Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unenägu tydrukust
#1
Mul on nagu juhtunud mitu korda unes et ma olen ühe tydrukuga ja meil on koos väga hea olla ja me hoiame käest kinni jne. Aga ma ei näe kunagi ta nägu või ei mäleta seda enam,sest ärkan alati ylesse kui hakkan ta nägu nägema!Üksöö tundsin ma unes ta häälejärgi ära et ta on mu klassiõde aga nägu ma ei näinud ja nyyd olen isegi unustanud milline klassiõde ta oli ....MILLES ASI PALUN VASTAKE !!!
#2
mine magama küll ta sulle jälle ilmutab kui tahab. ja ikkagi kui sa tuntsid ta ära kuidas sa ta siis ära said unustada.aru ma ei saa
#3
Tsitaat:Algselt postitas: alri
mine magama küll ta sulle jälle ilmutab kui tahab. ja ikkagi kui sa tuntsid ta ära kuidas sa ta siis ära said unustada.aru ma ei saa
Noh waata ma tundsin ta unes ära ja ma hommikul veel teadsin hetke et se tema siiis tulin sõõmast ja dunno ja mõtlen ja mõtlen et kes kurat (sorry selle sõna eest) se kyll oli
#4
Ise kah näinud tüdrukuid unes.Bleh
Tavaliselt ikka tahtsid tagasi magama minna lui nägid. Laugh
#5
nu kahjux ei saa ma kyll wäita et nägin unes tydrukut tegu oli meessoost isikuga aga tunne oli tõesti meeldivamast meeldivam ja ma nägin teda peaaegu igal öösel .nägu ma ka ei näinud ega midagi aga lõpux astus see inimene , täiesti wõõras nagu ta oli minu ette ja äratundmisrõõm missugune kigi ma polnud seda inimest elu sees näinud tundsin ma ta kohe era
niiet usu kui tahad leiad ta yles Laugh
#6
Aga mul on olnud ka nii et näen unes tüdrukut ja siis see tundub nii reaalne (imelik see et ma ka nägu pole näinud) et hommikul kõik sees keerab nagu ma oleks päriselt mingit toredat tüdrukut kohanud ning olen täiesti temasse armund ja unustan kõik ja miski pole mulle tähtsam ning siis aju ütleb et unusta see aga süda ütleb et ma leian ta.

Selline asi on olnud ka filmidega mõne filmi nais peaosaline on nii hinge läinud ja siis jälle sees keerab ja mõtlen ainult sellest ning need filmid pole olnud draamad vaid pigem õudukad ja sellised!
#7
Just ja selliseid unenäod tekitavad vapustavalt hea tunde ja teadmise, et kunagi leiad "selle õige".
#8
olen ka näinud mingist salapärasest tüdrukust...mingi täiesti tundmatu tüdruk, isegi hääl oli tundmatu
#9
Jah, väga tore, nüüd näeme kõik oma unedes salapäraseid tundmatune näivaid tüdrukuid ja paneme ehk ka teema ehk kinni. Selles pole midagi müstilist...noorus.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat