Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimolend ja seksuaalenergia
#1
Tere rahvas!
Ühte mu tuttavat huvitab kes ilmutab end vahest öösiti tema juures nii, et tunnetab tema puudutusi ja saab mingil määral ka seksuaalse rahulolu (mitte rahulduse...veel...:O).
Püüdsin internetiavarustest leida mingeidki märksõnu teema kohta aga ei õnnestunud. Äkki keegi oskab selles asjus midagi kaasa rääkida või mul jääb tõesti üle uskuda, et mu tuttav hakkab lolliks minema?
Vasta
#2
Huvitav kas siis kaasaja noortel märgi unenäguseid enam polegi.
Märksõnad inkubus sukkubus.
Vasta
#3
Inimese emotsioonides on tohutu eneriga (ise me pole sellest teadlikud) - paljud vaimolendid "elatuvad" sellest energiast, mille inimesed oma emotsioonidega tahtmatult välja kiirgavad (a'la mulle midagi niiii meeldib, ma niiii armastan kedagi, ma niiii vihkan kedagi, see oli niii vägev jalgpallivõistlus, see oli niiii vägev seks, see oli niiiii mõnus suits, see oli niiiii mõnus viinapudel, jne).

Seksuaalenergiaga on nii, et mehed "väsivad" peale rahuldust ära (naiste iroonia rahuldatud meeste aadressil: ära nüüd mulle jalgevahele magama jää, täitsa ära kustunud, magab hambad laiali, jne) , kuna naine ja muud vaimolendid võtavad mehe energia endale.

Nö "tavalised seksohoolikud" on sellistele vaimolenditele "kerge saak", kuna seksohoolikud tahavad ise võimalikult palju seksida.

Keerukam on aga inimestega, kes üritavad oma seksuaalenergiat kasutada enda vaimseks arenguks: vaimolendid "näevad", et energia on alles, ning isegi palju kõrgemas vaimses kvaliteedis kui seksuaalenergia, kuid "kätte" nad seda energiat otseselt ei saa - nii üritavad sellised vaimolendid inimeste "ajusid väänata", üritades inimestes lõkkele lüüa seksuaalset kirge, projetseerides meie teadvusse kunagisi kirkaid voodielu mälestusi.
Need, kes on teadlikud selliste mõjutuste olemusest, üritavad oma tahte abil vaimolendite mõjutuste vastu võidelda (ei jäe oma vaimusilma projetseeritud ilusate tipside pilte vahtima, vaid mõtled vaimsetel teemadel), kuid kunagi saabub ikkagi "nõrkuse hetk", ning need vaimolendid saavad mis tahavad ja vaid irvitavad.

Ma küsisin ühe sellise käest, et kas nad ei karda inimeste käest "litakat saada" või ise manipuleeritud saada, kui inimesed peale surma oma "kehast välja saavad" - vastus oli midagi sellist: need, kes on lollid/mõjutatavad, neilt võib väljakiirguva energia kokku koguda (ise ju tahtsite lõpuks rahuldust saada, ärge siis alluge välistele mõjutustele) - kuid ise pidid nad oma "tahet kontrollima", ning kehast välja saades ei õnnestu inimestel neile "tagasi teha" (st üritada ju võid neid mõjutada, kuid nad ei allu mõjutustele, kuna nad kontrollivad oma tahet).

Seega kui "miski" (vaimolend) sunnib/suunab rahulduse saamise poole, siis võiks üritada tegeleda vaimsete küsimustega (a'la lugeda "Vaim Emanueli teadaanded", või budismi/teosoofia peenkehade kirjeldusi) - ehk sundida ennast oma tahte abil "ilusa neiu vaimusilmas imetlemise" asemel mõtlema vaimse maailma seoste peale): nii ei õnnestu nende vaimolendite "mõjutused" .
Vasta
#4
Tsitaat:Inimese emotsioonides on tohutu eneriga (ise me pole sellest teadlikud) - paljud vaimolendid "elatuvad" sellest energiast, mille inimesed oma emotsioonidega tahtmatult välja kiirgavad (a'la mulle midagi niiii meeldib, ma niiii armastan kedagi, ma niiii vihkan kedagi, see oli niii vägev jalgpallivõistlus, see oli niiii vägev seks, see oli niiiii mõnus suits, see oli niiiii mõnus viinapudel, jne).
Jah, terve kosmoselaeva võib selle energiaga õhku lasta. Küsid, et kuidas? Mmmmm... kujutad lihtsalt seda ette. Produktiivsusest saad aimu siis kui mõtled selle peale, et milline kosmoselaev selle energia peale õhku lendab - päris või kujutletav...
Vasta
#5
(22-02-2013, 15:07 )lahendused Kirjutas: Ma küsisin ühe sellise käest, et kas nad ei karda inimeste käest "litakat saada" või ise manipuleeritud saada, kui inimesed peale surma oma "kehast välja saavad" - vastus oli midagi sellist: need, kes on lollid/mõjutatavad, neilt võib väljakiirguva energia kokku koguda (ise ju tahtsite lõpuks rahuldust saada, ärge siis alluge välistele mõjutustele) - kuid ise pidid nad oma "tahet kontrollima", ning kehast välja saades ei õnnestu inimestel neile "tagasi teha" (st üritada ju võid neid mõjutada, kuid nad ei allu mõjutustele, kuna nad kontrollivad oma tahet).

Ole kena ja selgita mulle, miks sa usud, et sinuga nn võõras vaimolend rääkis ja mitte sinu enda vaim? Vaim teadagi mida räägib, ikka seda, mida kuulda tahad või mille kuulmiseks valmis(tunud) oled, teiste sõnadega: kui ka midagi koged, kindel ei saa milleski olla, oled vaid ettur (soovi korral ka kuningas, kui nii rohkem meeldib) omaenda mängus.
Vasta
#6
Mul on jälle küsimus (mis natuke läheb ehk teemast mööda), et kas on võimalik, et mingi kindelt koht tekitab veidraid unenägusid? Mul on nimelt korteris selline koht (kuhu on paigutatud ka diivan) kus ma jään ka päeval lambist magama - lihtsalt niisugune uni tuleb peale, et silmad ei seisa enam lahti, teadvus lülitub (kasvõi 10 min) välja. Ja tulevad ka sellised omapärased unenäod, kas lucid dreaming või seksuaalse alatooniga.
Vasta
#7
Ühes korteris, kus kunagi elasin, oli ka ühe pisikese armsa lapse vaim. Muidu kohutavalt häbelik ja näitas end vaid valitutele ja oma lemmikutele. Eriti märkimisväärne oli aga ta komme tõmmata inimesi unne oma kušeti peal. Väga konkreetselt tekkis unisus ja hea uni kui veidi kauemaks sellele istuma jääda.
Ilmselgelt pole antud juhul tegu mingi seksuaalenergia valdkonnaga - pigem suudavad vaimud inimesi mõjutada ja vahest oma suva järgi kontrollida. Eriti kui tegu on pisikese plikatirtsuga, kes tahab kaissu ning lähedust.
Vasta
#8
Enda vaimu "tunneb ära" selle järgi, et "oma tahe" ongi enda vaimu osa - ma loodan, et suudad eristada hingepõhist "iha/soovi", ning vaimupõhist "tahet" (hingepõhised ihad/soovid kustuvad elude vahel, kuid vaimupõhine tahe kandub elust elusse olemuse osana).

Ühesõnaga kui enda vaim tahaks füüsilise keha seksima panna, siis väljenduks see "enda tahtes" - kui aga meie enda tahe on "mitte seksida, vaid tegeleda vaimsusega", kuid "keegi" projetseerib muudkui seksuaalse alatooniga erutavaid nägemusi, siis on see "mingi muu vaimolend", kes üritab meid mõjutada (selline mõjutus on võimalik vaid siis, kui meie enda tahe on nõrk: ehk oled lükatav-tõmmatav teiste poolt).

Keha sees olevat tsakrate süsteemi (7 tsakrat: juurtsakra, nabatsakra, päiksepõimik, südametsakra, kõritsakra, kolmanda silma, kroontsakra) saaks võrrelda justkui veetünniga, milles on "7 kraani": seksimisega "avatakse" alumised kraanid ihade mõjul (ning voolatakse elujõust üsna tühjaks) - kui aga elada vaimsuses, siis taandub ihade põhine seksivajadus, ning avada saaks vaid "ülemisi kraane", kuid neid kontrollib enda vaimu tahe (nii ei saa elujõust täiesti tühjaks joosta) - seetõttu üritavad võõrad vaimolendid mõjutada inimesi nii, et neis lööks lõkkele ihade põhine seksimise vajadus: kuid vaimsuses elades ja enda tahet kontrollides on selline mõjutus võimatu.

Vasta
#9
Saan aru, et oled seisundis, kus kontrollid oma nn kraane. Ennast need 'seksuaalse alatooniga erutavad nägemused' ei vaeva, sestap ka probleem arusaamatu ja huvitav.
Vasta
#10

Lisaks seksimisele on ju palju muid "kanaleid", kuidas emotsioonides olev energia kätte saada: kasvõi igasugu paeluvad tv-saated (spordivõistlused, seebiooperid, kokasaated), või tobedad/ärritavad ajalehtide pealkirjad, jne.

Ilmselt saadakse mõnelt emotsioonides olev energia kätte meedia mõjutuste abil, ning "erutavaid nägemusi" pole võõrastel vaimolenditel vaja "tekitada".

Aga üritada nädal aega elada ilma massimeedia, seksita ja "ülekeevate emotsioonideta", siis on "nad" varsti kohal, et "oma osa" kätte saada (kui aga tunnetus ning analüütika pole eriti head, siis ajad enda tahte moonutused segi oma ihadega: ehk ei saagi aru, et sind mõjutatud on).
Vasta
#11
Kõik on kena ja ilus, ainult kuidas olla kindel, et kontroll ikka enda käes? Kõik on suhteline, ka usk, et oman kontrolli.
Vasta
#12
Küll lahendused tuleb ja tõestab ära, et vaimolevus sundis sind teatud tegevusteks kuna sul endal puudus vaba tahe.
Vasta
#13
Sinu tuttav ei hakka lolliks minema. Pigem tuleks uurida tema käest, et mida ta teinud on, et vaimolend talle lähedale saab. Tegemist on üpriski tüüpilise olukorraga, kuid asi kipub kahjuks ajapikku edasi arenema.

Üldjuhul vaimolend niisama selliseid toiminguid tegema tulla ei saa. Niisis võiksid oma tuttava käest uurida, kas ta on minevikus näiteks kasvõi nalja pärast taldrikut keerutanud ja tätnud vaimolendi tagasi saatmata või mingil muul viisil vaimolenditega ise kontakti võtnud. Muidugi hoiatan sind ette, et sa ei pruugi esimese küsimise peale ammendavat vastust saada ja seda mitte kindlasti seetõttu, et su tuttav ei tahaks sulle asjast rääkida. Paljud inimesed ei pruugi üldse mäletada mida nad aastate eest teinud on.
Muidugi võiksid ka uurida, et kas ta tegelikkuses ka tahab sellisest asjast vabaneda või on see talle meeldima hakanud. Ei ole ju õige vastu kellegi tahtmist kedagi aidata.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat