Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida teha?
#1
Tere!

Olen jälle tagasi enda õe probleemidega millest ka enda varasemates postitustes rääkinud olen.
Ta on veidi avatum nüüd ja suhtleb minu ja emaga rohkem mis on muidugi hea asi aga kui ta mulle rääkis mis ta siis näinud ja kuulnud on ehmatas see mind ära. Ma olen ennegi temaga rääkinud asjadest mis ei kuulu siia maailma.

Ennem rääkis ta koguaeg et kardab nüüd otsustas lagedale tulla enamaga ja kui algul olid mul suured kahtlused et ta üldse midagi näeb siis enam ma ei tea.

Nende nähtuste/kuulmiste alla käivad väike poiss vanaaegseis rõivais ja hobuste kaarik mida ta ühel hommikul näinud oli ja püssipaugud ja hobuste hirnumine kohais kus neid olla ei tohiks ega olegi. Mine sa tea, hakka või täitsa uskuma kohe.

Kas keegi siit oskab soovitada mõnda inimest kes tegeleb nii öelda probleemsete lastega? Ei ole suurt usku ega ka tahtmist joosta järiekordse psühholoogi juurde ,et too saaks SULLE diagnoosi panna mitte tegeleda antud isiku probleemidega.

Ja siia otsa küsiks ka mõnda viisi kuidas enda korterit ebameeldivast energiast puhastada. Mulle soovitati pihlaka oksi koos marjadega sättida igasse tuppa aga silmnähtavalt on see tulemusteta jäänud.

Ette tänades.
Isabella
Vasta
#2
Energiate osas räägi Kalju8 Paldisega - tal olemas avalik koduleht - energoman.eu
Las vaatab need energia asjad üle ja siis ehk saab aru kui sügav mure on.
Kas ainult ões endas või on ka kohaga midagi hullusti - sealt saab siis edasi minna.
Vasta
#3
Teie korter on vaimude tee peal. Kalju Paldist soovitan minagi, aga eks neid ole teisigi.
Vasta
#4
Põleta pune varsi viirukina. `Kuivatatud varred põlevad viirukikõrrena vaid siis, kui jätad selle vertikaalasendisse ja süütad alt põlema. Võib proovida ka iisopi okste laotamist põrandale.
Vasta
#5
Psühholoogi võiks katsetada.
Vasta
#6
Milles üldse probleem on? Lapsed ongi tundlikumad ja kuni need vaimud või kujutised last ei kiusa, siis las nad saalivad vast.
Vasta
#7
(22-08-2012, 17:54 )Isabella Kirjutas: Tere!

Olen jälle tagasi enda õe probleemidega millest ka enda varasemates postitustes rääkinud olen.
Ta on veidi avatum nüüd ja suhtleb minu ja emaga rohkem mis on muidugi hea asi aga kui ta mulle rääkis mis ta siis näinud ja kuulnud on ehmatas see mind ära. Ma olen ennegi temaga rääkinud asjadest mis ei kuulu siia maailma.

Ennem rääkis ta koguaeg et kardab nüüd otsustas lagedale tulla enamaga ja kui algul olid mul suured kahtlused et ta üldse midagi näeb siis enam ma ei tea.

Nende nähtuste/kuulmiste alla käivad väike poiss vanaaegseis rõivais ja hobuste kaarik mida ta ühel hommikul näinud oli ja püssipaugud ja hobuste hirnumine kohais kus neid olla ei tohiks ega olegi. Mine sa tea, hakka või täitsa uskuma kohe.

Kas keegi siit oskab soovitada mõnda inimest kes tegeleb nii öelda probleemsete lastega? Ei ole suurt usku ega ka tahtmist joosta järiekordse psühholoogi juurde ,et too saaks SULLE diagnoosi panna mitte tegeleda antud isiku probleemidega.

Ja siia otsa küsiks ka mõnda viisi kuidas enda korterit ebameeldivast energiast puhastada. Mulle soovitati pihlaka oksi koos marjadega sättida igasse tuppa aga silmnähtavalt on see tulemusteta jäänud.

Ette tänades.
Isabella
Kus see tegevus toimub? Unes, päriselt?

Vasta
#8
Tere Isabella

1. mis korter see selline on? Mitu tuba ja milline on korteri plaan?
2. Mitmes korrus see on ja milline on see maja, kus korter asub?
3. Kus see maja asub? Kus asulas ja kas asula äärealal või pigem keskel?
4. Sinu jutust lähtuvalt eeldan, et kolisite sinna korterisse siis, kui su õde oli alles 3 aastane ning nüüdseks on see kestnud juba 5 aastat?
5. Kui vana sa ise praegu oled? Kui sa ei soovi siin vastata, võid ka privaatsõnumi saata...
Vasta
#9
(22-08-2012, 17:54 )Isabella Kirjutas: Nende nähtuste/kuulmiste alla käivad väike poiss vanaaegseis rõivais ja hobuste kaarik mida ta ühel hommikul näinud oli ja püssipaugud ja hobuste hirnumine kohais kus neid olla ei tohiks ega olegi.

Kui otseselt ei kontakteeru, siis võib-olla on nn "residual haunting", ehk siis midagi kohamälu sarnast, mida su ilmselt tundlikum õde on võimeline tunnetama. See võib küll segav olla, kuid ei tohiks endast kujutada midagi ohtlikku.

Paha märk on minu meelest pigem see, et su õde kedagi ei taha usaldada. Juba lapsena. Huvitav miks?

Vasta
#10
(14-09-2011, 12:47 )Isabella Kirjutas: Ema on temaga ka arsti juures käinud ja arstid panid diagnoosiks unehäired aga no kust kohast need une häired kui laps on täiesti ärkvel ja ütleb,et näeb asju?

Võiks vist mainida, et tõsised unehäired võivad põhjustada hallutsinatsioone une ja ärkveloleku piiril, millesse unehäiretega inimene võib langeda ilma ennast unisena tundmata. Samuti uneparalüüsi.

Vasta
#11
siiski. Arst on targem kui suvaline kodus passiv ema. Ja kui arst ütleb et unehäired. siis suur tõenäosus et see nii ka on.
Vasta
#12
Arst aga enamusel juhtudel määrab lihtsalt sümptomite peitmiseks
tabletikuuri ja EI soovigi süveneda MIKS need unehäired olemas on.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minuga juhtunud asjad, mida ma ei oska selgitada. Agnes.96 5 4,099 26-02-2012, 21:32
Viimane postitus: Maag Aino
  Enam ei suuda!! Mida see tähendada võiks? etestonia 6 4,916 09-01-2012, 15:24
Viimane postitus: Mannu
  Mida teha? Ahjukas 8 5,156 03-10-2011, 14:51
Viimane postitus: lendav kokk
  Aidake palun, ma tunnen ja näen mida ei ole olemas kaidy111 15 8,024 08-01-2011, 17:25
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Kas vaim võis tõesti nii teha? pink-bubble 16 6,771 03-03-2010, 20:56
Viimane postitus: Omra
  Rääkimine asja & olendiga, mida pole tegelikult olemas gragmetohell 10 4,966 30-12-2009, 14:11
Viimane postitus: kordo
  Öised jalutuskäigud sunuaia kõrval. Mida nad kaasa toovad? -Black-Lady- 45 15,877 25-10-2009, 17:34
Viimane postitus: InYoFace-
  Mida mina olen kogenud. Lena 4 3,184 29-09-2008, 12:50
Viimane postitus: Aili

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat