Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida teeksid kui ilmneb, et maailma lõpp päriselt saabub?
#1
Terve maailm ja ka see foorum on täis teemasid maailma lõpust ja selle võimalikest erinevatest versioonidest. On toodud välja erinevaid võimalusi kuidas see juhtub või mis ajal see juhtub, sellest ei räägi aga keegi, et mis siis tegema peaks või võiks kui see hetk tõeliselt käes on. Selle teema all püüakski arutada tegevusi, mis oleks tark teha enne mingi katastroofi või globaalse sõda või selle toimumise ajal.

Variant 1: Kokkupõrge planeet Niburu või hävingut toova meteoriidiga (siinhulgas ka päikesepurse, mandrite liikumine ja muud katastroofid). Siin ilmselt juhtumise hetke koha pealt palju arutada ei ole, sest kui see juhtub siis pole päästa enam midagi. Aga arutada võib teemat, et mida enne teha ja kas on võimalik asja ära hoida. Mina isiklikult selle ära jäämiseks midagi teha ei saa, aga kui on teada, et lõpp on käes, siis pidutseksin ilmselt nii kõvasti, et ei paneks seda lõppu tähelegi.

Variant 2: Tappev viirus, mis hävitab kogu inimkonna. Seda teemat saab arutada pikalt ja laialt. Selle stsenaariumi korral läheksin ilmset kuhugi väiksemale eraldatud saarele ja püüaks seal vastu pidada nii kaua kui võimalik. Võtaks kaasa seltskonna terveid inimesi, toidumoona ja aedviljade seemneid, et jätkusuutlik olla ning relvad, et saart vajadusel kaitsta. Linnas gaasimask peas ja kummiülikond seljas elamine mulle ilmselt ei meeldiks.

Variant 3. Globaalne sõda tulnukatega ja inimrassi hävitamine. Ka seda teemat oleks huvitav lahata. Isiklikult võtaksin relva kätte ja võitleksin selle nimel, et meie tsivilisatsioon (olgu ta nii halb või hea kui ta on) päästa.

Ootan siis teie arvamusi ja ettepanekuid, mida antud olukordades ette võtta!
Vasta
#2
Võta pangalaenu, kepi kõike mis liigub ja joo kõike, mis voolab ! Et sa ei peaks enne surma kahetsema, et mis kõik tegemata jäi!

Vasta
#3
Ka see on üks lahendus ja mitte üldse halb lahendus
Vasta
#4
Ühest tapvast ohust kirjutab siin väga hästi:

http://novaator.ee/ET/meditsiin/kas_maai...epideemia/
Vasta
#5
(09-03-2012, 12:11 )euroruubel Kirjutas: Võta pangalaenu, kepi kõike mis liigub ja joo kõike, mis voolab ! Et sa ei peaks enne surma kahetsema, et mis kõik tegemata jäi!

(09-03-2012, 13:02 )Väekandja Kirjutas: Ka see on üks lahendus ja mitte üldse halb lahendus

Ja siis mõelge enda jaoks valmis backup variant ,mis saab siis , kui selle ohjeldamatu orgia lõpetab fakt, et maailm kestab edasi, kõikidest prognoosidest hoolimata ja ka teie koos oma kassiahastuse, kõrvuni ulatuvate võlgade, karja lapseootel naiste ja ehk ka kuskilt korjatud raske suguhaigusega ? Laugh Vat siis saabub tõeline maailmalõpp Bleh

Vasta
#6
Minu soovitus oleks et maksa ära ruttu oma pangalaen.
Kui tahad rohkem teada vaata näiteks arvutist Pealtnägijat.Intervjuu Viljo Viljasooga. See mees on täielikult hull. (minu arvates)
Vasta
#7
Mida erilist ma ikka teeksin? Lõpp tuleb siis kui tuleb. Paratamatuse pärast, et mitte midagi enda ega teiste naha päästmise pärast teha ei saaks, lolliks ka ei läheks. Öeldakse ju, et elame selleks, et surra. Midagi oma elus ei muudaks, ei hakkaks rohkem pidutsema ega elu rohkem nautima. Tuleb mis tuleb. Pigem mitte teada, et tuleb maailma lõpp, kui lõputus hirmus elamine. Olla rõõmus ja õnnelik, et sai niigi palju elatud!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas usud, et aastal 2012 saabub maailmalõpp? Henc. 251 110,842 25-12-2023, 14:51
Viimane postitus: isemaag
  Sümboolika - Üks pilt on väärt rohkem kui tuhat sõna Ilo 183 77,225 05-01-2023, 03:56
Viimane postitus: Eithea
  Muusikakogumikud, mida kuskilt ei leia hulkuv hing 3 1,607 11-05-2021, 22:15
Viimane postitus: isemaag
  Maailma lõpp MaRtIn 57 22,126 29-07-2016, 16:56
Viimane postitus: vipi666
  Paremad ajad on lähemal, kui arvame seffe 1 2,430 02-01-2015, 07:42
Viimane postitus: Nielander
  Kui Balti riigid moodustaksid ühe Balti riigi Remos 4 2,399 22-08-2013, 08:49
Viimane postitus: Nielander
  Uus pood! Mida soovite? WonderWhy 3 2,938 14-06-2012, 12:21
Viimane postitus: WonderWhy
  Proovime maailma muuta? cabron 46 16,198 02-04-2012, 20:59
Viimane postitus: alisoman
  Mida ma siis usun? Vikerforell 27 15,298 12-09-2011, 13:14
Viimane postitus: Leena
  2020-mida oodata? Metafor 17 6,228 29-12-2010, 15:21
Viimane postitus: villu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat