Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFO lugu
#1
Onnetus
30 juuni 1908 kell 7:14 AM juhtus Tunguusis onnetus maavalise lendamismasinaga. Komandori vea tottu (vajutas valesid klahve) lendas laev vastu maad. Purunes laev ja surma said koik peale Komandori. Ta paasteti kohalike elanike poolt (mees ja naine ca 40 aastased). Paari paeva parast (maksimum nadal) saabus paastelaev ja viis ainsa ellujaanu minema. Sailinud 2 laipa viidi sojavae poolt minema. Yks havines taielikult.

Komandor
Ta nimi oli yks taht. Peale syndi hakkas kohe “Pyha Isa” kooli labi viima, mis kestis umbes 6-7 aastat. Tal oli 1 vend, aga see hukati laserigatolmuks, sest laks patiks (tappis kaasmaalase). Komandori laubal on 8 kroonlehega rongas mis on keskelt kummis. Ronga keskel on valge kristall (teemant?). See on voimu symbol. See annab oiguse teisi hukata kui need hakkavad kuritegusid toime panema. Seda tehakse 10 cm pikkuse ja vaikse sorme jameduse musta pulgaga, mis surutakse kuklasse. Siis ohver tuhastatakse. Pilk on parema kae randme juures univormi all. Eelmine missioon oli Marsil, seal oli ta emalaevaga (kas oli laeva komandor?). Marss on surnud planeet. Pinna all on superkylmunid elutu vesi. Vahetult eelnevast kutsuti nad enne kohalejoudmist tagasi. “Pyha isa” peatas laeva (paar valgusaastat enne kohalejoudmist) ja ytles et kui nad edasi lahevad, siis ei saa ta neid tagasi tuua, sest energiat ei jatku (vaenulik systeem) ja oli kask tagasi tulla. Komandor eiras kasku ja tahtis minna korvalsysteemi (sest oli enda meelest kange). Ka sealt kutsuti ta tagasi. Enne seda kais ta uurimislaevaga erinevates galaktikates (3?) Nad vaatlesid seda kosmosest, sest muidu oleks neid laseritega, mille vastu neil relvi polnud, maha tulistatud. Need koik olid vaenulikud. Enne seda oli ka sojalaevadel. Koik missioonid olid abistamise eesmargiga. Universumis on pidev soda.
Peale onnetust, mis oli esimene kaik Maale, oli komandori keha vigastatud nii suurel maaral et taastamine oli voimatu. Vaim sailis. Peale onnetust soovisid paastelaeva meesoost meeskonnaliikmed komandori hukata, sest tema syy tottu suri kolm kaasmaalast. Tagasi ei tohtinud kedagi tuua, sest see oleks rikkunud koduplaneedi tasakaalu. Selle vastu oli meeskonna naisliige, kes seda keelas teha. Selle asemel otsustati ta saata elama inimesena Maale. Siin pidi ta otsima endale uue meeskonna. Otsus oli momentaalne. Tegelikult on see vaga vaike karistus. Maapeal tohib ta tarbida koike, valja arvatud synteetilised asjad (narkootikumid). Komandor sisenes inkarnatsiooni 13.04.1949. Missioon on leida vahemalt yks omasugune. Alkohol vabastab blokeeringud. Tal on erinevad blokeeringud mis infot ta tohib raakida ja mida mitte. Saatjaks on vahest 2 inglit kes valja kutsudes kaitsevad. Yks on yhel olal, teine teisel. 2 on vajalik yksteise tasakaalustamiseks. Valjasaatmiseks tuleb esitada vastav palve “Pyhale Isale” kes siis otsustab kas saata voi mitte. Inglid kestavad ca 1,5 aastat. Neid pole raisata vaid jagatakse jaoparast. Olemuselt on energiakogumid.
7-8 aastaselt viidi ta laeva, kus pandi platele lebama ning 2 meest tahtsid talle uuringuid teha. Pilusilmsed julmad meelestatud meesliikmed alustasid, aga ta hakkas kartma ja seltskonnaga liitunud naissoost liige keelas teistel talle haiget teha. Komandor toodi tagasi koju. Lapsel tekkisid hirmud, sest voorad lubasid kindlasti tagasi tulla ja oma tood jatkata.
Jargmine kontakt (ca aasta paar hiljem) oli naisoost olendi, kes oli tema ema, poolt kes ilmus ohtul oues kompostihunniku otsas sittumise ajal tekkinud ekraanile ja ytles “Ara karda, mina ei luba oma pojale haiget teha” peale seda kadusid ka hirmud.

Lennumasinad
Laevad on mottelaevad. 10-id tuhandeid aastaid vana, mida pidevalt taiustatakse. Puruks soidetud masin oli silindrikujuline. Tahist ei ole sest koik teavad millest jutt kaib. Masina diameeter on 20 m, korgus 10 m. Laev on nahtamatu. Maandumisel kasutati kolme jalga (pinnaseproovide jaoks). Liikumapanev systeem on antigravitatsionnil pohinev. Tehnika tase vorreldes hetkel Maal olevaga on vaga suur. Meil kasutusolev on nende jaos tohutult algeline (komandor nii algelist tehnikat pole nous kasutama kaesoleva inkarnatsiooni ajal). Enne tulekut hoiatati et missioon on ohtlik. Osalemine oli vabatahtlik. Pinnaseproovi eesmark oli taaskaivitada rakkude tasemel eluprotsess, mis oli seisma jaanud. Univorm oli yhes tykis sinakashall, komandoril tumedam kui teistel. Komandoril oli mark otsaees. Meeskonnal pole lubatud masinast lahtuda, sest puhastamine bakteritest ning muust saastast on vaga aega noudev. Masinast lahkumine on ainult hadakorral ja tagasi reeglina ei tooda. Masinal on kolm korrust ja 2 sahti pinnaseproovide votmiseks. Esimene korrus on olmeruum, labor ja muu tehnika. Sinna jouavad pinnaseproovid. Kasutusel ka tekkinud prahi havitamiseks, mis toimub momentaalselt. Teine korrus on teenindus. Enesepuhastus, loogastumine. Tekitasid endale asju mida oli vaja. Seina kyljes olid nupud, millele vajutades said oma soovi. Kolmas korrus on juhtimiskeskus (komandori kabiin). Seal oli ainult komandor, teisi ei lubatud. Laeval on olemas ka relvastus enesekaitseks. Meeskond oli neljaliikmeline, koik mehed.

Teaduslik emalaev on sama kujuga. Labimoot u 80-100 m, korgus sama. Korrused olid sama ehitusega. Meditsiinilised ja koik muu vajalik tehnika. On olemas seadmed hingede loomiseks. ca 40 meeskonnaliiget. Relvi ei tohti peale panna.

Sojaline emalaev on moeldud sodimiseks. Sellel on aatomimyrsud mis on voimelised asteroide puruks laskma. Sama suur kui teaduslik laev.

Suurim laev on “tagasikutsumise” laev. Labimoot on u. 500 m.Personal u 200. See on voimeline hatta sattunud laeva aidata tagasi tulla. Ta saab ainult aidata, sappa votta ei saa (?).

“Must auk”
Seal lagundatakse hing ning saadetakse taaskasutusse uute ainete loomiseks. Tihedus on vaga suur.

Orion
Paiksesysteem kust komandor on parit. Planeedil on kaks kuud ja ta on paiksesysteemi ainuke planeet. Taevas on roosa. Maa kaetud oranzikaskollaste liivavaljadega. On ka yksikud aasad. Veekogusid ei ole. Tood ei tehta. Elanikkond on valimuselt sarnane maalastega. Reeglina ongi elu sellise valimusega. Elatakse kuubikukujulistes elamutes. Maapind on pruun ja majad ise on hallid. Poosad olid kunst, looduslikku polnud midagi. Hooldevabad. Suhteliselt horedalt asustatud. On olemas ka linnad. Yhiskond on rahumeelne, koik saavad omavahel vaga hasti labi. Elukorraldus on sarnane Maaga, on perekonnad (isa, ema, lapsed). Soogiks tarbitakse paiksevalgust. Suhtlemine on telepaatiline. haigusi pole. Elatakse nii palju kui on vajalik (surematud)
Vasta
#2
See eelnev oli jutt mille panin kokku siis kui hakkasin kuulama ühte oma ligidast inimest. Olin 4 aastat enne seda arvanud et ta niisama ajab jura, aga lugesin ühte raamatut kus oli sarnane tegelane ja seepärast hakkasin teda tähelepanelikumalt kuulama. Siin on komandöri oma raamatu algus, mida ta juba 5ndat aastat kirjutab. Ta tunneb suuremat rahuldust alkoholist ja tubakast kui oma loo kirjutamisest. Või pole lihtsalt veel aeg komandöri loo kirja panemiseks. Aga siin siis lõiguke tema enda kirjutatud lugu:

Paradiisist tee põrgusse

Meie tulime siia esimest korda. Meil oli kokku 4 väikest taldrikut ja üks suur põhilaev. Ülesanne oli võtta ühelt väikeselt planeedilt energiat ja seda edasi anda pealaevale. Igas väikeses laevas oli 4 meeskonnaliiget. Olime noored, kõik tahtsid end näidata tarkade ja tugevatena. Mina, selle kirjutaja, olin ühe sellise väikse taldriku komandör. See missioon oli meile esimene eksam peale põhjalikku koolitust Universumi koolis. Niisiis kõik oli ette valmistatud. Kuna emalaev on tohutu suur ei saa tema tähe planeedile laskuda, ega meiegi väikesed päris planeedi pinnale ei tohtinud maanduda, sest see oli ohtlik. Niisiis ülesanne oli meil kõigil neljal taldrikul üks: tuleb väljuda emalaevast ja ükshaaval minna punkti A ja seal täita konteinerid maast tuleva energiaga. Seda energiat ei ole teistel planeetidel. See energia on vajalik meile meie sünniplaneedi energiaks ja eluks. Me teadsime et siin sellel planeedil on elu aga oli ülirangelt keelatud maanduda ja kontakti asuda nn Maa asukatega. Kui midagi taolist peaks juhtuma hävitab emalaev meid silmapilkselt. Nüüd sa küsid kust kohast me tulime Maa elanikuna. Tean nüüd et väga väga kaugelt, mitte präegusest tähesüsteemist. Ma ei oska öeld nagu praegu siin räägitakse Orion või Siirius. Sealt kus meie tulime on tähesüsteemi kõrval, see väike planeet oli varem välja otsitud Tarkade jaoks kus kasvatati noori Tarkasid uue ja parema elu loomiseks. Meie planeedil ei olnud nime, ainult number. Selle asukoht oli väga salastatud. Seda kaitses absoluutselt kõikvõimas vöö millest ei suutnud läbi murda mittemingisugune jõud ja seda valitses Jumal.
Vasta
#3
See on Tunguusi katastroofi lugu ulmeversioonis.
Teema Tunguusi katastroofi kohta siin:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...katastroof

Sündmuse seletuseks on pakutud üle saja hüpoteesi. Ühe arvamuse järgi sattus Maa atmosfääri meteoriit, mis plahvatas ja aurustus maapinnast u. 5 km kõrgusel. Teiseks hüpoteesiks on tuumakatastroof.
2007. a. lõid teadlased New Mexicos Sandia Rahvuslikus Laboratooriumis superarvuteid kasutades 3D simulatsiooni ammusest plahvatusest, mis kujutab endast võrdlemisi väikese asteroidi plahvatust.

Kuna sa allikat ei ole lisanud, siis kas ise mõtlesid selle loo välja?
Või kirjutasid kellegi end kontaktleriks nimetava jutu üles?

Kui tahad seda ulmejuttu edendada, siis tutvu Tunguusi teemaga, siis ei pane jutus nii mööda. Ära unusta mainimata ka kohalikel elanikel tekkinud geneetilisi hälbeid.

Eestikeelseid linke:
http://et.wikipedia.org/wiki/Tunguusi_katastroof

Muidu 2004 aastal väideti, et Tunguusi katastroofi piirkonda uurinud ekspeditsioon leidis sealt maavälise tehnilise seadme osi.

Avalduses kinnitati, et ekspeditsiooni käigus leiti tükke, mis uurijate veendumuse kohaselt kujutavad endast muult planeedilt pärit oleva tehnilise seadme blokke.

Lisaks väitsid ekspeditsiooniliikmed, et leidsid niinimetatud põdra — kivi, mida korduvalt mainivad Tunguusi katastroofi pealt näinud inimesed oma mälestustes, ning toimetasid ligi 50 kilo kaalunud kivitüki analüüsimiseks Krasnojarskisse.

Mis sest kivist edasi sai?
Allikas: http://publik.delfi.ee/news/inimesed/tun...id=8367488


Vasta
#4
Kirja pandud asjaosalise ütluste järgi. Ei ole kontakter vaid päris tulnukas ise.
Paar juhtumit on pannud uskuma et see nii oligi. Vähemalt see kuidas ta siia sattus. Kas see oli Tunguusi plahvatus või mõni muu ei oska öelda.

Tahaks saada küsimusi talle, siinne rahvas on selletaolisega kokku puutunud, teaks mida küsida.
Muidugi isik on joodik ja krooniline suitsetaja ning sealt on ka hülgemöla tulnud, eks peab välja selgitama mis tõde on.
Vasta
#5
Selge nagu seebivesi - varsti on igal eestlasel oma kodustatud tulnukas!Smile

Kui ta räägib ka edaspidi, et Orion on planeet, siis seleta talle mis Orion on:
http://et.wikipedia.org/wiki/Orion_(t%C3%A4htkuju)

Küllap on see tegelinski ehk hoopis Hobusepea udukogust ilmunud.


Vasta
#6
OK, ma ise pole viitsinud taustuuringut teha. Ta ise ka ütles et ta planeet on ainult numbriga tähistatud. Ma isegi ei tea kust ta selle Orioni võttis. Ta oli ikkagi nooruk kui siin jamasse sattus.

Aga oleks huvitav ikkagi mingeid küsimusi saada, ma olen teda küll küsitlenud aga uus perspektiiv oleks hea.
Vasta
#7
Mu arust pole seal midagi küsida... kui ta ongi "tulnukas", siis ta tõestuseks on lihtsalt jutt. Lõpuks nagu vahet pole.
Vasta
#8
Ma olen ikka uurinud mis kultuur seal on ja mida neil seal tehakse vabal ajal jne. Ma mõtlesin sedalaadi küsimusi. Kas siis kellelgi pole huvi ühte mujalt pärit eksemplari küsitleda?
Vasta
#9
Kutsu see tulnukas siis para-webi sünnipäevale!
Vasta
#10
(31-10-2012, 19:55 )Alendriei Kirjutas: Ma olen ikka uurinud mis kultuur seal on ja mida neil seal tehakse vabal ajal jne. Ma mõtlesin sedalaadi küsimusi. Kas siis kellelgi pole huvi ühte mujalt pärit eksemplari küsitleda?

Muinasjutte on vahel ikka huvitav kuulata, aga vaevalt keegi päriselt usub et ta tulnukas on. Isegi kui on, siis on ta üks masendav võõrkeha, kes siin planeedil alkoholisõltlaseks muutunud. Igatepidi kuidas vaadata - masendav Smile1

Vasta
#11
Ei ta tule, ei ela Tallinnas. Ja teda ei saa inimmasside hulka lasta, muutub tüütavaks. Arvab et on suur nõid ja kukub ennustama.

Ei ole see nii masendav midagi. Aastate lõikes on asi paremaks läinud. Joob mõnevõrra vähem ja ainult lahjemat alkoholi. See pidavat ka tema blokeeringuid vabastama ja kanaldamisele kaasa aitama. Ja on rahulikumaks muutunud. Ma arvan et tean miks, aga las see jäägu veel välja ütlemata.
Vasta
#12
(26-10-2012, 11:18 )Alendriei Kirjutas: Orion
Paiksesysteem kust komandor on parit. Planeedil on kaks kuud ja ta on paiksesysteemi ainuke planeet. Taevas on roosa. Maa kaetud oranzikaskollaste liivavaljadega. On ka yksikud aasad. Veekogusid ei ole. Tood ei tehta. Elanikkond on valimuselt sarnane maalastega. Reeglina ongi elu sellise valimusega. Elatakse kuubikukujulistes elamutes. Maapind on pruun ja majad ise on hallid. Poosad olid kunst, looduslikku polnud midagi. Hooldevabad. Suhteliselt horedalt asustatud. On olemas ka linnad. Yhiskond on rahumeelne, koik saavad omavahel vaga hasti labi. Elukorraldus on sarnane Maaga, on perekonnad (isa, ema, lapsed). Soogiks tarbitakse paiksevalgust. Suhtlemine on telepaatiline. haigusi pole. Elatakse nii palju kui on vajalik (surematud)
Miskitpidi meenutab Raido lugu.
"Vaimselt terveks tunnistatud Raidot võisid tabada harvaesinevad või teadmata ajutegevuse ilmingud astraalprojektsioonist teadvuse kaugmõjutamiseni." kirjutas Bluedreamer siin teemas:.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...Raido+lugu

"Olendite asulas paiknesid eripärased majad. Need olid ümarate nurkadega ja madalad, kummaliste katustega", kirjeldas Raido.
Seal olid vahtralehtede taolised rahatähed ja
kui Raidolt küsiti, et mida ta seal sõi, siis ta vastas:

„Pakuti küll, kuid ma ei julgenud proovida. Mind viidi niisugusesse majja, kus oli söögituba. Nad sõid suurtest nõudest mingisugust toitu, mis nägi välja nagu meie vahukoor. Sellele oli peale valatud mingit asja, mis oli seal vahukoore peal nagu lilla plekk. Pistsin näpu sisse, et järele proovida, mis maitse sel lillal asjal ka on, kuid mees, kes kogu aeg minuga kaasas oli, ütles, et ma niimoodi ei teeks. Käskis proovida korralikult. Tema jutust sain ma aru, et nad peamiselt söövadki seda valget vahukoore moodi toitu. Sellepärast pidid meie lehmad neile väga meeldima, et piimast saab seda teha.“

Äkki on see isik Viitna Raido?
Kuskil oli kõmu, et olevat hiljem jooma hakanud.
Küsi talt, mida seal planeedil või tähtkujul söödi ja kas seal rahatähed olid ja mis seal veel eriskummalist on?


Vasta
#13
Ei ole Viitna Raido, kuigi asukoht on kõheddustekitavalt lähedal. Seal "söödi" valgust. Raha ei ole, kirjeldab kui kommunismi võtsid seda mis vaja oli. Sporti ei tehta, ainult mõistuse tuleproovid olid. Muusika on ainult selline rahulik, klassikaline. Peale väikeste elumajade on suured angaarid kuhu asjassepuutuvaid ei lubatud.
Vasta
#14
(01-11-2012, 08:53 )Alendriei Kirjutas: Ei ole Viitna Raido, kuigi asukoht on kõheddustekitavalt lähedal. Seal "söödi" valgust. Raha ei ole, kirjeldab kui kommunismi võtsid seda mis vaja oli. Sporti ei tehta, ainult mõistuse tuleproovid olid. Muusika on ainult selline rahulik, klassikaline. Peale väikeste elumajade on suured angaarid kuhu asjassepuutuvaid ei lubatud.

Äkki annad Google Hearti või maaameti aerofotode jaoks koordinaadid neile angaaridele?
Vasta
#15
Komandör rääkis selle teema tegijale järgmist:
(30-10-2012, 11:28 )Alendriei Kirjutas: Nüüd sa küsid kust kohast me tulime Maa elanikuna. Tean nüüd et väga väga kaugelt, mitte präegusest tähesüsteemist. Ma ei oska öelda nagu praegu siin räägitakse Orion või Siirius.
Milleks sulle nende angaaride asukoht, zzzxxxzzz,
seal Orionil või Siiriusel?
Oled ise ka kuskilt tähelt pärit või?


Vasta
#16
Angaarid on seal tema koduplaneedil. Eee... tegelt olen ka mujalt. Vähemalt nii ütleb sisekaemus. Ma olen see kelle keha täielikult õnnetuses hävis ja keda see "orionlane" pidi siin elus üles otsima. Seda öeldi talle üks õhtu kanaldades... "ta hingab sinuga sama õhku" olid sõnad mille peale ta taipas et tegu on minuga keda ta otsima pidi.
Vasta
#17
Kui sa oled ka "sealt", siis lase taandushüpnoosi teha ja viia end eelmisesse elusse ja kirjelda siis, mis sulle "sealsest" veel meenub.

Vasta
#18
Mulle ei meenu midagi. Peale seda õnnetust liikus mu hing ajas tagasi Atlantise aega ja sealt olen ma läbi inkarnatsioonide siia jõudnud. 2 teist kes seal õnnetuses surma said on ka mitmeid elusid siin elanud ega mäleta (ja ei tunne huvigi) nendest sündmustest (ega teagi, pole just koige mõistusepärasem teema). Ainuke kes selle loo asju mäletab on vanamees kes on siia saadetud ainult üheks eluks. Vot nii.
Vasta
#19
REGRESSIOONITERAAPIA

Eelmise elu regressioon ehk rännak eelmistesse eludesse aitab saada informatsiooni oma elueesmärgi kohta, abi erinevatele terviseprobleemidele, leida lahendusi suhteprobleemidele ning aitab mõista, miks te olete oma elus just sellel teel, kus te parajasti olete.

http://www.tasakaalukeskus.ee/index.php/...i-teraapia

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2794
Vasta
#20
Vähe kallis üritus "niisama" teada saamiseks mis eelnevates eludes on juhtunud. Ma ei tunne hetkel et mul seda väga vaja oleks. Kui tekib sisemine sund, siis tean kuidas otsida.
Vasta
#21
Nii. Olen seda foorumit ikka vaikselt jälginud. Kirjutanud eriti pole (plaanid on siiski olemas), kuna ülikool nõuab oma. Lihtsalt tahtsin mainida, et antud teema võib vist julgelt kuulutada libateemaks - isegi naljakas ei ole. Avatekstide keelekasutus viitab funktsiooni Google Translate kasutamisele. Ehk otse üteldes: ette on võetud mingi välismaa leht ja siis see automaatselt eesti keelde ümbertõlgitud. Nõnda palju tulnukalaeva piloodi reportaažidest ning nende analüüsikatsetest terve mõistuse reeglite alusel...
Vasta
#22
Tänan huvi tundmast teema vastu. Esimene tekst on seepärast selline et arvuti millel kirjutasin ei omanud täpitähti.
Vasta
#23
Arvuti saab kenasti nii konfida,et kõik tähed olemas ja kui nuppudel ikka puudu siis poest saab osta ja peale kleepidaSmile
Vasta
#24
See on Asuse EEE ja Linuxiga millese mul mõistus üle ei käi
Vasta
#25
Linux eriti lihtne - kunagi aastaid tagasi tegin - Mandrivas.
Detaile enam ei mäleta aga nett on õpetusi täis.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu lugu. antiamerikanist 0 1,829 17-11-2020, 01:55
Viimane postitus: antiamerikanist
  veider lugu -booO- 12 5,584 13-06-2010, 17:41
Viimane postitus: jooshik
  Lugu kassiga. xXx 6 3,128 23-03-2008, 12:47
Viimane postitus: isabellbritt
  Muusika/lugu kummitamas me kôrvus hiidlane 16 6,595 09-01-2006, 16:58
Viimane postitus: trek

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat