Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suletud silmadega n'a'gemine?
Autor Sõnum
alisoman
Tavaliige

Postitusi: 121
Liitunud: Feb 2008
15-08-2012 20:55
Postitus: #1
Suletud silmadega n'a'gemine?
Teatavasti suudab iga n'a'gija pisimagi vaevata eristada valget kohta pimedast ka suletud silmadega. Nii minagi. Kuid kuni hiljutise ajani ei olnud mul kahtlusevarjugi, et suletud silmadega mitte midagi muud eristada ei suuda. Siis aga korraga m'a'rkasin, et eredamas valguses justkui oleksid n'a'ha esemete piirjooned ka kinniste silmadega. V'a'ga ebaselgelt ja 'a'hmaselt loomulikult, nii et algul pidasin lihtsalt kujutluseks. Tundus, et n'a'en pisut ka oma k'a'e liikumist. T'a'na aga 8 ja poole 9 vahel 'o'htul, kui pilves ilm, n'a'gin oma toas suletud silmadega ringi vaadates veelgi selgemalt kui varem. See oli igatahes selline kogemus, mida varem pole kunagi tundnud ja sundis endalt kysima, kas oli see ikka ainult enesesisendusest vm. taolisest johtuv! Pole veel mingit alust kinnitada, et see n'a'gemine, kuigi v'a'ga 'a'hmane, ent samas olukorda arvestades ka uskumatult reaalsena paistev, oli tegelik! Mulje oli sellegipoolest v'o'imas.:) On kellelgi veel selliseid kogemusi? Kui mul on reaalse suutlikkuse esimesed alged, oleksin muidugi huvitatud selle edasiarendamisest, kui mitte, siis selle kindlakstegemisest, ilma seda teistele reetmata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,857
Liitunud: Apr 2011
15-08-2012 21:23
Postitus: #2
RE: Suletud silmadega n'a'gemine?
1) Proovi metsas suletud silmadega kõndida - kui "tajud" okste lähedust ja suudad puude vahel liikuda ilma ennast okstega vigastamata, siis ongi selgeltnägemise kõige lihtsam komponent omandatud - sarnaselt peaks tajuma toidulauas istudes enda poole suunatud metallist nuge ja lusikaid (näiteks mina tajun neid kogu aeg) - see on seotud eeterleha, ehk juurtsakra põhise selgeltnägemisega.

2) Järgmine aste oleks emotsioonikeha ja nabatsakra põhine selgeltnägemine, kus tajud teiste emotsioone (näiteks mina olen seda kogenud, kui olen enda energeetika üles pumbanud energiasammaste peal olles).

3) Siis tuleb madalama mentaalkeha ja päikesepõimik tsakra põhine selgeltnägemine, kus tajud teiste mõtteid (näiteks VironShamanil on selline võime, kui ta seda vaid tahab).

4) Seejärel tuleb kõrgema mentaalkeha ja südame tsakra põhine selgeltnägemine, kus tajud oma tegude karmalisi tagajärgi (näiteks Tullepesa foorumi Vikkeril on selline võime).

5) Siis tuleb kõritskara põhine selgeltnägemine, kus suudad telepaatiliselt suhelda (ma olen vaid kord elus seda kogenud ja sedagi vaid "kliendina", st ma pole telepaatilist suhtlust ise alustanud ja seda ülal hoidnud).

6) Seejärel tuleb kolmanda silma põhine selgeltnägemine, kus suudad tajuda teiste olemust hetkega: nii on teised sinu ees nii vaimselt kui füüsiliselt "paljad" (nagu röntgenpilt, mis võtab läbi nii füüsilisest kui vaimsest), st sa tead neist kõike.

Aga igathaes oled "õigel teel", st oled mõistnud, et meie "viie meele põhine" maailma tajumine polegi nii täiuslik, ning lisaks on "veel midagi", mida saab sõnastada kui ülitaju, kuuendat meelt, või selgeltnägemist.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
alisoman
Tavaliige

Postitusi: 121
Liitunud: Feb 2008
15-08-2012 22:52
Postitus: #3
RE: Suletud silmadega n'a'gemine?
Kas t'o'esti juba selgeltn'a'gemise esimesed algmete algmed!? Kui nii, siis p'o'hjus minu jaoks ilmne - tulevikust saadetud mentaalne energia, mida korra hommikul ka vahetult saatmise ajal olen tundnud nagu selgus hiljem. Ega midagi, huvitav vaadata, palju aega esimesele tasemele saamiseks kulub.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Sussch
Tavaliige

Postitusi: 98
Liitunud: Dec 2011
18-08-2012 08:48
Postitus: #4
RE: Suletud silmadega n'a'gemine?
Kunagi oli sarnane kogemus. Kadus, kui jõudsin ratsionaalse mõistusega järeldusele, et see ei ole normaalne.

Märkasin, et nägin näiteks duši all selga pestes lisaks muule ka käsi selja taga. Mingis mõistes 360 deg nägemine, kuid siiski keha ümber (ning mitte nii segadusse ajav kui mõni kehaväline kogemus).

Hiljem on vahel veel juhtunud, viimane kord värvilise ja teravama pildiga kui tavasilmadega. Tookord leidsin silmi avades, et olin ärgates olnud veel kehast väljas.


Arvan, et mida rohkem on teadvus laienenud keha piiridest väljapoole, seda rohkem näeme ja tunnetame ümbritsevat.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zen faran
veteran madu

Postitusi: 1,659
Liitunud: Dec 2011
19-08-2012 19:04
Postitus: #5
RE: Suletud silmadega n'a'gemine?
Ma jahutaks teie hoogu sellega, et tuletaks meelde, et inimene saab infot ikka muude meeletega ka kui ainult nägemine. Kuulmine, õhu liikumise ja temperatuuri tunnetamine nahal jne. Aju paneb siis kõigist võimalikest allikatest tulevast infost nö pildi kokku. Seega üldine kehatunnetus jääb mingil määral ka siis alles, kui silmad kinni panna.

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Sussch
Tavaliige

Postitusi: 98
Liitunud: Dec 2011
20-08-2012 10:20
Postitus: #6
RE: Suletud silmadega n'a'gemine?
Õige.

Kunagi sai käidud keldris, kus väidetavalt ei oleks tohtinud ühtegi footonit ringi liikuda .. et rebaseid hirmutada Laugh.

Kuulmise ja õhu liikumise järgi õnnestus seal orienteeruda, kuid pilti sellest ei tekkinud. Ilmselt vajab see harjutamist.

Mis oli aga huvitav .. kui jälgida seda müra, mida silmad ja fotokas pimedas registreerivad, siis see moodustas pikapeale mustri. Ning see muster reetis põranda, seinte ja lae asukoha (väga piiratud raadiuses). Kusjuures, jäi mulje nagu keha läheduses oleks olnud sellist müra rohkem.

Kui olin mõnda aega seda mustrit jälginud, siis hakkas vahel tekkima tunne, nagu miski valgustaks. Enam ei olnud pime, lihtsalt hämar. Esialgu mõtlesin, et mobiili ekraan läbi tasku valgustab .. mobiil oli pime. Valgusallika asukoht oleks ka nagu olnud suvaline (muutus vahetevahel) .. kord kuskilt pea kõrvalt, kord vasaku jala kõrvalt jne..
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
garber
Uustulnukas

Postitusi: 33
Liitunud: Mar 2012
20-08-2012 11:01
Postitus: #7
RE: Suletud silmadega n'a'gemine?
(20-08-2012 10:20 )Sussch Kirjutas:  Kui olin mõnda aega seda mustrit jälginud, siis hakkas vahel tekkima tunne, nagu miski valgustaks. Enam ei olnud pime, lihtsalt hämar. Esialgu mõtlesin, et mobiili ekraan läbi tasku valgustab .. mobiil oli pime. Valgusallika asukoht oleks ka nagu olnud suvaline (muutus vahetevahel) .. kord kuskilt pea kõrvalt, kord vasaku jala kõrvalt jne..

See jutt tuletas meelde "Inuaki - reptiil minu sees" ühe koha:

A: Aga kuidas nad valgust saavad?
D: Samamoodi, et paluvad valgust Universaalselt Maatriksilt ja saavad selle.
A: See tähendab, et kui ma ühendun siin Universaalse Maatriksiga ja palun valgust,
täitub tuba valgusega?
D: Muidugi mitte. Siin on see veel võimatu, aga see võimalus tuleb. Antud momendil
on siin liiga palju müra. Ja ei sina ega mitte keegi ei saa seda momendil teha… igal
juhul mitte pikema aja kestel. Võib-olla õnnestub see kontsentreerimise ajal aga
tulemus kaob mõne sekundi jooksul – kauemaks ei võimalda seda Maa morfogeenne
väli.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
huvitaja
Uustulnukas

Postitusi: 48
Liitunud: Jun 2012
20-08-2012 11:28
Postitus: #8
RE: Suletud silmadega n'a'gemine?
Inimese keha on võimeline protutseerima footoneid, väga vähe aga siiski. Võib-olla on tõesti sul võime näha "valguses" kus on footoneid on ainult mõni yksik... Kuule aga tee seda testi veel ja mine nyyd keldri nappide riietega ja vaata kas su keha valgustab sulle teed? Ära mobiili kaasa võta.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,857
Liitunud: Apr 2011
20-08-2012 13:22
Postitus: #9
RE: Suletud silmadega n'a'gemine?
Inimese aura kiirgab valgust, kuid see sõltub väga tugevalt mõtlemise, puhtuse ja valgustatuse seisundist - kuna teadmised = valgus, siis maailmakõiksuse olemusest väga palju teadjatel peaks aura oluliselt rohkem valgust kiirgama.

Ilmselt on igaüks näinud vanadel kirikupiltidel, et mõnel pühakul on pea ümber "kuldne sõõr" - see ongi valgus (seotud kroontsakra avanemisega).

Oluliselt rohkem levinud on kaela ja pea ümbrusest välja kiirguv "hajus valgus" (midagi sellist nagu siinse kasutaja HadziOgloe taustpildil kujutatud).

Sarnaselt ilmneb "ingli tiivad" tüüpi valgus, kui inimene vahendab suuri infohulki enda ja kõiksuse vahel.


Sarnaselt võiks ka "aura nägemise" liigitada "valguse tajumise" alla - kuna siin foorumisi on mitmeid "aura selgeltnägijaid", siis võiks nad järgi proovida, kas nad pimedas aurat näevad (tavaliselt näevad nad aurat päevasel ajal inimeste ja taimede ümber: polegi taibanud neilt küsida, kas nad aurat ka pimedas näevad).


Paljude jaoks on valguse genereerimine kinni mingis "lambi pirnis", mida inimeses ilmselgelt pole - kui aga võta omakas, et "teadmised = valgus", siis on see täiesti loomulik, kui inimese poolse tahte tulemusel liikuma pandud teadmiste vool põhjustab õrna valgust.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Sussch
Tavaliige

Postitusi: 98
Liitunud: Dec 2011
20-08-2012 15:26
Postitus: #10
RE: Suletud silmadega n'a'gemine?
Ametlikult poleks mul sinna keldrisse asja. Tõenäoliselt saaks asja uurida ka mujal.

Kusjuures, füüsikas õpetati, et piisavas pimedas pidigi inimsilm kohanema nii, et hakkab nägema üksikuid footoneid. See esines vist ka kuskil füüsika või aine ehituse loengus, et keha kiirgab loomulike protsesside tõttu mingil määral valgust.

@lahendused: Väga huvitavad ideed.

Jerry Wills kirjeldas pärast Aramu Muru värava läbimist midagi sarnast. Kiud, mööda mida liikus valgus universumisse ja sealt välja.

Ma silmadega vist aurat ei näe ning pigem tekib lihtsalt mingi iseloomulik tunne.

Lehelt
http://www.aumara.com/espirit-center/mod...nt&sid=262

"When your pure chi accumulates there will be light generated due to the accumulation, and the frictional interaction of this purified chi light with your mental state will enable you to see inside your body and outside as well."
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog