Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Autor Sõnum
Aerling
Veteran

Postitusi: 1,162
Liitunud: Jun 2007
08-04-2013 21:12
Postitus: #1
Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Minevikus ja olevikus toimuvat analüüsides saavad teadlased ja ka muidu huvilised aru saada kuidas Maa ja ühiskond areneb...toimuvad tsüklid, arengud ja taandarengud ( sealhulgas tehnoloogia ), uute liikide tekkimine ja olevate liikide välja suremine. Lisaks veel kliima.

Siia teema alla võiks postitada erinevaid leitud tuleviku visioone, kõikidel ülaltoodud valdkondades.

Teen otsa lahti sellise veebilehega: Future Timeline

Selle veebi lehe puhul meeldib mulle see, et nad toovad ära praegused arengud ning püüavad ette näha, milleni see kõik välja viib.

Luban, et lugemist jagub pikaks-pikaks ajaks.

Elu on vaatlemine, õppimine ja kunst.
http://www.openzine.com/aspx/PublisherZine.aspx?ID=6730
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teele
Uustulnukas

Postitusi: 9
Liitunud: Apr 2013
09-04-2013 20:03
Postitus: #2
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
2013:
Comet ISON makes an appearance

C/2012 S1 (ISON) is a sungrazing comet discovered in September 2012 by astronomers at the ISON-Kislovodsk Observatory in Russia. It reaches perihelion (closest approach to the Sun) on 28th November 2013 at a distance of just 680,000 miles (1,100,000 km) above the Sun's surface. Its orbit is nearly parabolic, suggesting that it may be a new comet coming fresh from the Oort cloud. Between November 2013 and January 2014, it is visible to the naked eye, briefly becoming brighter than the full Moon.*

Muutub korraks täiskuust eredamaks? Seda tahaks küll näha.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,826
Liitunud: Apr 2011
09-04-2013 21:12
Postitus: #3
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Mingit "kindlat ja fikseeritud" tuleviku pole olemas: ehk kõike on võimalik oma tahte abil muuta - küll aga realiseeruvad nö "tõenäolisemad võimalused", kui sündmustel lastakse minna isevoolu teed - samuti on kõrgemates vaimsetes maailmades palju "vaba tahet", mis tihedamatesse maailmadesse laskudes manduvad/kahanevad "võimalike valikute paljususteks", mis omakorda manduvad/kahanevad "valikuteta olevikuks" täielikult materiaalsetes maailmades.

Tuleviku muutmisel ja ennustamisel võiks eristada mitut erinevat tasandit (peenemast jämedamaks):

1) Inimesed võiks teha "tohutu hüppe", ning saada ühe maise kehastuse jooksul "vaimust kõrgemaks", ehk "hüpata" maisest ilmast Nirvaana tagustesse loojate maailmadesse - see eeldaks vabatahtliku viibimist nö "vaimses koonduslaagris", ehk täieliku pühendumumist ajatule, ning täieliku eemaldumist ajalisest.

2) Palju tõenäolisem on aga pool-jumalatest süsteemi-meistrite poolt "ette määratud arenguspiraali" järgimine, kus juur-rasside arengu põhiselt saavutatakse teatavad arengu verstapostid (praegu algavas uues 6. juur-rassis näiteks teaduse ja müstika ühendamine).

3) Vaadates aga kehastumisi veelgi kitsamalt, toimub karma põhine "ühtlustumine": ehk kui eelmises elus olid süüdimatu õgard, siis selles elus kannatad seedehäirete käes, jne - ehk paljud ennustused ei saa täituda karmaliste probleemide tõttu.

4) Minnes aga veelgi kitsamaks, ning piirdudes vaid jooksva eluga, oleme pidevas "hämmingus", ehk me ei suuda mõista, miks ego-põhine fikseeritud mineviku ja eeldatava tulevikuga maailm "ei kulge ootuste päraselt", ehk miks meie lihakehasid animeeriv vaim lööb alatasa kõik meie ego poolt loodud plaanid-prognoosid-ennustused segamini - ehk miks Elu sunnib meid arenema.


Rääkides "tuleviku ennustamisest" tuleks mõista, et tulevik asub vähemalt "4 kardina taga" (eelpool toodud punktid 1-4) - elades vaid 5-meele põhises maailmas suudame me parimal juhul märgata kõige "vähem liikuvamat kardinat nr4" - kuid kardinad 1-3 liiguvad nii aeglaselt/märkamatult, et me peame neid muutumatuteks/staatilisteks - kuid teadvuse avardudes hakatakse ühe rohkem ja rohkem hoomama "kaugemate kardinate" olemust, ning koos sellega muutub ka "arusaam tulevikust" - sellise maailmapildi avardumisega "tõustakse" aga üha kõrgematesse vaimsetesse maailmadesse, ning hakatakse kogema üha kiiremini voolavat aega: nii saadakse kunagi võrdväärseks "jumalike loojatega", kelle mistahes mõtted ja soovid realiseeruvad hetkega (ehk tuleviku muutmine oleks vaid "järgmise mõtte kaugusel", ehk mida soovid see realiseerub ka koheselt).
(selle postituse viimane muutmine: 09-04-2013 21:13 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xawa
skeptik

Postitusi: 568
Liitunud: Mar 2010
09-04-2013 21:50
Postitus: #4
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Seda võib küll ennustada kuhu suunas inimkond on arenemas, kuid milline täpselt just tulevik välja näeb küll mitte. Üks saja aasta tagune tulevikuvisioon tänapäevast. http://www.visualnews.com/2011/03/01/the...years-ago/
Eks igaüks näeb mil määral see kõik on täide läinud. Eelviimane pilt on huvitav, kus nupule vajutades valmib maja. Alles mõni aeg tagasi oli uudis uuest printimistehnoloogiast mis suudab terve maja välja printida. http://www.smartplanet.com/blog/smart-ta...ouse/28301

UFO - see on imelihtne!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Veealune
Uustulnukas

Postitusi: 3
Liitunud: Jul 2011
11-04-2013 16:41
Postitus: #5
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
http://www.newsru.com/world/11apr2013/hawking...

Hawking tuletas jälle meelde, et peame Maalt lahkuma. Tuleb vaadata kaugele - mitte ainult oma jalge ette. Ta on seda palju kordi rõhutanud. Ja et Universumis on tõenäoliselt "teisi", kes ei pruugi sõbralikud olla.

