•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kehast välja minek - astraallennundus
Mul on tuttav, endine töökaaslane kes 33a. jäi õnnetuse tagajärjel (omal süül, alkohol oli süüdlane!) kaelast allapoole halvatuks. Hiljem suure, suure vaevaga sai kuidagi käed tööle, aga jõudu neis ei ole nii, et ratastool langeb ära. Sellisena on olnud juba üle 20a, arvan, et 23a. Soovitasin tal astraali minekut harjutada, aega on ju piiramatult ja pole mitte kui miodagi teha. Raamatuid eriti ei loe ja arvutit tunneb samuti algliselt. Aga inimene on üdini materialist ja ei viitsi.....
Vasta
Nõrk tervis või haiguse tõttu nõrgenenud side oma füüsilise poolega peaks astraali mineku kergemaks muutma küll. Kunagi nooruses jäin kord enne uinumist selili lamama ja ühel hetkel tundsin kuidas korraga tõmbus veri jalgadest ja kätest ära ning oli tunda kuidas sooned vajusid kokku ning liigesed läksid külmaks. Tundsin kuidas jalad tõusid läbi teki ülespoole õhku ning üks käsi liikus kere peale niimoodi nagu pannakse surnutel käes rinnale kokku. Muidugi ei liikunud mu füüsilised liigesed vaid eeter- või astraalkeha. Virgusin selle kogemuse peale täielikult ning effekt kadus. Oleks lasknud minna siis oleks täielikult eraldunud kehast. Ja mäletamist mööda oli toas siis üsna jahe ning jätsin ka öhtusöögi söömata st enesetunne ei olnud kõige parem. Juhtus kõik spontaanselt, ilma teadliku soovita seda läbi elada. Teadlikult pole katsetanud sest side füüsisega peaks olema võimalikult tugev. Olen tegelt veel teadlikult füüsiliselt eralduda püüdes ühel hetkel peas valjut kellahelinat vmidagi sarnast. Nagu hoiatus või häirekell. Samuti katkestasin kohe katse.
Vasta
See õige lendamine toimub ikka reaalajas, kunagi kui mina palju lendasin ja olin saavutanud mingi arvestatava lennuoskuse, kahtlesin ka kas asi on päris või fantaasia, kodupaiga kohal lennates nägin ikka m6nd üksikut vanamutti jalutamas, kasse, koeri kuid ühel lennul nägin enda sõpra liikumas punktist a punkti b, kuna see oli ikka nii sürr kellaaeg, siis jäi see nähtus mind painama, muidugi teadsin ka mis kell on, kohtudes rääkisin et nägin teda minemas a-b-sse tol ööl tol kellaajal ja ta kinnitas seda, enne ma ka ikka kahtlesin...ses mõttes mulle meeldisidki rohkem need siinses tasandis lennud, et oma kehale lähemal ja sai fakte ka paremini kontrollida. Ahjaa pehmelt maanduma ma ei õppinudki, alati käis lõpus ikka see kukkumine ära, ma ei ole midagi õppinud mul käis see loomulikult või siis kisti mind välja kuid kirjeldustele vastav surin ja keerlemine on jah alguses, ja see tekkis tihedamini siis, kui hingamine muutus korrapäraseks.. minu võhm läks pigem selle peale et minekut tagasi hoida kui minna Laugh ps. mina küll välja ei puhanud, pigem olin kogu aeg väsinud kuna nii kui pikali heitsin siis ,,ära kiskus'' korra avastas mu ema et ma lennu ajal ei hinga ja pulssi ka ei tundnud- mina tundsin sellel ajal et kehaga on mingi jama , tuiskasin kodu poole, ise kartsin et äkki jään hiljaks või kuskilt oli teadmine et kui keegi su keha lennu ajal liigutab mujale siis ei pruugigi tagasi saada, nohh ärkasin siis ema oli voodi juures paanikas ....viidi arstile, avastati rütmihäired, peale seda olen uurinud ja avastanud et paljudel kes lendamas käivad on mingisugune väike jama südamega...vb sobib ka mõni muu haigus...aga need kehasse maandumised on küll vastikud, kui keegi õpetab mulle kuidas tasahilju ettevaatlikult maanduda, siis ma võibolla hakkaks uuesti astraalitama
Vasta
Seal pole probleemi tagasitulekuga, niikui mõtled oledki kohe tagasi.Sest oled hõbenööriga ühendatud.......
Vasta
kusjuures ma ise ei tea sellest hõbenöörist midagi, ainult jutud räägivad et on Laugh
Vasta
"kusjuures ma ise ei tea sellest hõbenöörist midagi, ainult jutud räägivad et on "
See hõbenöör on seljas. Ma ka ennemalt ei tead aga kui sellele tähelepanu pöörasin siis jah. Ja see ei pruugi sugugi olla üks vaid võib ka mitmeid olla mis siis seljast välja tulevad. Püüdsin neid ära kakkuda aga kui järsku unenägemine plaksti pimedaks muutus, panin ruttu selle "nööri" värisevate kätega seljapistikusse tagasi...Smile
Vasta
Ei saa mitte olla jagamata:
https://ia800206.us.archive.org/13/items...oft_bw.pdf

1900ndal aastal välja antud raamat PDFi kujul. Pealkiri "The astral Plane: its scenery, inhabitants, and  phenomena".

Kolmas trükk, kirjutatud väidetavalt 1895. Autor C.W.Leadbeater.
Ise ma veel lugenud pole seda, isegi diagonaalis mitte.
Temalt on ka eesti keeles ilmunud "Nähtav ja nähtamatu inimene".
Vasta
kalldunn kirjutas
Egas see kehast väljas käimine nii keeruline ka ei ole, kui arvatakse. Tuleb ainult teada ja õppida kõik liikumised seleks. Siis ei ole probleeme.
Enne kehast väljumist on tarvis kõik ajus asuvad ruumid puhtaks teha. End puhta energiaga korralikult täis laadida. Kasvatada Hinge mass, nii suureks, kui vähegi võimaalik. Alles siis saab kehast teadlikult ja täiesti ohutult väljuda. Probleemi ju ei ole! Probleem seisneb ju selles – mitte keegi ei soovi tööd teha?
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8730
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813

Sellega päri aga tänapäevane inimene on liiga "katki", et kondamas käia...üldjuhul

Inimeste laiskus ja rumalus on piiritu!!!

Mannu kurdab...
Selle üle olen ma kaua juurelnud, et miks siis ikkagi päris adekvaatset infot ei tooda astraallendudelt kaasa. See katse on vist ka veenvalt ära tegemata, et keegi kirjutab mingi sõna kuhugi ja siis keegi teine oma astraalkehas läheb ja loeb seda.
On üksikud (kuigi mitte VÄGA üksikud just) näited sellistest õnnestumistest, kuid kontrollitavad katsed ei lähe korda.

Asi on nimelt selles, et kehast väljas olles nähakse asju hoopis teisiti, kui seda nähakse materiaalsete silmadega. Selleks et millestki aru saada, tuleb väga palju õppida ja harjutada. Lahti mõtestada. Et käia teistel planeetidel; selleks on vaja astrofüüsikalisi teadmisi. Pole ju mõtet liikuda, ei tea kuhu? Kosmiline ruum on ju suur ja lai. Kui täpselt välja ei arvestata, kuhu tahetakse liikuda,võib juhtuda et liigutakse vales suunas, ei tea kuhu? Tagasipöördumine oma keha juurde võib osutuda võimatuks. On muidugi võimalus, tulla tagasi jälgides oma astraal niiti, aga pabinas olles, unustatakse see tavaliselt ära.
Mannu sinu antud link ei tööta..
https://ia800206.us.archive.org/13/items...oft_bw.pdf
Vasta
Minul endal töötas.

Aga proovige seda: https://archive.org/details/theastralpla...6/mode/2up
Link leitud pealkirja "The Astral Plane: its scenery, inhabitants, and phenomena" guugeldamisega.

Seal pakub erinevaid allalaadimisvõimalusi ja lehitsetavat eelvaadet.
Vasta
Mida teha või kuidas käituda?
Öösel tekk hakkab vaikselt voodi jalutsisse libisema. Tõmban tagasi....mõneajapärast uuesti. Selline tunne nagu keegi sikutaks seda.
Ilma tekita on ka unetoas jahe.
Siis tõusen pahuralt oma unevoodis istukile ja ohkan „krt...isegi Uneilmas magada ei lasta“.

Vasta
Iga unenägu on tegelikult ehtne astraallend. Hetkel kui aju kaotab teadvuse une tõttu keha hing läheb maailma ringi rändama ja unenäod on see mida selle reisiga kokku kogutakse.
Vasta
„...Iga unenägu on tegelikult ehtne astraallend. Hetkel kui aju kaotab teadvuse une tõttu keha hing läheb maailma ringi rändama ja unenäod on see mida selle reisiga kokku kogutakse....“

Astraali definitsioon on Uneilma minek otse Ärkvelolekust. Mingisugust „vahe-etappi“ seal pole. Sellepärast on ka Astraali maailma kohe raske ära tunda.
Teadvus on Mina. Mina ei „kao“ kuskile ja Ta ei „asu“ kusagil.
Vasta
Kas kellegil silmad lahti on õnnestunud astraali minna? Ma ikka aegajalt pusin sellega aga ei saa aru.
Sellesmõttes ei saa aru kas on see mul õnnestunud või mitte.
Tavaliselt enne astraali hakkavad mul peas sellised „elektrilöögid“ või „särin“ peale.
Kuna tuba pole kottpime, õuest paistab kuuvalgus, arvutil ja kuvaril väiksed tuled põlevad siis nendele ma pärani silmad suunan. Hoian neid omaarust koguaeg lahti ja „plõks“ olen oma Unetoas.
Selline kuri kahtlus, et silmad juba ennem olid kinni aga millal siis nad kinni vajusid?
Sellest meenus ka juhtum. Olen voodis, mõtlen näiteks mingi parawebi teema peale ja lõpuks otsustan „heaküll, kustutan tule ära ja panen silmad kinni“...kui avastan, et mul koguaeg silmad kinni olnud ja oma unetoa voodis une-lage vaadanud.Shock

Vasta
Teooriat ja targutusi Smile Teen märkmeid raamatust Richard Webster "Astral Travel for Beginners" 2007, eesti keeles "Astraalränd algajatele", kirjastus Ersen 2009.

Bilokatsioon arvatakse olevat astraalrännuga tihedalt seotud.


Tsitaat:Bilokatsioon tähendab olukorda, kus ühte ja sama inimest nähakse korraga kahes kohas. See võib tuleneda tõsiasjast, et nähakse nii astraalteisikut kui ka füüsilist keha. Üks põhjalikumalt kirjeldatud juhtumeid leidis aset 1744.aasta 21. septembril. 17. septembril lebas  tuntud Napoli ärimees Alphonse de Liguori kurnatult Arezzo vanglas. Viis ööpäeva ei võtnud mees oma kongis toitu vastu. Viiendal päeval tõusis ta koikult ja ütles vangivalvureile, et oli viibinud eelmisel päeval paavst Clemens XIV surivoodi juures. Liguori kohalolekut seal oli märgatud ning see tõendas, et ta oli tõepoolest viibinud kahes kohas korraga, ehkki need kohad paiknesid teineteisest nelja päevateekonna kaugusel. /Nandor Fodor, Encyclopaedia of Psychic Science", New York, University Books, Inc., 1966, lk 103 ja J.H.Brennan, "The Astral Projection Workbook", Wellingborough, The Aquarian Press, 1989, lk 100/

Üks veidramaid bilokatsioonijuhtumeid leidis aset William MacDonaldiga, kes astus 1896. aasta 8.juulil kohtu ette süüdistatuna New Yorgis ühte Teise Avenüü majja sissemurdmises. Mitu inimest olid teda näinud toas ringi sebimas, proovides kaasa võtta väärtuslikke esemeid. Kui tunnistajad üritasid teda kinni pidada, õnnestus mehel põgeneda, kuid kõik olid teda hästi näinud ja suutsid tema isiku hõlpsalt tuvastada.
Kohtuprotsessil astus üles kaitse tunnistajana professor Wein, kes kinnitas, et murdvarguskatse ajal viibis kaebealune kuriteopaigast rohkem kui viis miili eemal vodevilliteatri laval, kus teda oli näinud mitusada inimest. William MacDonald oli nõustunud tol õhtul olema prof. Weini katsealune avalikul hüpnoosiseansil ja läinud vabatahtlikuna publiku seast lavale. Professor selgitas kohe, et härra MacDonald polnud füüsilisel kujul kordagi lavalt lahkunud, küll aga olevat võinud Teise avenüü maja inimesed võinud näha tema astraalteisikut. Prokuröri ristküsitluse kiuste tunnistas kohus MacDonaldi süütuks. /Brad Steiger, "ESP: Your Sixth Sense", New York, Award Books, 1966, lk 103-106/
 
Tõsiasi, et osa inimesi suudab astraalrändureid näha, manitseb teid hoiduma kasutamast oma võimeid teiste järel nuhkimiseks, sest kui nad sellest just kuidagi märku ei anna, pole võimalik kindlaks teha, kas teid on näha või mitte.
 
California parapsühholoog dr Charles Tart tegi terve seeria katseid noore naisega, kellel palus sooritada astraalränd ja lugeda silmade kõrgusest märksa kõrgemale kapi otsa pandud paberile kirjutatud numbreid. Need neli ööd, mille ajal katseid korraldati, magas naine laboriruumis. Esimesel ööl ta kehast ei väljunud. Teisel ööl läks see küll korda, kuid tal ei õnnestunud tõusta piisavalt kõrgele. Kolmandal ööl ta tegi küll astraalrännu, kuid väljus majast, ilma et oleks püüdnud kapi otsa vaadata. Alles viimasel ööl luges ta seda ja ütles teadlastele õiged numbrid: 25132. /Charles T.Tart "A Psychophysiolocical Study of Out-of-the-BodynExperiences in a Selected Subject", "Mind Beyond the Body", toim D.Scott Rogo, New York, Penguin Books, 1978, lk 103-128./
Peatükid 5. ja 7.

Numbritele keskendumist peetakse astraalrännu ajal keerukaks, veel raskemaks aga teksti lugemist, kujundite ja esemetaga on lihtsam, Ingo Swann on mitmel korral esemete kuju joonistanud katsete käigus. See on juba väga sarnane kaugvaatlusega (remonte viewing). Esemete kaasavõtmine on väga raske, kuid on teada juhtumeid, kus see on õnnestunud.

Tsitaat:Igatahes näib, et on kahte liiki astraalrände. Kui ühes sarnaneb ümbruskond igati sellele, milles me igapäevaselt elame, siis teises õpime tundma müstilist maailma, milles kehtivad hoopis isevärki seaduspärasused. /.../ Astraaltasand koosneb omakorda mitmest tasandist. Neid kõiki on võimalik külastada. Enamik inimesi siiski ei soovi seda teha, vaid piirdub meie  tuttava maailmaga külgneva tasandiga.
8. peatükk

Raamatus on kirjeldatud tervet hulka astraali pääsemise meetodeid, näiteks kiikumise meetod, mil inimene endale mõttes kiigel olles hoogu teeb ja kiige üle võlli lennates lendab ka kehast välja. Ja palju muid meetodeid.

Ma teen varsti teisest eesti keelde tõlgitud raamatust ka väljavõtteid, aga üht asjaolu pean mainima nende kahe raamatu ja Q11 juttude põhjal: siiski väga tähtis on mingi kaasasündinud eelsoodumus. Ja see eelsoodumus on nii mõnelgi, mul ilmselt mitte. Raamatute autorid on ka kursuste korraldajad ja kursused läbinute seas küll enamik on suutelised astraali minema, niiet samas see oskus on ka õpitav. Ma pole ikkagi kõigest teooriast hoolimata viitsinud tõsisemalt katsetada.
Niipalju siiski: mõned aastat tagasi budistliku tšöd-praktika käigus, kus õpitakse sõna otseses mõttes hinge heitma, st surma hetkel teadvuse väljutamist pealae kaudu, selleks et kunagi suremise hetkel suuta teadvus säilitada. No ja seda harjutades leidsin end ühtäkki ülevalt alla enda keha peale vaatamas, mis lootosasendis istus. Sellepeale ehmatasin kohe kehasse tagasi. Rääkisin sellest kogemusest juhendajale, Tiibetis sündinud-kasvanud-õppinud naisele. Tema ütles: "Ärge sellistele asjadele tähelepanu pöörake. Need on kõrvalised ilmingud, ärge ehmatage, aga ärge ka pidage millekski tähtsaks". Küsis ka veel, et mis edasi sai, aga mulle kui lääne inimesele - kahjuks - ei saanud midagi edasi. Ja mina edukalt hinge heitma selle nädal kestnud õppe jooksul ei suutnud, seal on kindlad tunnused, mis peavad ilmnema.

Seega põhiiva peitub kuskil mujal, mitte niisama astraalis ringikondamises. Põhiiva vaimse arenemise mõttes. Vis-vast???? Kuigi astraalis sageli käinud inimene võiks ju surma hetkel ka ikkagi teadlikum olla. Ja kirgaste unede sünnipärane nägija? Üks selline oli kunagine paraveebu Zen Faran.

Raamatu autor räägib ka uneaegsest astraalrännust, millest tavaliselt midagi ei mäletata. "Asja tuum on selles, et vajudes küll füüsiliselt unne, peame teadvuse mingil moel ärkvel hoidma. Leidub neid, kellelt ei nõua see vähimatki pingutust". lk 153, 10.pt. Seega siis Lucid Dreamist peaks saama ka astraali minna???

Raamatu lõpus on numeroloogiasse mindud ja õpetatud arvutama igale inimesele sobiv aeg, mil pääseb astraali lihtsamalt.
Vasta
Kommentaarin õkvalt pealkirja järgi: Astraallennunduse harrastajail kindlasti on kasvanud tiivad, kunagi ammu veneajas, kukuruuzniku valitsusaja lõpus või ta järel oli ETV-s spetsiaalne lastesaaterubriik nimega INGLITIIVAD. Igatahes meelde see on jäänud. Ma ei seleta raffale, kes oli kukuruuznik! Kui raffas ei saa aru, google otsing abiks. Hüva lennuilma selle maise hädaoru kohal kus kõik on süüdi!
Vasta
Kui sinu seljas või kodus elab mingi astraaltasandi olend/vaim/tulnukas, kas astraalrännakule minnes saad teda näha ka ja võimalusel minema ajada?
Vasta
See astraali teema on mind alati huvitanud, sest juba lapsest peale esinevad mul juhitavad unenäod ja see oli põhjuseks üldse selle foorumi leidmisel. Esimene aasta kuluski siin foorumis otsimisele ja lugemisele kõige kohta, mis servapidigi seotid kehast väljumisega. Olen lugenud läbi suuremalt jaolt kõik eestikeelse kirjanduse atraali ja kehast väljumise kohta. Viimaks närisin end läbi mingi doktoriptöö taolise raamatu, mis käsitles teadvuse tasandeid ja oli ikka kuratlikult keeruline. Abi sellest suuremat polnud. Kogu otsimisest oli siiski abi niipalju, et õppisin tegema energiatööd. Noh teate küll, juhid kujuteldavat energiapalli sõrmest sõrme ja varbast varbasse ja lased tal ringelda kehas ja ka väljaspool keha, põrgatades seda näiteks avatud peopesade vahel edasi-tagasi. Selline energiatöö kindlasti tõstab kehast väljumise šansse. Õppisin ära mitmeid tehnikaid, kuid tööle neid ei saanud.
Aga siis vaatasin tuubist ära Mihhail Raduga mitmeosalise õppevideo (esimene osa siin, leidke ise järgnevad https://www.youtube.com/watch?v=OWZKLH-yM4g ), kus on peal kogu kolmepäevane kursus. Ja vaat selle meetodi sain tööle. Muidugi on ääretult raske tabada seda nn tsooni hetke une ja ärkamise vahel. Raduga jutu põhjal kestab see paar sekundit, minu arust või siis minul palju vähem. Kuid need meetodid töötasid, vähemalt minu puhul. Ma sain teadmise ja kogemuse, et ilma mingite erivõimetega inimene saab teatud tehnika ja harjutamise abil kehast välja. Mineku kogemusi oli mitmeid, kus surina saatel jalad kerkisid üles, aga rinnust jäi pidama või kaelast või peast. Aga oli ka põgus kogemus, kus päriselt lendamas käisin.
Miks ma seda edasi ei arenda ja ei praktiseeri pidevalt, see on eri asi. Ehk tulevikus, aga praegu ei ürita.
Kogu sellest õppimisest ja lugemisest on siiski niipalju kasu olnud, et oma lucid dreame juhin nüüd palju paremini ja vabamalt.
Mis puutub numbritesse, siis lucid dreami ajal on minul võimalik fikseerida kirjutatud teksti ja numbreid, kuid ainult silmanurgast ja hetke. Kui tahad täpsemalt üle lugeda ja vaadata, on asi segane ja ei näe midagi. Üldse näen mina lucid dreami ajal asju, tegelasi, sündmusi, kui ma neid eriti otse vahtima ei hakka. Ikka silmanurgast ja justkui tähelepanu pööramata. Kui hakkad millelegi keskenduma, tuleb 100 segajat peale ja jäädki samale kohale kinni ja tuterdama kuni ärkad.
Vasta
(04-11-2022, 17:58 )selgus Kirjutas: Kui sinu seljas või kodus elab mingi astraaltasandi olend/vaim/tulnukas, kas astraalrännakule minnes saad teda näha ka ja võimalusel minema ajada?

Njah ... Q11? Ks oled kohanud vaimolendeid oma rändudel?
Teoreetiliselt peaks olema ju võimalik näha ja ka minema ajada. Kuigi see kirjandus, mida mina olen lugenud, see eriti ei räägi teistest vaimolenditest, vaid ikka eelkõige maistest asjadest. Vb need olendid on selles kaugemas ja võõrasmas astraalikihis?

Mul tuleb veel meelde, et lapsepõlves selili voodis lamades ma tundsin aegajalt, kuidas mu jalad õhki kerkivad, veidi nagu jõnksutades ja ka küljelt küljele veidi kiikudes. Seostasin seda madala vererõhuga, vb oli mulle seda räägitud.

Aadule aitäh Mihhail Raduga eest, vaatame, mis saab ...
Vasta
Kõige rohkem närvi ajas mind omal ajal see, et sain kehast väla küll, kuid hiljem ei mäletanud midagi. Tabasid ära õige hetke, kasutasid tehnikaid, tuli surin sisse, tundsid, kuidas kerkid ja edasi ei mäleta midagi. Ärkad siis sellesama jubeda rontsatusega keresse tagasi kukkudes kui juba jumal teab, kus käidud ja mida nähtud. Raduga räägib ka sellest ja õpetab, kuidas unustamist vältida.
Vasta
(04-11-2022, 17:58 )selgus Kirjutas: Kui sinu seljas või kodus elab mingi astraaltasandi olend/vaim/tulnukas, kas astraalrännakule minnes saad teda näha ka ja võimalusel minema ajada?
Aga mis siis, kui selline vaim ise on end pakkunud, et astraalrännakule minnes ta seljal ratsutada? Või ta on tulnud kotka kujul ja viib oma küüniste vahel kuhugi, näiteks venest tõlgitud muinasjuttudes lastele kahepäine kotkas võttis printsi oma turjale ja lendas. Mis mõte on sellist abilist minema ajada? Enne tuleb selgust saada, kellega on tegu.
Vasta
(17-11-2022, 02:07 )isemaag Kirjutas:
(04-11-2022, 17:58 )selgus Kirjutas: Kui sinu seljas või kodus elab mingi astraaltasandi olend/vaim/tulnukas, kas astraalrännakule minnes saad teda näha ka ja võimalusel minema ajada?
Aga mis siis, kui selline vaim ise on end pakkunud, et astraalrännakule minnes ta seljal ratsutada? Või ta on tulnud kotka kujul ja viib oma küüniste vahel kuhugi, näiteks venest tõlgitud muinasjuttudes lastele kahepäine kotkas võttis printsi oma turjale ja lendas. Mis mõte on sellist abilist minema ajada? Enne tuleb selgust saada, kellega on tegu.

Mulle tundub, et see on reptiil, kes tahab mind alla suruda, orjastada ja energiat imeda.
Tõmbab just energiat ära, et ma ei saaks lendu tõusta ja oleks tubli maatriksi patarei.
2. tsakrat blokeerib.
Vasta
„Mul tuleb veel meelde, et lapsepõlves selili voodis lamades ma tundsin aegajalt, kuidas mu jalad õhki kerkivad, veidi nagu jõnksutades ja ka küljelt küljele veidi kiikudes.“
Ma ka olen mõelnud, et miks kehal jalad ja käed imelikult üles tõusevad Unevoodis. Minu arvamus, et inimese keha võtab turvalise loote asendi. Õnneks sain parandatud....tahtsin kasutada sõna „lootose asend“....ikka Loote Asend mõtlesin.
Vasta
Kas keegi on kõhuliasendis kehast välja saanud?
Kui tavaliselt teed oma tehnikad ja nipid ja tuleb surin ja hakkad kerkima, siis ikka selili, või äärmisel juhul külili. Igatahes minul.
No aga täna öösel avastasin, et olen kõhuli ja väljumas. Tegin ruttu oma tehnikad. Tulid surin ja kõik muu, aga perse ees ma kerkima ei hakanud. Sattusin hoopis kuskile viksi sisse. Kõik oli kottpime, ebamääraselt ja kaugelt kuulsin iseenda üksikuid norsatusi ja hingamist, olin täiesti erk, kuskil täielikus pimeduses, oma keha ligidal, kuid mitte kehas. Ja täiesti võimetu ka midagi tegema või olukorda muutma või liikuma. Oleksin pidanud üritama käsuga, anna nägemist vms, aga olin üllatunud ja unustasin. Hiljem juhtus veel asju. Kummaline oli olla oma koridoris, mis oli millegipärast teistpidi, peegelpildis. Teadsin, et olen seal kehata ja tahtsin minna otse läbi otsaukse nagu varem rahulikult on saanud teha. Lolli peaga läksin taas mitte rahulikult vaid üritasin viskuda vastu ust nagu seda rammides, kuid ei jõudnudki ukseni. Mingi pehme barjäär oli ees meeter enne ust ja kukkusin käpuli põrandale. Üht teist juhtus veel enne, kui igavese kolksuga kehasse kukkudes ärkasin. Nüüd ei teagi, mis see oli. Täiesti spontaanne värk. Ei teagi kas ja miks ma väljas käisin.
Vasta
Oleneb kas mõtled kehast väljumist või astraali minekut. Minu definitsioonides on esimese puhul puuduv gravitatsioon, teisel juhul see töötab. Kõhuli olles „hõljun“ välja küll.
Keha „lükkamine“ või „keerutamine“ on sagedased...
Eile just oli naljakas juhtum (ennem nagu ei mäletagi) kus astraali jõud lükkas mind KOOS voodiga toas põiki...niiet voodijalad mööda põrandat libisedes tugevalt krigisesid...Smile
Vasta
Ma ei tea, kus ma käisin. Mul on ülimalt vähe kogemusi ja mitte ühtegi nõuandjat. Olen alati pusinud ja eksperimenteerinud ainult üksi ja ise ilma kellegi juhendamiseta.
Teooriat olen küll ahminud tonnide viisi, kuid see üksi ei aita kuigi palju!
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat