•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eutanaasia
"Härra Q -le peaks ka keegi sellist tabletti pakkuma, siis ta ei arvaks, et hea ja tore on kellegile teisele mdagi peale suruda, või temas midagi alla suruda "
Ega ma siis midagi halba ei tahtnud, lihtsalt väga kahju kui bioloogiline olend end mingi totaka ego pärast ära lõpetab. Praegusel ajal on kindlasti igasugu meditsiinilisi võimalusi sellise probleemi likvideerimiseks. Hmm...kui natuke "parawebilikult" siis kundalini nõid oleks selle asja "joonde" ajanud ehk Surmanud väärmina...Smile
Vasta
(11-05-2013, 16:02 )excubitoris Kirjutas: Mis vahet kuidas me sureme?
Kas silmuse paneme kaela või kuuli laseme pähe ise või teeb seda keegi teine!?

From GalaxyEx3 with Tapatalk

see vahe on, et teatud mõjudega liigud edasi vastavalt kas lähed rahulikult või teise energiaga. Sellepärast teatud hingelisel tasemel isikud liiguvad surma rahulikult oma spetsiifiliste tehnikatega. See ei ole nii, et guru ütleb oma õpilastele, et oodake ja siis teises ruumis laseb ennast relvast või poob ennast... (mu arvamus)

See on üks keerulisemaid teemasi üldse mu arust. Kuna surma teema on lähedalt seotud teispoolsuse teemaga ja see on ka väga keeruline. Kuna...kõike sellega seonduvat on väga lihtne lõputult ümber lükata. Siin saab igasugu kogemusi omandada ja samas võib uskumusi ja vanu jutte omistada aga see on kõik ehku peal. Elu iseennast raske mõista mis siis veel surmast rääkida. Võibolla ongi ainult elu ja suremise ajal läheb ülekattega teise vormi elu ja pole teispoolsust. Siin võib oletada ja filosofeerida lõputult aga igaüks võib ümber lükata seda juttu.
Vasta
Vaatasin filmi, kus vana mees, kes oli hooldekodus, ei tundnud oma naist ära ega mäletanud midagi oma viimase aja elust.

Olen siiani arvamusel, et kui meie vaim lülitub välja sellest elust, siis peaks ka kehal lubama minna. Muu oleks kõigi asjaosaliste aja ja energia raiskamine.
Vasta
(28-09-2018, 18:22 )kalldunn Kirjutas:
(11-05-2013, 10:49 )kalldunn Kirjutas: Oleksin eutanaasiaga, enesetappudega ja mõrvadega nõus, kui oleks lahendatud üks pisikene probleem. Nimelt; Kuidas nende tegevuste juures avada SURMA VÄRAV? Teatavasti ,ka materiaalsel kehal on oma mälu. Kuidas veenda materiaalse keha mälu, et ta avaks vägivaldse surma puhul surma värava. Materiaalse keha mälu tegutseb risti vastupidi. Ta blokeerib kõik uksed ja väravad. Surnu kangestus. Surma kramp. Alles neljandal päeval peale vägivaldset surma taandub Surnu kangestus. Surma kramp. Kuid nüüd on hing kaotanud sidemed oma mäluga. Oma selle elu mäluga, oma dubleeritud mäluga, see on oma alateadvusega. Ta ei oska kuhukile minna. Tema ainukene soov on, saada endale keha. Ning ta hakkabki seda meisterdama kõikvõimalikust kättesaadavast mateeriast.
Ärge siis kurtke et must kogu langes mulle peale.
Kui need probleemid on lahendatud, olen ma nõus vägivaldse surmaga.
Varem mitte.
Juba aasta aega püüame lahendada surma värava probleemi. See on deemon meduusa viimane detail. Mõelge ise – peaaegu aasta tihedat tööd. Ales nüüd hakkab surma värav – tasapisi avanema.
Vägivaldne surm – ei ole lahendus.
Praegu on aasta 2020. Kõik väravad ja uksed on deemonil avatud. Selleks et ta lahkuks sellest seltskonnast. Kuid millegipärast ta ei tee seda. Ja me ei ole siiamaani aru saanud – milles on probleem. Arvame et ette määratud eluiga hoiab teda siin veel kinni. Kui vägivaldselt eluiga katkestada on tema järgmine elu, äärmiselt lühike.

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat