Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Kurjad" olendid astraali ajal
#26
Mu suurim soov oleks, et iga inimene usaldaks esmalt mitte teisi, vaid oma sisetunnet, oma hinge, sest ainult tema(sinu hing) hoolib sust tõeliselt.

Väga kahtlane mõte kui näiteks vaadata musta raamatukest kandvad ja möödakäijatele kallale tükkivaid piiblivennikesi.
Ka nemad usaldavad end maailma parima hingehoiu meelevalda ja jätavad selle nimel isikliku elu elamata. Ja mida nad veel astraalist arvavad?

Mis aga tegelikku astraali puutub siis kehast välja pugemine on üldse karmaliselt keelatud tegevus ja nn astraali väravavalvurite püha kohus ongi iga üritajat kogu jõuga kehasse tagasi peksta.
Millise vormi valvur võtab on igaühel erinev aga mõte ja tegevus sama, mitte lasta kedagi kehast välja ronida.
Vasta
#27
(19-07-2012, 01:10 )Minaelan Kirjutas: Raamatutest olen seda palju lugenud ning oma sõprade ja tuttavate, kes seal käinud on, kogemustest järeldan seda.
Kuna kirjutatakse palju, et ka unenäod on mingil määral astraalis käimised (mitte juhitavad), siis ka sellest olen aru saanud, et need on sinu mõtete, himude, ihade, soovide ja unelmate ning hirmude peegeldused ja vastukajad.
...
et mu suurim soov oleks, et iga inimene usaldaks esmalt mitte teisi, vaid oma sisetunnet, oma hinge, sest ainult tema(sinu hing) hoolib sust tõeliselt.
Kui palju mõjutab su sisetunnet see kui usaldusväärsena sa näed info allikat? Ja kas hingel on vaja infot erinevatest allikatest, et sulle sisetundega õige vastus saata? Või piisab ühest allikast (olgu see kasvõi ebausaldusväärne allikas, aga tõese (mida sinu aju muidugi ei tea) infoga)?
(19-07-2012, 09:06 )VironShaman Kirjutas: Väga kahtlane mõte kui näiteks vaadata musta raamatukest kandvad ja möödakäijatele kallale tükkivaid piiblivennikesi.
Ka nemad usaldavad end maailma parima hingehoiu meelevalda ja jätavad selle nimel isikliku elu elamata. Ja mida nad veel astraalist arvavad?
Aga nende hing ju seda soovibki. Samamoodi nagu masohhisti hing soovib piinatud saada.
Vasta
#28
Hinge sisse-välja käimine on vaimurännakute kontekstis siiski valetõlgendus. Vaimurännakutel käiakse vaid vaimureaalsuse siseselt, ja seda juba olemasolevalt installitud andmete ja programmide raames. Kui aga mingi sisemine Hingejupp on töökorrast väljas, siis on probleem ka kindlasti paralleelselt Kehas. Probleemi võib tekitada mistahes füüsiline segaja või juhuslikult sisenenud viirus, mis Keha rivist välja viinud. Kui mingi Hingejupp läheks Kehast reaalselt välja, siis inimese Hinge jaoks poleks seal mitte vähimatki, ehk suur ümmargune 0.
Vasta
#29
Vahet vast pole, kuidas seda nimetada. Kui jätad keha kaitsetuks, poeb sinna keegi teine sisse. Keegi, kes tahaks kah füüsilist keha omada ja seda ikka sita keeramise eesmärgil.
Vasta
#30
Põlduba, lahe küünefetish sul!
Siin pole asi vaid nimetamises, vaid erinevates nähtustes: sisemaailmas hingerännaku ja hingeosa väljalülitumise vahettegemises. Samuti, kas minnakse alumistesse ilmadesse teadlikult või mitteteadlikult? Kuidas teatud juhtudel suudavad alumiste ilmade vaimud keha juhtimise otseselt ülevõtta, kas selle põhjuseks on teatud alumise ilma hingede ebaloomulik tõrjutus ja allasurumine, mis ühel hetkel lihtsalt märgatavalt aktiveeruvad, kui teatud taluvusepiir ületada? Võibolla võõraste jõudude sissetulek polegi niivõrd sissetulek, vaid kriitiline märk sisemiselt mittetöökorras olukorrast, mis juba on ka füüsiliselt tekkinud, ja vaid peegeldub tagasi kurjade vaimude näol?
Vasta
#31
Äkki said sa korraks mingi "glitch-i" tõttu korraks teispoolsusesse ja see must vari ole moderaator seal. siis ta vaatas et sina küll sinna ei kuulu ja kickis su välja Laugh.
Vasta
#32
(20-07-2012, 12:33 )Krt Kirjutas: Põlduba, lahe küünefetish sul!
Siin pole asi vaid nimetamises, vaid erinevates nähtustes: sisemaailmas hingerännaku ja hingeosa väljalülitumise vahettegemises. Samuti, kas minnakse alumistesse ilmadesse teadlikult või mitteteadlikult? Kuidas teatud juhtudel suudavad alumiste ilmade vaimud keha juhtimise otseselt ülevõtta, kas selle põhjuseks on teatud alumise ilma hingede ebaloomulik tõrjutus ja allasurumine, mis ühel hetkel lihtsalt märgatavalt aktiveeruvad, kui teatud taluvusepiir ületada? Võibolla võõraste jõudude sissetulek polegi niivõrd sissetulek, vaid kriitiline märk sisemiselt mittetöökorras olukorrast, mis juba on ka füüsiliselt tekkinud, ja vaid peegeldub tagasi kurjade vaimude näol?

Vahva udujutt, Krt!
Vasta
#33
Miks siis kohe udujutt? Oma reaalne tõetera on seal täitsa sees.
Vasta
#34
Vast on siis tegu minu arusaamisvõime piiratusega, kuna tekst jäi kaugeks ja segaseks. Et võinuks maakeeli olla või lahtiseletatum.
Vasta
#35
(29-05-2012, 17:25 )põlduba Kirjutas: Minu arust kohtasin kogemata out-of-body experience ajal varjuinimest või mingit negatiivset olendit, kellega kokkupuutudes mu "astraalkeha" hädaolukorras kehasse hüppas.

Point selles, et kogesid vahetult enese tundmatuse Varju - võimendatud hirmud, tõrjutused ja negatiivsed kujustused. Alati kui mingi impulss tuleb kuskilt väljastpoolt, siis sellega seotud negatiivne kogemus on suenese sisemine projektsioon, mida üritades eitada luuakse enesele Vari. Mida rohkem seda eitad, seda hirmutavam ja tundmatum see tundub - sinu Surmavari oled tegelikult sina ise, mida jaatada.

Vasta
#36
(16-08-2012, 16:15 )Krt Kirjutas:
(29-05-2012, 17:25 )põlduba Kirjutas: Minu arust kohtasin kogemata out-of-body experience ajal varjuinimest või mingit negatiivset olendit, kellega kokkupuutudes mu "astraalkeha" hädaolukorras kehasse hüppas.

Point selles, et kogesid vahetult enese tundmatuse Varju - võimendatud hirmud, tõrjutused ja negatiivsed kujustused. Alati kui mingi impulss tuleb kuskilt väljastpoolt, siis sellega seotud negatiivne kogemus on suenese sisemine projektsioon, mida üritades eitada luuakse enesele Vari. Mida rohkem seda eitad, seda hirmutavam ja tundmatum see tundub - sinu Surmavari oled tegelikult sina ise, mida jaatada.

Kõlab kogetu taustal äärmiselt naiivsena. See polnud mingi metafoor või sümbol, vaid üks neist ebainimlikest jõududest kes oli endale korraks siia kuju leidnud.

Vasta
#37
Mul siiamaani kerge arusaamatus, et mis astraal ja mis lucid dreaming.
Näiteks üks üsna hiljutine kogemus oli selline, et magama jäädes kuulsin nagu mingit muusikat ja siis "ärkasin" samas kohas üles ka, aga mingil hetkel sain aru, et see siiski pole minu tuba kuna seal oli asju, mida reaalis pole. Ja nii järjest kolm korda ärkasin päriselt üles ja siis ärkasin jälle unenäo toas. Kusjuures viimane kord juba täie teadmisega, et see pole päris, samas unenägu ei katkenud ega muundunud selle peale nagu tavaliselt, vaid ma sain kõiki asju detailselt vaadelda. Oma korterist ei julgenud aga väljuda, sest mulle tundus see nagu lõks, eriti pärast seda, kui nägin ka üht oma lähisugulast aknast ja ta viipas mulle nagu kutsudes välja, paraku tal polnud nägu, näo asemel oli lihtsalt tühjus. Niisiis tundus, et miski üritab päris reaalsust järgi teha ja jumal teab mis eesmärgiga.
Vasta
#38
(20-10-2012, 21:04 )zen faran Kirjutas: Mul siiamaani kerge arusaamatus, et mis astraal ja mis lucid dreaming.

Ega ma nüüd ka kindlalt tea, aga mul on tekkinud arvamus, et LD on nagu väravaks, üheks võimaluseks astraali pääsemisel. Sinu näites õnnestus Sul värav läbida, ärkasid teise reaalsusesse. See ilma näota sugulane oli ilmselt mingi anorgaaniline kes/mis võis olla selle astraalipääsemise "ergutaja". Sealt edasi läheks juba aga energeetiline rännak, energiakeha (osade aurakihtide) eraldumine füüsilisest kehast. See viimane võib olla ohtlik ja on sageli seotud ebameeldivate ja väga ebamaiste aistingutega.

Ni olen ma kogenumate jutu põhjal enda jaoks kokku pannud, kuidas see teiste jaoks on, eks tea teised ise paremini.
Vasta
#39
Seletage mulle lollile lahti, kuidas on võimalik, et osad aurakihid eralduvad kehast?
Vasta
#40
Celtic, ma ei tea.
Ma ei tea, kuidas see võimalik on ja ma ei tea ka, kas see üldse nii on.
Aga see on parim viis, kuidas ma antud hetkel seda nähtust kirjeldada oskan.
Vasta
#41
Mille arvelt teha üldse vahet Lucid Dream-il ja astraalrännakul? Mõtteenergia abil saab luua mis iganes keskkonna. Unenäos võib tekkida illusioon, et ohoo olengi enda toas ja hõljun lae all. Magades suudame taasluua kõike seda, mida oleme ärkvelolekul näinud. Mis aga ütleb, et see on nüüd uni või mingi astraal lend...
Vasta
#42
(21-10-2012, 11:36 )Celtic Kirjutas: Seletage mulle lollile lahti, kuidas on võimalik, et osad aurakihid eralduvad kehast?
Vaat siis, kes ka esitab küsimusi ja ei selgita ise essugi, samas jätab küsimuses mulje, et teab kõike.
Ma ka küsiks ja minule on see lubatud (inimene on amööb), tahaks teada, et kuidas ikka need osad kihid ( või mis need siis on) kehast eralduvad või ei eraldu ja kui justkui midagi ei eraldu, siis kuidas on võimalik, varju näiteks ära võtta s.h. ka see vangistada peale, mida pidi saama inimesest varjuvangistaja teener? Aga veel olla võimalik reaalis ise ka varju visata kindla ülesandega ja tagasi tõmmata? Küsida võib kõike...Bleh

(21-10-2012, 12:22 )Balzzar Kirjutas: Mille arvelt teha üldse vahet Lucid Dream-il ja astraalrännakul? Mõtteenergia abil saab luua mis iganes keskkonna. Unenäos võib tekkida illusioon, et ohoo olengi enda toas ja hõljun lae all. Magades suudame taasluua kõike seda, mida oleme ärkvelolekul näinud. Mis aga ütleb, et see on nüüd uni või mingi astraal lend...

Venekoolkond teeb ranget vahet, (puhas astraal) astraali minnakse kohe, ollakse kõigis ettappidest teadlik ja ärkvel/tegutsetakse, ei jääda vahepeal magama ja ei ärgata kusagil teadmata kus, samaanid rändavad sinna reaalis, aga eks Celtic ise räägib teile, on ju seal tuhandeid kordi rännanud, muidugi kui tema peremees lubab. LD võib olla ja on segategevus.
Aga see on õige lähenemine, las sellised teadmised olla eestlastele kättesaamatud, põhiline et veneinimne omi harib.
Vasta
#43
(21-10-2012, 12:29 )Eithea Kirjutas:
(21-10-2012, 11:36 )Celtic Kirjutas: Seletage mulle lollile lahti, kuidas on võimalik, et osad aurakihid eralduvad kehast?
Vaat siis, kes ka esitab küsimusi ja ei selgita ise essugi, samas jätab küsimuses mulje, et teab kõike.
Ma ka küsiks ja minule on see lubatud (inimene on amööb), tahaks teada, et kuidas ikka need osad kihid ( või mis need siis on) kehast eralduvad või ei eraldu ja kui justkui midagi ei eraldu, siis kuidas on võimalik, varju näiteks ära võtta s.h. ka see vangistada peale, mida pidi saama inimesest varjuvangistaja teener? Aga veel olla võimalik reaalis ise ka varju visata kindla ülesandega ja tagasi tõmmata? Küsida võib kõike...Bleh

(21-10-2012, 12:22 )Balzzar Kirjutas: Mille arvelt teha üldse vahet Lucid Dream-il ja astraalrännakul? Mõtteenergia abil saab luua mis iganes keskkonna. Unenäos võib tekkida illusioon, et ohoo olengi enda toas ja hõljun lae all. Magades suudame taasluua kõike seda, mida oleme ärkvelolekul näinud. Mis aga ütleb, et see on nüüd uni või mingi astraal lend...

Venekoolkond teeb ranget vahet, (puhas astraal) astraali minnakse kohe, ollakse kõigis ettappidest teadlik ja ärkvel/tegutsetakse, ei jääda vahepeal magama ja ei ärgata kusagil teadmata kus, samaanid rändavad sinna reaalis, aga eks Celtic ise räägib teile, on ju seal tuhandeid kordi rännanud, muidugi kui tema peremees lubab. LD võib olla ja on segategevus.
Aga see on õige lähenemine, las sellised teadmised olla eestlastele kättesaamatud, põhiline et veneinimne omi harib.
Tohoh, kellegi tundeid on nii riivatud, et kohe umbropsu lennatakse peale!?
Eithea, ära nüüd puterda ja soga. Esiteks astraalrännak ei ole mitte kuidagi shamaanirännak või vastupidi ning Celtic ei ole kuskil siin foorumis maininud, et ta tuhandeid kordi astraalrännakul käinud on - vastupidi aga küll. See on väga suur ja oluline vahe ja lisaks sellele paistab, et pead veel foorumit lugema, et ennast terminoloogiaga kurssi viia.
Vasta
#44
(21-10-2012, 13:28 )Jõhvikas Kirjutas: Tohoh, kellegi tundeid on nii riivatud, et kohe umbropsu lennatakse peale!?
Eithea, ära nüüd puterda ja soga. Esiteks astraalrännak ei ole mitte kuidagi shamaanirännak või vastupidi ning Celtic ei ole kuskil siin foorumis maininud, et ta tuhandeid kordi astraalrännakul käinud on - vastupidi aga küll. See on väga suur ja oluline vahe ja lisaks sellele paistab, et pead veel foorumit lugema, et ennast terminoloogiaga kurssi viia.

Ei ole kuhugi lennatud, ei peale ega alla. Samaanirännuku ajal saab ka astraalis käia, nii ma olen teistelt samaanidelt kuulnud ja tuhat rännakut või mitte, vahest on ta neid isegi rohkem teinud. Ei pea ma misskit siin kurssi viima (suuvooder?), on ka teistsugust terminoloogiat peale CC oma.
Vasta
#45
(21-10-2012, 14:19 )Eithea Kirjutas: Ei ole kuhugi lennatud, ei peale ega alla. Samaanirännuku ajal saab ka astraalis käia, nii ma olen teistelt samaanidelt kuulnud ja tuhat rännakut või mitte, vahest on ta neid isegi rohkem teinud. Ei pea ma misskit siin kurssi viima (suuvooder?), on ka teistsugust terminoloogiat peale CC oma.

No kui sa ei tee vahet jalgrattal ja mopeedil, siis võiksid ikka ennast asjadega kurssi viia küll, aga ega ma sind sundida saa. Mis elukad nees samaanid veel on? Aa, sain aru. Samaanid ongi need elukad, kes samaanirännakul astraalis käivad kollitamas.
Vasta
#46
(21-10-2012, 14:37 )Jõhvikas Kirjutas:
(21-10-2012, 14:19 )Eithea Kirjutas: Ei ole kuhugi lennatud, ei peale ega alla. Samaanirännuku ajal saab ka astraalis käia, nii ma olen teistelt samaanidelt kuulnud ja tuhat rännakut või mitte, vahest on ta neid isegi rohkem teinud. Ei pea ma misskit siin kurssi viima (suuvooder?), on ka teistsugust terminoloogiat peale CC oma.

No kui sa ei tee vahet jalgrattal ja mopeedil, siis võiksid ikka ennast asjadega kurssi viia küll, aga ega ma sind sundida saa. Mis elukad nees samaanid veel on? Aa, sain aru. Samaanid ongi need elukad, kes samaanirännakul astraalis käivad kollitamas.

Oh, mis sa nüüd, mis kena demagoogia sinult, elukatest ja samaanelukatest ( s.h. ka Samaanelukatest- demagoogia ennetus), kes kollitavat astraatasandil eip ole ma misskit rääkinud, aga kui sa just tahad, siis ma arvan, et need kollavad elukad on täpselt jõhvikate tegu ja nägu, kes olla samaan-õlgsaviplonn, kirjutatud väikese algustähega, erisus seal puudub, austus on mu isiklik asi.
Vasta
#47
(20-10-2012, 20:38 )põlduba Kirjutas: Kõlab kogetu taustal äärmiselt naiivsena. See polnud mingi metafoor või sümbol, vaid üks neist ebainimlikest jõududest kes oli endale korraks siia kuju leidnud.

Kõlab umbes nii, kui esimest korda kahtlaseid varje ja värve nähakse, ja teaduslikku teooriat selle kõige kohta naaivseks pidada. Nimeta palun mõni ebainimlik jõud, mis absoluutselt inimeses puudub? Võibolla puutusidki mõne kreptoniidiga kokku?

Vasta
#48
Vana teema küll aga...
"...Mul siiamaani kerge arusaamatus, et mis astraal ja mis lucid dreaming..."
Väga lihtsalt seletatuna – Lucid dreaming (teadlik uni) algab alati und juba nähes. „Ohoo...täitsalõpp ma olen unes“. Ükskõik kas oled kusagil metsas, rannas, kohvikus.
Astraali lähed otse. Paned silmad voodis kinni ja järgmisena teed oma unesilmad lahti. See tähendab, et Uneilma jõuad täpselt samast kohast kus magama jäid. Kui Su füüsiline keha on vasaku külje peal, ärkad ka astraali vasaku küljepealt. Kui parema, siis parema poolt. Astraali tõused alati sellest voodist kus magad ( või kui tugitooli tukkuma jääd).
Esimene kord tõenäoliselt inimene ei saagi aru, et ta pärismaailmas pole. Aga kuna sellele nähtusele tavaliselt eelnevad intensiivsed unenäod, teadlik uni, siis see nagu valmistab ette.
Vat nii..aga..see unetuba ja see maailm asub kus? On võimalik see unepilt katki käristada ja „pea“ sealt august läbi pista, et näha „Mis on siis selle taga?“
Joonistatud Unetuba (astraalimaailm) lihtsalt hõljub „mittemilleskis“...
Ka see mittemilleski on „asi“ aga see enam ei puuduta seda teemat.
Nii vist...Smile


Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas mitu inimest võivad samal ajal sama unenägu näha? Annarosa 68 22,102 08-10-2021, 21:06
Viimane postitus: Q11
  Kurjad silmad unes kk2ku- 8 7,929 30-01-2015, 18:28
Viimane postitus: sakala
  Magamise ajal surin ja undamine kõrvus Murka 9 5,801 20-03-2011, 13:44
Viimane postitus: Rourke
  Magamise ajal õppimine spordimees 2 3,010 25-01-2011, 23:14
Viimane postitus: Päikeseinsener

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat