Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida see tähendama peaks?? Hirmutav.
#1
Poisil oli tulemas ülikoois raske eksam, kus sai kasutada ka oma arvutist materjale ning kogu töö toimus ka arvutis. Muidu väga tark poiss rääkis juba nädal ette kuidas ta kardab seda eksamit ikka, et nii raske.. Ütlesin, et ära liialt karda, muidu juhtubki midagi halba seoses eksamiga. Kätte jõudis hommik, kus tema läks 9:00ks kooli, ja mina samal ajal oma praktikale. Üksinda praktika maja poole kõndides mõtlesin poisile ja ta kohekohe algavale eksamile. Kuna ma teadsin, et tal on kindlasti seal arvutit vaja, tui mu pähe äkitselt mõte, et "äkki jääb ta arvuti koju / arvuti aku saab eksami ajal tühjaks / või juhtub arvutiga midagi muud mis võib eksami tulemuse ära rikkuda" . Mõtlesin natuke sellele, kui halb see oleks, kuna eksam on väga suure kaaluga ja kõik peab hästi ikka minema... Ta on korralik poiss, ja küll ta saab hakkama! Ja pealegi, olin samal hommikul ülestõustes palunud endamisi ka kõrgemaid jõude ja kaitseingleid, et nad poissi eksamil aitaksid, et ta läbi saaks.

5 tundi hiljem, kui tal eksam lõppes, helistas ta mulle. Küsisin kohe "Kuidas läks". Tema muutus väga kurvaks ja vastas, et "Sitasti läks" Küsisin "Miks nii" , poiss vasta, et "Arvuti vedas alt. kodus veel töötas ilusti (kontrollis kodus veel ekstra seda), kui koolis arvuti lahti tegin, ei läinud enam tööle" ...
Ma olin sõnaotseses mõttes hämmeldunud ja poolsõnatu. Kas minu mõte, et 'äkki arvutiga juhtub midagi' võis selle kõige põhjuseks olla??? Kuigi teised mu mõtted ja kaasaelamised poisile olid positiivsed ja lootsin ikka, et eksam läheb hästi.
Või tuli see mõte mulle äkitselt seepärast pähe, kuna 'tundsin seda ette' ehk instuitsioon või miski kõrgem jõud andis teada sellest ohust mulle??

_____

Olen keskmisest tundlikum vaimuelu poolest ja usun selliseid asju...

Mul on varemgi palju taolisi asju juhtunud, aga nii palju kui ma mäletan, on enamus nendest ikka positiivsed olnud (nt keegi ütleb kellegile kõrval midagi ja samal ajal täpselt loen mingit just õeldud konkreset sõna raamatust, telekast või mujalt). Need tunduvad küll juhustena tavainimestele, kuid mina usun, et miski pole siin ilmas juhuslik.
____


Mis teie arvate? Miks slline mõte mul pähe tuli samal ajal, kui poisil hakkas eksam koolis??

Tunnen ennast isegi veidi süüdi nüüd selles, et poisi arvuti lakkas töötamast ja eksam ei läinud hästi... :/
Vasta
#2
Kuna see juhtus sinu mõtteis suht samal ajal (?) kui päriselt, siis võib olla, et tajusid seda ühenduse tõttu, mis sul poisiga on. Just lähedaste inimeste vahel pidavat tugev side olema.
Vasta
#3
Mhmh. Arvatavasti jah. Mõtlesin ja ei usu ikka, et mina paha välja kutsusin. Mõte tuli väga äkitselt, ja samal ajal kui tal eksam algas, ju tajusin jah. Side on arvatavasti jah see, mis mõjutab palju. Me tihti ei saa isegi und, kui teinepool on üleval (elame veel erinevates majades). Aitäh vastuse eestSmile
Vasta
#4
Mida see tähendama peaks?

Seda kutsutakse intuitsioon.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vajan nõu/abi, mida teha Drnv 17 8,129 11-07-2013, 15:40
Viimane postitus: Psühholoog
  mida arvate urni ja tuha säilitamisest? kadri 34 14,447 15-06-2013, 20:46
Viimane postitus: alexa
  Mida see tähendab? emmeliina 6 4,225 15-08-2012, 23:19
Viimane postitus: kaitseingel
  Erinevad inimesed mäletavad juhtumeid, mida arvatavasti olemas polnud vipi666 2 2,131 05-08-2012, 17:34
Viimane postitus: excubitoris
  Mida pean ettevõtma. akvamariin 21 8,364 18-06-2012, 19:16
Viimane postitus: Dana
  Mida see tähendab? - tunne nagu midagi oleks väga valesti Cthepy 24 9,643 30-05-2008, 09:32
Viimane postitus: Cthepy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat