Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Midagi on mu kodus väga valesti...
#1
Tere, olen mures oma kodu pärast...
Nimelt ostsin maja pangalaenuga tutt uue maja mis on 2012 ehitatud.

Asukoht oli vana põld, kus sõja kaitsekraav kohe hoovil.

Kuna tegu on paarismajaga, siis ükspäev tulid naabrid ja rääkisid et kas mul käis mingi vanem sõdur külas, et olevat meie maja ümber kõndinud. Mina ei teadnud asjast muidugi midagi, kuna olin ise tollel päeval rootsis tööl.

Siis aga oli minu kord, ma polnud veel eriti mööblit sisse viinud. Ainult kaks diivanit oli eestoas, sellised 2m pikad ja umb 80 cm laiad diivanid, kaaluvad ka päris korralikult. Ma teadsin kuhu ma need sättisin, kuid hommikul olid need kaks diivanit kohad vahetanud. Üks diivan oli punast ja teine pruunikamat värvi, aga no ma olen selline rahulikum inimene siis arvasin et ehk siis ajan mina midagi sassi. Samal õhtul kui majas valgusteid lakke panin ((Olin redelil)) siis tundus nagu keegi hingaks kuklasse, ning kui kruvikeerajat enda taskust võtma hakkasin, siis seda enam seal polnud, vaid too oli diivani peal.

Nii siis on küsimus, kas ma võin selliseid asju ette kujutada?
Vasta
#2
Jah, kujutad ette.
Uus kodu, uus koht, ei ole uuega veel harjunud, ei tea mida teed, kuhu oma asjad paned, midagi ei leia, otsitav ese on teises kohas, ajud sassis. Kõik see on minuga ka olnud, kui kodu vahetasin.
Hingamine kuklasse võis olla hoopis tuuletõmme, või kael juba väsinud lakke valgustit sättides, siis käivadki kaelast läbi soojad ja külmad judinad.
Kust see naaber teadis, et just vana sõdur ümber maja nuhkis ?
Kas siis oli vana vorm seljas, saksa või vene vorm ? Miks naaber ei läinud küsima, mis maskeraadi see sõdur korraldab ümber maja ?
Vasta
#3
Vaja on tõesti pisut rohkem infot, pikemat jälgimistSmile
Vasta
#4
just, saksa sõdur oli olnud!


M: Muide magasin täna öösel esimest korda terve öö majas, sees, ja raadio mida kasutan tööd tehes kuulamiseks läks ise tööle...

täna öösel siis jälle, eile pärast postitust käisin vanast korterist ka läbi, tõin teleka, digiboxi, ja peegli kaasa, ja panin telefoni diivani äärele, ja siiani pole ülesse leidnud. Muide korteris on ka juhtunud et telekast ja raadio lähevad korraga tööle.

Vasta
#5
Kus maja asub kui küsida tohib ?
Paar pilti majast ja kaitsekraavist ei tee paha Smile
Vasta
#6
(31-03-2013, 11:09 )mustdeemon Kirjutas: Kus maja asub kui küsida tohib ?
Paar pilti majast ja kaitsekraavist ei tee paha Smile

Võiks jaaa paar klõpsu majast ja ümbrusest teha, ning siis siia panna. Smile
Vasta
#7
Minu meelest pole see küll normaalne et diivanid jalad alla võtavad ja ise liikuma hakkavad.Võimalik ,et seal tõesti on midagi
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Incubus või midagi muud? Pia 41 36,394 04-04-2020, 01:45
Viimane postitus: Teloslane
  Ma näen vaime, väga hirmutavad kogemused GhostWhisperer 6 9,810 25-07-2018, 11:17
Viimane postitus: kalldunn
  Midagi imelikku Elessandra 4 4,871 08-02-2015, 18:52
Viimane postitus: sakala
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,049 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Väikse lapse vaim kodus? Ann 17 10,478 02-01-2014, 23:14
Viimane postitus: Müstik
  Kodus kummitab cherry- 17 12,645 11-12-2013, 06:20
Viimane postitus: MarkoJ
  Kodus toimuvad kahtlased asjad. KittTheCat 6 5,027 11-12-2013, 04:21
Viimane postitus: MarkoJ
  Hakkan hulluks jääma, või on tõesti midagi enamat? darkshadows 34 14,045 31-08-2013, 20:42
Viimane postitus: Wilholmensis
  Oled sa näinud mõnda vaimu/kummitust/midagi taolist meenutav hiidlane 259 88,073 15-05-2013, 18:54
Viimane postitus: Black Goat
  Vanavanemate kodus purunenud seinapilt keset tuba. ross 3 3,689 22-12-2012, 09:50
Viimane postitus: Sello733

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat