Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleem vaimuga
Autor Sõnum
probleem123
Uustulnukas

06-05-2012 11:34
Postitus: #1
Probleem vaimuga
kirjutan teile sellepärast ,et paar päeva tagasi otsustasime sõbrannadega vaime välja kutsuda , tegime seda taldriku ,paberi ja küünlaga .Kõigepealt oli meil suurem taldrik mis oli päris raske ,proovisime sellega küsimusi esitada kuid taldrikut oli raske liigutada , võtsime väiksema taldriku ja proovisime uuesti siis hakkas juba taldrik liikuma .Küsisime selliseid küsimusi nt : kas sa vastaksid meie küsimustele jne .Lõpuks hakkasime kartma ja küsisime kas ta tahab ära minna ja ta vastas ei ,siis küsisime : kui me tahame et sa ära läheksid ,kas sa siis läheksid , ta vastas selle ja . Pärast tegime taldriku katki ja matsime maha ja paberi tegime tükideks ja viskasime koos küünaldega tiiki .Kuid , asi hakkas minema imelikuks , meie silmad muutsid kordamööda värvi ,me ei mäletand mida me tegime ja selle inimese koer kelle juures me vaime kutsusime hakkas lihtsalt mitte millegi peale haukuma janii öelda läks õhule kallale .Me arvame et me ei saatnud vaimu korralikult ära ja ta on siiin veel allles . Mida tegema peaks ?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
karmaw0rks
tulnukas

06-05-2012 16:21
Postitus: #2
RE: Probleem vaimuga
(06-05-2012 11:34 )probleem123 Kirjutas:  kuid taldrikut oli raske liigutada
Aga miks te seda üldse ise liigutama oleks pidanud...?
star scream
Tavaliige

06-05-2012 22:41
Postitus: #3
Otsi nüüd see taldrik maa alt üles, lähete sinna samma tagasi kus te ta algul kutsusite ja panete küünla taldriku peale. Siis käsete tal koos ära minna. Asi võib väga hulluks minna. Proovi mitte õhtuks üksi jääda seni. Siin pole palju rääkida. Ta hakkab teie kõigi juures korda mööda käima ning lõpuks läheb asi juba füüsilisteks tegudeks.
probleem123
Uustulnukas

14-05-2012 17:57
Postitus: #4
(06-05-2012 22:41 )star scream Kirjutas:  Otsi nüüd see taldrik maa alt üles, lähete sinna samma tagasi kus te ta algul kutsusite ja panete küünla taldriku peale. Siis käsete tal koos ära minna. Asi võib väga hulluks minna. Proovi mitte õhtuks üksi jääda seni. Siin pole palju rääkida. Ta hakkab teie kõigi juures korda mööda käima ning lõpuks läheb asi juba füüsilisteks tegudeks.

Aitäh kõigile kes leidsid aega vastata.Asi lahenes nii ,et mu ema sai teada sellest vaimude väljakutsumisest ja ta pani kodus küünla põlema ,ütles midagi,tegi akna lahti ,et kõik mis sinna tuppa ei kuulu välja läheks ja nüüd on rahulikuks jäänud kuigi silmad on mul ikka imelikud aga vaim pole ennast näidanud ja teised tüdrukud tegid ka nii ja vaim meid enam ei sega .Igatahes on mul hea meel,et see asi lahendatud sai ,kuigi ma oleks tahtnud selle vaimuga rohkem suheld aga ma arvan ,et ma ei julge enam kunagi vaime välja kutsuda
Nazz
Veteran

14-05-2012 19:53
Postitus: #5
(06-05-2012 22:41 )star scream Kirjutas:  Otsi nüüd see taldrik maa alt üles, lähete sinna samma tagasi kus te ta algul kutsusite ja panete küünla taldriku peale. Siis käsete tal koos ära minna. Asi võib väga hulluks minna. Proovi mitte õhtuks üksi jääda seni. Siin pole palju rääkida. Ta hakkab teie kõigi juures korda mööda käima ning lõpuks läheb asi juba füüsilisteks tegudeks.

(y)
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Suhtlemine vaimuga? Brynette 7 2,672 07-11-2010 22:02
Viimane postitus: frostsparrow

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog