Tere hea parafoorumlane.
Meil on käsil rasked ajad ja üks raske teema, mis meid kipub orjusesse ajama, on ESM. Lähme ja proovime ESM-i rahvahääletusele suruda. Tulge ja ühineme!!
http://www.youtube.com/watch?v=XZwR5P8CGuE
Teadmatus
Aita levitada sõnumit! 30.08.2012 Kell 10:00 Toompeal toimub MIITING.
ESM RAHVAHÄÄLETUSELE.
Toeta, andes allkiri aadressil
http://www.petitsioon.com/esm_rahvahaaletusele
(Hetkel koos 2052 Allirja) - Miitingule tulla lubanuid 577 inimest.
Liitu Facebookis:
http://www.facebook.com/events/246014675...07/?not...
või
http://www.facebook.com/events/415187405...t=plan_...
ESM -i vastane meeleavaldus Toompeal 08.08.2012
http://www.petitsioon.com/esm_rahvahaaletusele - Toeta ka sina.
Toompea 08.08.2012 - Mati Väärtnõu inspireeriv kõne Meie poliitikute toetuseks, et nad suudaksid teha rahvameelse otsuse.
Iga õige EESTLANE soovib Meie riigile head... seda ennekõike oma perele ja lähedastele ehk inimestele, kes moodustavad selle riigi. Üheskoos peitub Meie rahvas
jõud ja kui me selle jõu ühendame oleme me võitmatud...
ESM on samm lähemale iseseisvuse kaotamisele ja Euroopa Ühendriikide moodustamisele, rääkimata Eesti reservfondi hävitamisest. Sisuliselt saavad meist taaskord orjad. Võlgnik = Ori - Ükskõik millise nurga alt seda vaadata.
Loo moraal: Kui soovid tõsiselt võlgniku aidata, siis ära anna talle iial rohkem laenu lisaks...
Iseseisvus peab säilima ning väljenduma tegudes, mitte ainult sõnades. Kui ka sina tunned, et soovid toetada ESM-i rahvahääletusele, siis anna ka sina oma hääl aadressil:
http://www.petitsioon.com/esm_rahvahaaletusele
(Hetkel on meil koos 1 995 allkirja) Kogume neid üheskoos juurde... ja näitame,et Eesti riik ei kuulu pankuritele ega Brüsselile vaid Eesti rahvale.
30.08.2012 koguneme taas... Ehk siis leiab see sündmus rohkem meedia tähelepanu, kui seda oli esimesel meeleavaldusel. Selleks on vaja võtta end kokku ja tulla oma õiguste eest seisma. Mida rohkem Meid on seda rohkem Meid kuuldakse ning seda rohkem me suudame.
Ärgem müügem end taaskord orjaks. Kui vaja hoolitseme Eesti Iseseisvuse eest ise, juhul kui valitsus seda teha ei oska või ei suuda!
Kui tunned, et oled väljas õige asja eest, siis leiad liitlasi igal sammul.
ME OLEME EESTLASED JA MEIE MÕÕT ON TÄIS!!!
Kas me tunneme seda viie rikkaima riigi tunnet, mis meid euroga sidus? Kas Meil on veel meeles need ilusad lubadused.. mis kõik hea meid ees ootab, kui saabub lõpuks euro? Kas mitte ei lubata meile taaskord, et loobuge veel natukesest, siis saabub õnn me õuele ja teid jäetakse rahule?
On need paar siledat teelõiku väärt orjust?
Kui me usaldust murtakse ühel kord võib see olla eksitus, kui seda tehakse süstemaatiliselt, siis on see kuridegu!