sinule nähtavaks ja kuuldavaks teeb on muidugi pikem teema ja ammugi pole see teistele lugemiseks. Tulla saab see olend aga avatud ukse kaudu. Sageli otsitakse seoseid mingi kohaga (näiteks uuritakse, kes on varemalt selles korteris, majas jne elanud) kuid unustatakse ära, et ukseks võib olla ka mõni ese. Näiteks peegel on sageli ukseks. Siin ei pea ma sugugi silmas tüüpilist peegli vaimu, kelle tõttu peeglist nii mõndagi näha võib, vaid kanalit, mis lõpeb peegliga - st peegel on kanali lõpus ja seal on uks.
Kusjuures on sageli olnud nii, et seesama peegel on olnud teises ruumis aga asetatuna uude ruumi ja/või uude kohta satuvad kolmanda ja neljanda dimensiooni ruumid kohakuti ja niisiis võis vanas kohas korteris, toas jne olla tegu ainult süütu peegliga, aga uues kohas on tegemist peegli näol juba uksega, kust kaudu toimubki vaimolendite liikumine.
Eelnev oli ainult näide. Sellelaadseid esemeid on mitmeid. Samuti tuleks aru saada sellest, et toa seinad ei ole vaimolendile piiriks - neljanda dimensiooni piirid on hoopis teistsugused - lihtsalt ust on vaja.

Niikaua kui uks on avatud jätkuvad ka teatud anomaaliad ja hoiatan sind ette, et asi läheb hullemaks. Samuti peaksid juba ette leppima sellega, et enamus ei näe seda, mida sina näed.
Vasta
#4
Mida ma saaks siis ette võtta? Asi läheb hullemaks?
Kas ei oleks mingit võimalust sellest vabaneda vms?
Vasta
#5
Muidugi läheb hullemaks. Vaimolend tahab ju oma eesmärki saavutada ja tema eesmärgiks ei ole kaugeltki ainult sinu ehmatamine ja/või sinuga rääkimine. Ennast näidata ja inimestega rääkida jne on vaja ju üldjuhul seetõttu, et murda inimeste tüüpiline usk sellesse, et midagi üleloomulikku ei ole olemas ja/või tekitada hirmu, et selle pinnal edasi minna.

Ette saab võtta ikka seda, et vaimolend tuleb välja ajada ja kanal(id) tuleb sulgeda.

Võimalusi on mitmeid - mina kasutan näiteks vaimolendi väljaajamiseks vaimukeeli. Võib ju kasutada ka loitsu või riitust aga see on aeganõudev. Kanali sulgemine sõltub juba kanali iseloomust - kas kanal on seotud ruumiga (esemega) või isikuga jne. Juhul kui kanal on isikuga seotud on kõige lihtsam kasutada esmalt silmamaagiat - lood silmside ja vaatad. Edasi siis teed isikuga nõiaringi ja sulged kanali, kusjuures isikut tuleb hoiatada ka nende asjade eest mis võivad kanali uuesti avada.

Ruumi või eseme puhul on ju seda koheselt tunda, sest seal ei pea kaitsest läbi murdma, nagu isiku puhul. Eseme puhul (olenevalt esemest) saab ju kas eseme ära viia või puruks lüüa ja/või põletada - või siis hoopis ehitad esemele vaimse müüri ette, aga seda viimast ma ei soovita. Muidu võib ühel hetkel selliseid esemeid mingis ruumis liiga paljuks saada ja hakkavad tekkima koosmõjud.
Vasta
#6
Veli Joonatan oh siis köik hästi. Smile midagi jubedat ja hirmsat ma oma elus enam läbi elada ei taha.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitavad kohad Jason 395 150,264 09-01-2024, 11:37
Viimane postitus: GirlfromMars
  Kas koer ikka näeb vaime? Coolfh 110 32,472 06-07-2023, 11:59
Viimane postitus: xcad
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,198 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  kummitavad majad Tallinnas hulkuv hing 0 1,675 27-10-2019, 10:40
Viimane postitus: hulkuv hing
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,318 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Kas liikumisandur reageerib kummitusele ? Ring 15 10,262 17-02-2015, 14:24
Viimane postitus: Addy
  Kummitavad koolid? -darkest- 168 78,248 03-02-2015, 09:39
Viimane postitus: Knife
  Hingedepäev- kas hinged liiguvad siis rohkem? sensitiiv 14 8,951 03-11-2014, 13:51
Viimane postitus: Paganini
  Kas on võimalik,et surnud inimesed naasevad oma pere juurde surmatooja 16 8,200 06-06-2013, 21:04
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kas elad edasi vaimuna peale suremist? Makota 52 16,321 24-05-2012, 07:13
Viimane postitus: lahendused

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat