Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lahkunuga ära leppimine.
#1
Ma olen siin teemasid sirvinud ja tean, et ega see vaimude väljakutsumine hea asi ei ole. Sellegipoolest tahaks ma teada, kuidas ma ilma vaimu välja kutsumata saaksin temaga ära leppida? Tegemist on mu vanavanaemaga, kellega me tühja asja pärast tülli läksime ja ma ei jõudnudki vabandada..See piinab mind juba palju aastaid, tahaks, et ta teaks, et mul on kahju, et olin nii kangekaelne ja et ma armastan teda ning olen talle tänulik kõige eest. Surnuaeda minna ma ei saa, see asub teises Eesti otsas Sad
Vasta
#2
Ega Sul ei ole vajagi kuhugi minna. Samuti ei ole vaja taldrikut keerutada.
Piisab täiesti kui Sa näiteks õhtul enne magamajäämist tema peale mõtled ja temaga mõttes räägid. Võid kindel olla, et ta sind kuuleb.
Vasta
#3
Ma ei hakkakski taldrikut keerutama, pole kindel, kas ikka tuleb see, kellega ma rääkida soovin ega oska ära saata ka. Olen püüdnud mõttes rääkida, aga hingerahu millegipärast ei saa. Eks me olime alati 2 kanget, aga nii piinab pidevalt see viimane tüli.
Vasta
#4
Üks hea võimalus on minna kirikusse. Seal on väga puhtad energiad.
Püüa kirikus mediteerida. Otsi seal temaga mõttes kontakti.
Vasta
#5
Mind piinas väga kaua täitmata lubadus. Lubadus mis oli teisele inimesele äärmiselt oluline kuid jäi täitmata kuna mu elus tekkisid raskused mille ületamiseks ei olnud ma siis piisavalt tugev. Nii möödusid aastad ja süütunne täitmata lubaduse pärast aina kasvas kuniks hakkasin seda inimest otsima. Tema andmed olid mul kaduma läinud ning meeles oli vaid eesnimi ja umbkaudne asukoht Saksamaal. Nii ma siis 2011 sügisel Saksamaale elama asusin, valdamata kohalikku keelt.
Kuniks keelekümblus kinkis keeleoskuse olin süütundest juba hullumas. Kasutasin legaalseid vahendeid tema laidmiseks, tulemus null. Kasutasin esoteerikavaldkonda kuuluvaid vahendeid leidmiseks, tulemus tagasilööv.
Mitte miski muu ei aidanud kui l6puks tegin nuku ning laadisin mälestused ja süütunde sellesse.
Vasta
#6
Mul tekkisid veel mõned mõtted. Nimelt kui inimene on juba lahkunud siit ilmast siis on see ilm temast juba väga kaugel ja ta on ise ka juba aru saanud mis ta on valesti teinud ja mis oleks olnud vaja paremini teha.
Mingid tühjad nääklused on üks väga tühine asi. Küllap ta on sellest ise ka aru saanud.
Mina soovitaks sellele mitte mõelda, vaid ELADA OMA ELU. Kustuta see oma peast ja ära põe!
Vasta
#7
Mine ta hauale,süüta küünal ja möttes palu andeks.
Vasta
#8
Panen kirja ühe andeks andmise tehnika, mis sõber mulle õpetas. Praktikas kontrollitud ja toimib. Kuigi see on pikk ja kummaline on see andnud häid tulemusi.
Oluline ei ole andeks palumine ja seejärel andeks saamine, vaid oluline on andeks anda.
1. OSA
Kujusta inimest, kellele soovid andestada väikese lapsena. Puhta ja rõõmsameelsena. Ütle mõttes, annan sulle andeks ja lase sellel ka juhtuda.
2. OSA
Nüüd kujusta iseennast väikese lapsena. Puhta ja rõõmsameelsena. Sa mõistad, et andeks andmata jätmisega oled sa sellel väiksele raske koorma kanda jätnud. Ütle mõttes, annan sulle andeks ja lase sellel ka juhtud.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat