Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vähk!
#51
Ajal, mil vähi esinemissagedus tõuseb väga kiiresti, muutub aina olulisemaks uute alternatiivsete ja ohutute ravimeetodite leidmine. Teadustöö vähi põhjuste ja ravivõimaluste kohta on väga laialdane. Vahel on uuteks leidudeks eksootilised taimed ja nendest valmistatud preparaadid, teistel juhtudel aga uuritakse midagi sootuks lihtsamat ja kergemini kättesaadavat – sellised ained on ka söögisooda ja sidrun.

Sidrun on teine kergesti kättesaadav vahend, millel on leitud vähivastaseid omadusi. See vili sisaldab sarnaselt enamikule teistele tsitrustele fütokemikaale limonoide. Limonoidide erinevaid terapeutilisi kasutusvõimalusi alles uuritakse, kuid on leitud, et neil on viiruste, bakterite seenorganismide ja paljude teiste patogeensete organismide vastane toime. Sidruni tugeva mikroobidevastase toime tõttu on seda katsetatud uurimustes, mis käsitlevad ideed, et vähkkasvaja käitub kehas väga sarnaselt seenorganismidele. Kui ravida vähki nagu seenorganismi, siis saab kasutada väga erinevaid meetodeid ning üks nendest on sidruni ja söögisooda kooslus, millel on leitud vähivastaseid omadusi.

Üks viis, kuidas keha sidruni ja sooda abil toetada, on segada pool teelusikatäit soodat 250 ml veega ja lisada sinna poole sidruni mahl. Selline segu võib aidata leevendada seedimisprobleeme ning ennetada haigeks jäämist, kui enesetunne on viletsavõitu.

http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/li...soogisooda
Vasta
#52
Aga räägiks veel iseloomuomadustest mis võivad äkki vähile hea pinnase kasvamiseks anda. Kas saab üldse liigitada kuidagi?
Mina olen nüüd siis kokku puutunud praeguseks 5 vähiga,(ei taha neid rohkem näha ka) ja no ei mõista mis võis olla neist ühe vähi põhjuseks... äkki ainult sissepoole elamine? tunnete allasurumine...st, et nagu ütlemata jätmine ,et teist inimest mitte solvata?
Või mida arvata sellest, kui inimene paraneb vähist...ja siis jätkab jälle sealt kus oli enne vähki?
Ehk siis viimane inimene kel minu tutvuskonnas vähk oli,(jälle minu avastatud) on sellise iseloomuga ,et mitte kellegil ei tekkinud kahtlustki, et eks see 1 õppetund-hoiatus on, ravi ajal ta isegi muutus, kõigil oli hea meel muidugi jne. Ja siis ravi lõpus hakkas jälle tagasi muutuma- näen seda esimest korda, ehk siis mitte midagi ta sellest haigusest ei õppinud, võibolla vaid veelgi rohkem enda kasuks delegeerimist.
Kas on hirmu, et selle tõttu tuleb talle haigus tagasi, või siis on ta ikkagi selle õppetunni (vähi) seljatanud ja järgmine õppetund on midagi muud? Võibolla pahatahtlikus ei tekitagi vähki, on see ju ikkagi välja poole elamine...
Kas hea pinnas vähile on siis vaid emotsioonide sisseelamine, olenemata nende sisust?
Vasta
#53
Seda asja võib mitut moodi näha/kogeda. Seda varianti, et peale n.ö haigusest võitu saades vanadesse käitumismustritesse üsna kiirelt tagasi kukutakse, olen näinud. Minu nähtud variandi puhul oli vähk peatselt tagasi ja inimene oli sunnitud lõpuks ikkagi oma probleemidele otsa vaatama ja nendega tegelema. Lõpuks said asjad üsna puhtaks, aga selleks ajaks oli füüsiline keha haiguse poolt juba nii räsitud, et võimalust paranemiseks polnud Sad
Pole vahet kas elad sisse- või väljapoole, oluline on olla enda vastu aus, ennast austada ja armastada, siis suudad seda ka teistele pakkuda.
Sinu puhul on üks oluline teema aru saada, miks need vähihaiged just sinu teele satuvad, mida sulle näidata tahetakse. Kui sa endast vastust ei otsi ja ei leia, siis ilmselt pead seele teemaga veel kokku puutuma.
Vasta
#54
jep, seda ma kahtlustan isegi.
Mul on isa poolt sama perekonnanimega mehed kõik vähki surnud... sama ka ema poolt olevate naistega...olen sellest vähist kuulnud sünnist saadik ja ka omi järeldusi teinud..näiteks keeldun uskumast et see on pärilik Smile ja eks ma ikka õpin uurin aitan, vaatan kõrvalt jne... iseasi kas sellest ka õiged tarkusterad välja nopin?
Mingi hetk ma lihtsalt arvasin, et ju minu töö on siis leiutada vähiravim Smile vb ongi
Vasta
#55
Ma vaatan, et see teema on väga para-maiguline, kuigi asi on reaalsem.
Enamus vähkidest tekitab inimene endale ise just vale toitumisega, lisaks muidugi keskkonnast saadavad mürgid - enamus ju kasutab sulfaate/parabeene täis hügieenivahendeid, elab linnas, kus õhk on saastunud etc.
Vaadake kasvõi toitumine.ee lehe pealt meie ametlikku toidupüramiidi, kus soovitatakse süüa enim teravilja/kartulit, mis tegelikult peaks menüüst üldse välja rookima. Kui kahjulik on teravili, selle märksõnaks on "wheat belly"- olemas nii raamat kui autori loeng Youtube-is. Kokkuvõtvalt - sööd täistera leiba või suhkrut - sama tulemuse saad.
Ja kui meie inimesed seda leiba hoolega iga jumala päev söövad ning Colgate-iga hambaid pesevad, pole vähi saamine enam üllatav.

Aga vähi ravi? On juba olemas palju looduslike meetodeid, siin hea artikkel ravimeetoditest, ja kuidas noid on allasurutud, Youtube-is samanimeline dokk. Soovitan!

Igaljuhul kõige halvem variant on minna haiglasse ja lasta end seal "ravida"
Muidugi, enamikule on kergem minna haiglasse ja lasta endale mürki veeni (nn kemoteraapia), ise lohutuseks jäätist limpsides (sest arst menüüd ei muuda) kui kardinaalselt oma elustiili muuta.
Vasta
#56
Nu magusat nad ikkagi ravi ajal süüa ei tohi ega ka alkot tarbida Smile Aga mis puutub toitumisse, siis jah, see on pigem ENNETAV... aga sellesama dieediga üritada end vähist ravida, kui juba oled vähis- peab ikka eriti tugev psüühika olema... mina pigem olen näinud, et siis kui elada tahad, kasutad kõiki võimalusi ega ütle ka räigest keemiast ära.
Vasta
#57
Selline artikkel siis: http://forte.delfi.ee/news/maa/teadlased...d=70476787
Vasta
#58
(03-01-2015, 21:45 )Margus454 Kirjutas: Selline artikkel siis: http://forte.delfi.ee/news/maa/teadlased...d=70476787

Tõeliselt paraartikkel. Natuke liiga jabur, et tõsiselt võtta aga viljakale pinnasele lootustandev seeme.
Vasta
#59
Ei ole olemas halba õnne. On elu mida sa ise lood!
Vasta
#60
üks täna avaldatud uudis http://novaator.err.ee/v/tervis/d8dd4bb5...se-vahendi
Vasta
#61
Arvamusi igast küljest Päevalehe kommentaariumist Inge Karjuse (Metsamoor) artikli kohta.
http://epl.delfi.ee/news/tervis/metsamoo...d=78295282

Tsitaat:Nagu alati on heietamiseks ka vähiteema:

Näiteks vähki peetakse heade inimeste haiguseks, kuid pole teada, kuidas vähihaiged end enne haiguse väljalöömist tegelikult tunnevad. Väline reaktsioon võib sisemisest seisundist väga palju erineda. Tihti koguvad inimesed kõik negatiivse endasse. Vähk on tugeva negatiivse energia väljendus.
Pingelisel eluperioodil on adrenaliini kogu aeg palju ja haigus pääseb valla alles siis, kui pinge langeb. Toon näiteks naised, kes on lahku läinud. Pärast lahutust avaldub rinnavähk, emakavähk ja kõik muu, mis on seotud suguelu ja partnerlussuhtega. Seda saanuks leevendada, kui oleks õpitud õigel ajal oma keha märke tähele panema.


Huvitav, kui palju "taimetark" on vähiga kokku puutunud? Mida arvavad tema jutust vähiliidu liikmed, kes ravi läbi teinud? Mis tundega loevad seda need, kelle lähedane või tuttav, läbilõhki positiivne inimene on vähi tõttu siitilmast lahkunud?

Minul just on vähk välja löönud. Vanus profiilis on õige. Ma ei joo ega suitseta.
Ja ma saan öelda, et Metsamoori jutt on õige (juhul kui eelkõneleja tsiteeris Metsamoori).

Vähk lõi välja tohutu stressi tulemusena. Tohutu eneseületamise periood oli mu elus, mis lõhkus mind. Inimene on tahtejõuga valmis end NII ületöötama, et anna aga olla. Ja sel viisil end lõhkuma kipuvad just head inimesed, head ja tublid inimesed. Läbinisti positiivsed inimesed.
Need kes elavad oma masenduse ja raskused teiste peale välja, neile tulevad teised haigused.
Need, kes oskavad ennast (ja teisi) hoides elada, need on terved.
Need, kes elavad teiste arvelt seanahka vedades, eks neile pea teised inimesed malakaga koha kätte näitama. Ja head inimesed peavad seda õppima julgema teha.

Tsitaat:Eh, kõik need valesti mõtlemised ja haiguste kutsumised on üks jama jutt. Nii kaua on hea rääkida ja õpetada, kui oled terve. Juhtud haigeks jääma, siis on hoopis teine jutt ja nutt. Ei taha ükski inimene endale rasket haigust, väikestest haigetest lastest ei tasu rääkidagi. Milles nemad on eksinud?
Aga eks selline jutt müüb ja kutsub kergeusklikke mõttemaailma muutma, ravitsema, maksma.... Kes kuidas ennast elatab.
Tuli kutsumise peale küll.
Oli olemas sisemine valmisolek milleks iganes, et pääseda sellest rottide võidujooksust, mille nimi on normaalne elu. Ma lihtsalt ei osanud nõuda endale mulle sobivat rahulikumat elustiili, sest kõrvalolevad inimesed näisid olevat võimelised normkoormusega elu elama ilma suurema stressita. Ja eks siis minagi püüdsin-püüdsin-püüdsin. Ja olin valmis saama sügaval teadvusesopis mingit rasket haigust, mis mind sellest päästaks (ja invaliidsuse annaks).
Tõenäoliset ei ole see kõigil nii, aga vb kõik ei oska või ei julge nii sügavale endasse vaadata.
Olin mõelnud kahel korral ka tõsiselt enesetapu peale, viimasel korral hakkas jumal rääkima ja ütles, et see on tupiktee. Ja siis mõtlesin välja tarkuse, et vähk tuleb neile inimestele, kes on sügaval-sügaval sisemuses väsinud elamast, aga kelle jaoks enesetapp on miskipärast keelatud variant, ei ole lihtsalt nende valikuvõimaluste hulgas. Neis käivitab organism ise viitsütikuga pommi, mis pidi olema igas organismis olemas.

Minu vähk oli elanud minu sees ilmselt juba aastakümneid väga stabiilses seisus. Ja siis paariaastase väga stressirohke ja püüdlikult ennastületava eluperioodi jooksul plahvatuslikult siirdeidandvaiks muutunud. Ja püüdlikult ennast ületada aitab ÜLELIIA positiivne mõtlemine, mis surub alla hoiatavad ohumärgid.

Nüüd ma saan puhata, elada sellist elu nagu tahan, enesetunne on täiesti hea (hoolimata kahest keemiakuurist), niiet elu on lill! See võimaldab tõesti elada üks päev korraga, nautida väikseid rõõme nagu toidu maitse, maiõhtu sumedus, vihma lõhn jne jne, mida ma kõike nautinud olen ka ennegi, kuid mis kõik omandab mitmekordsed mõõtmed, üüratult mitmekordsed mõõtmed, kui sa tõesti teadvustad iga oma keharakuga (vähirakud välja arvatud irw), et see aeg on ajutine, nii ajutine, et seda ei tasu raisata ebameeldivate ja tüütute mõtete peale nagu muretsemine, kurbus ja ebavajalik töö.

Rõhutan veelkord - ebavajalik töö. See on töötamine ainult palgateenimiseks, töö tegemine, mis ei paku naudingut, töö tegemine, mis ei ole reaalselt vajalik, mis on suunatud tarbimisnäljas inimeste mõttetute tarbimisvajaduste rahuldamiseks, tuleb teie perekonnaelu arvelt või teie iseenda elu arvelt.
Teie elu on antud TEILE elamiseks. Leidke mõistlik kompromiss enesele elamise ja oma perele elamise vahel. Enesele elamise ja oma tööle elamise vahel. Enesele elamise ja oma materiaalsete väärtustele elamise nimel. Ja see tasakaal on igal inimesel individuaalne. Ärge mõõtke end selles osas naabritega, endiste klassikaaslestega, ühiskondliku arvamusega. Ja ühiskondlik arvamus, mis peidab ennast moe ja trendide taha, on neist kõige salakavalam nõuandja.

Pooldan aga tõenduspõhise meditsiini kasutamist koos alternatiivsetega. Ja seepärast peaksid mõlema ravisuuna esindajad saama üle krambist ja teineteise töömeetoditega tutvuma avatud meelega, et leida neid, mida saab ja tohib koos kasutada. Praegu keemiaravi arstid ütlevad alternatiivsete meetodite peale "ei-ei, sest me ei tea, kuidas need koos mõjuvad!". No tehke siis katseid, mina olen nõus olema katsejänes (olen seda ka arstidele öelnud). Istuge mõlemad pooled ühise laua taha ja heitke mõlemad kõrvale oma äärmuslikumad arusaamad.

Laste teemat ma ei puuduta.
Kantserogeenide osa on ka kindlasti olemas. Toitumise osa ja keskkond on ka oma osaga. Geneetika osa ka olemas. Psühholoogia aga määrab vallandumise.

Ja minus oli veel suur annus uudishimu, et uurida välja vähi tekke psühholoogilisi põhjuseid. wink Niiet, kasutan võimalust.

Ja vähk (niikaua kui ta ei valuta) on parem kui depressioon.
Vasta
#62
(28-05-2017, 11:46 )lont Kirjutas: Näiteks vähki peetakse heade inimeste haiguseks, kuid pole teada, kuidas vähihaiged end enne haiguse väljalöömist tegelikult tunnevad. Väline reaktsioon võib sisemisest seisundist väga palju erineda. Tihti koguvad inimesed kõik negatiivse endasse. Vähk on tugeva negatiivse energia väljendus.
Pingelisel eluperioodil on adrenaliini kogu aeg palju ja haigus pääseb valla alles siis, kui pinge langeb. Toon näiteks naised, kes on lahku läinud. Pärast lahutust avaldub rinnavähk, emakavähk ja kõik muu, mis on seotud suguelu ja partnerlussuhtega. Seda saanuks leevendada, kui oleks õpitud õigel ajal oma keha märke tähele panema.



Vähk lõi välja tohutu stressi tulemusena. Tohutu eneseületamise periood oli mu elus, mis lõhkus mind. Inimene on tahtejõuga valmis end NII ületöötama, et anna aga olla. Ja sel viisil end lõhkuma kipuvad just head inimesed, head ja tublid inimesed. Läbinisti positiivsed inimesed.
Need kes elavad oma masenduse ja raskused teiste peale välja, neile tulevad teised haigused.
Need, kes oskavad ennast (ja teisi) hoides elada, need on terved.
Need, kes elavad teiste arvelt seanahka vedades, eks neile pea teised inimesed malakaga koha kätte näitama. Ja head inimesed peavad seda õppima julgema teha.



Minu vähk oli elanud minu sees ilmselt juba aastakümneid väga stabiilses seisus. Ja siis paariaastase väga stressirohke ja püüdlikult ennastületava eluperioodi jooksul plahvatuslikult siirdeidandvaiks muutunud. Ja püüdlikult ennast ületada aitab ÜLELIIA positiivne mõtlemine, mis surub alla hoiatavad ohumärgid.

Nüüd ma saan puhata, elada sellist elu nagu tahan, enesetunne on täiesti hea (hoolimata kahest keemiakuurist), niiet elu on lill! See võimaldab tõesti elada üks päev korraga, nautida väikseid rõõme nagu toidu maitse, maiõhtu sumedus, vihma lõhn jne jne, mida ma kõike nautinud olen ka ennegi, kuid mis kõik omandab mitmekordsed mõõtmed, üüratult mitmekordsed mõõtmed, kui sa tõesti teadvustad iga oma keharakuga (vähirakud välja arvatud irw), et see aeg on ajutine, nii ajutine, et seda ei tasu raisata ebameeldivate ja tüütute mõtete peale nagu muretsemine, kurbus ja ebavajalik töö.


Teie elu on antud TEILE elamiseks. Leidke mõistlik kompromiss enesele elamise ja oma perele elamise vahel. Enesele elamise ja oma tööle elamise vahel. Enesele elamise ja oma materiaalsete väärtustele elamise nimel. Ja see tasakaal on igal inimesel individuaalne. Ärge mõõtke end selles osas naabritega, endiste klassikaaslestega, ühiskondliku arvamusega. Ja ühiskondlik arvamus, mis peidab ennast moe ja trendide taha, on neist kõige salakavalam nõuandja.


Ja vähk (niikaua kui ta ei valuta) on parem kui depressioon.


Üks parimaid kommentaare viimasel ajal.

Arvan ka ise, et enamus haiguseid tuleb sellest, et surume endas midagi jõuga maha või püüame olla keegi teine - selline, keda maailm aktsepteerib.

Me taassünnime siia ikka jälle ja uuesti. Me ei tulnud siia, et olla (või püüda näida) täiuslikud, vaid et teha vigu, kogeda seda, mida pole veel kogenud ja õppida vigadest ning sellega anda ka kogemusi meie kõrgemale vaimule (meie läbi).
Mis kasu saab meie kõrgem vaim meie kehastumistest (selle läbi ka meie ise), kui me kogu elu teeskleme (korralikke ja kuulekaid kodanikke) ja poeme jaanalindude moel peaga liiva alla, julgemata võtta riske ja teha seda, mida meie sisetunne ja loomus nõuavad.
Vasta
#63
Ma ei tea kas olen seda kirjutanud aga olen aru saanud et vähk on solvumiste ja sissepoole elamiste, ehk t6eliste negatiivsete tunnete mitte välja näitamine...see tekitab sisemist stressi jah..laste asja ei tea aga märkasin üht statistilist omapära, lymfivähk tuleb justkui tuberkoloosivaktsiinist, ehk et nii minu lapsel kui ka teistel lastel (haiglas oli sama vähiga enamus lastest) lõi välja see kasvaja justkui peale tuberkoloosivaktsiini, või siis oli partii selline? Tegelikult arvangi et ainuyksi tunded vähki ei tekita, ilmselt ka sobiv keemia sinna juurde...väetised, vaktsiinid kui keha on nõrk jms
Vasta
#64
Lugesin eelnevat juttu ja sain ka aru paljudest muudest asjades kaasarvatud teemaalgataja mõttemaailmast..
Minuarust on vähk haigus mis aktiveerub teatud negatiivuse peale ja kui see summa on täis ning siis see väljendub haigusena.

Vasta
#65
Verine illuminaatlus toodab meile vähki VAKTSIINIDEGA!
http://www.naturalnews.com/050582_nagala...ofits.html
MIKS ORGANISM VÄHIST JAGU EI SAA?
Lugu sellest , milliste uuringutega tegelesid meditsiiniteadlased , kes viimastel aastatel pakkide kaupa “enesetappe” tegid .
Meie immuunsussüsteem on keeruline ja mitmetahuline . Selle tööle avaldavad mõju paljud faktorid , mis võivad selle tööd nõrgendada ja kutsuda esile immunodepressiooni . KUID on olemas aine , mida nimetatakse “nagalas” , mis annab immuunsussüsteemile täppislöögi , kutsudes esile immuunsusdepressiooni . Seda ainet eritavad vähirakud , erinevad viirused ja selle tegevuse täpsus on unikaalne . See rikub kahe 420 aminohappe elektronide vahelise sideme suures valgumolekulis . Ühes kümnetest tuhandetest valkudest , milles igaühes miljonid elektronid . Kui see näitlikult tuua arusaadavamasse keelde , siis see täpsus on võrdne sellega , kui te tahaksite hävitada ühtainust pargipinki 10 000 km kauguselt lastud raketiga . Nagalasi sihtmärgiks on GcMAF (Globolin component Macrophare Activating) T ja V lümfotsüütide pinnal , millised ta lihtsalt hävitab . GcMAF ühildub D vitamiiniga , luues makrofaagide aktiveerimiseks vajalikud ühendused – mis peamised vähirakkude hävitajad . Nagalasi poolt blokeeritud protsess aga eemaldab immuunsussüsteemilt võime hoiatada ja võidelda selliste ohtlike haigustega nagu vähk .
Huvitav , et autismiga lastel on täheldatud oluliselt suurem kogus nagalasi . Seega GcMAF on ainsaks vähirakkude absoluutseks hävitajaks meie immuunsussüsteemis . Kusjuures , nagalasa on absoluutne GcMAF valkude hävitaja , eemaldades sellega immuunsussüsteemi kontrolli vähirakkude üle , mis viib vähi tormilisele arengule ja agressiivsele tegevusele . Niisiis , mis põhjustas alternatiivmeditsiini doktorite massilise “enesetapu” laine ? See oli nende uuringud ja nende tõstatatud FAKT , et nagalas satub organismi VAKTSIINIDEGA ! Nad tuvastasid , et sündivatel imikutel pole veres nagalasi , kuid peale vaktsineerimist olid nagalasi näitajad veres kõrged .Teiste sõnadega . Vaktsiinid ei tugevdanud immuunsust teatud haigustele , vaid läbi nagalasi kutsusid esile immuunsusdepressiooni – sügava immuunsuse allasurumise , kutsudes esile vähi , autismi ja teised organismi rasked seisundid .

See võib olla ka seletuseks sellele , et vaatamata meedia valelikele väidetele ja ametlikule statistikale vaktsineeritud lapsed põevad keskmiselt 5 korda sagedamini , kui mittevaktsineeritud . Alternatiivarstid ei piirdunud vaid faktide tuvastamisega , vaid alustasid kohe edukalt autismi – vähi ravi GcMAF abil . 1/6 lastel kadusid sümptomid TÄIELIKULT , 85% lastel oli positiivne dünaamika (1100 ravitud lapse hulgast) . Praeguseks pole ühtset seisukohta , kuidas nagalas satub inimese organismi vaktsineerimisel . Arvatakse , et sünteesitud nagalasi lihtsalt lisatakse vaktsiinidesse (mis pole välistatud , teades teistest täppislisanditest , mis kutsuvad esile autoimmuunseid haigusi , vähki , viljatust , jne.) . Selliseks tugevaks immuunsussüsteemi depressiooniks on vaja , et nagalas toimiks pikaajaliselt , kuid , viies nagalasi puhtal kujul , viib organism selle suhteliselt kiirelt ka välja . Võib seega oletada , et nagalasi toimet pikendatakse mingi teise ainega , mis vaktsiini lisatud , Seepärast ka mitmed ained vaktsiinidesse on lisatud , et pikendada mõnede vaktsiini koostisosade mõjutegevust . Teiseks tõenäoliseks nagalasi tegevuse pikendamise teeks on see fakt , et näiteks VIIEVALENTNE vaktsiin sisaldab ELUSAID patogeene . st. Vaktsiin on “elus” . On teada , et geen , mis nagalasi kodeerib , esineb immuunsusviirustes , onkoviirustes ja on bakterites olevates viirustes . Seega , mitte ainult viirused , vaid ka mõningad teatud bakterid omavad nagalasi kodeerivat geeni . (keemiatrassid taevas – MIDA nad sealt küll kõike meile kaela ei puista ?) saab järeldada , et viies vaktsineerimistega lapse , või täiskasvanu organismi elavat vaktsiini , ühildub nagalasi kodeeriv geen kergelt inimese DNA rakkudes , tagades pikaajalise nagalasi sünteesi , mis seejärel teeb pidevaid täppislööke kõige tähtsamale immuunsussüsteemi ahelale ja seda efekti on väga raske peatada . Seega , et vältida seda nagalasi geeni edasiandmise teed , peavad kõik “elusad” vaktsiinid surema ( hiljuti ka olid enamus vaktsiine surnud patogeeniga) . Tõenäoline , et pole veel uuritud kõiki nagalasi organismi sattumise teid , kuid on TÕESTATUD , et justnimelt peale vaktsineerimist alustab nagalas oma katastroofilist tegevust inimese immuunsussüsteemile . Nüüd , peale neid kirjaridu on kerge endale ette kujutada resonantsi , mis tulenes fakti avalikustamisest , et just vaktsineerimine lööb parandamatult immuunsussüsteemi ja , et massiline VAKTSINEERIMINE on VASTUTAV tormiliselt kasvava autismijuhtumite eest , selle eest , et täna on vähk oluliselt “noorenenud” (on noorematel inimestel) ja vähki suremus edestab juba traumajuhtumeid , minnes kindlale esikohale . Selle eest , et arenenud maades saab täna iga 3-5 inimene oma eluea jooksul vähidiagnoosi . Tõenäoline , et selle faktoriga seletub ka üldine ja järsk autoimmuunsete haiguste ja teiste tõsiste patoloogiate tõus vaktsineeritud lastel . Pole kahtlust , et see efekt on vaktsiinitootjatele teada , kuna just nemad tõukavad tagant massivaktsineerimisi nõudvat seadusandlust , lobeerivad poliitikuid , selliselt garanteerivad farmaatsiakontsernid , onkoloogiatööstus ja meditsiini kureerivad juhid endale nagalasi kaudu kasumid praktiliselt igalt inimeselt paljude aastate vältel . Seda ei saa nimetada teisiti , kui GENOTSIIDIKS – kuriteoks inimkonna vastu , kusjures ohvriteks on saanud juba sadu miljoneid . Seepärast ka selliste teadlastega nii julmalt , kiirelt ja kõigile näitlikustamisega arved õiendati.
Vasta
#66
(05-02-2019, 20:29 )Minaelan Kirjutas: Tegelikkuses on olemas ravimid kogu inimkonna vähihaigete jaoks.
OK , lihtrahvas maksab ja sureb ikka. Aga miks ei tarvita eliit seda "tegelikkuses olevat ravimit " ? Surevad samamoodi vähki, nagu teisedki.

Vasta
#67
(07-02-2019, 18:04 )Minaelan Kirjutas: Pigem vastupidi. Inimkond muutub järjest haigemaks, mida rohkem tehniline ja arenenum ta on.

MUUDETAKSE.
Vasta
#68
Seoses läheneva aiahooajaga näiteks (?)

[Pilt: 571191h151bt24.jpg]

Roundup – 1974. aastal Monsanto turule toodud esimene glüfosaati sisaldav herbitsiid. Praktikas on tegemist herbitsiidide perekonnaga, kus varieeruvad nii toimeaine (glüfosaat) sisaldus kui ka lisandainete tüübid ja sisaldus.

Glüfosaadisaaga

Kusjuures veel mingi 10 aastat tagasi müüdi jaemüügis seda "supertõhusat" umbrohumürki laiskadele aednikele imeväikeste apteegipullodega. Tänapäeval aga on need pullod juba liitrised ja pihustitega.
Samas näiteks ka linnahaljastuses kasutatav sama herbitsiid (minu teada ja kaasa arvatud enamike uute teede ja magistraalide rajamisel) pole tarvituses loomulikult mitte pihustipullodes vaid seda pritsivad ikka suured tsisternautod nö. massikülvina.
Aiandusfoorumites olen ka tähele pannud sellist suhtumist, et näiteks paljud nn. uuseramaa-omanikud teadustavad ka, et ei viitsi küürutada mingi naadijuure või võililletuti pärast. Ikka Roundup aitab.


Suur põhilugu ise aga SIIN.

Monsanto dokumendid II
Kas glüfosaat põhjustab vähki?

20. märtsil 2015 avaldas mõjukas meditsiiniajakiri Lancet Oncology Rahvusvahelise Vähiuuringute Agentuuri (International Agency for Research on Cancer, IARC) artikli, kus leiti, et maailmas kõige enam kasutatav herbitsiid glüfosaat põhjustab tõenäoliselt inimesel vähki.

Erinevad hinnangud, süüdistused, eitused, vaidlused.
Läbi käivad sellised organistasiooninimed:
International Agency for Research on Cancer, IARC
Euroopa Komisjon
Bundesinstitut für Risikobewertung, BfR
Euroopa Toiduohutusametiga (European Food Safety Authority, EFSA
ÜRO Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO)
Food and Agriculture Organization, FAO
96 tunnustatud teadlast (ilmselt on viidetes ka nimed leitavad)
Teadusajakiri Journal of Epidemiology and Community Health

Veel:
Monsanto initsieeritud meediakampaania jooksul ilmus aastail 2015–2017 laia levikuga meediaväljaannetes, nagu Forbes, New York Times ja Reutersi uudisteportaal, suurel hulgal IARC ning glüfosaadi vähiriskist teavitanud teadlasi isiklikult ründavaid ja naeruvääristavaid artikleid.

Paljastus aastakümneid valetamist

Suur pauk kärgatas USAs märtsis 2017. Nimelt nõudsid mitu haruldast mitte-Hodgkini lümfoomi põdevat inimest Monsantolt kohtu kaudu valuraha, kuna just seda tüüpi vähki oli IARC seostanud glüfosaadi toimega.


Samuti selgus, et „sõltumatute“ teadlaste avaldatud teadusartiklid, nt viis teadusartiklit toksikoloogia tippajakirjas Critical Reviews in Toxicology, kus vaidlustati IARC järeldused, olid kirjutanud ja toimetanud Monsanto töötajad.

Esimene kohtuasi ja selle lahend 2018, august. jne.

Sisuliselt muidugi on see kõik totaalselt masendav.
Ja veel eelmine sügis oli Roundup näiteks meie enamikes aianduspoodides lobedalt soodusmüügis.
Vasta
#69
Lont
Postitus: #64

Haruldaselt avameelne ja unikaalne postitus.
Isikliku loo ja tajumuste (ja vähi) baasil.
Vasta
#70
Nu tervitus vähihoolikuile, keegi oli teemat kergitanud.

Kuidas vähi tervis on edenenud?

Kas patsient ei allu ravile?

Vähilt tuleb riiklik toetus ära võtta ja inimesed saavad terveks. Vähi propageerijad ja hooldajad sunnitööle, asumisele saata pole kuhugi enam. Moded olge täitsa rahulikud, see ei ole vihakõne ega kihutuskõne, see on ainult erutuskõne. Kel mõistuseraas pääs alles, midagi nad ikka taipavad. Kogu kristlik meditsiin on üks suursuursuur must auk, musta maagia sündikaat.
Vasta
#71
Kas kapslid ka aitaksid ?

Vasta
#72
Ilmselt on emakesel loodusel kõigi haiguste vastu endal juba ravimid olemas.
Vaid inimestel endil on nende kasutuselevõtt ülimalt vaevaline.

Maailmas sai teine inimene täielikult HIV nakkusest terveks. Ja seda tänu
vähiravi käigus toimunud luuüdi siirdamisele.
https://forte.delfi.ee/news/teadus/12-aa...d=85511387

100 aasta eest(20. saj. esimesel poolel) suudeti mitmele surmavale haigusele ravimeid leida.
Tänapäeva meditsiini peetakse pea kõikvõimsaks, aga ei ole kuulda olnud, et sel sajandil oleks
kasvõi ühtainust surmavat haigust võidetud.
Vasta
#73
Uued korterid vanas vähihaiglas. Olla läinud kui soojad saiad. Tartus, asukoht pidi olema hea.
Panen manusena kaks pilti fotogaleriist ka. No ma ei imestaks kui mõni kummitus vastu jalutab.

Tsitaat:Lihtsalt uudistamas käis kortermaja ka Tartu ülikooli kliinikumi hematoloogia-onkoloogiakliiniku endine juhataja professor Hele Everaus. Everaus juhtis kliinikut 2000. aastast 2016. aastani.

Professor tunnistas, et teda paneks sellise ajalooga kohas elamine kõhklema. «Kui oled ikka päevast päeva siin töötanud, on raske. Nende seinte vahel on olnud palju muret ja kurbust,» sõnas ta.

https://tartu.postimees.ee/7776039/galer...ojad-saiad


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#74
Surma üle nalja pole mõtet teha, loodus kaitseb aga ka karistab,,,
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat