•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaiu(Kolgu) raba
#51
Materjalistliku poole peal olles võiks tegelikult näpuga näidata Sookailu peale.


Tsitaat:Tegelikult on selle lõhna kauaaegne sissehingamine tervisele üpris kahjulik ning võib põhjustada ka raskemaid aju töö häireid, isegi teadvuse kadu.
Vasta
#52
mina tean Kaiu raba kohta siis sellist lugu:
minu vanaema kunagine sõbranna läks hommikul marju korjama sinna(mingi 30 aastat tagasi võis see olla vast)teised siis kodus vaatavad,et õhtu juba aga memme ei kusagil.õhtul tehti veel sauna no ja siis selle naise mees(selle kes marju korjama läks)tuli just saunast ja vaatab-naine tuleb metast.mees jäi siis seisma ja järsku naine küsib:"vabandage,kas te saaksite mulle öelda kus ma olen?ma olen ära eksinud"mees muidugi tige ja sõimab,et sa vanaeit oled lolliks läinud,et sa ju oma kodus sauna taga ja mida sa seal metsas nii kaua ringi hulkusid.siis tuli naisel mõistus tagasi,aga seda ta enam ei mäletanud,et metsa läks hommikul.ei kujuta ette,kas olid siis mingid olendid seal,kellele ta otsa jooksis oma marjakorviga ja kes ta pea sassi ajasid või siis mitte.ei tea mida arvata

aga muidu seda lauda põlemise lugu olen ise ka oma vanaema käest kuulnud
Vasta
#53
Vahepeal oli endalgu plaan sinna trippima minna, kuid miskipärast jäi asi katki....võibolla saab ehk see suvi käidud. Kuid kui keegi läheb siis niipalju, et kõiki külameeste jutte ärge tõepähe küll võtke sest paljud neist joodikud ja nende jutud on seletatavad deliiriumigaLaugh
Vasta
#54
Käime seal päris tihiti ja eile oli selline vägev värk, et olime tee ääres ja kuulsime järsku rabast sellist karjumist et no tilk tuli püksi...muidugi kõik kohe sellise lennuga autosse et mulda lendas Laugh Panime minema sealt kuskil 2km kaugusele siis otsustasime tagasi minna,,arvan et oli mõni metsloom aga no milline loom sellist häält teeb :O...ja pmts käime päris tihti seal kuskil 3x4 korda nädalas.

Muudetud: 7-8-08 kell 22:17:02 VäikeUfo
Vasta
#55
Kuskohas on sul plaanis ära käia?
Vasta
#56
Hakkab pihta jälle...
Vasta
#57
Tsitaat:Algselt postitas: Ahti
Kas keegi teab öelda, kus on Kaiu rabas see koht kuhu Aivar Antohin tungivalt minna ei soovita ? Ma igatahes
julgeks küll sinna minna - kohe kindlasti. Tahaks kohtuda tulnukatega . . .

Vales teemas oled esiteks, teiseks, uurimisgrupid seni pole leidnud miskit, ehk ei käinud me õigetes kohtades, või käisime valel ajal, ehk ei tahtnud nemad hoopis meiega tegemist teha, kuid kummalised nähtused ei tähenda kohe kindlalt mitte tulnukate lähedal olekut.
Vasta
#58
Kuule Ahti, kas sul GPS on, ma annan sulle selle punkti koordinaadid kus tulnukatega Kaiu rabas kohtuda saab. Aga vastuvõtt on igal reedel 17:20, nii et ära hiljaks jää!
Vasta
#59
"Õige" koha leiab, kui minna paraleelselt elektriliinidega (nii umbes 50-100m kaugusel raba pool ja teest u 500-750m kaugusele). Vähemalt on see see koht, kuhu on maandunud üks valguskera ja kus arvatavasti minu stopper hakkas aega juurde mõõtma. Mõni räägib, et see koht lausa eluohtlik!!! Ole hoiatatud.

Kuigi metavo väidab, uurimisgrupp midagi ei avastanud, vaidleksin vastu Smile. Daamvalges'i pilt piilurist, segaseks läinud fotokad, stopperikatse, VSM poolt nähtud energiakehad.

Muudetud: 5-9-08 kell 09:29:43 Tom
Vasta
#60
Tegelikult ei tasu suvel selliste uuringutega eriti tegelda, välja arvatud taimedemaailmaga seotud mitteorgaanilised, on teised kihid suvel varjutatud ja taimede jõud võimutseb.
Alles sügisest kevadeni on võimalik vaadata ka teisi kihte, soo on ju tugev veemaailma esindaja.
Need ufode tulekud ja minekud on seotud Hartmanni võrgustiku sõlmedega, mida tugevam sõlm seda parem läbipääs teistesse kihtidesse, aga tavaliselt on jutt inimese jaoks, kes ei pääse kehast välja mõttetu, rändama teistesse kihtidesse saab ikkagi ainult ilma füüsilise kehata ja keegi või terve grupp meediumi jõu esindajaid peab kindlustama, et meediumi kehaga sel ajal midagi ei juhtu, nad on ankruks kuhu tagasi tulla.
Shamanistlike seansside ajal käis shaman just sel kombel hingerännakutel hõimu huvides kauplemas.
Enne kui reaalsus meie füüsilisse maailma jõuab, läbib ta kõrgemate reaalsuste filtrid, piltlikult moodustub tegelik füüsiline reaalsus kõrgemate reaalsuste huvide summana.
Nii et nuhkijatel peab hea meedium kaasas olema, kes vabalt kehast välja pääseb ja kusagile kinni ei jää, seda peab juba tugigrupp tagama, kes ta tagasi kehasse tõmbab.
Muide paraveebudel on paar kolm noort naist kellest võiks head meediumid saada.
Kõrb on koht kus taimed ei võimutse, seepärast ka kõrbega seotud nii palju usundi ja paramaterjali.
Vasta
#61
Meil on siin juba paar head meediumi... lihtsalt nad ei keksi sellega ja mingil määral ka ise seda veel ei ole endale tunnistanud.
Vasta
#62
No siis ei peaks ju üldse uurimisgruppidel muret olema, infot peaks oluliselt rohkem tulema kui anomaalsed kellad ja muud välised vidinad.
Meediumi jaoks on tähtis ankur, mees kelle maailmades ta kolada saab, ta ei pääse mujale kui selle mehe või selle jõu maailmadesse, pigem meediumid pole veel otsustanud milline Guru neile sobib või ma eksin Celtic.

Muudetud: 5-9-08 kell 12:01:15 VironShaman
Vasta
#63
Tsitaat:Algselt postitas: VironShaman
No siis ei peaks ju üldse uurimisgruppidel muret olema, infot peaks oluliselt rohkem tulema kui anomaalsed kellad ja muud välised vidinad.
Meediumi jaoks on tähtis ankur, mees kelle maailmades ta kolada saab, ta ei pääse mujale kui selle mehe või selle jõu maailmadesse, pigem meediumid pole veel otsustanud milline Guru neile sobib või ma eksin Celtic.

Muudetud: 5-9-08 kell 12:01:15 VironShaman

Infot on, aga omaette küsimus on see, kas seda on mõtet ka teistega jagada (loe: foorumis). Omavahel oleme alati arutanud, kui keegi midagi tunneb, näeb või mõtleb. Kui siia kirjutada, mida kogesime, leidub alati hulgi neid, kes maha teevad ja kohe tõendeid jms nõudma hakkavad. Lihtsam on vaikida ja omas ringkonnas seletada, kui hakata siin foorumis vastu vaidlema. Smile
Vasta
#64
Täpselt minu mõtted, InDemand! Oh sind mõtetelugejat. Tahtsin just enne samasuguse teksti postitada aga nagu näha jäin veidike hiljaks. Smile
Vasta
#65
Tüdrukud ärge põdege, kui ei taha uurimisgrupis enda nimel öelda mis toimus võib ju uurimisgrupil olla kirjutaja kes oma nimel üles riputab kui kirjutaja.
Skeptikute mula ei tasu tähele panna iga loll võib küsida tõestust et kaamel pole.
Kui Hitler poleks meediumide andmeid uskunud, oleks sakslastel haunebud ehitamata jäänud.
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas: InDemand
Kui siia kirjutada, mida kogesime, leidub alati hulgi neid, kes maha teevad ja kohe tõendeid jms nõudma hakkavad.
Huvitav ... mulle on just jäänud mulje, et sellised isiklike üleelamiste ehedad kirjelused* on need, mis kõige vähem on sellist vastuvaidlemist-pärimist ("skeptilist kiusu") esile kutsunud. Ja vastupidi, kõige suuremaks kismaks on läinud just mingite ei-tea-kust-pärit mitmekordsete ümberjutustuste ümber.
Kaks mööndust tuleks siiski teha:
1. HadziOgloele sai omal ajal küll päris tigedalt kallale mindud (tunnistan ka isiklikku pattu), aga ega ta alguses väga öelnud ka, kust ta kummaline maailm pärineb, vaid esitas seda kui mingit absoluutset viimase instantsi tõde.
2. Paar korda on mulgi kihvatanud, kui üks siinne moderaator inimestele, kes ilmselgelt suures hinghädas kirjutasid, jõhkralt kõigi nelja jalaga selga hüppas. Aga needki olid varasemad sündmused.

*mida mina selle foorumi kõige väärtuslikumaks osaks peangi
Vasta
#67
Ega see tunnistamine et nähakse kuuldakse rohkem kui vaja, naiste jaoks kerge ole.
Ühel hetkel oled sa teatud seltskonnas kuulus, teisel juba abieluks kõlbmatu vanatüdruk, sest kes tahaks abielluda naisega, kes liiga palju näeb ja kuuleb oma mehe tegudest ja kondamistest, milline mees tahaks end lasta kindlasse abielupuuri pista või patutegude eest kohe ja äkki vastust anda.
Naised näevad alati rohkem kui nad räägivad, kuid ei räägi sellest kunagi meestele, sest lihtne konkurentsisõda meeste kättesaamise nimel on naiste maailma siseasi, mehed ei tea mis asi on sõda tunnetega, kus nõrgemaid sõnadeta pekstakse hingetuks.
Nii et ongi ju põhjust olla ettevaatlik oma annete esiletoomisel.
Samas tekitab see ka eri jõudude vahel suure konkurentsi haruldase ande oma tarbeks välja püüdmisel, kes kannataks pidevat rünnakute all olemist ja muidugi ei tasu unustada selle maailmapildi puhtuse valvureid psühhiaatrite ja kristlaste juhitud pseudoskeptikuid.
Need on esimesed, kes tõestust nõuavad või kristlaste puhul eestpalveid eksinud ja kuradi küüsi sattunud hinge päästmiseks tegema hakkavad, aga tegelikult lihtlabaselt liiga palju nägevaid silmi kinni püüavad toppida.
Onju mõtlemisainet oma annete avalikustamisel.
Vasta
#68
Kuna mul seisab lähiajal ees uurimuslik ekspeditsioon sinna kanti, siis ehk keegi kanaldaks mulle täpsemalt, millal ja millistel geograafilistel koordinaatidel on lähiajal oodata amonaalseid nähtusi ja maaväliseid külastus.

Igasugune muu info ja väidetvate nähtuste selgitamine on samuti teretulnud (siinkohal palun juba ennetavalt vaikida udru-mudru-puhujatel (eks nad saavad ise vägagi hästi aru, keda ma silmas pean).
Vasta
#69
Ekspeditsioon on ju koostatud pädevatest teadlastest, milleks sinna veel mingite lihtlabaste nägijate huumorit.
Vene aegsed sõjaväeuurijad nimet väisid et neil on Kaiu raba all oleva tulnukate baasiga pidev kontakt ja sealt on luba uurida Hõbekuuse tänava fenomeni.
Oled tegija, küll kontakti võetakse, mine aga kohale.
Vasta
#70
Siin on sulle lugemist, Morgan!
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=3744
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=3363
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=3840
Enjoy!
Vasta
#71
Ära pahanda, et nurisen aga iseensestki mõistetavalt raske on lugeda-jälgida pikki teemasid. Ma ootasin pigem võimalikult otseseid viiteid. Kui kellelgi neid on, oleksin tänulik.
Vasta
#72
Otseseid viiteid on ikka, võta Delfi kaart, otsi hübriidi peal välja kaiu raba, tee võimaölikult suure resoga väljarükid ja kleebi kokku, parim kui seda teed aerofotoga ja siis hakka meediumina vaatama , näed eri piirkondi vidukil silmadega vaadates eri värvides, pööra tähelepanu rohekaskollastele piirkondadele, märgi need kaardile ja mine kohale, kui oled meedium või sinuga kaasas on meedium leiad paljugi huvitavat.
Nii saab töödelda vastavalt vajadusele kõiki aerofotokaarte ükskõik millistest piirkondadest.
paraotsijad võtke varustusse .
Oma kodutöö peab iga huviline ise ära tegema, mis viga teiste tulemustel talluda, ise tuleb endale tingimused luua.
Vasta
#73
Ma ei hakka midagi meediumina vaatama - ma lähen kohale. Sõbraga lahekesi. kaasas salvestustehnika. KaAs on seal konkreetseid punkte, kuhu ma peaks minema?
Vasta
#74
Ses suhtes, et me oleme neid paiku juba läbi lahanud erinevates teemades. Et sa võiks aru saada, et meie ka ei viitsi ühte teemat üha uuesti ja uuesti läbi rääkida. Seal teemade lõpupoole on enamus kohti olemas. Sa ei pea tervet teemat läbi lugema, et infot saada.
Hullem paistab olevat väike kaasik (männik, watever) elektriliinide juures. Ja tee äärne ööbimispaik + selle lähedne mets. Samuti ka raba iseenesest. Kui sa teemadest ka otsid, siis on kaardid ka seal.
Aga jah. Nagu VironShaman ütles, et suvel ei pruugi seal midagi olla. Kui meie seal käisime kevadel, ega siis ka midagi nagu seal ei olnud. Mitte midagi erilist, ma mõtlen. Pildile me midagi ei saanud.
Vasta
#75
Millal morgan sa lähed sinna siis?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teofilus Tõnisson ja Kaiu raba Hildegard 4 5,265 23-04-2015, 13:51
Viimane postitus: HUGOTH

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat