•  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37(current)
Teema hinnang:
 • 1Hääli - 1 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Vaimne ärkamine
Et laiskus ei lase minna lugema, kergem on kandikult kulbiga? Mina ei torka. Sa ise torkad. Ja sobitad oma silmapalgid mulle sildina otsaette. Kõik mis sulle tundub ebameeldiv, on pärit su oma enda varjudest. Sa ei saa iial teada, kellega oma arust suhtled siin kui ei hakka oma siseilmast vastuseid otsima. Minul ei ole isu ega tahtmist siin kirjutada. Sa istud peegli ees ja seod ise oma enda küsimusi ja vastuseid. Mina ei ole see, kelleks sa mind pead. See oled sina. Mina võiks olla see ,kelleks mina sind peaks aga ma ei pea. Üldse ma mitte midagi ei pea kui ei taha. Iga üks leiab omad killud alati ise üles. Konnasilmad ei kuulu kunagi mulle. Neid ma ei laota kusagil linnaplatsil laiali. Mina ei too uusi kingi kui kellegil need kitsad. Äkki pole mul endalgi neid. Ja alati leidub saekäivitajaid. Ikka nende leerist, kes ei viitsi siin ise sõnagi kribada aga suu on nagu mureenil. Kas ma tundusin veidi pahur ja liialt torisev? Vesi on emotsioonid. Ja vesi on ajavool. Õhk on mõtted. Info on maa. Tuli on tegu-liikumine. Ja pane nüüd kokku kuidas nende energiate jäävuse seadus rakendub sel teekonnal. Hakka ümber tuuma ringe vedama. Pesi silmas pidades. Tunded on rohkem keskel kui emotsioonid. Need punase poole. Teod ja sõnad ja mõtted sinise poole. Juur, tüvi, võra-latv. Ära tee seda viga et võtad energiaid noole või kiirena. Võta sibulana.
Vasta
nalja ka natuke: eile õhtul ilmutasid end mulle `kolm hommikumaa tarka kuningat`:
üks ei näinud ega reageerinud suurt ümbritsevale(silmad olid alkoholi tõttu kinni vajunud), teine ei kuulnud, mida räägitakse ja üritas kõigest hingest naisi rabada ja küsis neilt pidevalt: kas hakkame koos elama?, kolmas ründas pidevalt lausealgustega; lase ma ütlen sulle, kuidas asjad on.....


reportaaz jätkub järgnevalt: järgmisel õhtul oli saatus(? kõiksus? mina ise?) valmis meisterdanud täpselt samasuguse lavakujunduse, samade osalejatega. Esimesega endiselt kontakti ei saanud, kontrollisin elumärke, olid olemas...teine oli pisut taltunud, aga esitas sama küsimust, et olukorda mitte keeruliseks ajada, oli mu vastus- võibolla...kolmas....tal ei olnudki nagu midagi õpetada, jälgis pigem olukorra arengut ja ootas minu hinnangut, selle ta ka sai, mis ta sellega peale hakkab...aaakustminatean...
terve igavik hiljem (paar tundi) sain aru et olin jõudnud etenduspaigale umbes tund aega hiljem....
siis kui esimene kuningas esines.....etendust kirjeldati mulle nii elavalt, et ma naersin sõna otseses mõttes pisarateni ja kõõksudes (etenduses oli kardinate lahtitõmbamise stseen)

mis ma oskan ütelda....viivitusega, aga seda täpsemalt kohale tulnud, ehk ajas kristalliseerunud....
...kui Arno isaga koolimajja jõudis, olid tunnid juba alanud...
Vasta
Üritaks mõistet "kolmainsus" arusaadavalt lahti seletada ... lihtsustalt võiks kolmsust võtta maises vaates, kui "kolme isiku vahelist ühisvälja" - kõrgemas taevalikus vaates on aga tegemist Igaviku omadusega salvestada kõike põhjusliku.

Kolmainsuse analoogia perekonnaga (vanaisa, isa, laps) ... kui nad poleks perekond (ehk kolmainsust poleks nende vahel), siis igaüks hiilgaks vaid enda olemusega (vanaisa on matemaatik, isa on füüsik, laps on keemik) ... kui nad on aga perekond (ehk kolmsus on nende vahel olemas), siis kolmainsus väljenduks nedne nö "pere-traditsioonide põhises teaduslikus maailmapildis" (igaüks on küll kitsama eriala teadlane, kuid nad on pere-siseste vestluste tõttu nö "pere-ühisvälja abil" teadlikud üksteise kitsamatest uurimis-suundadest).

Kolmainsuse analoogia NLiidu riigipeadega (Lenin, Stalin, Hrustsov) ... kui nad poleks NLiidu riigipead (ehk kolmainsust poleks nende vahel), siis igaüks hiilgaks vaid enda olemusega (Lenin mängis kontrabassi, Stalin tagus surnud kassi, aga meie hea Nikita näris kremli uksepiita) ... kui nad on aga NLiidu riigipead (ehk kolmsus on nende vahel olemas), siis kolmainsus väljenduks nende "kommunistlikus maailmapildis" (igaühel on veidi erinev arusaam "burzuide ja rahva-vaenlaste kottimisest", kuid nad on "kommunistliku ühisvälja abil" teadlikud üksteise erisustest).


Sama oli ka "Maailmakõiksuse Algsete Loojatega": neid ühendav ühis-osa seisnes "maailma loomise plaanis" ... kõik põhjuslik mida nad koos tegid/lõid, salvestus automaatselt Igavikus/Atmas/Olemusruumis (mida ristiusklikud kutsuvad Paradiisiks), ehk maise ühisvälja asemel oli kõike põhjusliku salvestav Igavik (mida iganes põhjusliku keegi kolmest tegi, oli see automaatselt läbi Igaviku infovälja/mälupanga koheselt teistele nähtav: ongi "kolme ühtsus" lihtsalt ja löövalt lahti seletatud).
Vasta
Vaimne ärkamine on minu arust siis kui hommikul ärkab ja purjus enam ei ole Laugh
Vasta
Olen ka seda Kolmainsust lahti proovinud seletada.
"THE TRINITY
Again, the Trinity was explained:
God the Father represents Isvara
God the Holy Spirit represents Atman
God the Son represents Guru
Meaning that God appears to his devotee in the form of a Guru (son of God) and points out to him the immanence of the Holy Spirit. That is to say that God is spirit, that this spirit is immanent everywhere and that the Self must be realised, which is the same as realising God..."

See Ramana Maharshi öeldu nagu seletab.
Aga ka Kristlased ise ei oska seda lahti seletada nagu avastasin nende leheküljel selle kohta küsides...wink

"..Vaimne ärkamine on minu arust siis kui hommikul ärkab ja purjus enam ei ole..."
No Sul 6G vist sellist probleemi ei ole...kuna iga hommik ärkad purjuspeaga?...wink
Vasta
Praegu paistab mulle vaimne ärkamine protsessina kus inimene eristab endas füüsilise ja vaimse poole. Kui seda teadlikult ei tee, siis tundub vaimne ärkamine kuidagi poolikuks jäävat ja inimene oleks nagu kellegi/millegi poolt juhitav. Kui ise teadlikult vaimsel teel liikuda, siis on väiksem tõenäosus äärmusesse kalduda ja hakata ühe religiooni/usu jumalat/jumalaid andunult järgima mis võib juhtuda siis kui ei oleks selleks vaimselt valmis ja vaimne ärkamine tuleb müstilise kogemusena.

IMERE: Institute for Mystical Experience Research and Education
Published Mystical Experience Stories

Avaldatud, kolmandate osapoolte müstiliste kogemuste lood.
Külastage allolevaid lehekülgi, et lugeda üle 100 hästi dokumenteeritud müstilise kogemuse juhtumi erinevatelt isikutelt – erinevate taustadega, aegadest ja kohtadest pärit inimestelt.

Soovitame iga indiviidi müstilist kogemust lugedes püüda meeles pidada, et antud müstilise kogemuse ja selle kogemuse tõlgendamise vahel on vahe. W.T. Stace selgitas oma raamatus "The Teachings of the Mystics" kogemuse ja tõlgendamise küsimust metafoori abil:

“Pimedal õhtul väljaspool ust võib näha midagi helkivat valget. Üks inimene võib arvata, et see on kummitus. Teisele inimesele võib see võtta pesunöörile riputatud lina. Kolmas inimene võib arvata, et see on valgeks värvitud kivi. Siin on meil üksainus kogemus kolme erineva tõlgendusega. Kogemus on ehtne, kuid tõlgendused võivad olla kas tõesed või valed. Kui tahame müstikast midagi aru saada, on oluline, et teeksime samamoodi vahet müstilise kogemuse ja tõlgenduste vahel, mida võivad sellele esitada kas müstikud ise või mittemüstikud [rõhutus meie]. Näiteks võib kristlane tõlgendada sama müstilist kogemust kristlike tõekspidamiste ja budistide poolt budistlike tõekspidamiste kaudu.

Kogemuse/tõlgenduse erinevuse meeldejätmine lugemise ajal aitab teil märgata müstiliste kogemuste ühiseid tunnuseid ja paremini mõista transtsendentset reaalsust, millest müstikud kirjutavad.
Vasta
Ma arvan -kui inimkond oleks kuulda võtnud Jeesus Kristuse poolt, siia materjalsesse maailma toodud sõnumit – oleks meie vaimne tasand olnud hoopis teistsugune, kui praegu.
Sest… Sõnum jumala kuningriigist kõlab järgmiselt. Alustan küsimusega.
Aga - miks mina/sina siia materiaalsesse maailma olen sündinud? Mis on elu kui sellise mõte? Mis on elu kui sellise eesmärk? Missugune on see sõnum – mis on jumala kuningriigist, siia materiaalsesse maailma saadetud? Igaühel tuleb endal vastata.

Siia ilma sünnitakse ainult selleks – et täiustada oma hinge. Ainult läbi materiaalse generaatori (keha) on oma hinge võimalik täiustada.
Mõeldes ja tehes teistele head – täiustamegi oma hinge.
Mõeldes ja tehes teistele halba – lammutamegi oma hinge.
Pärast materiaalse keha surma, tuleb hingel kõik oma patud, ise ära kustutada. (40 päeva jooksul). Selleks kulub kaks korda rohkem headuse jõudu, kui on selle patu suurus. Igaüks vastutab siiski – AINUISIKULISELT – oma selles elus tehtud pattude eest. Järgmises elus omandatavate vaimseta ja ja füüsiliste võimete näol. Aga: Vaba valik saab olla vaba ainult siis, kui täiesti täpselt teatakse, missuguseid tagajärgi, selle inimese mõte, või tegu, temale enesele tulevikus, ning järgmises elus kaasa toob.
Nüüd peaks kõikidele arusaadav olema – miks siia ilma sünnib järjest rohkem ja rohkem, alaarenenud ja vaimsete puuetega inimesi.
See ongi sõnum – jumala kuningriigist.
Täiustage oma hinge, kuni te muutute jumala sarnaseks! Sest ainult hing on igavene.
See ongi sõnum – mille pärast Jeesus Kristus risti löödi.
See jääb teie otsustada. Missuguse religiooni alla see sõnum kuulub. Või…

Lugege ka see läbi. Saate sõnumist paremini aru. Ilma Vaimset ärkamist - ei toimu!
https://www.para-web.org/showthread.php?tid=5622
Vasta
Inimkonna 5 nõrkust

Huvitav jutt ja üldse huvitav sait
http://howtoexitthematrix.com

Üks tsitaat vabas tõlkes: ainuke viis võita "maja" on mängides oma reeglite järgi.

Five Critical Human Weaknesses

By Tom Montalk
Montalk.net

Why does history keep repeating itself? Why can’t mankind get its act together and put an end to physical, financial, and spiritual slavery? Maybe it’s because every attempted solution has failed to address some very fundamental human weaknesses. Until these critical flaws are overcome, change will remain superficial as the old problems keep resurfacing.

The first weakness is that our perception is limited to only the five physical senses. In being unable to see anything beyond the material universe, we are lured into emulating its ways, into acting like animals or machines even though at the core we are spirit.

It also blinds us from seeing our occult enemies and the nonphysical control structures and energies that they employ. Like an iceberg, most of the Matrix Control System is hidden from view. For that reason, humans are like puppets being pulled by invisible strings.

Sooner or later, mankind must develop clairvoyant powers. Through proper esoteric training, it will become possible to perform miraculous healing, remote viewing, psychic self-defense, perception and removal of etheric parasites, precognition, telekinesis, probability influencing, telepathy, and quick detection of agent saboteurs. Imagine how significantly this would level the playing field. If we could see beyond the flesh, it would be game over for those psychopaths driven by alien and demonic forces.

But for now, mainstream institutions don’t even believe in extrasensory perception, let alone try to develop it. You never hear it mentioned by social or political movements either, which goes to show just how deeply our society has been had by the Control System.

Our second weakness stems from science staying firmly in the realm of physical matter, physical energy, 3D space, and linear time. This holds back the necessary revolutions in technology that would overcome scarcity and environmental destruction. Our primitive technology also makes Earth physically defenseless against alien forces, giving them the strategic upper hand.

Therefore we must move toward a higher type of science that makes use of energies and principles still unexplored by the orthodox. Examples include scalar physics and demiurgic technology, which employ zero point energy, longitudinal electromagnetic waves, force-free gauge potentials, and etheric energy to accomplish the seemingly impossible. They would allow for free energy, antigravity, invisibility, and time travel. Without such technology, the human race will continue being preoccupied with physical survival, competition over dwindling resources, and dependence on the few who control these resources.

Our third weakness is ego, the mental parasite that keeps us emotionally invested in the Matrix. It is a foreign installation, grafted upon the soul through genetic imprinting and social conditioning. Ego functions as a mortal personality worn by spirit in order to operate smoothly within the Matrix, though at the risk of getting lost within it. When Spirit, the core of our being, over-identifies with Ego, it takes on its weaknesses and forgets its own purpose. The rider then becomes the horse and can be easily lead by the reigns. So long as the Ego rules our choices, we will always be acting in ways that reinforce the Matrix.

We must overcome the tyranny of the Ego and establish a personal connection with Spirit, with the higher Self. This can be done by recognizing what stems from the Ego, what stems from the higher Self, and through discipline and introspection always following the higher. Through consistent identification with the higher, it grows in influence over the lower. It becomes more firmly anchored within us until igniting like a star into full manifestation. We can augment that process through a cultivation of intuition, meaningful dreams, synchronicity, and deep contemplation. We can increase the clarity of the connection by nurturing noble feelings such as compassion, beauty, understanding, love and empathy. Without a connection to Spirit, we remain wanderers without compasses and lamps without fire, lost in the darkness as so many currently are.

The fourth weakness is ignorance, stupidity, and naiveté, which keep us from making informed decisions. Deception succeeds only when invited in by lack of awareness. Mankind’s problem is not so much the forces who seek to control it, but the scourge of public ignorance that sustains and regenerates these forces.

Therefore we must increase awareness through a combination of study, observation, experience, contemplation, and most of all revelation. This requires a deep love for truth and learning. We must train our intellects without compromise and become very familiar with logical fallacies and the spiritual warfare strategies used against us. The intellect is not something to throw away in favor of the heart, rather both should be developed in parallel and brought to perfection. The more informed we are, the smarter our decisions. And the smarter our decisions, the better our future.

And the fifth weakness is humanity’s unquestioned faith in consensus reality. Consensus reality is the way mainstream society perceives the world, the way it works, what every individual must do to survive in it, what is permissible and what is impossible. It is the map drawn by the Matrix to chart our course through life. We are taught to assume that the rules and limitations of the many apply to us without exception.

We must disentangle ourselves from consensus reality. This will only happen when we begin living by the principles of a secret divine reality that exists around and within us. Which jurisdiction you enter depends on where you are positioned on the sliding scale between Ego and the higher divine Self. It depends on where you place your root assumptions, your emotional center point, or your mental dwelling point. By entering the jurisdiction of the higher, we overcome the authority of the lower. What the mainstream deems foolish, risky, or impossible then becomes the norm. Anomalies and miracles become the new reality. The only way to beat a rigged game is to play by a different set of rules.

These unquestioned vulnerabilities all stem from the same fundamental problem, that of spirit being overcome by the darkness of the material universe. The transcendence we seek is not about escape and avoidance, it is about the mastery of the higher over the lower. The real solutions are rooted in the “above” whereas the weaknesses arise from “below.” We cannot defeat the “below” using only the tools and methods of the “below.” Attempting to do so merely replaces one Control System with another. And that is why all human revolutions, social experiments, and utopian attempts have failed, for they have ignored the fundamental problems I have outlined.

These weaknesses reinforce each other. Where three are overcome, the other two eventually produce defeat. All must be overcome together if mankind is to permanently secure its freedom. If the human race as a whole cannot do it, maybe the rest of us can. We shall accomplish it through the mastery of spirit over the mind, and mind over matter.
Vasta
  
 •  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimkonna ärkamine MetsaKaru 3 2,299 01-07-2022, 09:56
Viimane postitus: mikan
  Vaimne ärkamine, inimene, ühiskond läbi rangelt teadusliku prisma stepsel 351 53,269 10-12-2017, 20:31
Viimane postitus: Manaja

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat