Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mineraalid, kivimid unes
#1
Mida tähendab mineraalide ja kivimite unes nägemine?
Nägin unes tervet kohvritäit erinevaid mineraale-kivimeid, kusjuures selle kohvritäie olin ise kuskilt pihta pannud, endal oli sellepärast ka üsna sant tunne. Kastist väljas olid veel suured u. rusikasuurused tumesinised mineraalid, need tundusid kuidagi eriti tähtsad.
Keegi oskab seletada?
Vasta
#2
Jama värk tõesti, kui pead enesega kaasas vedama kohvritäit kive. Loobuda neist ju kah ei saa, sest nad tunduvad nii ägedad ja vägagi vajalikud. Ja see ei muuda asja, et panid selle kohvritäie kive pihta, vastupidi - pigem kasvatab veel arusaama, et ikka on vaja seda kohvrit kaasas vedada.

Me kõik kanname endaga kaasas igasugu kasutut träna. Äkki sa leidsid oma rämpsu nüüd üles?
Vasta
#3
(16-12-2011, 22:12 )Celtic Kirjutas: Jama värk tõesti, kui pead enesega kaasas vedama kohvritäit kive. Loobuda neist ju kah ei saa, sest nad tunduvad nii ägedad ja vägagi vajalikud. Ja see ei muuda asja, et panid selle kohvritäie kive pihta, vastupidi - pigem kasvatab veel arusaama, et ikka on vaja seda kohvrit kaasas vedada.

Me kõik kanname endaga kaasas igasugu kasutut träna. Äkki sa leidsid oma rämpsu nüüd üles?

Kusjuures sul võib osaliselt isegi õigus olla Laugh Mulle endale ka ei meeldinud mõte, et olin selle kohvri kuskilt ära vedanud. Mõtlesin, et kellelgi võib neid rohkem vaja olla, näiteks kivide nimetuste/tähenduste õppimisel või midagi sarnast.
Samas need sinised kivid justnagu polnud tollest kohvrist ja need tundusid midagi muud tähendavat. Need olid mingi uus kvaliteet, kui sa saad aru, mida ma mõtlen. Smile

Vasta
#4
(16-12-2011, 18:15 )zen faran Kirjutas: Mida tähendab mineraalide ja kivimite unes nägemine?
Nägin unes tervet kohvritäit erinevaid mineraale-kivimeid, kusjuures selle kohvritäie olin ise kuskilt pihta pannud, endal oli sellepärast ka üsna sant tunne. Kastist väljas olid veel suured u. rusikasuurused tumesinised mineraalid, need tundusid kuidagi eriti tähtsad.
Keegi oskab seletada?

Kivimite nägemine unes tähendab vajadust omada mõnda vääriskivimit, millel on tervendav mõju tervisele ja vaimsete omaduste arendamisele. Sinu kõrgem mina annab sulle mõista ,et tasuks uurida ja lugeda vääriskivimite raamatut millist kivimit endale hankida. Mõningad vääriskivid on üsna kallid ja see ,et sa unes virutad on tingitud raha puudusest koheselt hankida endale vajalikus koguses kivimeid. Minul endal oli paar aastat tagasi ka unenägu kus teejuht vaimsest maailmast näitas zeleniit kivimi suurust ja milline vägi on kivimil. Võtsin seda unenägu kuulda kui vihjet kui suured zeleniitkivimid on mida vaja hankida endale. Kui poes käisin lähiajal 65 euri välja siis tundsin poes teejuhi füüsilist öla patsutust ehk tunnustust ,et võtsin tema nõuannet kuulda.

Unenägudega võib olla tihti nii ,et ei taipa kohesel ära mida tahetakse sulle sellega öelda ja taipamine ehk tähelepanu pööramine unenäo tähendusest võib tulla hiljem. Näiteks nägin unenäos ,et kelder põleb suurtes leekides ja ei taibanud kohe vaatama minna kas keldriga on kõik korras. Võtsin seda kui lihtsat fantaasia unenägu aga hiljem lõunaaeg tuli välja kui hommikust unenägu nägin olid hetkel käinud varas keldris ja viinud ära 1000 eek tööriistu.
Vasta
#5
Täitsa huvitavalt kirjutad Olion.
Ma olen korduvalt oma surnud vanaema näinud, kes tahab, et ma otsiksin üles sõrmuse, millel on roheline smaragd peal. Siiamaani ma ei ole sobivat sõrmust leidnud, kuna olen ehete osas väga valiv. Aga smaragdi eraldi olen samuti tihti unes näinud.
Vasta
#6
Sinine on näiteks ka kuukivi ja kuukivi on just unede-kivi.
Ja miks mitte siis teiste unedest õppida - sinine on ka õppimise märk.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine cyff 201 109,975 02-11-2023, 03:40
Viimane postitus: antiamerikanist
  Unes lendamine karlapoiss 88 41,342 13-01-2022, 19:58
Viimane postitus: Minaelan
  Unes nägin. Mis tähendab. Keldristvaljapreili 9 3,115 23-09-2019, 14:55
Viimane postitus: Q11
  Unes ringi möllamine unenägu123 5 2,870 29-12-2018, 17:05
Viimane postitus: Q11
  Hunt ja hundikutsikad unes lõõmus 1 3,663 06-11-2016, 13:28
Viimane postitus: Tyto Alba
  Nägin unes hiirt+ussid unes lõõmus 0 2,525 19-10-2016, 13:10
Viimane postitus: lõõmus
  Unes rändamine LostSoul 6 6,010 14-07-2015, 08:29
Viimane postitus: Müstik
  Plaks unes Stennu 22 11,986 01-02-2015, 02:18
Viimane postitus: Ifkin
  Kurjad silmad unes kk2ku- 8 7,948 30-01-2015, 18:28
Viimane postitus: sakala
  Surnu unes Preilikass 7 5,266 11-12-2014, 10:46
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat