Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kohutavad nägemused ei lase magada
#26
(19-08-2012, 22:44 )Priest Kirjutas: Siinolijatel ju erinevad kogemused, mis võib äkki ka abiks olla.

Eriti arvestades, et inimene valib lõppkokkuvõttes ikkagi ise keda ta kuulab ja mida kuuleb...
Vasta
#27
See ainult positiivne, mis näitab, et inimesel vähekenegi iseseisvust ja suudab ise otsustada ning enese jaoks vajaliku välja noppida. Tähtis ongi selles infomassis orienteeruda ning enda jaoks vajalik välja võtta ning tema enda jaoks üleliigne kõrvale jätta.
Vasta
#28
Seda juttu lugedes,tuli mulle meelde oma enda kogemus paar kolm nädalat tagasi,kolmapäevane öö vastu neljapäeva,olin juba mitu tundi maganud kui järsku tekkis silme ette ekraan ja milles hakkas igasugust jaburust jooksma.
Pilt mis silme ette tuli oli niivõrd selge ,et sellest oli raske lahti saada,kell oli miskit 1 paiku öösel.
kogu krempel kestis nädal aega enamus ajast sain magada öö jooksul paar tundi.
Sama moodi mõtted mis olid ei olnud minu omad,need vaidlesid koguaeg vastu igale minu enda mõttele,lõpuks ma lihtsalt oli nii väsinud ja rahustasin end sellega ,et iga mõte mis tuleb on lihtsalt mõte,kui tekkis iiveldus tunne siis hingasin sügavalt sisse ja välja.
Viirastused ja värvilised tuled,keegi oleks koguaeg kuskil mingit häält teinud iga krigin oli minule suunatud.

viimasel päeval ma lihtsalt kõndisin väljas üksi ja kuulasin enda sees vaikust mõtete asemel ja niiviisi vaikust kuulates enda sees jäin paremini magama.

Sellele seletust ei tea aga oli ka häid külgi,ühelt poolt mõtlemine oli väga terav ja selge,rohkem taipamist,kas see ka minu taipamine oli ei tea.

hoian sulle pöjalt kui sellest kasu on,enam ei tahaks seda kogeda.

Vasta
#29
Mulle tundub, et osadel inimesetel hakkab tekkima see võimalus, minna kõrgemale vibratsioonile, nad hakkavad nägema asju millel nende peas veel seost pole, nad hakkavad taipama ja arvatavasti intuitsoon hakkab paremini tööle. Seda on paljud kirjeldanud, et kui see informatsiooni ookean avaneb, siis võib hulluks ära minna, ei suuda vastu võtta. Kusjuures ka see taipamine on täpselt see mida kirjeldadakse. Paljud on oodanud ja lootnud, et see aeg tuleks, nüüd kui see hakkab kätte jõudma siis, suur hulk pole sellest siiski üldse huvitatud ja tahavad oma materialistlikku ja realistlikku maailma käsitlust tagasi. Eks nad kindlasti saavadki. Krayon ennustas seda just nii, et inimesed võivad tunda ennast füüsiliselt ja vaimselt kehvasti, aga see kehvasti möödub kiiresti.
Eelkõige ma lugesin praegu okri000 posti ja vastasin sellele.
Keegi võiks veel mu mõtet kommenteerida, et kas kellelgi on veel midagi sarnast pähe turgatanud?
Vasta
#30
Mul on torganud pähe, et kõik muutub nagunii, ent meie maailm füüsilises ei kao veel kuhugi. Ja inimesed, võimalik, et jäävad ka suht samaks.
Aga ärkamine toimub ses mõttes, et saadakse teadlikumaks endast ja olemusest, mis jääb kõige muutuva taha peitu. Sest mateeria (nägemused, energiad jms) muudkui tekib ja hävib või muutub aga olemus on sarnaselt vaikusele koguaeg olemas (?)
Vasta
#31
(20-08-2012, 13:00 )Erfekt Kirjutas: Mul on torganud pähe, et kõik muutub nagunii, ent meie maailm füüsilises ei kao veel kuhugi. Ja inimesed, võimalik, et jäävad ka suht samaks.
Aga ärkamine toimub ses mõttes, et saadakse teadlikumaks endast ja olemusest, mis jääb kõige muutuva taha peitu. Sest mateeria (nägemused, energiad jms) muudkui tekib ja hävib või muutub aga olemus on sarnaselt vaikusele koguaeg olemas (?)

Kõik muutub ühtelugu. Keeruline oli, on ja hakkab olema ka edaspidi trotsida füüsilise maailma reegleid - "ihuliku" ilma piire, vabadusi ning õnne. Mõtle selle üle hoopis teinekord Smile nii enese lustiks, mida sa siis soovid või ihaldad, kui su keha on surnud ja sa ise ajatusse siirdunud???Smile
Vasta
#32
Soovitan sul mediteerimise ära prooida, ja muideks lõpeta see keemia sissevõtmine (antibiootikumid).

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nägemused enne uinumist frozen 6 4,743 14-10-2010, 18:45
Viimane postitus: AnnaNuustik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat