•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaiu(Kolgu) raba
#26
Tsitaat:Algselt postitas: aapee
Nõndaks! Aapee ja Co, kolmes isikus, käisid täna Kaiu raba põhjalikumalt sondeerimas.
Au ja kiitus Sulle / teile! Sest jutustama oleme me siin kõik mehed, aga ...
Vasta
#27
Aga see krdi mees kes sinna sohu ära kadus võis ju ka lihtsalt sohu vajuda või...?

Ja muide, kust te neid igasuguseid metallidetektoreid ja muid leiutisi ostate?
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas: Magneto
Aga see krdi mees kes sinna sohu ära kadus võis ju ka lihtsalt sohu vajuda või...?

Ja muide, kust te neid igasuguseid metallidetektoreid ja muid leiutisi ostate?

Osta on kallis. Tee ise!
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas: aapee
Täna õhtul sai siis digipilte uuritud ja üht-teist põnevat avastatud.
Siin siis need pildid:
Kaiu 7.jpg
Kaiu 8.jpg
Kolgu 1.jpg
Kolgu 2.jpg
Kolgu 3.jpg
eks aapee ise kommenteeri.

Muudetud: 22-5-06 kell 20:26:47 Hallucigenia
Vasta
#30
Ma vaatasin ka neid pilte ja ma leidsin mitu paari nägusid ja loomi mõlemalt pildilt. Laugh

Muudetud: 23-5-06 kell 20:20:15 crv
Vasta
#31
Mina olen kindel, et see ongi see paranoia, neid ringe võiks mingisse suvalisse kohta ka panna ja kuidagi loeb ikka mingi näo välja.
Vasta
#32
Ägedad pisikesed kuradid on teil küll igal pool jahLaugh
Vasta
#33
heh, kolgu1 pildi pealt see parempoolne ring on täpselt nagu väike kuri hollivuudi tulnukas.
Smile

Aga väga lahe, et käisite ja tagasi tulite ning meilegi silmailu pakute.
Vasta
#34
Ma tean veel ühte rabasarnast kohta, kus on pidevalt ILO (identifitseerimata lendav objekt)-sid nähtud. Ise olen ka mitu korda kahtlasi asju märganud. Sai siis väikese kambaga ühel öösel sinna korra jalutatud. Õnneks olime autoga. Sest eriti kaua ei kannatanud seal jalutada, närvid ütlesid üles. Lõpuks keerasime kannapealt tagasi, kiire sammuga auto juurde ja minema sellest kohast. Me küll otseselt midagi ei näinud, aga närvipinge oli ikka suur.
Vasta
#35
tuleks küll sinna rabasse kui aega saaks. millal plaan minna on?
Vasta
#36
Need näod võisid olla seal surnud inimeste omad.
Vasta
#37
Ma ei saa aru, mis neid ufosid niiväga sinna KaiuRabasse tõmbab? Kas mingid nende eksperimendid?
Vasta
#38
God dammn, seda me üritamegi uurida Bleh
Vasta
#39
äkki on rabal mingid omadused mis neid köidab?


mul õde ütles nende piltide kohta et need meenutavad ahve.
Vasta
#40
Elan ka suht Kaiu lähedal. Eile ja täna on nähtud siin kandis samuti kummalisi valgussõõre taeva kohal. Justkui hiigel pro¾ektoritega näitaks keegi taevasse. Tuled saavad alguse metsast, kus pole mingeid maju vms. Lihtsalt paks mets. 2 valgusvihtu tiirutavad taevas. Kui möödub lennuk siis 2 võimalust - kas tuled lähevad intensiivsemaks või vaibuvad mõneks ajaks sootuks.
Vasta
#41
Olen hetkel Tallinnast umbes 10-15 km ja Tallinnas kuskil lastaksegi prozhektoreid taevasse. Siit tore vaadata.
Mäletan, et väiksest peast samas kohas olles vilkusid need prozed mere ääres. Ehk siis vene sõjaväelased kontrollisid taevast. Praegu vist mingi ilus jõuluvärk peaks olema? Kahtlane kas see valgus ka Kaiuni paistab.
Vasta
#42
Reedel, 21. dets tiirutasid Tallinna kohal pro¾ektorid Shengeni auks.
Vasta
#43
pooled inimesed arvasid et näevad ufosidLaugh
ennast pani imestama see et nii hästi paistsid prosed siia.mingi 70 kildi kaugusele.
aga sinna kaiu rappa peaks ka minema
Vasta
#44
kas keegi teab üldse kus seal rabas ringi vaadata.mingeid magusamaid kohti vms?ei oska nagu kuskilt alustada
Vasta
#45
Tsitaat:Algselt postitas: lepa
kas keegi teab üldse kus seal rabas ringi vaadata.mingeid magusamaid kohti vms?ei oska nagu kuskilt alustada

Kunagi sai selline sündmus juhtuma: http://para-web.org/viewthread.php?tid=2354 . Meie pärast hakkasid ka venelased Tallinnas märatsema Bleh.

Aga kuna vahepeal sain vähe täpsemad koordinaadid ja natuke rohkem nõu (seoses ikka selle sama rabaga), teeme natukese soojemal ajal (märts-aprill) ühe kahepäevase väljasõidu sinna.
Huvi korral löö kindlasti kampa.
Vasta
#46
no pühapäeval sai käidud.leidsime allikagi ülesse.
peale mingite matkaradade tähiste ja suurte põdra vms luude ei leidnud midagi huvitavat.aga muidu oli päris huvitav.
ilmselt läheme mingiaeg veel tagasi kuna pooled kohad jäid uurimata kuna väsimus tuli peale
Vasta
#47
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Tsitaat:Algselt postitas: lepa
kas keegi teab üldse kus seal rabas ringi vaadata.mingeid magusamaid kohti vms?ei oska nagu kuskilt alustada

Kunagi sai selline sündmus juhtuma: http://para-web.org/viewthread.php?tid=2354 . Meie pärast hakkasid ka venelased Tallinnas märatsema Bleh.

Aga kuna vahepeal sain vähe täpsemad koordinaadid ja natuke rohkem nõu (seoses ikka selle sama rabaga), teeme natukese soojemal ajal (märts-aprill) ühe kahepäevase väljasõidu sinna.
Huvi korral löö kindlasti kampa.

jään huviga ootama wink
Vasta
#48
Kähme kambaga sinna kaiu rabasse Laugh
Vasta
#49
Mul vanaema on rääkinud ka Kaiu raba kohta mõningaid lugusid mis nii 1930-40 aastate paiku toimunud. Üks mis praegu meelde tuleb on see, et inimesed olevat selgelt näinud, et laut/küün põleb. Mindi siis tuletõrjet kutsuma ning kui tuletõrje viimaks kohale jõudis, siis polnud mingit tulekahjut nagu olnudki. Peale selle olevat vähemalt üks vene lennuk sinna kukkunud mida kunagi üles ei leitud. Vanaema on veel muidgi lugusi rääkinud Kaiu raba kohta, aga hetkel ei tule meelde. Igatahes kui laupäeval jälle maale lähen, siis küsin üle.

Vanaema on igatahes Kaiu rabas nii üksinda kui koos teistega käinud mitmeid (kümneid) kordi, mitte küll paranormaalset otsimas vaid lihtsalt marju korjamas, aga tema juttudest ma igatahes ei mäleta küll, et miskit ebaharlikku ta seal ise oleks näinud. Korra nad vist isegi eksisid sinna ära kambakesi ning said alles öösel välja, igatahes ajasilmusesse või alternatiiv dimensiooni nad ei sattunud.


Muidu kui miskisel sobival ajal minek, siis tuleks isegi hea meelega kaasa. Ma küll päris paranormaalsesse vankumatu uskuja pole, aga ka skeptik ammugi mitte.

Muudetud: 31-1-08 kell 16:44:04 Lotharius
Vasta
#50
me leidsime veel metsast bongi ka.pole siis ime et kõigile tundub et neid jälgitakse kui vennad käivad seal ennast pilve tõmbamas wink

Muudetud: 21-2-08 kell 13:05:09 lepa
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teofilus Tõnisson ja Kaiu raba Hildegard 4 5,265 23-04-2015, 13:51
Viimane postitus: HUGOTH

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat