Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halb enne või kokkusattumus ?
#1
Tere, nimelt on juhtunud viimase nädala jooksul mitu imeliku asja. Kõigepealt õuest omale lilli vaasi korjates murdsin ühe kogemata ära ( lille murdmine ei pidavat head tähendama olen kuulnud ) siis ükspäev linnas autoga sõites, kiirus oli väga väike, vb 30 km/h lendas mulle otse esiklaasi must vares, ta riivas kõrvalistuja poolset klaasi ja nagu libises üle katuse. Paar päeva hiljem töölt koju sõites juba maanteel, lendas jälle must vares peaaegu vastu esiklaasi ( seekord olin mina kõrvalistuja rollis ja ka seekord tuli sinna samasse nurka)

Mis te arvate kas see kõik tähendab midagi, või ma lihtsalt kujutan endale asju ette? Kas peaks olema ette vaatlikum, vältima midagi?
Vasta
#2
Mina sinu asemel lukustaks ennast tuppa ja teibiks kinni kõik teravad nurgad. Lille murdmine ei ole naljaasi...
Vasta
#3
Nohand, istu natuke kauem WC-potil. Siis lähevad sündmused jälle omavahel jonksu.
Vasta
#4
Kui autoga sõidad, siis ikka pihlakaoks armatuurlauale!
Vasta
#5
Saatuse eest just ära ei jookse ning viikingitelgi oli ütlus "Vanaisa on sulle su saatuselõngast kampsuni juba ammu valmis kudunud", kuid silmad võiksid lahti hoida ja tähelepanelikum olla siiski. Mida sa selle kohalt ette peaksid võtma, ei oskagi soovitada. Osad peidavad ennast kuhugi ära nagu siin eelkõnelejad soovitasid, osad kannavad kaasas mingit õnnetalismani vms. Eks ise pead midagi "toetavat" endale kaasa võtma või mõtlema. Usun, et saad pihta, kuhu ma sihin.
Vasta
#6
Nohand, oled lihtsalt natuke "rütmist väljas". Aitab vaid see, kui võtad korraks aja maha. Istu ja lihtsalt oota natuke.
See /--/ istumise soovitus, oli tsipa.. ülepakutud.
Vasta
#7
Enda tuttava kogemusest võin rääkida nii palju et, kunagi olevat teda mustad varesed paaril päeval sihilikult rünnanud ja seda erinevates kohtades. Peale seda olevat tema väga hea sõbra isa ära surnud. Kas on seos või juhus...ei tea tea.
Vasta
#8
(20-07-2012, 10:45 )nohand Kirjutas: See madalseis või rütmist väljas olek on " vaimselt " kestnud nüüd umbes 6-7 kuud, võibolla selle olengi hakanud sellised asju ette kujutama või seoseid ehk otsima

6-7 kuud! Siis on midagi tõsiselt valesti. See on läbipõlemine. Istumine enam ei aita. Mida ma oskan soovitada?
Alusta uuesti. Lihtne öelda, lihtne soovitada, aga.. ilmvõimatu alustada.
Klassikaline tupik - pole piisavalt teavet, et üheskoos lahendus(t)i leida.

Vasta
#9
Praegu on draakoni-aasta ja mõnedele tähtkujudele lihtsalt ei sobi draakoni-aasta.
Madalseis võib ka sellest tingitud olla.
Vasta
#10
Sel aastal olen samuti märganud, et vareseid majade ümber maru palju ja vara hommikul karjas lärmamas. Varasemalt sellist asja ei mäleta. Ju siis mõne aasta eest metsas nähtud perekonna järglased suureks kasvanud ja aktiivselt uudistama asunud. Vast väga ülbeks kätte ei minda, muidu luban, et ajan samuti alla.
Vasta
#11
(20-07-2012, 14:35 )Krt Kirjutas: Sel aastal olen samuti märganud, et vareseid majade ümber maru palju ja vara hommikul karjas lärmamas. Varasemalt sellist asja ei mäleta. Ju siis mõne aasta eest metsas nähtud perekonna järglased suureks kasvanud ja aktiivselt uudistama asunud. Vast väga ülbeks kätte ei minda, muidu luban, et ajan samuti alla.

Julgen arvata, et mitte varesed vaid pigem hakid(vareslaste sugukonnast). Need väiksed põrgulised armastavad küll karjade viisi inimasustustes varahommikul lärmi lüüa.

Aga kui vareslastest rääkida, siis tegu linnuriigi nutikaimate tiivulistega. Mõned neist suudavad isegi inimkõnet jäljendada.

Üks süngemaid vaatepilte seoses vareslastega jääb vähemalt 10 aasta taha kui Tapa lähedaselt põllult korraga tohutu kaarnate parv üles tõusis. Tol korral tundus küll, et Hitchcocki käsi on mängus.

Mulle endale aga tunduvad tuvid üpris tüütud olevused. Ja sellisteks on inimesed nad tihtipeale ise kasvatanud, neid toites. Söögikohtades ronivad lausa lauapeale.
Vasta
#12
Mina arvan, et ühelt poolt võib olla tegemist lihtsalt n.ö ajaga, kus seisad teelahkmel ja mõtled, mis edasi teha. Elus ikka neid hetki tekib, kus me suuremal või vähemal määral justkui ootaks selgust, mis edasi teha. Selles olukorras panedki igat pisematki muutust ja juhtumit tähele.
Samas võib ka olla see, et su elus hakkab midagi juhtuma. Lilled ja varesed sellisel kujul nagu sa kirjeldad otseselt hoiatusena ei kõla. Sul võib olla pikemat aega teatav eelaimdus. Endalegi arusaamatult võib selle märgiks olla apaatia või tujutus. Teadlikult ei suuda sa seda mõista, kuid alateadvus teab, et midagi on juhtumas. Ta annab sulle märku (mitte läbi lillede ja lindude), et sa peaks olema mingiteks muutusteks valmis. Ta paneb sind lihtsalt kõikvõimalikele sündmustele reageerima, just neile märkidele mida sa tähele paned.
Mõni teine võib sellistes olukordades hakata riideid pahempidi selga panema, musti kasse üle tee minemas nägema, kuulma kolmikkoputusi.
Mina soovitan mitte nende asjade üle juurelda. Ebausk ei ole kunagi meie sõber. Lõpuks sisendad endale, et kõik läheb halvasti, tekib hirm ja depressioon, mille tagajärjel võidki midagi sellist teha, mis halvasti lõppeb. Hajameelsusest auto ette teele astuda või autoga punase tulega ristmikule sõita jne.

Esmalt püüa rahuned ja tegeleda oma igapäevasjadega ning need märgid unustada. Kui midagi peaks elus juhtuma, siis palju selgemad märgid tulevad siis, kui nad tulema peavad. Kui on lihtsalt ajajärk, kus sa seisad teelahkmel, siis üsna pea hakkab asi hargnema ja sa lähed valitud suunas. Kaob ka see segane ja ärev tunne.
Vasta
#13
(18-07-2012, 10:44 )nohand Kirjutas: 30 km/h lendas mulle otse esiklaasi must vares, ta riivas kõrvalistuja poolset klaasi ja nagu libises üle katuse. Paar päeva hiljem töölt koju sõites juba maanteel, lendas jälle must vares peaaegu vastu esiklaasi ( seekord olin mina kõrvalistuja rollis ja ka seekord tuli sinna samasse nurka)

Mis te arvate kas see kõik tähendab midagi, või ma lihtsalt kujutan endale asju ette? Kas peaks olema ette vaatlikum, vältima midagi?
Kui unenägemisega tegeled, no vahest võib ka ilma sellise oskuseta proovida, siis küsi enda kõrgemalt minalt, mis sõnum varesel oli sulle.
Põhimõtteliselt meie omadel on nii, et kui liigutakse äärealadel, siis vahest saadab terve vareseparv ja see toimub rahumeelselt..no jha aga nemad oskavat ka varestega suhelda sarnaselt, kui seda on kirjeldanud A. Heintalu.
Vasta
#14
(20-07-2012, 16:30 )xawa Kirjutas: Julgen arvata, et mitte varesed vaid pigem hakid(vareslaste sugukonnast). Need väiksed põrgulised armastavad küll karjade viisi inimasustustes varahommikul lärmi lüüa.

No hallvaresel ja hakil teen ikka vahet. Mets ka suht majade kõrval. Karjas laamendasid vaid mõni nädal, viimasel ajal mitte, põhjust ei tea.

Vasta
#15
Väga ülbelt lärmavad ja kolooniate viisi elavad künnivaresed - üleni mustad linnud, keda võiks rongaks pidada, kuid on neist väiksemad (enamvähem sama suured kui hallvaresed). Ronk aga minu teada suures parves ei liigu, olen näinud max seitset ronka koos, ilmselt üks pesakond või kaks. Rongad seni veel mu teada suuremaid asulaid väldivad ja pesitsevad hajali mitmemitmekilomeetsiste vahedega. Ja häälitsevad soliidselt, vahest üllatavalt meloodiliselt (muuseas ka hallvares oskab kevadeti "laulda" niet armu või ära) ning vahest teevad õhus lustipärast kukerpalle.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas needus või lihtsalt veab viltu? loviis 7 4,598 18-10-2018, 16:28
Viimane postitus: isemaag
  Kas lahkunu andis märku või oli kokkusattumus? PMK 3 2,847 10-08-2012, 21:56
Viimane postitus: brandy
  Silmade ja aju füüsiline eripära või aura nägemine? Ülane 55 26,165 06-05-2012, 22:38
Viimane postitus: kuukaart
  hallutsinatsioonid või päris kummitused? birkab 0 2,075 08-12-2011, 22:06
Viimane postitus: birkab
  kas keegi on siit selgeltnägija või muude taoliste võimetega mõistatus 13 9,139 26-11-2010, 21:57
Viimane postitus: Ekvard
  tere, halb enne??? unetu 2 2,521 07-01-2010, 21:28
Viimane postitus: kordo
  jah või ei ? (Kas olen eriline) Celtic 24 8,166 27-07-2009, 17:03
Viimane postitus: Thorondor
  Ingel või... Mairiido 7 3,528 07-11-2008, 16:02
Viimane postitus: margarita
  Kokku sattumus või varjatud oskus. EatMySoul 10 4,448 23-10-2008, 18:49
Viimane postitus: K-k
  reaalsus või kujutlus ruthie 2 2,212 22-07-2008, 23:07
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat