Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarot küsimus
#1
Küsimus seda foorumit külastada võivatele nägijatele:
Tegin ennustuse, kus figureeris üks kaart - Pentaaklite Kuningas.
Mida see sümboliseerib/ tähendab?
Ma ei mõtle seda, mida see üldiselt tähendab, vaid seda, mida see spetsiifiliselt minu ennustuses tähendab.
Rohkem infot ennustuse kohta ei anna põhimõtteliselt, sest niimoodi loodan ellimineerida oportunistid, kes hakkaksid niisama, tarot tõlgenduste raamat käes, ehku peale arvama.

Vastuse võiks saada privasse, aga kui muidu ei saa, võib postitada ka siiasamma.
Vasta
#2
Kas tegemist pole ilmselt Tarot üldkaartidega?Hrmm
On üldkaardid ja mitte üldkaardid...
Mitte yldkaardid on väga huvitavad ja neid on tohutult palju erinevaid, ja igal yhel omad ekstrerilised tähendused.
Näiteks ruunikaartidega on väga raske ennustada..- sealt loe mida iganes välja.
Vasta
#3
Kuna soovisid teavet spetsiifiselt enda ennustuse kohta ning muid asjaolusid meile ei selgita, on Sulle ka raske vastata. Ma pakun, et heatahtlik vanem mees, või saad abi, aga võib ka muud tähendada.
Vasta
#4
(04-05-2012, 14:47 )Caruso Kirjutas: Kuna soovisid teavet spetsiifiselt enda ennustuse kohta ning muid asjaolusid meile ei selgita, on Sulle ka raske vastata. Ma pakun, et heatahtlik vanem mees, või saad abi, aga võib ka muud tähendada.

See ei olegi tavainimesele vastamiseks.
Vasta
#5
Natuke lisainfot nendele, kes tahavad ka mõistatust natuke nuputada.
Nii palju, kui mul pähe torkab hetkel, siis tegu on mitte üldkaartidega. See meenutab tavaliste mängukaartide süsteemi ja juttu on antud kaartide kuningaga (2; 3; 4; 5 ... emand; kuningas; äss) ja tegu peaks olema "mündi" seeria kaartidega.
Esmased mõtted selle kaardi kohta:
Kuna tegu on materjaalse kaardigapakiga ja tegu kuningaga, siis kaldun arvama, et küsimus on naissoost isikult küsimaks mingi meessoost isiku kohta. See kaart võib näidata domineerivat figuuri või siis väga tugevasti mõtteis olevat isikut. Kui tema oleks keskpunktis, siis ümber olevad kaardid näitavad kuidas see isik on seotud sinuga.
Vasta
#6
Väike vihje: Selleks ei pea tarot süsteemi üldse tundma, et vastuseni jõuda. Peavad olema lihtsalt selgeltnägemise võimed.

P.S. Aru ma ei saa, mis üldkaartidest te räägite. On olemas suur arkaan (22, 21 pluss nullkaart) ja väike arkaan. Viimane on "suure" laiendus, ehk siis nende mõjusid seletavad ilmalikud kaardid. Väikses arkaanis on neli masti: sauad, karikad, pentaaklid ja mõõgad.
Ma ausalt öelda imestan, et siin foorumis ühtki korralikku tarot teemat pole, sest siin, selle teema all, ei tahaks pikemalt tarot olemuse üle arutleda.
Vasta
#7
Kohtad (vaimselt) rikastavat, endat vanemat meest, otsustajat. Lähed mehele (uuesti) ja saad palju-palju lapsi...
Vasta
#8
Lihtsamais keelis - üldkaardid = suur arkaan, mitte üldkaardid = väike arkaan.

PS: Miks ise laod kaarte ja otsid siit selgeltnägijat, et seletamaks lahti sulle midagi mida sa ise ladusid? Kuula mida kaardid räägivad sulle.
Alati võib ise teha korraliku Tarot kaartide teema.
Vasta
#9
(05-05-2012, 11:43 )Nazz Kirjutas: PS: Miks ise laod kaarte ja otsid siit selgeltnägijat, et seletamaks lahti sulle midagi mida sa ise ladusid?

Ju siis on vaja. Oletame, et konsulteerimise vajadus oli sinna sisse kirjutatud.

Sama hästi ma võin vastu küsida, et mis see üldse sinu asi on?

Vasta
#10
Ega polegi minu asi. Puhtalt uudishimust küsin.
Mis siis ikka, kui oli sisse kirjutatud, siis oli sisse kirjutatud.
Vasta
#11
No ja suurest rõõmust, et sa seda teemat ei arendanud edasi teemaks "Aga miks sa ei võta siis seda abi vastu, mida sulle pakutakse, raisk." wink , luban ma, et millalgi teen tarot teema, kui on piisavalt aega, et asja meelde tuletada (ei tegele igapäevaselt ja uurisin ka nii 7 aastat tagasi).
Vasta
#12
(05-05-2012, 11:43 )Nazz Kirjutas: Lihtsamais keelis - üldkaardid = suur arkaan, mitte üldkaardid = väike arkaan.

PS: Miks ise laod kaarte ja otsid siit selgeltnägijat, et seletamaks lahti sulle midagi mida sa ise ladusid? Kuula mida kaardid räägivad sulle.
Alati võib ise teha korraliku Tarot kaartide teema.

Olen nõus sellega mida ütles Nazz. Et kaartidega tegeleda peab sellesse tegevusse süüvima - mitte küsima teiste arvamust. Üks ühtleb üht, teine teist.
Tegelikult tuleb luua oma süsteem.
Teema võiks ju teha, see huvitaks ka mind, aga see oleks siis üldisemat laadi - kirjandus, kuidas õppida jne.
Vasta
#13
(06-05-2012, 00:10 )Veli Joonatan Kirjutas: Olen nõus sellega mida ütles Nazz. Et kaartidega tegeleda peab sellesse tegevusse süüvima - mitte küsima teiste arvamust. Üks ühtleb üht, teine teist.
Tegelikult tuleb luua oma süsteem.
Teema võiks ju teha, see huvitaks ka mind, aga see oleks siis üldisemat laadi - kirjandus, kuidas õppida jne.

Vabandust, Veli Joonatan, aga kas sa oled selgeltnägija? Ei ole? Aga miks sa siis siin teema all vastad? Sinu arvamust on keegi küsinud või? Ma spetsiaalselt kirjutasin esimeses postituses mida mul on vaja, aga ikka leidub inimesi, kes ilmselt eesti keelt lugeda ei mõista, lihtsalt tung "aidata" (ehk siis targutada) ajab üle ääre.
Seega, suur tänu loomulikult soovituse eest mul oma tegevusse süüvida - ilmselgelt olid sa mingi mõõdikuga sel hetkel mu kõrval, et mu süüvimisastet mõõta, leidmaks, et see polnud piisav. Ja loomulikult hakkan ma koheselt sinu nõuande järgi ka oma süsteemi looma, sest näe, nende aastate jooksul, mil ma tarot'ga tegelenud olen, on see jäänud millegipärast tegemata. Krt teab, mida ma üldse teen, hea, et kaardid pakist üldse taipan välja võtta, eksole.

P.S. Kui sa tahad kirjandust, siis aja jalad tagumiku alt välja, ja sisesta internetti ostingusõna "tarot" ja vajadusel vali vaid eesti keelsed lehed. Eesti keeles on antud raamatuid selle kohta välja küll ja küll. Rääkimata siis võõrkeelsetest. Kui huvi on nii väike, et seda teha ei viitsi, siis pole sulle ka mingit kirjandust vaja.

[Pilt: cat_punching-13074.jpg]

Vasta
#14
(04-05-2012, 14:37 )zen faran Kirjutas: Küsimus seda foorumit külastada võivatele nägijatele:
Ei ole pime, seega loen edasi...

Tsitaat:Tegin ennustuse, kus figureeris üks kaart - Pentaaklite Kuningas.
Mida see sümboliseerib/ tähendab?
Maine jõud ja vahel ka tarkus (mitte tingimata arukus)

Tsitaat:Ma ei mõtle seda, mida see üldiselt tähendab, vaid seda, mida see spetsiifiliselt minu ennustuses tähendab.
Ahhaa... kuna mitte ükski nägija (mittepime) ja ehk ka selgeltnägija või sensitiiv või kutsu teda kuidas tahes, ei oska arvata, mis oli SINU konkreetsne ennustus, siis võib uskuda ja usaldada vaid seda pilti, mida sa ise õhku määrid ja selle läbi võiks öelda, et kodanik villu oli ainus, kes lastest rääkis ja rääkis sellele reaalsele tõele suht lähedale. Lapsed on maa vili, materjaalsus on seotud maaga. Lastel kas läheb hästi, või hakkab sinul hästi minema lastega seonduvas plaanis. Kui tegemist on lapse haigusega, sisi on ees ootamas rasked, ent viljakad ajad. Muud ei oska kosta.

Tsitaat:Rohkem infot ennustuse kohta ei anna põhimõtteliselt, sest niimoodi loodan ellimineerida oportunistid, kes hakkaksid niisama, tarot tõlgenduste raamat käes, ehku peale arvama.
Aga nii on ju lahe teha, mõni paneb ikka täppi Laugh
Vasta
#15
Ma enam-vähem aiman, mida see tähendab, aga mulle on/oli vaja kinnitust (isik või sümbol).

Miks ei võiks selgeltnägija kaardi tähendust ära arvata? Kaart on ju minuga ühenduses täpselt nagu foto (peegelpilt) on inimesega ühenduses ja ta peaks nägema seda, mis on selle kaardi taga, ka siis, kui ma ise seda ei näe (kui mul peeglit pole)...
Vasta
#16
(06-05-2012, 12:52 )zen faran Kirjutas: Miks ei võiks selgeltnägija kaardi tähendust ära arvata? Kaart on ju minuga ühenduses täpselt nagu foto (peegelpilt) on inimesega ühenduses ja ta peaks nägema seda, mis on selle kaardi taga, ka siis, kui ma ise seda ei näe (kui mul peeglit pole)...
Kui sa sellise võrdluse tood, siis praegu on selgeltnägijatele nähtavad ainult sinu kaudsed sõnad foorumis (kaudsed sellepärast, et need ei ole isegi mitte samad bitid/baidid mis sinu arvutis on). Kas see on ikka sama piisav kui kellegi foto nägemine?
Vasta
#17
(06-05-2012, 13:46 )kage Kirjutas:
(06-05-2012, 12:52 )zen faran Kirjutas: Miks ei võiks selgeltnägija kaardi tähendust ära arvata? Kaart on ju minuga ühenduses täpselt nagu foto (peegelpilt) on inimesega ühenduses ja ta peaks nägema seda, mis on selle kaardi taga, ka siis, kui ma ise seda ei näe (kui mul peeglit pole)...
Kui sa sellise võrdluse tood, siis praegu on selgeltnägijatele nähtavad ainult sinu kaudsed sõnad foorumis (kaudsed sellepärast, et need ei ole isegi mitte samad bitid/baidid mis sinu arvutis on). Kas see on ikka sama piisav kui kellegi foto nägemine?

Energia on energia on energia?
Eniveis ma võin kaardist pilti ka teha, kui see peaks vajalik olema.
Kuigi mu enda foto on siinsamas (vasakul).

Vasta
#18
Vastus: alles nüüd võid.
Vasta
#19
Noh, tore on, et võin.
Paraku ei mäleta ma enam küsimust Laugh
Vasta
#20
(28-04-2013, 12:54 )zen faran Kirjutas: Noh, tore on, et võin.
Paraku ei mäleta ma enam küsimust Laugh

Zan, aga kui sa sellega juba tegeled, siis oleks huvitav lugeda küll üldse Tarotist siit jne...Vahest mõni hakkab ka proovima ja kaasa rääkima, ise ma ei...reaalseks tegelemiseks puudub huvi ennustamise mõttes( minu viga, peavad mõlemad nii inimene kui probleem huvitama, kuid enamasti üldse ei Hrmm ja seal on mul misskit veel, kuid Taroti maailmas käisin millalgi ära)... Tartot on mõneti ahne, tahab palju tähelepanu. Edasi on juba huvitavam, aga enne peab ennustama ja s.h. kaardi vibratsioonid selgeks ja sealt edasi saab juba ümberladuda või kujundada mingit tulevikus tekkivat sündmust, kuid neid kes sellega tegelevad on väga vähe.
Vasta
#21
Tugevamad kaardimoorid võiks laduda tuntumate foorumlaste kohta kaarte:
1) Esmalt 21 põhikaarti seast, et näha milline 3-st eluteest kellegil on, ning kui kaugele keegi oma arengus jõudnud on.
2) Seejärel kõigi kaartite seast veel üks abistav kaart, mis iseloomustaks inimese olemust üldisemalt.
Täieliku taro-analüüsi pole ilmselt mõtet igaühe kohta avalikult teha.

Niipalju, kui mina olen siinsete kasutajate kohta erinevatel kaardimooridel laduda lasknud, siis pseudo-skeptikutel tulevad narrid-saatanad, ning arenenumatel kasutajatel nii nagu nad ka paistavad.

Muidugi on iga kaaridmoori juures teatavat subjektiivsust: näiteks minu kohta tulid aasta tagasi nr9=rändur, kuid nüüd on tulnud nr12=katsumus, kuid mõni on välja tõmmanud ka nr6=armastaja - kuid kõik on nad ühel ja samal nö "vaimsuse eluteel" (3, 6, 9, 12, 15, 18, 21) asuvad kaardid.
Samas Müstik, Celtic ja Vironshaman asuvad teistel numbrijadadel, ning seetõttu on meie maailmakäsitlused veidi erinevad.

Niiet laske aga tulla:
kasutajanimi, elutee põhikaart, olemust iseloomustav lisakaart.
Vasta
#22
(28-04-2013, 15:55 )lahendused Kirjutas: Tugevamad kaardimoorid võiks laduda tuntumate foorumlaste kohta kaarte:

Niiet laske aga tulla:
kasutajanimi, elutee põhikaart, olemust iseloomustav lisakaart.

Nii ikka päris ei ole ka, tugevatele tegelastele sa ei lao siin midagi kaarte ilma nende loata, tõsi laduda ju võid aga tõde teada ei saa, sest mitte kõik ei luba selliselt endas nuhkida.
Vasta
#23
Minu arusaam tarondusest on selline, et kaardimoor näeb endast nõrgemate kaardite olemuste kandjaid objektiivselt, kuid endast kõrgemate kaartite olemuse kandjat subjektiivselt.

Aga EitHea, sinu kohta on mul "andmebaasis" nr18, ehk "kaos, kirg ja kuu" - eks ise tead, kas see nägemus oli objektiivne või subjektiivne.

Aga üldisemalt rääkides oleks huvitav teada, mida Müstik, Minaelan, Marina, Dana, EitHea, Olematu, Venezia, Celtic, Aerling, Matrix, HadziOgloe, Tondinahk ja VironShaman kaardilugemisega saavad (neil olid mälu järgi üsna tugevad kaardid, ning nad võiks teiste kohta üsna "teravalt" näha).

Mul on kah teatav "andmebaas" olemas, kuid ma avaldaks ta vedi hiljem, et mitte mõjutada teiste tunnetust.
Vasta
#24
(28-04-2013, 17:30 )lahendused Kirjutas: Minu arusaam tarondusest on selline, et kaardimoor näeb endast nõrgemate kaardite olemuste kandjaid objektiivselt, kuid endast kõrgemate kaartite olemuse kandjat subjektiivselt.

Aga EitHea, sinu kohta on mul "andmebaasis" nr18, ehk "kaos, kirg ja kuu" - eks ise tead, kas see nägemus oli objektiivne või subjektiivne.

Aga üldisemalt rääkides oleks huvitav teada, mida Müstik, Minaelan, Marina, Dana, EitHea, Olematu, Venezia, Celtic, Aerling, Matrix, HadziOgloe, Tondinahk ja VironShaman kaardilugemisega saavad (neil olid mälu järgi üsna tugevad kaardid, ning nad võiks teiste kohta üsna "teravalt" näha).

Mul on kah teatav "andmebaas" olemas, kuid ma avaldaks ta vedi hiljem, et mitte mõjutada teiste tunnetust.

Lahendused, ütle palun, millisest neist järgnevast neljast sõnast Sa aru ei saa :

Ma ei ennusta kellegile !

Ja need andmebaasid ja pingeread , kulla inimene , jätavad mind ka üsna külmaks, olgu ma seal või tagapoolt esimene.

Ja miks Sa üldse arvad, et kaardid Sulle tõtt räägivad ?






Vasta
#25
Oi-oi oi, nii kuri kohe - kas torn kukkus ümber või?

Aga nende "andmebaaside ja pingeridade" abil saab leida sarnaseid ja endast tugevamaid, ning nii mõista paremini maailmakõiksuse olemust.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Küsimus: Vaidlus. Borgir 2 2,041 10-06-2010, 09:44
Viimane postitus: Andres K

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat