Celtic, sina kui shamaan, ega sa oska öelda mis hall kogu
mul eilsest saati mööda tuba ringi jõlgub? Närvi ajavad need
kutsumata külalised. Oleks siis küsiks otse, aga ei, jõlgub ja
nuhib omavoliliselt ringi, justkui oma kodus oleks
(25-05-2012, 05:54 )Celtic Kirjutas: Käisin isiklikult eile Ämaris ning Päikeseinsener on teemaalgataja pinginaaber.
Hea et kongikaaslane ei ole

Muide, su jutt ei vasta tõele!
Mul pole mitte kunagi, mitte kuskil,
olnud pinginaabrit, olen üksi kui susi.
(24-05-2012, 16:42 )zen faran Kirjutas: Geniaalne... Kas oma "jällenägemis"-tervitusi ei tahaks näiteks U2U-ga vahendada?
... ülisalajased mehed, nagu te olete 
Milleks peita või varjata, siin on ju kõik omad.
Seda enam, et kui tahetakse, siis vaadatakse
sind nkn läbi, jalatallast kui kuplini, seest välja,
väljast sisse jne jne.
(24-05-2012, 16:42 )zen faran Kirjutas: Jumal, kui minu agentuuris oleks niisugused agendid, siis...no neid lihtsalt ei oleks seal.
Sa oled (heas mõttes) nõid
(24-05-2012, 19:21 )Minaelan Kirjutas: Tundub, et postitaja valdab ise seda iidset taktikat, et pööblit oma pilli järgi tantsima panna.
Täiesti nõus sinuga. Jääb ainult üle küsimus,
et milleks?
Kas lihtsalt nalja pärast või siis et, "
hunt söönud
ja lambad terved".
(25-05-2012, 06:53 )Tharapita Kirjutas: Enda jaoks olen valmis mõelnud ka milline osa siis tõde,milline lihtsalt järamiseks siia paisatud jura.
Lambad ei jära. Siinne jura on aga just lammastele.
(25-05-2012, 06:53 )Tharapita Kirjutas: Millegi pärast kumab selles tekstist läbi selline irvel muigel näoga inimene,tundub et mingis laadis on millegagi kas või siin foorumis kunagi alavääristatud(tema meelest)
Punase osaga nõus. Sinisega mitte, aga kui see
ümber pöörata, siis küll jah.
(25-05-2012, 11:35 )kivikas666 Kirjutas: 1.Millega on tegu teie arvates:
http://www.spiegel.de/fotostrecke/fotost...39627.html
Aastaid räägiti "taldriku" alusest, kuni ilmus välja
üks vanapapi, kes selle jutu ümber lükkas. Ta ise
neid ehitanud ja seega teadis täpselt, miks ja mis.
(25-05-2012, 11:35 )kivikas666 Kirjutas: 2.Mida arvate "Die Glocke" nimelisest imerelvast?
Salaühingud ja vandenõud / III Reichi saladused / Die Glocke