Teiste taevakehade asustamine inimeste poolt ei paista siin aktuaalne probleem olevat Õnneks ei mõtle kõik ühtemoodi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,784
Liitunud: Jul 2011
12-12-2014 16:46
Postitus: #6
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Mu meelest väga liigutav, et õpetaja tõeliselt hoolis oma õpilastest ja saatis neile kõigile 20 aastat hiljem nende tulevikukirja. http://publik.delfi.ee/news/mitmesugust/...d=70352991

Me peaksime kõik ka ise ja paluma oma lastel kirjutada sama moodi oma tulevikunägemus 10, 20, 30 jne aasta pärast.
Kuna mõtetel on selline "nõrkus" juures, et nad kipuvad täituma, siis iial ei tea, kuidas võime oma tulevikku... oma laste tulevikku kujundada...kasvõi sellega, et panna nad tõeliselt mõtlema, millisena ja millises ühiskonnas tahavad nad tegutseda 30 aasta pärast.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
12-12-2014 22:36
Postitus: #7
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Praeguse seisu tõttu on tulevik tume. Järjest rohkem on märke, et see praegune maailm on määratud hukule. Ta ei ole ennast õigustanud sellisel kujul......
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 853
Liitunud: Aug 2016
23-12-2016 12:20
Postitus: #8
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Igor Mangi ennustused aastaks 2017-
Erakonnad ei leia Eesti elu ja tuleviku osas üksmeelt ning presidendil ei õnnestu neid lepitada.

2017. aasta tuleb kärarikkam kui tänavune – kukk kireb kõvasti, ja magada palju ei saa. Kõik kas tööle või sõtta!

Riikide, firmade ja ettevõtete eesmärgid on selgemad ning sihi poole püüdlemine jõulisem kuni agressiivsuseni välja. Seda saab täheldada ka üksikinimeste ettevõtmiste ja tegemiste juures. Kõik ajavad oma tõde ja õigust taga. Seetõttu tuleb sageli ette ka kisklemist, ultimaatumite esitamist, sõjaväemarsse ja fanfaaride puhumist.

Kõige konfliktsem aeg langeb kolmele esimesele kuule – jaanuar, veebruar, märts. Raske öelda, mida siin kõige rohkem on – kas terroriakte, tööstusavariisid, elektrijaamade õhkimist või sõjaliste konfliktide suurenemist suurte riikide vahel, nagu seda on Venemaa ja USA vastasseis.
Juunis kasvavad pinged

Veebruaris lisanduvad looduskatastroofid. Kuu lõpp tõotab tulla rahumeelsem, ka märtsi algus kuni naistepäevani on rahulik aeg, pärast läheb jälle kuumaks. Kokkulepetest ei peeta enam kinni ja tuleb rohkesti avariisid nii liikluses kui tööstuses – viimane võib juhtuda ka operaatorite lohakusest.

10. aprillist kuni suvise pööripäevani on taas suhteliselt rahulik aeg, inimesed saavad tunda rõõmu kevadest ja pühenduda igapäevaelu toimetustele.

Siiski, juunis võib täheldada valitsuste ja opositsioonis olevate parteide vaheliste pingete suurenemist ja ajakirjanduse aktiivset sekkumist, seda ka Eestis.
Kaljulaidi ootab suur edu

Eestil läheb üldiselt hästi, sest meie nutika ja sarmika naispresidendi Kersti Kaljulaidi horoskoop näitab talle suurt edu esimesel presidendiaastal.

Aasta esimesel poolel tuleb tal palju utsitamist ja valitsusele pealekäimist. On näha tugevat soovi panna kõik plaanitud asjad käima kohe aasta algul. Küllap see on ka õige, sest aasta teine pool erineb esimesest tunduvalt.

Jaanuaris tülitab presidenti palju hädalisi, kes elu hammasrataste vahele sattunud. See on nii kurnav, et kui kuu lõpuks noor president just ei haigestu, siis väsib ära. Ja kui veebruaris jätkub tööga ülekoormatus, võib tema tervis päris üles öelda.
Foto: Montaaž / Mari Peterson

Ka näitab veebruar konflikte parteidega nii poliitilise suunitluse kui maailmavaate pinnalt, nõnda et veebruar kipub olema pingetest pingul. Alates märtsist kuni juunini läheb presidendil päris edukalt: on palju sõite ja diplomaatilisi võite.

Keerulisemaks ja raskemaks kuuks kujuneb talle august, kus halvad sündmused maailmas panevad kahtlema suve algul koostatud plaanides.

Ka Rail Balticuga seoses tuleb probleeme juurde. Sügise algus toob aga õigeid otsuseid, mis kiiresti teoks tehtud saavad. Oktoober-november lubavad palju rõõme nii rahvusvahelistes suhetes kui ka isiklikus elus.

Kahjuks aasta viimane kuu tuleb pingerikas – midagi sarnast, nagu oli veebruaris. Tuleb palju tülisid Eesti elu ja tuleviku eesmärkide osas, sest parteid ei leia omavahel üksmeelt ja presidendil ei õnnestu olla lepitajaks, pigem vastupidi.

Ka on detsembris näha ebaedu reisidel. Üldine olukord maailmas, eriti majanduses, on katastroofide tagajärjel halvenenud ja nõuab kiireid lahendusi.
Putini toon läheb leebemaks

Venemaa presidendil Vladimir Putinil tuleb üsna ebatavaline aasta, sest ta hakkab otsima uusi teid riigi eluolu parandamiseks, ja tundub, et läheb teatud kompromissidele lääneriikidega.

Putin reisib ja esineb palju – sellele viitab Jupiteri üleminek tema sünnipäikesest, mis asub Kaaludes. Ka põhjustavad meeleolumuutust raske majanduslik olukord ning ökoloogilised katastroofid, mis võivad juhtuda aasta esimesel kahel kuul.

Uus valitsus hakkab algaval aastal tööle kriginate ja raginatega, jäädes aeg-ajalt ka seisma nagu vana auto.

Juba veebruaris hakkab Putin läänega suhtlema hulga leebemal toonil. Augustis teeb ta aga välisriikidega palju uusi ja tähtsaid lepinguid.

Sügiseks on Venemaal sotsiaalse ning ideoloogilise kliima muutumise tõttu kujunenud uus olukord. Putin satuks justkui uude keskkonda – kuhu täpselt, seda peaks selgeltnägijatelt uurima. Võib-olla abiellub ta noore naisega, leebub ja näeb elu rohkem läbi roosade prillide. Annaks taevas!

Mis aga Ameerikat puudutab, siis pole ilmselt seal nii segaseid valimisi veel olnud. Mõlemad presidendikandidaadid olid küll väga erinevad inimesed, kuid parajalt hullud mõlemad. Nii ühe kui teise kaardis on näha Neptuuni negatiivseid aspekte.

Neptuun sümboliseerib oma halvas aspektis kaost, mis võib tekkida ka looduskatastroofide, eriti orkaanide ja taifuunide tagajärjel, sest Neptuun on ookeani jumal. Kuna ta on ka religiooni sümbol, siis rõhutab selle teema aktuaalsust kukeaastal.

Ilmselt said Marsi ja Uraani soodsad seisud 8.–9. novembril Donald Trumpi kaardis määravaks muidu nii võrdväärses konkurentsis. Uraani mõju toimibki üllatusena, seda nii teiste kui tema enda jaoks.
Trump ei suuda korda luua

Donald Trump on koera-aasta Kaksikud (sünd 14.06.1946), kellel tugevad Vähi lisamõjud, sest selles märgis asub tal suurim arv planeete. Siit ka Trumpi huvi kinnisvaraga tegelemiseks.

Kuid kõige tugevamaks planeediks on tal Marss, mis on sõjamehe sümbol. Ja tõesti, ta on Kaksikute kohta tugeva, lausa raskejõustiklase väljanägemisega ja noores eas õppiski sõjakoolis.

Trumpi halvim, negatiivselt aspekteeritud planeet on Merkuur, mis valitseb ka ajakirjanduse üle. Halb aspekteeritus Neptuuniga räägib lisaks sellest, et ajakirjandusega ta läbi ei saa ja too hakkab tema mineviku kallal urgitsema.

On alust arvata, et Trumpi ajal tuleb palju rahutusi, seda just noorte seas. Ent üldplaanis on Trumpi kaart hea, seal valitseb roheliste, harmooniliste aspektide ülekaal. Eriti tähelepanuvääriv on Jupiter, mis valitseb kollektiivi, partei ja rahvusvaheliste suhete üle.
Trump ja Putin Foto: Mihhail Potšujev

Trumpi aitavad head sõbrad ja arukad inimesed vabariiklaste parteist, samuti kuulab ta teadlaste nõuandeid. Tema peamised toetajad on aga Marsi tüüpi inimesed: keskealised töötajad, sõjaväelased, politseinikud. Põhivastasteks on teise nahavärviga inimesed ja noored – seda kinnitavad ka astroloogilised sümbolid.

Ehkki Trump on üsna eakas, pole ta siiski konservatiiv, vaid pigem reformaator. Näen, et tema valitsemisajal segadused Ameerika Ühendriikides suurenevad, ta ei suuda korda luua – on suur laps nagu kõik Kaksikud (näiteks Edgar Savisaar), kes pidevalt ka ise korda rikuvad, kuigi samas räägivad korrast.

Trumpi puhul sõltub palju meeskonnast, ja tundub, et aasta jooksul viib ta seal läbi mitu remonti. Rasked kuud on tema jaoks jaanuar ja aprilli lõpp, aga ka november, mil ta muudab oma valitsemisstiili.

Saksamaa kantslerile Angela Merkelile tuleb aga keerulisem ja raskem aasta esimene pool. Ta on enda kanda võtnud suure vastutuskoorma ning juba 2017. aasta algul on tal nii palju probleeme ja raskusi, et veebruaris võib hoopis rivist välja langeda ja ravi vajada. Mõningat kergendust näitab märts, kuid juuni keskpaigani on Merkeli kaardis palju pingelisi aspekte.
Ratas tihti avalikkuse ees

Kuna meie endine peaminister Taavi Rõivas on Kaalud, algab temal uus kuueaastane elutsükkel. Seda oli näha juba tänavu sügisel, mil valitsus astus tagasi.

Uus peaminister ja Kesk­era­konna esimees Jüri Ratas on üsna mõistlik inimene. Tema tugevamad planeedid on Jupiter, mis näitab teda kollektiivi ühendajana ja uuendusmeelsena, ning progressiivne Uraan – mõlemad kinnitavad, et Ratas sobib peaministriks.

2017. aasta jaanuaris-veebruaris saab Jüri Ratast tihti näha avalikkuse ees ja teleekraanil, ta hakkab tihedamini läbi käima nii sotsiaalsfääri töötajate kui ka kiriku esindajatega, millega kompenseerib presidendi ükskõiksemat suhtumist kirikusse.

Veebruaris on näha peaministri tervise halvenemist, mis on ilmselt tingitud ülekoormusest. Kuid kõige raskemaks näib kujunevat juuni – sellele viitab tugev Pluuto mõju. Väljenduda võib see opositsiooni jõulistes rünnakutes. Pluuto ongi Ratase horoskoobis pingeliseimate aspektidega – see on võimu küsimus, mis võib viia suurte vastasseisudeni. Jüri Ratase kaart on selles osas kriitilisem kui Taavi Rõivasel.

Ka president Kaljulaidi karakter ja infoväli on sootuks teistsugune kui Ratasel. Kuna Kaljulaid on tähtkujult Kaljukits ja seega isakese mentaliteediga, võib ta hakata peaministri üle valitsema.

Uue valitsuse kaitseminister, IRLi juht Margus Tsahkna sobib sotsiaalministriks, aga mitte kaitseministriks, sest Marss asub tal Kalades, mis on nii palvevendade kui joodikute, haigete ja muude hädaliste märk. Samas välisminister Sven Mikseril on Marss Jääras, mis on igati sobilik kaitseministri ametikohale. Paneb imestama, kui vähe meil tuntakse inimesi, et mõista, kuhu nad sobiksid!

Tsahkna tugevaim planeet on Neptuun – palveta ja unista! Küllap ta saab aga kaitseministrinagi hakkama, sest kaitseministeerium on omaette süsteem, mis töötab ka ilma ministrita. Tema ilmumine sellesse toob liigset segadust – ohvitserid purjutavad ja relvad lähevad iseenesest lahti.

Kuid tundub, et tänu peaministri suurele toetusele ta mingi aja püsib kaitseministri ametis. Aga kevade esimene kuu tuleb talle väga rahutu. Ja suvi näitab, kas ta üldse jääb sügiseni sellele kohale.

Sotsiaaldemokraatliku Era­konna juhil, tervise- ja tööministril Jevgeni Ossinovskil on tugevaim planeet Jupiter – ta on guru ehk kollektiivi hing. Ossinovski on sündinud kollektiivi, seega ka partei juhiks. Ta sobib hästi haridus-, sotsiaal- ja isegi välisministriks. Ossinovski jääb alati poliitikasse ja vanemas eas ka kirikuringkondadega tihedalt seotuks.

Uut aastat alustab ta väga jõuliselt ja aktiivselt, kuid tal on oht traumadele Marsi halva seisu tõttu. Traumaoht varitseb teda 20. jaanuarist kuni 8. veebruarini, eriti kui läheb mägedesse suusatama, sest ohus on just jalad.

Veebruar tuleb talle raske – tülid valitsuses ja turmtuli opositsioonilt. Ka suve algus on keeruline, olles seotud nii tööga kui parteisiseste vastuoludega. Ja taas opositsiooni turmtuli. Aasta teine pool tuleb kergem.
Simson mängib kogu jõuga

Vahva Kadri Simsoni horoskoop näitab, et 2017. aastal paneb ta mängu kõik oma jõuvarud, et majandusministri kohal hakkama saada. Ja saabki, sest tema tugevaim planeet Marss Kaljukitses on sel aastal Pluutoga aspektis.

Kuna Kaljukits on isa märk, viitab see sellele, et isalt saabki ta tarka nõu. Ja ta ise on võimeline kiiresti omandama ministrile vajalikud juhtimisoskused – õpib hästi ja oskab ka teisi kuulata.

See, et nii Eestis kui Ameerikas valitud presidendid on tulnud üllatuslikult, räägib sellest, et maailmas on alanud suurte muutuste aeg. Kahjuks küll väiksema stabiilsuse ja suuremate rahutuste suunas.

Uues valitsuses saab Simsonist tähtis figuur, kellest hakatakse palju rääkima. Ta ise räägib ka palju. Raskeim aeg on suvi, mis võtab ära koguni rahuliku puhkuse võimaluse – pidevalt on mingi alarm. Arusaamatused on seotud mitte ainult tema alluvuses oleva ministeeriumiga, vaid valitsuse kui tervikuga. Sügis toob palju riidu rahaasjade pärast. Uus aasta nõuab ka enam tähelepanu tervisele, eriti jaanuar ja aasta lõpp.

Näen, et uus valitsus hakkab algaval aastal tööle kriginate ja raginatega, jäädes aeg-ajalt ka seisma nagu vana auto. Sügisel tulev valitsuse remont küll veidi parandab olukorda. Aga opositsioon saab nende suhtes olema halastamatu.

Kui rääkida veel presidendivalimistest, siis Siim Kallas ei saanud Eesti presidendiks seepärast, et tal on hea horoskoop. Liigagi hea, et olla segastel aegadel riigi valitseja – see poiss on sündinud õnnesärgis. Kersti Kaljulaidi kaart sellist õnnelikku seisu ei näita.

Presidendi isiklik kaart peab vastama rahva saatusele. See, et nii Eestis kui Ameerikas valitud presidendid on tulnud üllatuslikult, räägib sellest, et maailmas on alanud suurte muutuste aeg. Kahjuks küll väiksema stabiilsuse ja suuremate rahutuste suunas.

Demokraatlikud väärtused kaotavad, võidukad on rahvuslik- patriootlikud parteid ja rahvaliikumised ning nende juhid, nagu näiteks Prantsusmaal Jean-Marie Le Pen ja meil Mart Helme.

Kukk tahab olla valitseja oma koduõuel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
27-12-2016 11:49
Postitus: #9
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
(23-12-2016 12:20 )Viimne Roomlane Kirjutas:  Presidendi isiklik kaart peab vastama rahva saatusele. See, et nii Eestis kui Ameerikas valitud presidendid on tulnud üllatuslikult, räägib sellest, et maailmas on alanud suurte muutuste aeg. Kahjuks küll väiksema stabiilsuse ja suuremate rahutuste suunas.

Demokraatlikud väärtused kaotavad, võidukad on rahvuslik- patriootlikud parteid ja rahvaliikumised ning nende juhid, nagu näiteks Prantsusmaal Jean-Marie Le Pen ja meil Mart Helme.
Kahju, et taas on maailmas ette näha suuremaid rahutusi.
(selle postituse viimane muutmine: 27-12-2016 11:50 Müstik.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,072
Liitunud: Aug 2012
27-12-2016 11:56
Postitus: #10
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
(27-12-2016 11:49 )Nofretete Kirjutas:  Kahju, et taas on maailmas ette näha suuremaid rahutusi

Tuleb võtta lahti vanemaid ennustusi ja siis sa märkad iseärasust - ennustused sisaldavad reeglina rrahutusi ja segadus. Nad poleks pooltki nii paeluvad, kui nad ennustaksid rahu, õitsengut - mitte midagi ei juhtu hullu, tuul ei tõuse ja laine ei loksu üle tänavate. Säärased ennustused ei kujune tõsiseltvõetavateks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
27-12-2016 12:21
Postitus: #11
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Maailmas on alanud suurte muutuste aeg. Nii, et käi eluga kaasas. Jälgi, mis hakkab juhtuma.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,072
Liitunud: Aug 2012
27-12-2016 12:36
Postitus: #12
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Jajah viimati oli pikem periood, kui kõik oli suurepärane ja maailmas analooge mitte omav NSVLi aegu. Muutused on vajalikud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
27-12-2016 12:48
Postitus: #13
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
(27-12-2016 11:56 )positiivne Kirjutas:  Säärased ennustused ei kujune tõsiseltvõetavateks.

Miks sa arvad, et võidukad ei ole rahvuslik- patriootlikud parteid ja rahvaliikumised ning nende juhid, nagu näiteks Prantsusmaal Jean-Marie Le Pen ja meil Mart Helme? Ilma astroloogiatagi on ju toodud ennustused tõsiseltvõetavad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,072
Liitunud: Aug 2012
27-12-2016 12:59
Postitus: #14
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Ma enda meelest ei ole väljendanud sääraseid seisukohti Le Peni või Helme kohta. Kui siis ehk mõningast kõhklust olen ilmutanud. Le Pen on igavene õnnetus ja ega Helmedki palju paremat paku. Populistide seltskond.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
27-12-2016 13:10
Postitus: #15
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Eeldasin, et lugesid 2017 ennustused läbi. Lasid toodud teabe teadvusest läbi ja alles siis vastasid.
(23-12-2016 12:20 )Viimne Roomlane Kirjutas:  Igor Mangi ennustused aastaks 2017-
Erakonnad ei leia Eesti elu ja tuleviku osas üksmeelt ning presidendil ei õnnestu neid lepitada.

2017. aasta tuleb kärarikkam kui tänavune – kukk kireb kõvasti, ja magada palju ei saa. Kõik kas tööle või sõtta!

Riikide, firmade ja ettevõtete eesmärgid on selgemad ning sihi poole püüdlemine jõulisem kuni agressiivsuseni välja. Seda saab täheldada ka üksikinimeste ettevõtmiste ja tegemiste juures. Kõik ajavad oma tõde ja õigust taga. Seetõttu tuleb sageli ette ka kisklemist, ultimaatumite esitamist, sõjaväemarsse ja fanfaaride puhumist.

Kõige konfliktsem aeg langeb kolmele esimesele kuule – jaanuar, veebruar, märts. Raske öelda, mida siin kõige rohkem on – kas terroriakte, tööstusavariisid, elektrijaamade õhkimist või sõjaliste konfliktide suurenemist suurte riikide vahel, nagu seda on Venemaa ja USA vastasseis.
Juunis kasvavad pinged

Veebruaris lisanduvad looduskatastroofid. Kuu lõpp tõotab tulla rahumeelsem, ka märtsi algus kuni naistepäevani on rahulik aeg, pärast läheb jälle kuumaks. Kokkulepetest ei peeta enam kinni ja tuleb rohkesti avariisid nii liikluses kui tööstuses – viimane võib juhtuda ka operaatorite lohakusest.

10. aprillist kuni suvise pööripäevani on taas suhteliselt rahulik aeg, inimesed saavad tunda rõõmu kevadest ja pühenduda igapäevaelu toimetustele.

Siiski, juunis võib täheldada valitsuste ja opositsioonis olevate parteide vaheliste pingete suurenemist ja ajakirjanduse aktiivset sekkumist, seda ka Eestis.
Kaljulaidi ootab suur edu

Eestil läheb üldiselt hästi, sest meie nutika ja sarmika naispresidendi Kersti Kaljulaidi horoskoop näitab talle suurt edu esimesel presidendiaastal.

Aasta esimesel poolel tuleb tal palju utsitamist ja valitsusele pealekäimist. On näha tugevat soovi panna kõik plaanitud asjad käima kohe aasta algul. Küllap see on ka õige, sest aasta teine pool erineb esimesest tunduvalt.

Jaanuaris tülitab presidenti palju hädalisi, kes elu hammasrataste vahele sattunud. See on nii kurnav, et kui kuu lõpuks noor president just ei haigestu, siis väsib ära. Ja kui veebruaris jätkub tööga ülekoormatus, võib tema tervis päris üles öelda.
Foto: Montaaž / Mari Peterson

Ka näitab veebruar konflikte parteidega nii poliitilise suunitluse kui maailmavaate pinnalt, nõnda et veebruar kipub olema pingetest pingul. Alates märtsist kuni juunini läheb presidendil päris edukalt: on palju sõite ja diplomaatilisi võite.

Keerulisemaks ja raskemaks kuuks kujuneb talle august, kus halvad sündmused maailmas panevad kahtlema suve algul koostatud plaanides.

Ka Rail Balticuga seoses tuleb probleeme juurde. Sügise algus toob aga õigeid otsuseid, mis kiiresti teoks tehtud saavad. Oktoober-november lubavad palju rõõme nii rahvusvahelistes suhetes kui ka isiklikus elus.

Kahjuks aasta viimane kuu tuleb pingerikas – midagi sarnast, nagu oli veebruaris. Tuleb palju tülisid Eesti elu ja tuleviku eesmärkide osas, sest parteid ei leia omavahel üksmeelt ja presidendil ei õnnestu olla lepitajaks, pigem vastupidi.

Ka on detsembris näha ebaedu reisidel. Üldine olukord maailmas, eriti majanduses, on katastroofide tagajärjel halvenenud ja nõuab kiireid lahendusi.
Putini toon läheb leebemaks

Venemaa presidendil Vladimir Putinil tuleb üsna ebatavaline aasta, sest ta hakkab otsima uusi teid riigi eluolu parandamiseks, ja tundub, et läheb teatud kompromissidele lääneriikidega.

Putin reisib ja esineb palju – sellele viitab Jupiteri üleminek tema sünnipäikesest, mis asub Kaaludes. Ka põhjustavad meeleolumuutust raske majanduslik olukord ning ökoloogilised katastroofid, mis võivad juhtuda aasta esimesel kahel kuul.

Uus valitsus hakkab algaval aastal tööle kriginate ja raginatega, jäädes aeg-ajalt ka seisma nagu vana auto.

Juba veebruaris hakkab Putin läänega suhtlema hulga leebemal toonil. Augustis teeb ta aga välisriikidega palju uusi ja tähtsaid lepinguid.

Sügiseks on Venemaal sotsiaalse ning ideoloogilise kliima muutumise tõttu kujunenud uus olukord. Putin satuks justkui uude keskkonda – kuhu täpselt, seda peaks selgeltnägijatelt uurima. Võib-olla abiellub ta noore naisega, leebub ja näeb elu rohkem läbi roosade prillide. Annaks taevas!

Mis aga Ameerikat puudutab, siis pole ilmselt seal nii segaseid valimisi veel olnud. Mõlemad presidendikandidaadid olid küll väga erinevad inimesed, kuid parajalt hullud mõlemad. Nii ühe kui teise kaardis on näha Neptuuni negatiivseid aspekte.

Neptuun sümboliseerib oma halvas aspektis kaost, mis võib tekkida ka looduskatastroofide, eriti orkaanide ja taifuunide tagajärjel, sest Neptuun on ookeani jumal. Kuna ta on ka religiooni sümbol, siis rõhutab selle teema aktuaalsust kukeaastal.

Ilmselt said Marsi ja Uraani soodsad seisud 8.–9. novembril Donald Trumpi kaardis määravaks muidu nii võrdväärses konkurentsis. Uraani mõju toimibki üllatusena, seda nii teiste kui tema enda jaoks.
Trump ei suuda korda luua

Donald Trump on koera-aasta Kaksikud (sünd 14.06.1946), kellel tugevad Vähi lisamõjud, sest selles märgis asub tal suurim arv planeete. Siit ka Trumpi huvi kinnisvaraga tegelemiseks.

Kuid kõige tugevamaks planeediks on tal Marss, mis on sõjamehe sümbol. Ja tõesti, ta on Kaksikute kohta tugeva, lausa raskejõustiklase väljanägemisega ja noores eas õppiski sõjakoolis.

Trumpi halvim, negatiivselt aspekteeritud planeet on Merkuur, mis valitseb ka ajakirjanduse üle. Halb aspekteeritus Neptuuniga räägib lisaks sellest, et ajakirjandusega ta läbi ei saa ja too hakkab tema mineviku kallal urgitsema.

On alust arvata, et Trumpi ajal tuleb palju rahutusi, seda just noorte seas. Ent üldplaanis on Trumpi kaart hea, seal valitseb roheliste, harmooniliste aspektide ülekaal. Eriti tähelepanuvääriv on Jupiter, mis valitseb kollektiivi, partei ja rahvusvaheliste suhete üle.
Trump ja Putin Foto: Mihhail Potšujev

Trumpi aitavad head sõbrad ja arukad inimesed vabariiklaste parteist, samuti kuulab ta teadlaste nõuandeid. Tema peamised toetajad on aga Marsi tüüpi inimesed: keskealised töötajad, sõjaväelased, politseinikud. Põhivastasteks on teise nahavärviga inimesed ja noored – seda kinnitavad ka astroloogilised sümbolid.

Ehkki Trump on üsna eakas, pole ta siiski konservatiiv, vaid pigem reformaator. Näen, et tema valitsemisajal segadused Ameerika Ühendriikides suurenevad, ta ei suuda korda luua – on suur laps nagu kõik Kaksikud (näiteks Edgar Savisaar), kes pidevalt ka ise korda rikuvad, kuigi samas räägivad korrast.

Trumpi puhul sõltub palju meeskonnast, ja tundub, et aasta jooksul viib ta seal läbi mitu remonti. Rasked kuud on tema jaoks jaanuar ja aprilli lõpp, aga ka november, mil ta muudab oma valitsemisstiili.

Saksamaa kantslerile Angela Merkelile tuleb aga keerulisem ja raskem aasta esimene pool. Ta on enda kanda võtnud suure vastutuskoorma ning juba 2017. aasta algul on tal nii palju probleeme ja raskusi, et veebruaris võib hoopis rivist välja langeda ja ravi vajada. Mõningat kergendust näitab märts, kuid juuni keskpaigani on Merkeli kaardis palju pingelisi aspekte.
Ratas tihti avalikkuse ees

Kuna meie endine peaminister Taavi Rõivas on Kaalud, algab temal uus kuueaastane elutsükkel. Seda oli näha juba tänavu sügisel, mil valitsus astus tagasi.

Uus peaminister ja Kesk­era­konna esimees Jüri Ratas on üsna mõistlik inimene. Tema tugevamad planeedid on Jupiter, mis näitab teda kollektiivi ühendajana ja uuendusmeelsena, ning progressiivne Uraan – mõlemad kinnitavad, et Ratas sobib peaministriks.

2017. aasta jaanuaris-veebruaris saab Jüri Ratast tihti näha avalikkuse ees ja teleekraanil, ta hakkab tihedamini läbi käima nii sotsiaalsfääri töötajate kui ka kiriku esindajatega, millega kompenseerib presidendi ükskõiksemat suhtumist kirikusse.

Veebruaris on näha peaministri tervise halvenemist, mis on ilmselt tingitud ülekoormusest. Kuid kõige raskemaks näib kujunevat juuni – sellele viitab tugev Pluuto mõju. Väljenduda võib see opositsiooni jõulistes rünnakutes. Pluuto ongi Ratase horoskoobis pingeliseimate aspektidega – see on võimu küsimus, mis võib viia suurte vastasseisudeni. Jüri Ratase kaart on selles osas kriitilisem kui Taavi Rõivasel.

Ka president Kaljulaidi karakter ja infoväli on sootuks teistsugune kui Ratasel. Kuna Kaljulaid on tähtkujult Kaljukits ja seega isakese mentaliteediga, võib ta hakata peaministri üle valitsema.

Uue valitsuse kaitseminister, IRLi juht Margus Tsahkna sobib sotsiaalministriks, aga mitte kaitseministriks, sest Marss asub tal Kalades, mis on nii palvevendade kui joodikute, haigete ja muude hädaliste märk. Samas välisminister Sven Mikseril on Marss Jääras, mis on igati sobilik kaitseministri ametikohale. Paneb imestama, kui vähe meil tuntakse inimesi, et mõista, kuhu nad sobiksid!

Tsahkna tugevaim planeet on Neptuun – palveta ja unista! Küllap ta saab aga kaitseministrinagi hakkama, sest kaitseministeerium on omaette süsteem, mis töötab ka ilma ministrita. Tema ilmumine sellesse toob liigset segadust – ohvitserid purjutavad ja relvad lähevad iseenesest lahti.

Kuid tundub, et tänu peaministri suurele toetusele ta mingi aja püsib kaitseministri ametis. Aga kevade esimene kuu tuleb talle väga rahutu. Ja suvi näitab, kas ta üldse jääb sügiseni sellele kohale.

Sotsiaaldemokraatliku Era­konna juhil, tervise- ja tööministril Jevgeni Ossinovskil on tugevaim planeet Jupiter – ta on guru ehk kollektiivi hing. Ossinovski on sündinud kollektiivi, seega ka partei juhiks. Ta sobib hästi haridus-, sotsiaal- ja isegi välisministriks. Ossinovski jääb alati poliitikasse ja vanemas eas ka kirikuringkondadega tihedalt seotuks.

Uut aastat alustab ta väga jõuliselt ja aktiivselt, kuid tal on oht traumadele Marsi halva seisu tõttu. Traumaoht varitseb teda 20. jaanuarist kuni 8. veebruarini, eriti kui läheb mägedesse suusatama, sest ohus on just jalad.

Veebruar tuleb talle raske – tülid valitsuses ja turmtuli opositsioonilt. Ka suve algus on keeruline, olles seotud nii tööga kui parteisiseste vastuoludega. Ja taas opositsiooni turmtuli. Aasta teine pool tuleb kergem.
Simson mängib kogu jõuga

Vahva Kadri Simsoni horoskoop näitab, et 2017. aastal paneb ta mängu kõik oma jõuvarud, et majandusministri kohal hakkama saada. Ja saabki, sest tema tugevaim planeet Marss Kaljukitses on sel aastal Pluutoga aspektis.

Kuna Kaljukits on isa märk, viitab see sellele, et isalt saabki ta tarka nõu. Ja ta ise on võimeline kiiresti omandama ministrile vajalikud juhtimisoskused – õpib hästi ja oskab ka teisi kuulata.

See, et nii Eestis kui Ameerikas valitud presidendid on tulnud üllatuslikult, räägib sellest, et maailmas on alanud suurte muutuste aeg. Kahjuks küll väiksema stabiilsuse ja suuremate rahutuste suunas.

Uues valitsuses saab Simsonist tähtis figuur, kellest hakatakse palju rääkima. Ta ise räägib ka palju. Raskeim aeg on suvi, mis võtab ära koguni rahuliku puhkuse võimaluse – pidevalt on mingi alarm. Arusaamatused on seotud mitte ainult tema alluvuses oleva ministeeriumiga, vaid valitsuse kui tervikuga. Sügis toob palju riidu rahaasjade pärast. Uus aasta nõuab ka enam tähelepanu tervisele, eriti jaanuar ja aasta lõpp.

Näen, et uus valitsus hakkab algaval aastal tööle kriginate ja raginatega, jäädes aeg-ajalt ka seisma nagu vana auto. Sügisel tulev valitsuse remont küll veidi parandab olukorda. Aga opositsioon saab nende suhtes olema halastamatu.

Kui rääkida veel presidendivalimistest, siis Siim Kallas ei saanud Eesti presidendiks seepärast, et tal on hea horoskoop. Liigagi hea, et olla segastel aegadel riigi valitseja – see poiss on sündinud õnnesärgis. Kersti Kaljulaidi kaart sellist õnnelikku seisu ei näita.

Presidendi isiklik kaart peab vastama rahva saatusele. See, et nii Eestis kui Ameerikas valitud presidendid on tulnud üllatuslikult, räägib sellest, et maailmas on alanud suurte muutuste aeg. Kahjuks küll väiksema stabiilsuse ja suuremate rahutuste suunas.

Demokraatlikud väärtused kaotavad, võidukad on rahvuslik- patriootlikud parteid ja rahvaliikumised ning nende juhid, nagu näiteks Prantsusmaal Jean-Marie Le Pen ja meil Mart Helme.

Kukk tahab olla valitseja oma koduõuel.
Kas tahad õelda, et sa ei süvenenudki?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,305
Liitunud: May 2008
27-12-2016 13:11
Postitus: #16
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
(27-12-2016 12:21 )Nofretete Kirjutas:  Maailmas on alanud suurte muutuste aeg. Nii, et käi eluga kaasas. Jälgi, mis hakkab juhtuma.

Maailmas koguaeg midagi muutub. Kui ei muutuks, siis oleks alust paanikaks wink

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
14-09-2017 11:58
Postitus: #17
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Rahvuskultuuri püsimajäämine muutuste tuules

Elas kord üks väike rahvas, kes nimetas end eestlasteks... Kuidas see muinasjutt lõppeks aastal 2032?

«Suur hulk vahendeid, millest endisaja inimesed unistasid ja fantaseerisid, ongi tänapäevaks reaalseks muutunud,» räägib Järv. Näiteks Kreutzwaldi muinasjutust tuntud targa mehe taskus, mille vasteks on tänapäeval kahtlemata nutitelefon.

Järv mõtiskleb, et aastal 2032 võib muinasjutus üheks üleloomulikuks nähtuseks olla teleporteerumine. «Hea muinasjutt suudab ajast üle olla, tark mees taskus ei pea olema tuim nutitelefon, vaid kaasa mõtlev suhtluskaaslane. See tähendab, et 2032. aastal võib tehisintellekt olla nii kaugele jõudnud, et astub inimesega diskussiooni.»

Ka võib järeldada, et näiteks Hiinast ning Aasiast tervikuna tuleva teaduse mõju ei saa olema nii suur, et kõigutaks meie rahvuskultuuri alustalasid. Küll aga võivad mõjutada tegurid, mis meile praegugi oluliselt lähemal seisavad: eestikeelsete tekstide ja suurkujude nappus, aga ka teaduse projektipõhisus.

Kultuuris ei jää kivi kivi peale. Religioon, teadus, ajaloo mõtestamine – see, kuidas neid täna mõtestame on aastaks 2032 põhjalikult muutunud. Kuidas? See on Eesti ühiskonna ja inimeste teha.

http://www.ajakiri.ut.ee/artikkel/476
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,072
Liitunud: Aug 2012
15-09-2017 08:09
Postitus: #18
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Siin on üks trükis väga mitmekülgsest ja kirevast propagandast, mida venelastele ette söödetakse ja uskuma pannakse. Tulevikunägemus...

Tõlge:
Ajakirja "Epohhi hääl" raamatukogu

Jelena Semjonova

ETNILISES SÕJAS

(venelaste genotsiid endistes liiduvabariikides)

[Pilt: N2C83lV.jpg]

Kõik inimesed on erinevad. Ainult mina olen ühesugune.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
15-09-2017 11:47
Postitus: #19
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
(23-12-2016 12:20 )Viimne Roomlane Kirjutas:  Igor Mangi ennustused aastaks 2017-

Neptuun sümboliseerib oma halvas aspektis kaost, mis võib tekkida ka looduskatastroofide, eriti orkaanide ja taifuunide tagajärjel, sest Neptuun on ookeani jumal. Kuna ta on ka religiooni sümbol, siis rõhutab selle teema aktuaalsust kukeaastal.

Orkaanid Harvey, Irma, José ja Katia.
Tänavu oli «plaani võetud» 21 orkaani ja rääkima hakati neist siis, kui Harvey oli augusti viimastel päevadel tuisanud üle sooja Mehhiko lahe ja ammutanud sealt nii palju energiat, et jõudis 4. kategooriani. See tähendab, et tuule keskmine kiirus ületas 58 m/s ja laine kõrgus tõusis vähemalt nelja meetrini.

Harvey tegi palju pahandust Houstonis ja põhiliselt vee kaudu. Nimelt jäi Harvey liiga kauaks ühe koha peale pidama ja kallas kogu ookeanist kaasa toodud vee vihmana sinna. Mõnes kohas sadas maha kaks Eesti aastanormi. Aga uputuses on osaliselt mängus ka inimese käsi. Kui vanasti laius seal preeria ja vihmavesi imbus maasse, siis nüüd katab asfalt ja betoon suurema osa pinnast ja veel pole kuhugi minna.

Vaevalt sai Ameerika neist hoopidest toibuda, kui kohale kihutas Irma. See oli juba keset ookeani omandanud 5. kategooria tugevuse – tuul üle 70 m/s ja laine üle 5,5 meetri. Kõigepealt ründas ta Kariibi mere saari, räsis 8. ja 9. septembril Kuubat ja jõudis 10. septembril Floridasse.

http://arvamus.postimees.ee/4241047/sirj...e-ja-katia
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 190
Liitunud: Sep 2013
18-09-2017 00:00
Postitus: #20
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Tuleviku "Maailm" saab olema kena, kõigiga ja kõigega harmoneeruv paik.
Genees toimub vastavalt Rajajate täpse armastuse plaanile.
Inimene (Homo Sapiens) areneb vaimselt ja energia muutub peenemaks, koos sellega muutub tema mõttemaailm, muutuvad kõik tema teod, tema ise ja kogu ümbrus. Inimene muutub kauniks, terveks ja armastavaks.
Seoses armastuseenergia tõusuga on planeet Maal määratud kurjus rändama ajaloo prügikasti koos 4D olenditega, sest armastus on alati võimsam. Inimesed, kelles on armastuse asemel siiski säilinud kurjus peavad lahkuma, tehes ruumi headusele, et siis ise taaskehastuda vastavalt nende energiataseme planeetidele ja eksisteerima neis seni, kuni vastav energiatase edasikulgemiseks saavutatud on. Maale reinkarneeruvad ainult need vaimud, kelle energeetiline tase vastab Maa energiatasandile. Antud Universumi Seaduse omapäraga on planeet Maa pind kurjuse eest igavikuni kaitstud.
Planeet Maa kaotab jämemateeria olemuse ja kõik mõtted hakkavad materialiseeruma. Inimkond hakkab tegema koostööd Universumiga. Tigeduse sümbol raha kaotas juba ammu mõtte ja toimib planeetidevaheline kaubavahetus.

Alusta juba täna heade mõtete kogumist, heade mõtete mõtlemist ja tegude loomist. Iga positiivse mõtte ja teoga moodustad uue liini, mis tugevdab Maa eeterkihti. Nii saab kiiremini toimima muutus, mis viib meie elukeskkonna täiuslikkuseni.
Mitte rääkida edasi halbu uudiseid, mitte rääkida kaasvaimust taga, sest'aps isegi pole täiuslikum, anna andeks kõigile, kellele oled teinud ülekohut ja andesta ka neile, kes peavad sulle andestama. Aita ligimest omakasu saamata ja ütle talle, et oled austatud ja armastatud. Niiviisi saame aidata jõudsalt oma panusega Tuleviku Maailma paremaks muuta.

Tuhanded mõtted, mis on siia postitatud, annab hiljem üle lugeda ja kui oled postitanud halvamõttelise sisu, siis kümne, kahekümne või ... aasta pärast seda loed ja langetad häbist silmad. Ole siis tähelepanelik, mida teed. Seda lendu lastud mateeriat muuta ei ole sul enam jõudu, kui vaid järgmises elus läbi karmaseaduse, aga Sinu kuri mõte läks juba igiammu Universumisse tegusi tegema.
Inimene, kes mõtleb kurjalt, mainimata veel verbaalses kontekstis väljendustele vajab abi. Aidakem siis oma avali meele ja puhta südamega kaasvaimu tasase meele tagasitoomisel!

Minu südame armastuse ja hinge tarkuse tervitused Teile!
Soovin kõikidele Universumi Kuldvalget Armastuse Puhast Energiat!

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
säga
röövkala

Postitusi: 284
Liitunud: Aug 2010
18-09-2017 09:37
Postitus: #21
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
(18-09-2017 00:00 )Teloslane Kirjutas:  Tuleviku "Maailm" saab olema kena, kõigiga ja kõigega harmoneeruv paik.
Genees toimub vastavalt Rajajate täpse armastuse plaanile.
Inimene (Homo Sapiens) areneb vaimselt ja energia muutub peenemaks, koos sellega muutub tema mõttemaailm, muutuvad kõik tema teod, tema ise ja kogu ümbrus. Inimene muutub kauniks, terveks ja armastavaks.
Seoses armastuseenergia tõusuga on planeet Maal määratud kurjus rändama ajaloo prügikasti koos 4D olenditega, sest armastus on alati võimsam. Inimesed, kelles on armastuse asemel siiski säilinud kurjus peavad lahkuma, tehes ruumi headusele, et siis ise taaskehastuda vastavalt nende energiataseme planeetidele ja eksisteerima neis seni, kuni vastav energiatase edasikulgemiseks saavutatud on. Maale reinkarneeruvad ainult need vaimud, kelle energeetiline tase vastab Maa energiatasandile. Antud Universumi Seaduse omapäraga on planeet Maa pind kurjuse eest igavikuni kaitstud.
Planeet Maa kaotab jämemateeria olemuse ja kõik mõtted hakkavad materialiseeruma. Inimkond hakkab tegema koostööd Universumiga. Tigeduse sümbol raha kaotas juba ammu mõtte ja toimib planeetidevaheline kaubavahetus.

Alusta juba täna heade mõtete kogumist, heade mõtete mõtlemist ja tegude loomist. Iga positiivse mõtte ja teoga moodustad uue liini, mis tugevdab Maa eeterkihti. Nii saab kiiremini toimima muutus, mis viib meie elukeskkonna täiuslikkuseni.
Mitte rääkida edasi halbu uudiseid, mitte rääkida kaasvaimust taga, sest'aps isegi pole täiuslikum, anna andeks kõigile, kellele oled teinud ülekohut ja andesta ka neile, kes peavad sulle andestama. Aita ligimest omakasu saamata ja ütle talle, et oled austatud ja armastatud. Niiviisi saame aidata jõudsalt oma panusega Tuleviku Maailma paremaks muuta.

Tuhanded mõtted, mis on siia postitatud, annab hiljem üle lugeda ja kui oled postitanud halvamõttelise sisu, siis kümne, kahekümne või ... aasta pärast seda loed ja langetad häbist silmad. Ole siis tähelepanelik, mida teed. Seda lendu lastud mateeriat muuta ei ole sul enam jõudu, kui vaid järgmises elus läbi karmaseaduse, aga Sinu kuri mõte läks juba igiammu Universumisse tegusi tegema.
Inimene, kes mõtleb kurjalt, mainimata veel verbaalses kontekstis väljendustele vajab abi. Aidakem siis oma avali meele ja puhta südamega kaasvaimu tasase meele tagasitoomisel!

Minu südame armastuse ja hinge tarkuse tervitused Teile!
Soovin kõikidele Universumi Kuldvalget Armastuse Puhast Energiat!

Kõik on väga ilus Smile
aga ma millegi pärast usun, et see nn kuri mõte ei tee mingeid tegusid, kui mõtte mõtleja mõistab-teadvustab, miks ta nii mõtles

minu jaoks on palju hullem olukord kui inimene teeb hea mõttega naerunäo, aga tema sees peidus on allasurutud hirmud ja ta keelab endal olemas inimlikult ekslik

kuida ta teab, et tal on parem nii, et pole kuri?
kui on võrdlus, kui toidab kurja mõtet versus hea mõte

kõige olulisem on teel headusesse TAHE olla parem on senisest mustrist-mõttest-teost
mitte et nii nüüd PEAB tegema, muidu kuri saadab palju korda või järgmine elu sakib sellepärast eriti vingelt ...

hingesuurus tähendab, et su hing on leebe iseenda ekslikkuse suhtes ja sa lihtsalt ise ei taha enam olla oma vaenulike mõtete ja emotsioonide supis...
lihtsalt kopp ees ja ei taha enam
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 904
Liitunud: Mar 2012
18-09-2017 10:09
Postitus: #22
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
(18-09-2017 09:37 )säga Kirjutas:  kõige olulisem on teel headusesse TAHE olla parem on senisest mustrist-mõttest-teost
mitte et nii nüüd PEAB tegema, muidu kuri saadab palju korda või järgmine elu sakib sellepärast eriti vingelt ...

hingesuurus tähendab, et su hing on leebe iseenda ekslikkuse suhtes ja sa lihtsalt ise ei taha enam olla oma vaenulike mõtete ja emotsioonide supis...
lihtsalt kopp ees ja ei taha enam
Seda nimetatakse SQ (spirituaalne e. vaimne intelligentsus) ja see on täiesti arendatav, vaja ainult soovi paremaks muutuda. Ja see on see mis päästab maailma, paremad inimesed võimaldavad paremal maailmal(reaalsusel) ilmneda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Härra võrratu
Tavaliige

Postitusi: 175
Liitunud: Jun 2017
25-09-2017 15:11
Postitus: #23
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Tulevikus ei ole mingit inimvalitsust,sest hierarhias ei saa olla võrdsust. Ja raha ka kaob,sest paber kus on üks 0 rohkem on ikkagi paber ja sama väärtuslik kui kõik teised. Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
25-09-2017 16:40
Postitus: #24
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Sooh. Kuhu need inimesed siis kaovad? Ja kuidas siis sellega on, mida Icke on rääkinud?
Tema sõnul ei valitse ju ka praegu inimesed Maad. Tulnukatest reptiilid olevat teinud geneetilisi katseid ning arendanud välja hübriidid, kes on nende käepikendused meie planeedil. Need hübriidid on maailmas juhtpositsioonidel, olles riigijuhid, suurfirmade juhid, kuninglike prekondade liikmed, paavstid, tuntud näitlejad, lauljad jne.

Icke: «Kõigile on teada, et energia läheb sinna, kuhu on suunatud tähelepanu. Sellele rõhuvad ka reptiilid, kes meie ühiskonda kontrollivad. Alateadvuse ja teadvusega manipuleerimine on kindel kontrolliviis. Kui inimene saab aru, et temaga manipuleeritakse nii nähtava kui kuuldava kaudu, siis saab ta seda takistada. Reptiilidest manipuleerijad ei saa avardunud tajuga inimesi enam oma võrku püüda,» arvab Icke.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Härra võrratu
Tavaliige

Postitusi: 175
Liitunud: Jun 2017
25-09-2017 17:04
Postitus: #25
RE: Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Ei no need reptiilid on kamp tühikargaijaid. Gravitatsiooniga võib ka vaielda aga...Smile
Kõik teavad kuidas nad kontrolli said.
http://piibel.net/#q=1Sm%208
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Elekter. Kes või Mis? kalldunn 2 2,533 19-02-2015 23:17
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Mõtlev otsingumootor - mis tuleb peale Google-t? Blue Factory 7 3,596 09-06-2012 17:20
Viimane postitus: excubitoris

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog