Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mõtete / keha ülevõtmine.
#1
Tere kallid Para-web'i asukad.

Tahaksin teiega siis oma juttu jagada, ja ehk oskate te soovitada või kaasa rääkida (oma kogemused).

Niisiis.
Oli aasta 2010(?) ning olin suvelaagris. Päeval oli kõik lahe ja kõigil oli lõbus, kuid siis saabus kätte õhtu, sellel õhtul (Kell oli peale 12'st, umbes üks või kaks öösel) läksime toakaaslastega teise tuppa, kus olid mõned tüdrukud, kellega siis hakkasime rääkima ja igasuguseid jutte vestma. Nii aeg edasi ning panime tuled kustu, toas oli paar peeglit ning suur rõduuks koos akentega, sel hetkel mil kõik algas, olin ennast positsioneerinud voodi servale, kus pingsalt hakkasin jälgima nii aknast välja (mäletan, et ~500-700m kauguselt läbi metsa oli paista tänavalamp).
Järsku hakkasid mind segama need kaks peeglit (üks oli seinal, ümar, väikene peegel ning teine oli kapiukse peal) jälgisin neid kordamööda tänavavalgustusega. Peale 2-3'me minutilist vaatamist ning mõtlemist, et mis seal nii 'huvitavat' on võttis miski mu mentaalse üle ning hakkasin end liigutama edasi tagasi voodi serval, ning mulle pärast mainiti, et olevat öelnud " See ei ole nii ". Peale mingit aega hakkasid pisarad voolama ja ma ronisin voodi alla, nutsin seal lakkamatult ning ei suutnud enda keha üle kontrolli saavutada, alles peale 15'st minutit - kui "kasvatajad" olid tulnud ja tuled kõik tööle pannud ja peeglid kinni katnud, sain ma enda üle kontrolli.

Selle pika teksti peale ma tahaksin teada, et kas keegi oskab kirjeldada / vastata, mis võis tekitada sellise käitumise?

Ettetänades.
Henri.
Vasta
#2
(30-06-2013, 00:11 )Chea Kirjutas: Tere kallid Para-web'i asukad.

Tahaksin teiega siis oma juttu jagada, ja ehk oskate te soovitada või kaasa rääkida (oma kogemused).

Niisiis.
Oli aasta 2010(?) ning olin suvelaagris. Päeval oli kõik lahe ja kõigil oli lõbus, kuid siis saabus kätte õhtu, sellel õhtul (Kell oli peale 12'st, umbes üks või kaks öösel) läksime toakaaslastega teise tuppa, kus olid mõned tüdrukud, kellega siis hakkasime rääkima ja igasuguseid jutte vestma. Nii aeg edasi ning panime tuled kustu, toas oli paar peeglit ning suur rõduuks koos akentega, sel hetkel mil kõik algas, olin ennast positsioneerinud voodi servale, kus pingsalt hakkasin jälgima nii aknast välja (mäletan, et ~500-700m kauguselt läbi metsa oli paista tänavalamp).
Järsku hakkasid mind segama need kaks peeglit (üks oli seinal, ümar, väikene peegel ning teine oli kapiukse peal) jälgisin neid kordamööda tänavavalgustusega. Peale 2-3'me minutilist vaatamist ning mõtlemist, et mis seal nii 'huvitavat' on võttis miski mu mentaalse üle ning hakkasin end liigutama edasi tagasi voodi serval, ning mulle pärast mainiti, et olevat öelnud " See ei ole nii ". Peale mingit aega hakkasid pisarad voolama ja ma ronisin voodi alla, nutsin seal lakkamatult ning ei suutnud enda keha üle kontrolli saavutada, alles peale 15'st minutit - kui "kasvatajad" olid tulnud ja tuled kõik tööle pannud ja peeglid kinni katnud, sain ma enda üle kontrolli.

Selle pika teksti peale ma tahaksin teada, et kas keegi oskab kirjeldada / vastata, mis võis tekitada sellise käitumise?

Ettetänades.
Henri.

Kui aus olla, siis mulle tundub, et sellise käitumise põhjuseks oli stress. Laagris ju võõrad enamus, lisaks rääkimine hilja õhtul tüdrukutega, see kruvis täiesti alateadlikult psüühika pingeiseisundisse ja kui sa hakkasid hüpnootiliselt peegleid ja tänavavalgustuse peegeldust sealt vaatama ja ennast kõigutama, siis see vallandas mingid pingeenergiad ja hilisema mälunihke. Näiteks kui inimene on shokis, siis on hiljem samuti väga keeruline meenutada mida ja kuidas oli, see on nagu mingil määral psüühika kaitseseisund. Ühesõnaga, antud juhul mulle tundub, et tegemist ei olnud paranormaalse nähtusega.
Vasta
#3
Unustasin ka lisada, et tüdruk, kes oli seal ruumis ööbinud ( 2 ööd ) oli ka tundnud ebameeldivat tunnet nagu miski oleks seal ruumis olnud. / Peale seda juhtumit võeti kõik ööbijad sealt ära ning pandi teise tuppa.
Vasta
#4
Eesti keeli nimetatakse seda seestumiseks, s.o. kui vaimolend (tavaliselt pahatahtlik) võtab inimese keha ja/või isiksuse üle.
Muidugi võis tõesti tegu olla ka lihtsalt üleväsimuse ja stressiga.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,197 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat