Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Musta maagia ohver
#1
Tere kõigile! Palun abi..
Kirjeldan lühidalt esialgu. Sain kinnitust kahelt eraldi mitte omavahel kokkupuutuvalt inimeselt, sensitiivilt, et minule ja minu mehele on käidud sõnu peale lugemas, st minu mehe ema käis eelmisel aastal korduvalt ja võimalik, et ka see aasta musta maagi juures. Kuu tagasi teatas mees, et ei taha enam suhet minuga, kuigi olime pere loonud ja kõik tundus sujuvat. Mees on äravaevatud, temast on lahkunud elujõud, ta ei suuda muud teha kui 12-15h päevas magada, energiat on vähe, ühe sensitiivi sõnul on ta juba selle maagia tõttu pooleteist jalaga hauas, sest mees ei pea sellele maagiale vastu. Ta on apaatne, ei tegele enam meeldivate asjadega. Tumedad silmaaluses, loid olek, äravaevatud ja kurnatud, väldib mind, on tundetu igasuguse asja suhtes, mõtted ja ideed püsivad max. 1 päev, tööl käib vaevu, loobus kõikidest oma hobidest.
See on selge, et must maag on siia segatud. Mind "puhastati" täna vaimudest.. hingedest või misiganes, mulle peale saadeti, sest otsisin ise abi, sest maagia tulemusena tekkis ulmeline soov enesetapp teostada, aga kaine mõistus ja intuitsioon võttis kinni, et asjad ei ole normaalsed ja otsisin abi.
Ma ei tea kuidas meest saada sensitiivi juurde minema ja kas teda üldse saab päästa, on näha mees on liimist lahti, kolis minust lahku ja kui näeme nendel harvadel juhtudel on ta veelgi enam kurnatud, veelgi enam on nägu ära vajunud, silmad on koopasse kukkumas...
Mida teha edasi? Kas on pääsemislootust? Mõtteid... ?

Vasta
#2
Sul on kontaktid sensitiividega olemas? siis pead leidlik olema kuidas kokku viia neid - ohvrit ja abikät.
Vasta
#3
Ahja alevist edasi, kirikust mööda tsipa maad asub parematkätt jõe ääres üks puhastav koht, sirge metsariba enne seda teeotsa paistab kaugelt, toda teedpidi päris jõeni pole vaja sääl jõe ääres asub vana vesiveski ja kurjad ameerika onud kes võivad politsei kutsuda, kuid natuke enne jõeni jõudmist paar rada suunavad vasemale ja neid kaudu saab ühele lagedale platsile. Praeguse mõnekraadise soojaga võib olla sääl paljajalu, kogu aeg on soe olla.
Energiakese sel platsil natuke liigub, nii sammu raadiuses, keha kaudu on täitsa tunda kui pole täpselt kohakuti.
Vasta
#4
Mul jäi selgitus lisamata selle Ahja jõe äärse platsi kohta:
See on ülevalt tehtud, justkui õhuke sein on ümber millest läbi astuda ja see on päris veider tunne. Platsi energiakeskmes tuleb lihtsalt olla ja seista nii pool tunnikest. Puhastab ülevalt alla, kuni ka jalgadest välja läeb, see lihtsalt on tunda. Puhtamaks saanud inimesed ainult oma muutunud oleku kaudu muudavad enda ja teiste tuleviku.
Väga hea oleks kui on mõni võimekas senss kaasas kes ilma mingite traatide abita kõik veesooned ja muud väljad näeb ja ette ütleb, kuskohas seista.
Paljajalu on võimalik ise see täpne koht leida, külm maapind soojendab jalataldu.
Vasta
#5
(09-03-2014, 08:00 )isemaag Kirjutas: ... Platsi energiakeskmes tuleb lihtsalt olla ja seista nii pool tunnikest. Puhastab ülevalt alla, kuni ka jalgadest välja läeb, see lihtsalt on tunda. Puhtamaks saanud inimesed ainult oma muutunud oleku kaudu muudavad enda ja teiste tuleviku...

Olen seda teemat uurinud, isegi mõõtmisi teinud. Paraku jääb see mõju ajutiseks, kuna inimene ei suuda lisandunud valgust hoida. Kui inimese väljas on pahalane, saab sellele vastu inimese enda valgus. Et, nö. kunstlikult lisatud, valgus püsima jääks, tuleb inimesel endal muutuda; muuta oma mõtlemist, käitumist, olemist.
Vasta
#6
Meil on samasugused kohad olemas ja need toimivad. Läbimõõt meeter.....sel kohal. Aitab juba 15min ......kuni vajaduseni. Toime on pikem see sõltub inimeset ja tema seisundist.See on ka iidne ravikoht, kus inimesed käisid abi saamas. Olen neid siin testinud ja see toimib.
Vasta
#7
(09-03-2014, 08:33 )Tulnukinimene Kirjutas: Olen seda teemat uurinud, isegi mõõtmisi teinud. Paraku jääb see mõju ajutiseks, kuna inimene ei suuda lisandunud valgust hoida. Kui inimese väljas on pahalane, saab sellele vastu inimese enda valgus. Et, nö. kunstlikult lisatud, valgus püsima jääks, tuleb inimesel endal muutuda; muuta oma mõtlemist, käitumist, olemist.

Need energiakohad toimivad tõesti ajutiselt.
Isegi lihtsalt metsas jalutamine või niidul uitamine toovad parema enesetunde ja ajutise eufooria...aga see on tõesti ajutine... kahjuks.
Linna-atmosfäär pühib selle kiiresti minema ja surub ...vanadesse raamidesse tagasi.

Aga just ravimisega seoses on see oma sisemise olemuse muutumine eriti tähtis. Inimene võib käia tervendajate, nõidade, selgeltnägijate, mustade maagide, šamaanide või kelle iganes juures oma hädadega, aga haigus pöördub ikka tagasi.
Sest nood on suutelised enamasti vaid sümptomeid likvideerima...kui sedagi.
Haige võib tõesti terveneda ajutiselt...aga kuni ta ennast ise usaldama ei hakka ja oma jõu teisele loovutab ehk siis loodab, et teine inimene tema hädade ALGPÕHJUSE kõrvaldab, ta ...jääb uuesti ja uuesti haigeks.

Samas annan aru, et inimest ongi juba lapsest peale kasvatatudki selliselt, et sind suudavad ravida vaid teised oma hunnikute tablettidega. Sina ära ise mõtle midagi, vaid usalda ennast 100 protsenti arstide käe alla ja tee täpselt seda, mida kästakse...

Mis antud teema probleemi puutub, siis peaks see mees ennast ise käsile võtma, aga kui ta apaatiasse langeb, siis on muidugi väga raske teda selleks sundida.
Ehk aitab, kui sina tema asemel toimetad ja lihtsalt oma mõttega kõik temale suunatud negatiivsed ja pahatahtlikud energiad tagasi/ära suunad.
Ise teen küll nii, et kui on alust arvata kellegi psüühilist või vaimset rünnakut, rüütan ennast mõttes peeglitega, mis kõik selle saatjale tagasi saadab. Usun, et siiani on see toiminud. Aga siin on oluline aspekt see, et ma ise usun seda Smile.
Vasta
#8
Tänan vastajatele!
Sain mehe niikaugele, et lähme teisipäeval tagasi minu viimati külastatud sensitiivi juurde ja tegelikult mees väga suuresti üllatunud ei olnudki sellisest maagiast. Ta on lihtsalt pettunud oma emas.
Mina tunnen peale seda nö. puhastust end füüsiliselt kergemalt, näen-kuulen paremini, suudan füüsiliselt rohkem ja tajun asju-inimesi paremini ning enesetunne on päikeseline. Ma tahan, et antud olek kestaks ja ei kaoks.
Mehega rääkides eile, tunnistas ta, et tema tunded on täiesti kadunud. Ta lihtsalt ei saa olla kindel, et me oma suhtega saame edasi minna. Ma ei käi peale, püüan jälgide asjade kulgu kõrvalt ja lasen asjadel sujuda. Muidugi ma igatsen meest, armastan teda palju. Üks sensitiividest ütles, et meie mehega oleme ka omavahel kaksikhinged- iseasi, kas see paika peab. Muretsen tema füüsilise ja vaimse oleku pärast. Muidugi kardan, et meie suhe kellegi meelevaldse manipulatsiooni (nö. selle musta maagia) tõttu vaikis igaveseks. Kas seda on üldse võimalik taaselustada? Kas mees hakkab uuesti tundma peale puhastust?
Eile nt oli olukord, kus mees oli sõbraga väljas istumas ja tulin ka mina - ja sõbra sõnul, mees muutus minu ruumitulekust alates koheselt - oli hajevil, lülitas end korduvalt välja, mõte takerdus, oli krampis ja tundis end ebamugavalt. Kusjuures, mees on mulle korduvalt öelnud, et inimesena ma meeldin talle ikka väga ja seetõttu ei saa olla asi, et ma talle lihtsalt ebamugavust valmistaksin. Ja nii ongi - kui mind läheduses pole, tunneb ta end paremini. Tunnistas, et tal on sõnuseletamatul viisil olukord, kui kohtume, ta ei suuda silma vaadata. Ühesõnaga, meie vahele on ehitatud korralik müür.
Mina nt olin ka samas seisus vahepeal ja tundsin, et tunded oleks justkui kadunud. Aga suutsin vaadata end kõrvalt ja tajusin, et ei, see on siiski mingi hetkeseis, see ei ole tõeline.

Ma tahan leida lahendust meie hetkeseisule. Ma tahan, et ämm ei segaks enam end meie eludesse, ei mõjutaks enam oma poegi (sensitiiv ütles, et ämm käis ka teise poja suhte pärast musta maagi juures augustist alates ja tegelikult, see suhe läkski lahku sügisel - kusjuures, ma ei öelnud sensitiivile et mu mehel on üldse sugulasi, tema lihtsalt rääkis, mina vaikisin ja kuulasin...). Ma tahan kaitset endale, lapsele ja mehele. Ja muidugi, et meie väike pere oleks uuesti koos ja kaitstud ka tervikuna.

Ma olen ise ka looduslaps ja teatud kohtade head energiavälja usun. Ma lihtsalt pelgan, et asjad võivad uuesti muutuda negatiivseks.
Üks minu hea sõber ütles, et igasuguse musta maagia vastu aitab ka enese ristimine. Millised on sellekohased mõtted? Ise justkui ei usu otseselt jumalat, aga usun nt kaitseinglitesse.

Kuidas on arvamused?
Kui mehel on must maagia halb energia nö. eemaldatud, kas muutub ka meie omavaheline suhe ja olukord?
Kas ristimine aitab sellise musta maagia ja teiste halbade sõnumiste eest?

Tänan ette kaasamõtlejatele!
Vasta
#9
Oi jeerum, ristimine unusta nüüd küll ära...
Vasta
#10
Unusta ka sensitiividele raha andmine.
Vasta
#11
(09-03-2014, 12:45 )heledus2 Kirjutas: Mehega rääkides eile, tunnistas ta, et tema tunded on täiesti kadunud. Ta lihtsalt ei saa olla kindel, et me oma suhtega saame edasi minna.

No palun, siin ongi sulle vastus.
Kui üks pool tahab, aga teisel on juba täiesti kopp ees, siis ei aita ei vaimude väljaajamised, nõiad, maagid, mittemiski...
St probleemi allikas oled hetkel sina ise.
Vasta
#12
Kallis kannataja!
Siin võib olla tegemist olukorraga, kuhu on vahele sorkinud mehe ema või kes iganes. Võib ka tegemist olla olukorraga, kus suhe on ennast ammendunud. Me võime ju oma enesetunde tõstmiseks igasuguseid asju välja mõelda ja abi manguda, aga vahel pole sel mõtet.
Ega vägisi ei saa liitu koos hoida, kui näiteks Te pole määratud koos elama.
See etapp on läbi.
Nii tundub mulle, anna andeks!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Must maagia, kuidas sellest lahti saada? Müsteerium 3 4,557 04-11-2023, 21:48
Viimane postitus: isemaag
  Must maagia.. rakorax 10 10,685 25-01-2014, 16:31
Viimane postitus: murmur

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat