•  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9(current)
Teema hinnang:
 • 1Hääli - 1 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Satanism
Kus on sobilik pidada satanistliku fashion`it ?
Muidugi katoliku kirikus Laugh
https://vigilantcitizen.com/latestnews/s...hion-week/

https://www.youtube.com/watch?v=fT3-Ef7lrS4
Vasta
Nojah, sobiks ka vabamüürlaste teemasse. Kinnitab veelkord, et "pulli ei tehta" ja "iga liigutusel on seal oma mõte" .
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=ALqs41vf6qo
Satanistide grupp venemaa haiglates. Omavad võimu you tubes kustutada. You tube satanistid ja venemaa arstid - satanistid on ühenduses.
Vasta
Satanism on oma olemuselt erinevate riituste, riietumisstiili, märkide kummardamise, seisukohtade võtmisel jne. üheks võimaluseks Deemonis huvi äratada.
Võiks defineerida, et päris nö. satanist on see kellel deemoninähtus on aktiveerunud. Ja...sellele lisaks, see inimene seda nähtust kummardab ja peab Deemonit enda Isandaks.
Viimane tegevus on natuke rumal, kuna anname eneseteadvustunud „programmile“ veel rohkem Adminni õigusi...Smile
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=zzY8H8tXImQ&ab_channel=
Satanismist ja eliidi mängudest. Vene räppar morgenzternist.
Vasta
https://objektiiv.ee/rahvaste-uhenduse-m...stamisega/
Baali ülistamisest
Vasta
Et hea kõrbedzinn saaks orje valitseda, lõi ta saatana koleda kujundi. See tõi talle orjasüsteemi, mida orjad ise käigus hoiaks. Raputa natuke kollipilti ja alandlikud orjad tormavad pühamuisse. ,, Näh, seda kolli võite loopida kõigile vaenlastele otsaette. Ma näitan teile ,kus ta on. Kõik valeusulised ja muidu pagand, nad ongi,,.

Ja nii see kõrbedzinn ka valitseb siiani. Lõunast aina enam põhja suunas. Ja orjalik biomass lükkab-tõmbab hoolega duaalset kahemehe saagi. Idast läände ja läänest itta. Niipaljus siis patria konservnõualste ja lääne liberlaste maailma jagamisest. Päiksekunn muheleb ja troon kerkib. Kogu lääne ropp ja lodev pahelisus on loodud ida enda poolt. Polaarne tsivi ja tema kroon. Siuh ja säuh. Kõikse haigem ,et ma ei leia enam ühtegi inimest, kes sellele orjasüsteemile ei alluks. Valguse võit. Ja nii on hierarhia ladvikus jätkuv õnnisorgia ja jalamile voolab sitt ja räpp. Ning sõjakas tulehiid kõrbest annab omandiõigused idasse. Aga võimu hierarhia ei tea midagi halastusest. Kogu emalik halastus sunnitakse voolama vastanduva vaenlase õuele. Las impeerium kasvab üle laipade. NIng lääs roiskub ja haiseb aina enam idast läände põlatud ja pagendatud orjade varju pimedusest. Pask ,,langeb,, alati võimueliidi panteonist ,,alla,,. Roiskuv lääs on seega kelle sünnitis? Kes lõi homod? Nigu lapse füüsika õpik.  


Vähesed teavad ,et sõrmuste triloogia loonud Tolkien oli tõsiteadlane ning triloogia on üks mahukamaid teadustöid. Võtab see kokku euroopa ( keskmaa ) kogu põliskultuuri ning muistse pärimuse. Niivõttes euroopa tsivi. Ja ülla ülla. Mordori sõjakas ja rõve võimusemine tuleb alati lugudes idast ja lõuna toel. Ning ,mida hullemaks läheb ,,paganlikul loodusel,, seda enam liiguvad kõik põhja poole . Kahanaedes ja nõrkedes. ,,Saulus,, oma MORToriga tihedalt kasvavana kannul. Vat see rõve alluataja ja vallutaja ongi too empaatiavõimetu kõigi ja kõige ressursside ,,valitsev ja vägistav,, looduse kroon oma sõjaka krooniga. Kuri ja ahne impeerium ,kandes ,,vaimupimedust,,. Säravad kuued ja hiilgavad maskid aga kuuluvad orja tsirkuse ja turumaailma. Sis põle ka imestada ,et inimesed on hakanud minestama sapipalavikku kui kuulevad sõnu ,,rohe ja liberaal,,. Sest nad näevad vaid oma enda tumedat sitta, mida nad ise on loopinud välisesse peeglisse. Jaga ja valitse. Õnnekultuse õndsus mulle ja oma pagendatud varjud sulle. Orjakid.

Jah aga kristluse invasioonis üle ilmamaa, levis lõuna kunni ristitules eurooplase ahnus kõigepealt läände ameerikas ja sealt juba kogu lõuna ressursside valitsejaks ( aasia ja aafrika ). Isake andis euroopalse hinge piitsa ja prääniku, sest ahnus ja kurjus on tema olemus. Ida ja lääne kukk pööritab alati nii nagu isa käseb tõmmata ja lükata. Krooni sära aga kasvab alati valitseja hällis. Elagu ,,sada protsenti tõene,, muinaka raamat nimega..................... kõik keerleb ümber KESKmaa. Euroopas on järved ja jõed kuivanud. Lõvilõrr ja kõrbemiraazid. Valguslinn on programmeeritud paisuma üle kõige. Püramiidi hierarhia alumised nurgad ida ja lääs ning tipus valgusest hiilgav isasilm. Ah et kurjus on pimedus? Nii on orjale õpetatud. Ikka veel usub keegi ,et eliidi ladvik on tume, pime-must jõud? Mõistus loob sobivaid egomaske ja kuubesid. On võltsmaskide balli aeg. Troonidel laiuatavad kõige ilgemad eksemplarid. Maskide taha ei saa vaadata meeltega. Vaid tunnetuslikult. Tundetajud on põlatud ise teate kuhu. Sõrmus pole muud kui ressursside küllusesarv. Too ,,ema,, kaev. JUmala ,,riist ja relv,, seda jälitamas. Kosmilise vägistaja võimutsemine maise naise üle. Ja siis kui pull läbi saab, mõelge ise kui palju orke maa peab taas läbi seedima. Alandlik ja jalguhargitav eeva sai valgusmaski, põlatud lilli aga ,,räpase pagana tumeda maski,,. Mida rohke orjad loobivad oma rõvedust vastanduja aeda, seda ilgemaks see jälestub, kuid on ahelreaktsioonilised füüsika seadused. Nii looduses kui kosmoses..................  Oi kui madalasse ja tumedasse põrmu vajub veel ida ja raevusapises tules lõõskab lääs. Ja siis tõuseb jahedast, pimedast ja niiskest mullast võrse. 


Ärge unustage ,et võim varastab ja teeb omaks kõik. Pitserdab ja kirjutab endale kasulikus. Vaja siis valguse maskidga, vaja siis rohelisega jne. Ja nii on ka kutuuride üks ja ühine suur lugu hetke ainuvalitseja käes häälestatud oma trooni hoidma. Tõsilugudele on vaja vaid oma isekas huvi sisse maitsestada. Kui ikka kuidagi klapid ei alse mõista ,siis ehk niipalju on tajusid ,et näha see ristile naelutatu, on tüve ja ilmaristil praegu KIIEV. Ja tema saatuseks on koos ................... pimeduse riiki vajuda või tõusta ema üsast. Viimane ,,rooma,, langeb. Mida kaugemale keskmaast, seda enam tuhka ja roisku. Vana hävib.
Vasta
Noppeid laste kirjandusest, mis peaks selgitama piibli aluseid ja praeguse eliidi hierarhiat ka väga tömbile orjale.

Alguses elasid ma peal nii jumalad,loomad kui inimesed koos võrdseina......................... siis hakkas Zesusile võim pähe ja soov valitseda ning ta lõi kõik elava lahku ( püramiidi hierarhia ). Seejärel maine elu langes....................Legend räägib nendest iidsetest, iidsetest aegadest, mil inimesed olid veel praktiliselt loomad, koobastes kobaras, suri sadu, ei tundnud tuld ega teadnud, kuidas enda eest hoolitseda. POstpatria.

AGA jumalad elasid Olümpose tipus ja  olid tugevad ja ilusad. Neil oli võitmatu võim maailma ja inimeste üle. Ja siis nägi Prometheus, et jumalad Olümposel ainult lõbutsesid ja allpool, Maal, kannatavad inimesed külma ja nälja käes. Ja Prometheus otsustab inimesi aidata. Inimeste huvides läheb ta jumalate tahte vastu ja vastu ning seejärel läheb ta pikale hukkamisele.     

Zeus raevus..........Ning temast sai Lutsifer ja temast tehti ,,pimeduse kurjus,,. Tema inimestele jumalikke teadmiste tule tooja .......valguse kandja.............. Nu, kes siis ikkagi pimeduse kandja ma küsiks. Kus peab panteon jumalate nektariga orgiat? Alati tipus. Ja nii on pikemat aega ladvikus , need kes ei esinda inimeste huve. Ja seda kannab piibel............ ta sööb seda maailma kõikidest tippudest. DElfist objektiivini. iGa egregor ,kes püüab kasuahnuses ja isekuses end kehtestada muust kõrgemaks , ON hierarhiline püramiid. Egas niisama räägita ,et need kõrbe pürakad toimivad saatjana. Pühamud samuti. Ja iga astmeline struktuur on samuti toiduahel alfa kiskja saua all. Toidu isand aga demoniseerib iga mässu ja vabaduspüüdu orjade seas ning aheldab ta ......................
Vasta
Huvitav, kuskohast see kristlus siis Euroopasse jõudis ? Ja mis rahvus see oli, kes arvas, et tema on välja valitud teisi rahvaid valitsema ? Miks üldse enamus religioone lubab teiseusuliste, eriti uskumatute koerte hävitamist ?

Mis asi oli see hea ka kurja tundmise puu? Taim, põõsas või puu? Või hoopis arusaamine ? Mitte saatan, vaid inimene lõi ise selle vastasseisu sel momendil, kui läks teise käest endale meeldima hakkanud asja, inimest , maad ära võtma . Saatanast räägitakse sellepärast, et end ikka rahumeeli röövida laseks inimene . Muide, mida teile meenutab paradiis ? Kus mitte midagi tegema ei pea? Ja mida meenutab põrgu ?
Vasta
Päikse valguse ja tule madu ouroboros vahetab igas nurgas kaares maske ja kuubesid. Vatsvalat vajadusele, etendades kõiki panteoni palgeid. Tal vahet ,kas nosida alt saatana maskiga või ülalt õnnismaskiga skoorida. Idale oma ( koos etteantud vaenlase kirjeldusega ) läänele oma ( vastavad sildid kaasa ) jne. Ja kui ikka veel segaseks jäi. Piiblis on üeldud -,, Ja siis nägi issand mis on saanud tänamatust inimesest ning raevus. Karistuseks koos nelja ratsu sitaga ,kus ta annab ,,metsalisele,, ise võimu ja voli......................võtab ta inimestelt kõik harjumuspärase ( maa ja loodusressursid) ja seejärel pühib maa pealt sootuks. --------------------------


Ise tegi ja lõi ning põhjustas, seejärel hakkas välises peeglis endal ka paha oma olemusest. Enekas. Juudid olid egiptuses mässama hakanud orjad, kes põgenesid kõrbesse ja suutsid luua ............... samasuguse orjasüsteemi, kus jeesus hakkas mässama ja vabadust külvama. Issand ja orjad vallutasid terve maa ja vabadus aheldati jälle alla ilma. A teie ajage ikka seni billi ja sorose jalajälgi taga. itte keegi ei näe enamat oma püramiidist. Isegi issake.
Vasta
(14-08-2022, 12:42 )olematu Kirjutas: Huvitav, kuskohast see kristlus siis Euroopasse jõudis ? Ja mis rahvus see oli, kes arvas, et tema on välja valitud teisi rahvaid valitsema ? Miks üldse enamus religioone lubab teiseusuliste, eriti uskumatute koerte hävitamist ?

Mis asi oli see hea ka kurja tundmise puu? Taim, põõsas või puu? Või hoopis arusaamine ? Mitte saatan, vaid inimene lõi ise selle vastasseisu sel momendil, kui läks teise käest endale meeldima hakkanud asja, inimest , maad ära võtma . Saatanast räägitakse sellepärast, et end ikka rahumeeli röövida laseks inimene . Muide, mida teile meenutab paradiis ? Kus mitte midagi tegema ei pea? Ja mida meenutab põrgu ?

Kas inimene sai ise end maale sünnitada? Ennast luua? Neandertaalina endale jumala geene sisestada? Väljavalitutele väljastatud õigustest see jutt ju ongi. Hea ja püüdlik ori saab präänikuid ja õndsuse doose. Tõrksale rooska ja allilma küüditus. Hea ja kurja tundmise puu või inimese mentaali duaalse hea-paha programmi sisestamine? MIstahes ebaproportsionaalne ilmaristi liialdustega venitus tipneb mingi dishramoonilise püramiidiga. Isekuse fanaatilised säravad troonid. Egoistlik ahnus ja kurjus. Vat nii juhtub kui õnne, päikse, valguse, taeva ja tule kultus maast vaid kõrbe maha jätab. Iga uus kultuurreligioosne tsivi on eelmistest veelgi ahnem kiskja -JUMAL. Praegune on valitsenud maad 2020 aastat ca. Ja loodab maske vahetades ja kuubi ilustades oma trooni veelgi kergitada. Abramistliku süsteemi valitseb vanim vend. Monarhias on võimuvõitlus tavanähtus. Kust ja kuda ta tuli? Hm proovin leida siis piisava näite Siinaile..............  eks ikka vesimuti seljas.    Ja iga orgia päädib deliiriumi ja kassipohmakaga.   https://www.youtube.com/watch?v=0Xo3_PRe...ielCCMovie


No seda olen küll kirjutanud juba liialt palju ,et tuledzinn kandis kõikidele kontinentidele samuti kõike oma süsteemi piitsaga ( mõõk ja tõrvik ) ning präänikuga ( viin ja head kuplemistingimused ). Kõrge isand on käsu ( programmi ) andja, orjad-sõjardid käsukandjad. Elluviijad. Masin agu arvuti ja jooksvad progejupid. Tankistid seenezombid. Kas see on puhtfüüsikaline tsükkel ,et empaatia tasapisi nihkub ekvaatorile koos vesise kliimaga. Seeaeg kui kuri tuli põhja suunal levib. Ja nii ,,vajub,, tasapisi eelmine kõrbevöönd emaliku liberempaatilisele poolele. Muidu ei saaks südametu tsaar võimu hoida. Ja polegi imestada ,et paavst ainsana ja esimesena kahetses paganate hävitamist. Ja nüüd meenutage orjade sapiseid reaktsioone selle peale. Sama nagu põlevkivi reav. Igasuguse ,,hoidva,, artikli peale asuvad märatsema eelkõige kõige orjalikumad isekad esindajad. Meenutuseks. Ajal ,mil fosiilile ei olnud ainsamat piirangut.................... sai eesti maitsta maailma kallimate hulka kuuluvat hinda................. bensiin, keskküte, elekter jne. sest vahet pole milline partei pääseb võimukünkale ja rahapaja ligidusse. Ühel pohmahommikul hakkab koitma, pada vajab täitmist präänikute ostmise jaoks. Ja seda saab võtta AINULT orja taskust. Arvate et ,,rõhutute,, partei säilitaks poliitkambris rahva näo? Püha naiivsus.


Kõigepealt oli hea jmual. Siis lõi ta saatana. Vastanduma vaenlasena. SEst kahesuunaline elektroskeem kui ÜK masinavärk vajab ka miinust, maandust ja negatiivseid laenguid. Ja nii on satanism kiriku enda loodud kontrausk. Vajalik ja kasulik. Ei lääs, ei ida ega ammugi lõuna ei saaks üksi ja ainsana funksida. Ressursside kuulekad töölised peavad toitma planeeti püramiidi sisse. Lõunast alates. Põhja suunas. Ja mis peamine............lugege uudiseid. Kes esindab ,, hävitage ja tapke vaenlast,, jumala raevu ja KES püüab säilitada iga hinna eest farmis porksipeenart. S.t. toitu ja toitjaid kunstlikult planeedil säilituses hoida. Seesiis selle viiruse ja vaxi ,,appi meid tapetakse,, taustal. Inimesi aidata püüdev ja inimesi minema pühkida ihkav jõud ( mõtlemise sisselülitus vajalik ). Millegi pärast ma pole kohanud punaste silmadega amereid, röökimas ,,äääää, tapke venelasi raisku, rünnake ja orjastage, hävitage see kurjuse kants,,. Jutud vene ressurrsside näljasest läänest asuvad ja elavad millegipärast vaid vene meedias ja qanoni tõeministeeriumis. S.t. vandenõude majandamise keskuses. Kõige tapahimulisem on isa esindav konservlus. Maa headuses verre uputamine. Ja nii ei ole orkide seas kunagi libereid. Nemad on hõivatud igasuguse samariitlusega. Hm. Huvitav mõte ronis pähe. Kas leiduks paha eliidi vastu võitlejate seas kedagi ,kes oleks nõus oma rahva nimel loobuma kõigest ja ka isegi surema mätrina? Ohverdada end oma lähedaste nimel. Küsimus on pigem vastus. Ahnele viirastuvad kõikjal ahned oponendid. Kuri mõõdab kõiki enda tasemeni. Isekas, saaamahimuline, kasuahne näeb kõiges turgu ,kus diilitamine on elu mõte. Pime loob ilma pimedaks . Loll suudab lollistada ka looduse. jne. Võim suhestub vaid tabelitega. Numbrid, raha, kasu, tasu, majandus..............  Keskmaast oleneb maailma saatus. Keskus, mis ühendab kõikide suundade ja nurkade jõudusid. Põimik, mis on hingekoduks kui ka südamekeskuseks. Kesk mao ja kotka heitlust. Siia sureb........... ja siit sünnib. Väike vapper rahvas-kääbikud-tšuudid. Läände ja põhja aetud ja allilma sunnitud. Ikka slaavi kiriku bogatõrride ,,headuse,, eest. Kääbastesse ,,langenud,, naasevad koos metsalise elajaga.  Isalased minestavad end oimetuks. https://www.youtube.com/watch?v=0-MFoOe_...0%B8%D0%B8
Vasta
Mul tekkis miskipärast tahtmine sülitada .
Vasta
Kristluses küll jah, seal on "Heajumala" kuvand. Tegelikult Jumal ei tunne ei Head ega Halba. Vastasel juhul oleks ta üks Pool ja Temale tekkiks koheselt vaenlane. Kaks Jumalat?... Shock
Vasta
Pthui!

Muidugi on jumalaid palju! Konkreetsemalt looja/loojaid on vähem, kuid momendil Maal valitsev  jumal ei ole siia  loonud muud, kui feeding groundi.
Vasta
    Peeglike peeglike seina peal, kelle varjud on kõige pikemad ? Eitea, ma olen kõigest ventilaator.
Vasta
(14-08-2022, 17:49 )Maakristall Kirjutas: Peeglike peeglike seina peal, kelle varjud on kõige pikemad ? Eitea, ma olen kõigest ventilaator.

Kes kristuse kristallikesele putru pakkus, peegelda aga peegelda käibefraase.
Vasta
KOhe siis selline austus kaasfoorumlaste vastu? Et kõik peavadki sinu seriaalfekaalimist kaasa tegema ja silmi nühkima? Vendil on ükspuha, mis putru sa seal tagasumpsist koguaeg sülitad. Normaalsel inimesel jääb seljataha vari. Sinul aga- ainus heledam kontuur. Isegi kui toolit tõused ja minema jalutad. Aga püsi ikka liinil. Parim elavnäide kasutamiseks. Sa etendad siin koguaeg ideaalilähedast isendit kahejalgsest turukalkulaatorist. Ma ei tea kedagi teist, kes suudaks hingamise asemel kähisega 24-7 ,, a mis kasu keegi saab,,. Selline on vist kontsentreerunud egoism. Mõni ristvaimlejast ökoteerik ütleks ,et nä see ongi saatan. No ju siis on sind lugejaile vaja.
Vasta
(15-08-2022, 04:45 )Maakristall Kirjutas: KOhe siis selline austus kaasfoorumlaste vastu? Et kõik peavadki sinu seriaalfekaalimist kaasa tegema ja silmi nühkima? Vendil on ükspuha, mis putru sa seal tagasumpsist koguaeg sülitad. Normaalsel inimesel jääb seljataha vari. Sinul aga- ainus heledam kontuur. Isegi kui toolit tõused ja minema jalutad. Aga püsi ikka liinil. Parim elavnäide kasutamiseks. Sa etendad siin koguaeg ideaalilähedast isendit kahejalgsest turukalkulaatorist. Ma ei tea kedagi teist, kes suudaks hingamise asemel kähisega 24-7 ,, a mis kasu keegi saab,,. Selline on vist kontsentreerunud egoism. Mõni ristvaimlejast ökoteerik ütleks ,et nä see ongi saatan. No ju siis on sind lugejaile vaja.

Hhhaha, kristuse kristallikene!  Laugh

Hea enesetutvustus sinult. Deb**lik võta tabletid ära ja  läheb paremaks.  Smile1
Vasta
(15-08-2022, 08:30 )Eithea Kirjutas:
(15-08-2022, 04:45 )Maakristall Kirjutas: KOhe siis selline austus kaasfoorumlaste vastu? Et kõik peavadki sinu seriaalfekaalimist kaasa tegema ja silmi nühkima? Vendil on ükspuha, mis putru sa seal tagasumpsist koguaeg sülitad. Normaalsel inimesel jääb seljataha vari. Sinul aga- ainus heledam kontuur. Isegi kui toolit tõused ja minema jalutad. Aga püsi ikka liinil. Parim elavnäide kasutamiseks. Sa etendad siin koguaeg ideaalilähedast isendit kahejalgsest turukalkulaatorist. Ma ei tea kedagi teist, kes suudaks hingamise asemel kähisega 24-7 ,, a mis kasu keegi saab,,. Selline on vist kontsentreerunud egoism. Mõni ristvaimlejast ökoteerik ütleks ,et nä see ongi saatan. No ju siis on sind lugejaile vaja.

Hhhaha, kristuse kristallikene!  Laugh

Hea enesetutvustus sinult. Deb**lik võta tabletid ära ja  läheb paremaks.  Smile1

Läheb paremaks jah, oleneb kuigi ka tablettidest, tõmba ka kodeiini ninna ja siis nääd jälle valgust
Vasta
Kuna kõik on Üks siis teisele "debiilik" öelda pole eriti mõistlik...ja ka vastupidi sellele reageerida "ise oled loll". Muidugi teisest küljest kuna kõik on Üks siis mis vahet seal on kuidas Jumal Iseendaga sõimleb... Smile
Vasta
(15-08-2022, 16:16 )Q11 Kirjutas: Kuna kõik on Üks siis teisele "debiilik" öelda pole eriti mõistlik...ja ka vastupidi sellele reageerida "ise oled loll". Muidugi teisest küljest kuna kõik on Üks siis mis vahet seal on kuidas Jumal Iseendaga sõimleb... Smile

Jaa, jah, kuus  rida sõimu on sinu meelest normaalne, aga vastulausena   üks sõna  "deb**lik"  paneb ohkima, jääb ainult  üle imestada milline silmakirjalikkus!
Vasta
Nooh...ma nii üleüldse mõtlesin...et ärme siis üksteisega kaklema mine... Smile
Vasta
    Pole vaja sõimelda.
Vasta
  
 •  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9(current)


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat