Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaba Meedia
#1
Avatud on portaal, kus on nüüd võimalik avalikustada huvitavaid artikleid ja teemasid.

www.vabameedia.ee

Portaal valmis paar päeva tagasi kuid tahtsin jagada Parawebi omadega seda, sest tean, et siin on nii mõnigi inimene, kes soovib laiemale üldsusele oma hämmastavaid lugusid tutvustada.

Lugude avaldamiseks peate kõigest konto registreerima. Vaba Meedia ootab huviga teie huvitavaid artikleid.
Vasta
#2
Nädala TOP artiklile annab vabameedia.ee 100€.
Kindlasti on siin sajaka väärilisi, sest teemad on põnevad.
Vasta
#3
Ma usun, et meediaportaal, mis iganädalaselt on oma väidetel nõus loovutama 100€ honorari, võiks veidi panustada ka sellele, et oma portaal vähegi esteetilist välimust omaks ja ei oleks kui kiviajast pärit sirgeldis.
Vasta
#4

Mind huvitab "näilise välimuse" asemel rohkem sisu: ehk vajadusel olgu kasvõi "eelmise sajandi kujundusega" minut.ee stiilis leht, milles liigub vahel ka mingi sisu - kuid mind ei tõmba "kaasaegsed lehed", milles pole tegeliku sisu.

Kui aga norida võimalike muutuste kohapealt, siis võiks taoline "vaba" meedia ennast esmalt "vabastada" Google sündikaadi "luuravate teenuste" kütkest (külastuse-ja-reklaami-klikkide loenduri saaks ka ise kirjutada, ning hoida teda oma serveris): ehk isegi üksnes tagasihoidlik Facebooki "like" nupuke lehe alaosas annab Google sündikaadile täiesti selge teabe kes ja kust seda lehte külastas: sellises kontekstis omandab "vaba" üsna määrdunud sisu.

Aga idee ise on ju hea ja kiiduväärt.

Vasta
#5
Idee oli luua koht, kus igal inimesel on võimlik avaldada oma mõtteid artiklite ja uudiste näol. Sellest ka nimi "vaba meedia". Probleem on selles, et massimeedia valmistab inimestele teatud uudiseid ja tihti kallutatud. Sellise asja eesmärk oli aga anda inimeste vaateväljalt ülevaade uudistest, mis on täiesti vabad ning kallutamata. Aga vähese tagasiside põhjal võib juba öelda, et inimesed soovivadki ainult neid kallutatud ja maksustatud uudiseid lugeda, sest iga uue ideega on kõik detailid pinnuks silmas.
Suurt pilti kahjuks ei nähta!
Vasta
#6
(16-06-2013, 13:13 )ktmatm Kirjutas: Idee oli luua koht, kus igal inimesel on võimlik avaldada oma mõtteid artiklite ja uudiste näol. Sellest ka nimi "vaba meedia". Probleem on selles, et massimeedia valmistab inimestele teatud uudiseid ja tihti kallutatud. Sellise asja eesmärk oli aga anda inimeste vaateväljalt ülevaade uudistest, mis on täiesti vabad ning kallutamata. Aga vähese tagasiside põhjal võib juba öelda, et inimesed soovivadki ainult neid kallutatud ja maksustatud uudiseid lugeda, sest iga uue ideega on kõik detailid pinnuks silmas.
Suurt pilti kahjuks ei nähta!

Ei ole misskit, tehke aga, põhiline, et hingega teete. Laske teemad vabamaks, tehke näiteks ka rubriik "teadmiste vanavara", kus oleksid näiteks ehtsa seebi keetmine ( loomarasvast ilma keemiata, leelise tegemine, tõrva tegemine, kodused nahaparkimise võimalused ilma keemiata- taimedega jne, jne jne)... rahvas saaks kogemusi vahetada, seltsis segasem.
Vasta
#7
Lisasin ühe artikli

Aspartaam: kas magus surm või paranoiline luul?

Aspartaam (edaspidi ASP) sisaldub tänapäeval vähemalt 6000-s tootes ning kogu maailmas tarbib seda vähemalt 200 miljonit inimest (aasta 2006 andmed) [2]. Tegu on suhkrust ligi 180 korda magusama ainega. [1] Aspartaami levitatakse ka NutraSweeti, Candereli ja Equali nime all [12]. Toodete pealt leiate märgistatuna E951. Kuidas siis on? Kas on ses' tõesti kogu seda nämmutamist väärt? Aga alustame algusest...

Üldiselt koduleht vajaks veel näppimist. Registreerumisega oli probleeme, viskab suvaliselt veateateid ette ja ebanormaalselt aeglane on. Aga jõudu! ... Jään huviga ootama 100 € jagamist. Bleh

Ja veel: artiklite noolekestel saavad klikkida ainult registreerunud kasutajad? See annab võimaluse ju "häältega manipuleerida".
Vasta
#8
Hm, sinna on väga huvitavaid mõtteid laekunud!Miks töötu hindu elab muretumalt kui töötav eestlane?

Oleme harjunud: tee tööd, siis saad süüa, siis saad elada! Indias elavad miljonid inimesed, pered ja babad, kelle kohta võiks öelda, et nad ei tee terve elu mitte midagi. Aga kaks korda iga jumala päev kokkavad nad külluslikult süüa kogu perele ja lisaks veel vähemalt neljale viiele inimesele, sest alati ollakse valmis ootamatuteks külalisteks! Ühe lihtsas onnis elaval näiliselt kerjusbabal olid kapis vähemalt kuu toiduvarud, mitte ainult endale vaid ka külalistele ja katusel isegi päikesepanneel: kuidas on see võimalik? See baba ei tee mitte midagi muud, kui keedab chaid ja tõmbab chillumit kogu päeva- millest ja kuidas ta elab on müstika. Selle india maagilise fenomeni kohta ei öelnud rohkem ka hindu, härra Krishna- jõukas, väidetavalt valgustunud, pensionil olev Bollwoody staar, keda Rishikeshis kohtasime. Ta ainult naeris India imelisust kirjeldades ja ütles väga indialikult : kui sa oled sisemiselt tasakaalus ja abivalmis, siis tuleb sinu juurde ise kõik, mis vaja ja kui sa seda jagad, siis tuleb aina juurde. Indias õhust ja armastusest elamine on maagiline aga ka loogine. India eeliseks on kindlasti see, et nad ei pea end soojendama, millest eestlane ei saa üle ega umber aga peamiseks põhjuseks on see, et neil pole absurdseid elektri- ja mobiiliarveid, hirmkalleid farmatseutilisi ravimeid, vajadust uute toodete järele, mida telekast reklaamitakse, vesi on enamjaolt tasuta ja poodides on riiklikud hinnad pakenditel. Ka söök tuleb inimesteni otse ilma vahendajateta, kes tavaliselt enamuse papist enda taskusse ajavad ja talupidajale vaid riismed jätavad, nagu euroopas.

/-/
Asja iva on selles, et india rahva põhirõhk pole mitte
ületöötamisel, majanduskoguprodukti suurendamisel,
aktsiaturgudel manipuleerimisel, vaid kõige olulisemaks
peetakse vähemalt rahva seas järgmist: kõik saagu
söönuks ja joonuks- see on ju elementaarne!

Tee jõhkralt tööd, siis vaevu elad ära aga vaba aega ei ole – on valge mehe haigus

Millele kulutab Eesti inimene oma raha?

1. Elekter – milleks maksta? Energia on tasuta, pane päikesepaneelid või kasuta tuuleenergiat ja isegi talvel saab eestis 80% vajalikust elektrist kätte, rääkimata suvest. Eesti päikeseenergia spetsialistid väidavad, et päikeseenergiaga on täiesti reaalne tasuda 30% talvistest küttekuludest, 80% soojast veest ja kogu muu elektrivajaduse. Kas pole aeg riiklikul tasemel hakata asja tõsiselt uurima või riigimehed põhimõtteliselt ei soovi, et inimeste elamiskulud väheneksid? Eesti inimene ütleb, et see kõik vajab investeerigut. Jah, vajab, aga see investeering vabastab sind elektri maksmisest kogu ülejäänud eluks, kui just päike ei lakka paistmast. Kui sa üldse millegi peale laenu võtad, siis võta ja ehita oma elektrisüsteem ümber. Indiast konteineritega päikesepaneele tellides võib selguda, et kogu see värk pole üldse nii kallis kui arvatakse.
Miks riigi tasemel ei toetata noori ja vaesuses elavaid peresid päikesesüsteemidega, mis tagaks hiljem tohutu säästu ning autonoomsuse? Miks pole riigiasutuste katustel päikesepaneele, et säästa rahva raha? Miks proovitakse pidevalt mujalt raha juurde teenida, et elektri eest maksta, selle asemel, et vabastata end igavesest Eesti Energia ikkest, kes pidevalt omavoliliselt hindu tõstab? Tuletan meelde, et olenemata Eesti Energia demagoogide ja PR-inimeste jutust nende investeeringutest Eestisse, voolab suurem osa sellest tohutust igaastasest kasumist Eestist välja. See raha on teenitud meie, Eesti rahva, kulul. jne...

Tom Valsberg

Vasta
#9
Võitjat saate näha Vaba Meedia fännilehelt.
Vasta
#10
Elderm, palju õnne - 100 eurot kui maast leitud Laugh
Vasta
#11
See on kolmepoolse komisjoni lepinguline orjus......kõik peabki selle järgi nii olema. Kohalik riik ei pea midagi saama. Ainult välis firmad ja monopolid....HI!
Näiteks miks peab olema EESTI PANK, kui kadus eesti kroon ja SEB ja SWEDpank....Nii nuumame kõikki teisi aga ise oleme näljas........

Vasta
#12
Leidsin enda jaoks midagi uutLink
Müstika huvilistele on seal juttu Codex Gigasist.
Vasta
#13
"Euroopa sooritab enesetappu. Või vähemalt on tema juhid otsustanud enesetapu toime panna," kirjutab Briti kirjanik Douglas Murray oma poleemilise raamatu "The Strange Death of Europe" ("Euroopa kummaline surm") eessõnas.

Murray sõnul on Euroopa eliit toetanud massilist sisserännet ning praegu Euroopat oma kodumaaks pidavatest inimestest saavad kaotajad. Kirjanik süüdistab toimuvas eliiti, kes on loobunud kristlike väärtuste kaitsmisest ning püüab rajada Euroopas mingit utoopiat.

http://www.ohtuleht.ee/806594/briti-kirj...enesetappu
Vasta
#14
Asi pole mitte enesetapus aga selles, et see praegune Euroopa nn "eliit" pole huvitatud ei kohalikest elanikest (keda ta eliidi endite sõnul jälestab ja kardab) ega nende jätkusuutlikkusest. Ei toimu mitte enesetapp aga kohalike elanike süstemaatiline hävitamine ehk genotsiid.

Mida varem Inimesed sellest aru saavad ja selle nn "eliidi" ajaloo prügikasti saadavad seda reaalsem on võimalus meil kõigil ELLU JÄÄDA.
Vasta
#15
(26-05-2017, 19:35 )Tyto Alba Kirjutas: Asi pole mitte enesetapus aga selles, et see praegune Euroopa nn "eliit" pole huvitatud ei kohalikest elanikest (keda ta eliidi endite sõnul jälestab ja kardab) ega nende jätkusuutlikkusest. Ei toimu mitte enesetapp aga kohalike elanike süstemaatiline hävitamine ehk genotsiid.

Mida varem Inimesed sellest aru saavad ja selle nn "eliidi" ajaloo prügikasti saadavad seda reaalsem on võimalus meil kõigil ELLU JÄÄDA.

Nii see on. Euroopa põlisrahvas arenes sinnamaani, et võitles välja õigused naistele, lastele ja töörahvale. Ehk siis ei ole enam meelepärane "eliidile". Ei oma vajalikku orjamentaliteeti.
Kuid kui neid aafriklasi ja muid musti siia sisse vedada, kes ju tegelikult töötada ei viitsi ega oska ka, siis mis kasu neist oleks? Ei olegi muuks, kui välja süüa/hävitada Euroopa põlisrahvad.
Vasta
#16
Võideldes õigused OMALE said õigused ka need kes tahavad valge rassi hävitada.
Kasutades ära julmalt saadud õigused on asutud hävitamise ja enese üle kehtestamise teele.
Tasuta saadule on aga hinnang madalam kui kätte võideldule!
Vasta
#17
(27-05-2017, 08:51 )Marimu Kirjutas: Nii see on. Euroopa põlisrahvas arenes sinnamaani, et võitles välja õigused naistele, lastele ja töörahvale. Ehk siis ei ole enam meelepärane "eliidile". Ei oma vajalikku orjamentaliteeti.
Kuid kui neid aafriklasi ja muid musti siia sisse vedada, kes ju tegelikult töötada ei viitsi ega oska ka, siis mis kasu neist oleks? Ei olegi muuks, kui välja süüa/hävitada Euroopa põlisrahvad.
Ja kui põlisrahvad on hävinud on lihtsam ka likvideerida ülejäänut harimatut negroidide ja musulmanide massi,kuni alles jääb "eliit" ja teenindav personal.Messia saabumisel pidi pühades kirjades jäädvustatult jääma igale väljavalitule 6400 orja,soovitan väljaarvutada tulevase rahvaarvu.(Muidugi tehnika ja teaduse arenguga,mehhaniseerimise ja robotiseerimisega pole ka orje enam niipalju vaja kui mustsel aal,niiet võib rajada üleüldse ilusa Eedeni aia väga väheste tõeliste Valgustöölistega.) Maailm on ju ülerahvastatud nagu eliit väidab ja sellest ka need genotsiidi plaanid.
Vasta
#18
Varro Vooglaid kommenteerib lühidalt Delfi "faktikontrolli" hiljutist kirjutist, nagu oleks ta 16. oktoobri meeleavaldusel esitanud valeväiteid.

Mu meelest on kõik need viis punkti objektiivsed ja õiglased, kuid seda viimast on vaja kõige rohkem karta.

"Viiendaks, minu väide, et riigikogu valimised jäävad sõjaseisukorra väljakuulutamise korral ära, ei ole väär. Täpselt nii põhiseadus § 131 lg-s 1 ütleb: "Erakorralise või sõjaseisukorra ajal ei valita Riigikogu, Vabariigi Presidenti ega kohalike omavalitsuste esinduskogusid ega lõpetata ka nende volitusi." Delfi "faktikontrolli" osutus, et sõjaseisukorda ei ole ju välja kuulutatud, ei väära mitte kuidagi minu osutust, et see võidakse välja kuulutada (eriti veel olukorras, kus peaminister Kaja Kallase sõnul olevat Eesti juba sõjas) ja et sellisel juhul riigikogu valimisi ei toimu. Täiesti mitteasjakohane on ka Delfi "faktikontrolli" osutus, et erakorralist seisukorda ei või põhiseaduse kohaselt jätkata kauem kui kolm kuud. Paistab, et "faktikontrolörid" ei tea, et erakorraline seisukord ja sõjaseisukord ei ole üks ja sama asi ning et arusaadavatel põhjustel ei näe põhiseadus sõjaseisukorrale ette ajalist piiri (sõda kestab, kuni see kestab)."

https://objektiiv.ee/faktikontroll-fakti...istustele/

See muudaks refikate valitsuse Valgevene või Põhja-Korea moodi valitsusteks.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat