Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ennustused aastaks 2014
#76
(25-12-2014, 15:52 )xawa Kirjutas: Seega võib meist igaüks ennustajaks hakata. Suurtest tulevikunäigijatest kehvemini ju ikka ennustada võimalik ei ole.

Me olemegi kõik ennustajad. Näiteks unenägudes näen ma alati paari päeva sündmusi ette.
Samas oleme ka võimelised oma saatust muutma, sestap nende "suurte" ennustused ei täitugi. Mille üle mul on hea meel. See näitab, et meie inimkonna tulevik pole mitte ette määratud...vaid oleneb kõigi isikute käitumisest, mõtetest ja otsustest. Ja on veel lahtine.....
Vasta
#77
(25-12-2014, 16:27 )Minaelan Kirjutas:
(25-12-2014, 15:52 )xawa Kirjutas: Seega võib meist igaüks ennustajaks hakata. Suurtest tulevikunäigijatest kehvemini ju ikka ennustada võimalik ei ole.

Me olemegi kõik ennustajad. Näiteks unenägudes näen ma alati paari päeva sündmusi ette.
Samas oleme ka võimelised oma saatust muutma, sestap nende "suurte" ennustused ei täitugi. Mille üle mul on hea meel. See näitab, et meie inimkonna tulevik pole mitte ette määratud...vaid oleneb kõigi isikute käitumisest, mõtetest ja otsustest. Ja on veel lahtine.....

Seega pole võimalik tulevikku ette näha.
Vasta
#78
(25-12-2014, 17:10 )xawa Kirjutas:
(25-12-2014, 16:27 )Minaelan Kirjutas:
(25-12-2014, 15:52 )xawa Kirjutas: Seega võib meist igaüks ennustajaks hakata. Suurtest tulevikunäigijatest kehvemini ju ikka ennustada võimalik ei ole.

Me olemegi kõik ennustajad. Näiteks unenägudes näen ma alati paari päeva sündmusi ette.
Samas oleme ka võimelised oma saatust muutma, sestap nende "suurte" ennustused ei täitugi. Mille üle mul on hea meel. See näitab, et meie inimkonna tulevik pole mitte ette määratud...vaid oleneb kõigi isikute käitumisest, mõtetest ja otsustest. Ja on veel lahtine.....

Seega pole võimalik tulevikku ette näha.

Ma ei tea seda kindlalt, aga arvan oma kogemuste põhjal, et meil on võimalik ette näha tulevikku vaid 1-7 päeva, kas siis unenägude või kaartide või muude tunnuste järgi. Mitte rohkem, sest muudame tänu saadud infole oma käitumist ja maailmavaateid ...ja seega ka tulevikku.

Aga ette näha aastate pärast toimuvat...seda pole ükski kaasaegne inimene võimeline ette nägema. Inimene on loodud elama ja otsustama ...vaba valikuga ehk siis keegi ei suuda mõista, mida inimkond ette võtab, millised jõud võidavad ja kes meie mõistust suudab mõjutada. Ja see ongi huvitav ja inspireeriv.
Samas olen alati olnud veendumusel, et head energiad on mitmeid kordi tugevamad halbadest energiatest, kuigi ka see mõiste "hea" ja "halb" on tihti suhteline.
Vasta
#79
Tõeselt ette ennustada suudavad need jõud kes tulevikku ise kujundavad,kui midagi nende suuvoodrite ennustustest täppi ei lähe siis on järelikult powerit väheks jäänud.Kehtib ehedalt piibli ilmutus-apokalüpsis raamatu kohta näiteks.
Vasta
#80
Aastavahetusel 1999-2000 olin netist välja printinud järgmised ennustused. Teadmata on, kes on ennustuste autor. Keskendutakse igal juhul Eestile. Annab aimu tollal valitsenud meeleoludest. Aga need meeleolud on mõneti erinevad tänastest.

Ennustused aastatuhande esimeseks sajandiks.


1999. aastal sündinud uus valitseja saab oma sünnikaarti vaadeldes aru, et temast saab "keegi". Tulevane julm valitseja. Kui keegi just ajaloole kätt ette ei pane, siis juhtub midagi enneolematut. /Üks esialgu halvana paistev hea isa ja tema relv?/

Uue tuhande alul juhtub kohe üks Eestit puudutav suurõnnetus, kus on palju eestlastest hukkunuid. Õnnetust ei märgata vajalikult vara ja seetõttu hukkub palju inimesi. Pärast seda tunnustab Euroopa Liit Eestit kui küpset ja tasemel riiki, mil sobivus kuuluda ühtsesse liitu.

Natosse Eesti ei pääse. See on fakt, mida piisavalt kaua kinnitati.

Aastal 2010 on Eestis maa kuidagi veidralt aktiivne, aasta varem on olnud aasta ilma lumeta.

2009 on oluline ka seetõttu, et riigi president kaotab midagi kallist, mille tõttu saabub poliitiline killustatus. Riigikogu läheb laiali ja moodustub rahvaparlament. /No võiks juba juhtuda./

Esimene kümme möödub siiski suurema tähenduseta.

2011 paiku saabub maale teateid mõistuslikust elust väljaspool maakera. Marsil on viibinud esimene maine elusolend. Leitakse uus tehnoloogia, mis kaitseb Maad asteroidide eest. Järgmisel sajandil leitakse vaktsiin AIDSi vastu.

2013 tabab Maad erakordselt palav aasta. Ekvaatoril elavad inimesed evakueeritakse põhja poole. Pooluste jää hakkab sulama, põhjustades üleujutusi.

2013-2016 luuakse Maailmaliit. Eestisse saabub Maailmaliidu president, kes hindab olukorra heaks. Maal hävitatakse viimane aatompomm.

________________

Edasi ei kirjuta.

Ennustused on pärit Õhtulehest ja artikli all seisab nimi Urmas Kandel.
Vasta
#81
(28-12-2013, 20:29 )Minaelan Kirjutas:
(26-12-2013, 02:21 )kage Kirjutas: Ma ennustan, et Sündmust (the Event) ei tule, kolmas maailmasõda ei alga, tulnukad avalikult ennast ei esitle ja Minaelan ennustus ei lähe täide.
Ennustan veel midagi, Kage, mis hoolimata Sinu tahtest....täitub, sest mind ajendab armastus, hoolivus ja aktsepteerimine wink...
Siiamaani on minu ennustused täide läinud ja sinu omad on nagu tavaliselt - nad lihtsalt on ilma täideminemiseta.
Tsitaat:Ennustan, et kuni pensionite alammäär on alla keskmise palga, ei saa ühiskond kui tervik edasi areneda ja õitsengut ei saabu.
Materialistliku ühiskonna vili - kui ikka raha ei ole, siis ei ole ka ühiskonna õitsengut.
(29-12-2013, 12:21 )suvetüdruk Kirjutas: Lubatakse 2014.aasta alguseks: kollektiivse reaalsuse muutust
http://valgushelinad.blogspot.com/2013/1...l?spref=fb
Midagi sarnast lubati ka 2012, aga nagu ka see aasta tundub see olevat lihtsalt hea lubadus. Ehk siis millal lõpuks saabub ajastu kus on sellised muudatused ka tavainimesele tuvastatavad ja ei pea sellest arusaamiseks mingi meedium olema?

Sinise ennustus läks täide, aga kas ka midagi muud?
Vasta
#82
(29-12-2013, 12:21 )suvetüdruk Kirjutas: Lubatakse 2014.aasta alguseks: kollektiivse reaalsuse muutust
http://valgushelinad.blogspot.com/2013/1...l?spref=fb

"Avalikustamise hetk on saabumas.... 2014.aasta alguses
võtab Maa-Ema Gaia maski eest ja esitleb oma 4D muutust. Kes
ärganud, kes mitte, kuid siin Ta on. Viimaks ometi on algamas massiline
ärkamine." Sandra Walter
Eks siis näis, kas peab D-prille kasutama hakkama või saab ka teisiti...wink

Just sellise muutumise tee leidis minul aset. See muutus on midagi seletamatut ja võimast. Kindlasti ehmatav aga mitte hirmus. Suurem muutus hakkab aset leidma uuest aastast. Ja kõik kirjeldatav on suhteliselt täpselt kirja pandud.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ennustused ja ettekuulutused Infinite 34 20,392 19-09-2020, 11:44
Viimane postitus: torukoll
  Ennustused aastaks 2020 xawa 15 8,429 16-03-2020, 16:31
Viimane postitus: Thorondor
  Ennustused aastaks 2013 Augustus 20 16,423 23-09-2013, 20:17
Viimane postitus: corporis
  Sinu ennustused aastaks 2012? VLAD 54 24,689 11-05-2012, 20:54
Viimane postitus: rissardo
  Mähe Edgari ennustused Savipats 183 89,092 08-01-2012, 07:32
Viimane postitus: Foorumlane
  Ennustused aastaks 2011 Jõhvikas 21 16,595 19-12-2011, 19:01
Viimane postitus: zen faran
  Sinu ennustused aastaks 2011? VLAD 37 18,445 23-11-2011, 18:15
Viimane postitus: WhiteWolf
  Austatud Püha Isa Mitar Tarabichi ennustused excubitoris 1 4,215 12-03-2011, 14:23
Viimane postitus: Vaba mees

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat