• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maa-väliste kosmoselaevad tulekul?
#1
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
Kes ise kaeda soovib.. siis "laevad" on siin:

1) http://www.sky-map.org/
2) valige DSS (see esimene All Sky Survey, kes tahab võib proovida ka teistega midagi vaadata, aga vist pole näha)
3) sisestage koordinaadid 19 25 12-89 45 03
4) ma soovitan kõrvalt veel natuke sisse zoomida.. mitte liiga sisse. Objekt ise peaks olema see sinine (koordinaadid tsipake mööda.. objekt jääb natukene allapoole sealt) ja paistab päris huvitav.


Mul pole aimugi, mis see olla võib.. gaasipilv ehk kõige ligilähedasem asi, aga gaasipilv oleks vähemate detailidega ja rohkem laiali valgunud, ümar.. see tundub aga olevat lausa ruumiline.

Kas need laevad peaksid kuidagi seostuma ka farmeritega, kes koju naasevad vms? Kaudselt ehk ikka. Ma tahan öelda seda, et seda asja tuleks siin natukene organiseerida.. uus teema luua ja postid sinna üle viia või liita siit mõned postid farmerite teemale otsa.

Sinu soov täidetud!Smile Tegin uue teema.
See venekeelne artikkel, mille Exu leidis on aga siin:
http://newskey.ru/news/44739

SETI-st oli uudis läbi lekkinud. Huvitav, kas SETI kodulehel ka see uudis kirjas?
Vasta
#2
Tõin enda kommentaari exu-uudistest siia.

Tsitaat:Algselt postitas skip128
Ma ei teagi... see vist on juba vana uudis?
http://www.bombshock.com/aliens-and-ufos...earth.html
http://imaginativeworlds.com/forum/showt...Government
http://ufocasebook.conforums.com/index.c...ay&start=0

Aga iseenesest põnev lugu. Millas siis nad kohale peaks ka jõudma? Kolmandas lingis räägib keegi tark, et detsembris 2012, ülla-ülla.
Vasta
#3
pikk tee tulla D:
Vasta
#4
Müstik ma tegin ka mõned avastused :

http://img87.imageshack.us/img87/1051/imgcut.jpg - Võrreldes esialgse pildiga on see lausa "emalaev"

http://img811.imageshack.us/img811/1876/imgcut2.jpg - Sellise kujuga võiksime ufot aga liigitama hakata.

Nagu alati katsun olla objektiivne ja väheke skeptiline. Tavaliselt, kui mulle midagi tundub veider, siis on ka tegu millegagi, mida seletada ei suudeta, kuid selliseid pilte leidsin kümneid. Minumeelest pole tegu maavälise kosmoselaevaga. Kui keegi arvab, et on tegu maaväliste kosmoselaevadega, siis sooviks ka võrdlust nende piltidega ja analüüsi, et miks peaks olema ja mis on just see, mis erineb nendest kümnetest, mida on veel võimalik leida. Igaks juhuks tuletan meelde, et ise usun ofodesse ja olen ka väga huvitavaid asju näinud vaatluste käigus, mida tõesti mitte kuidagi ei saa seletada.

[Muudetud: 11-25-2010 TDK]
Vasta
#5
To TDK:
Mina ei arva momendil neist laevadest üldse midagi.
Just mõni päev tagasi kirjutasin ühele paralasele, et tulgu tulevikus kasvõi kosmoselaevade armaada - mina neis teemades ei osale!
Pealegi oli nende tulek ju juba ammu ette teada!
Aga ma muidugi võin hiljem ka hakata antud teema vastu huvi tundma.
Seni veel kahjuks ei tunne. Ei ole end vastavate linkidega jõudnud veel kurssi viia.
Tegin teema Savipatsi palvel.
Vasta
#6
Mõni kes asjast on teadlik võiks ära seletada kuidas on võimalik raadioteleskoopidega "näha" objetke mis on juba pea aasta otsa tulemas (Exu venekeelne link on vana uudis. Esimest korda ilmus see juba selle aasta alguses)
Läbi pingimise - saadetakse raadiolaine ja oodatakse kaja - ma saaks veel aru. Aga sellega ikka ei tule "nähtavaid kontuure".
Vasta
#7
Küllap arvutiprogramm koostab saadud "pingimise" andmetest graafilise väljundi.
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas jooshik
Küllap arvutiprogramm koostab saadud "pingimise" andmetest graafilise väljundi.
Kosmoses on hämmastavalt palju prügi - Meie enda orbiit on seda alates 60ndate kosmoserevvolutsioonist iga päevaga järest rohkem täis. Samuti on erinevaid kivimeid (near earh objekt - neo) meie planeedi ümber. Need kaks on suurt summutajat.
Isegi kui suunata mingile objektile "kõrvad" ja arvuti abil midagi "kokku joonistada" peab olema kolm faktorit.

Hea "nähtavus"
Objekt ei tohi liikuda "liiga kiiresti" (Mida see teeb)
Ja viimase sõna teleskoobid - Mida SETIL ei ole.

Kahjuks ei ole mitte ükski "nõue" täielikult täidetud. Siit minu hämmastus... kuidas saab "joonistada" pilti asjast mida tänane tehnoloogia ja kosmilised objektid... segavad?
Vasta
#9
Ei tasu uskuda mingi arvuti poolt maalitud nö pilti. Vaevalt, et sealt kosmose poolt kedagi lähiajal tulemas on...
Vasta
#10
Kui Müstik ei pahanda siis lisaks natukene suuremad pildid;
[Pilt: 8yvm10.jpg]

[Pilt: k327er.jpg]

[Pilt: 2qultvc.jpg]
Vasta
#11
Ma ei võtaks hetkel seisukohta kas tegu prügi, võltsingu või laevadega. Põhjus on lihtne - vahet ei ole mis seal
on minust (ja teistest foorumlastest ka) ei sõltu mis seal on ja mis saab. Ootame natuke - küll see asi kohale jõuab.
Vasta
#12
No siin sky-mapis leiab igasugust huvitavat pilti. Kettad taas liikvel...
Vasta
#13
Saadan ka midagi kummalist mida äsja leidsin. Minu meelest palju kahtlasemad kui eelmistel fotodel.


[Pilt: taevas.th.jpg]
[Pilt: taevas2.th.jpg]
[Pilt: taevas3.th.png]
Vasta
#14
Isiklikult mina arvan, et see kõik on puhas jama. Need sinised hägused laigud ei tõesta mitte midagi. Seal saidil ringi surfates leidsin sealt igast siniseid, kollaseid ja punaseid laike, kas need siis kõik "ufo-laevad"????

Ärge hukka mõistke, aga see minu arvamus.
Vasta
#15
Maario - järeldused on teinud inimesed kes neid laike aastaid uurinud - mida on sinul sinna
kõrvale panna peale pastakast välja imetud arvamust mis põhineb keskmisel kooliharidusel?
Vasta
#16
Pigem on see niisama jutt või mingi kosmosemustlaste seltskond, tegelikud tulevad võõrad maale ja ka lahkuvad läbi suurte xendrate ja täpselt sinna kuhu tahetakse maabuda.
Piirangud on ainult ussiaukude tekitamise ajahetkedes.
Vasta
#17
No eks neid maa-väliseid kosmoselaevu ole ju ennegi nähtud. Küll rususid Kuul, küll mujal. Ka tiirlevad iidsete tsivilisatsioonide jäetud satelliidid ikka veel taevas (Exu teema Must rüütel).
Ja ka astronaudid ise on maa-väliste kosmoselaevadest mitmel pool (meil ka mitmes teemas) nendest rääkinud. Üks jutt siin:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=4...#pid124054

Aga just natuke aega tagasi jäi pilk sinu postitusele ajaportaali (xendra)kohta Koola poolsaarel. Otsisin - enam ei leidnud üles. Äkki ise leiad?
Vasta
#18
Et siis Kosmoserottide laevastik on orbiidil... as'sa megaparsek LaughBleh
Vasta
#19
WhiteWolf, hõbemusta Kotka turval olev stenaariumite teistijast süsteemijumal - Nagu sa ennast erinevates teemades "kirjeldanud" oled... ootaks nüüd sinult "kanaldust" selle kohta, kes tulevad, mis tahavad ja kauaks jäävad.
Bleh

[Muudetud: 11-29-2010 Ilo]
Vasta
#20
Noh pressikas on tegelikult mitu päeva olemas, aga miski jupike oleks loogiliselt nagu puudus...
...ju tuleb see kah.

P.S. Aga Kosmoserottidega siiski tegemist ei ole, see pole vaenulik rahvas.

P.P.S. Mul Kass ajas telneti pähe ja arvas, et tegemist on Kosmosekasside patrullidega... no et Kosmoserotid liiga ei tuleks tegema...

Ühtlasi avaldan tänu paljudele kaasfoorumlastele inspiratsiooni eest... ulmekas oleks mobiilid ikka väga mage tehnoloogia Bleh

[Muudetud: 29-11-2010 WhiteWolf]

[Muudetud: 30-11-2010 WhiteWolf]
Vasta
#21
http://www.enterprisemission.com/Rosetta...s-test.htm

Toon Exu uudiste alt ära enda kirjutatud teabe, mis siia teemasse rohkem sobib (Ilole, topelt ei tule, kustutan sealt kõik ülearuse ära! Sul on õigus - hilisemal ülelugemisel tunduvad minu vahepealsed postid nende uudiste vahel totrad)):

Lugu siis selles, et Rosetta kosmoseaparaadist 500 miili kauguselt möödus asteroid, mida nimetatakse "Steins 2867". Selgus, et see asteroid osutus hoopis "uudishimulikuks objektiks" ja meenutab "teemandit taevas". Terve link on ka näitlikustavate piltidega illustreeritud.
Pika uurimise tulemusel selgus, et see ongi 3-D teemant taevas!
Carl Sagan olevat öelnud, et arukas elu näitab end läbi geomeetrilise korrapärasuse. Arvatakse, et see ei olegi asteroid.
Edasi pikk ja põhjalik teaduslik arutelu kaamerate, arvutiprogrammidega tehtud suurenduste jne, jne. kohta.

Siis mainitakse, et keegi üritas müüa ajakirjanikele ideed, et see on lihtsalt järjekordne näide Päikesesüsteemi asteroidist, aga see ei läinud läbi.
Ka Rosetta meeskonna hilisemad uuringud on näidanud, et see "Steins" on tegelikult kunstlik objekt. Seda väidab näiteks Rosetta teadlane Uwe Keller.
Ta mainib, et see objekt on kraatreid (?) täis ja on eraldunud "aknad" kahes paralleelses reas.
Tuginedes mitmetele tõenditele on ebatõenäoline, et Steins on looduslik Päikesesüsteemi objekt. See on 3 miili lai arefakt (?), umbes sama suur kui väike linn.
Muidu on teadlastel teada üle 300 000 asteroidi.

Rosetta on oma nime saanud Rosetta kivist.
Kasutusel on veel teisi Vana-Egiptuse nimetusi. Orion (Osiris) jne. Palju klapib siin sumerite ja V-Egiptuse mütoloogiaga, kus räägitakse taevastest kataklüsmidest. Kaamera nimi on näiteks OSIRIS.
On ka öeldud, et jääb mulje nagu EST oleks juba varem ette teadnud, et Steins on kunstlik tavakeha.

Tehtud pilte saab vaadata ESA Rosetta veebilehel.

http://www.esa.int/SPECIALS/Rosetta/index.html


[Muudetud: 29-11-2010 Müstik]
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Maario - järeldused on teinud inimesed kes neid laike aastaid uurinud - mida on sinul sinna
kõrvale panna peale pastakast välja imetud arvamust mis põhineb keskmisel kooliharidusel?

Äkki siis seletad mulle kui "rumalale ja keskmise haridusega inimesele", kuidas neid siis uuritakse????
Pealegi see "teadlaste" arvamus on sama moodi pastakast imetud, sest ega keegi ei saa olla 100% kindel, et need "laigud" on just need milleks neid peetaksewink Selle üle võibki vaidlema jääda.
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
http://www.enterprisemission.com/Rosetta...s-test.htm

Toon Exu uudiste alt ära enda kirjutatud teabe, mis siia teemasse rohkem sobib (Ilole, topelt ei tule, kustutan sealt kõik ülearuse ära! Sul on õigus - hilisemal ülelugemisel tunduvad minu vahepealsed postid nende uudiste vahel totrad)):

Lugu siis selles, et Rosetta kosmoseaparaadist 500 miili kauguselt möödus asteroid, mida nimetatakse "Steins 2867". Selgus, et see asteroid osutus hoopis "uudishimulikuks objektiks" ja meenutab "teemandit taevas". Terve link on ka näitlikustavate piltidega illustreeritud.
Pika uurimise tulemusel selgus, et see ongi 3-D teemant taevas!
Carl Sagan olevat öelnud, et arukas elu näitab end läbi geomeetrilise korrapärasuse. Arvatakse, et see ei olegi asteroid.
Edasi pikk ja põhjalik teaduslik arutelu kaamerate, arvutiprogrammidega tehtud suurenduste jne, jne. kohta.

Siis mainitakse, et keegi üritas müüa ajakirjanikele ideed, et see on lihtsalt järjekordne näide Päikesesüsteemi asteroidist, aga see ei läinud läbi.
Ka Rosetta meeskonna hilisemad uuringud on näidanud, et see "Steins" on tegelikult kunstlik objekt. Seda väidab näiteks Rosetta teadlane Uwe Keller.
Ta mainib, et see objekt on kraatreid (?) täis ja on eraldunud "aknad" kahes paralleelses reas.
Tuginedes mitmetele tõenditele on ebatõenäoline, et Steins on looduslik Päikesesüsteemi objekt. See on 3 miili lai arefakt (?), umbes sama suur kui väike linn.
Muidu on teadlastel teada üle 300 000 asteroidi.

Rosetta on oma nime saanud Rosetta kivist.
Kasutusel on veel teisi Vana-Egiptuse nimetusi. Orion (Osiris) jne. Palju klapib siin sumerite ja V-Egiptuse mütoloogiaga, kus räägitakse taevastest kataklüsmidest. Kaamera nimi on näiteks OSIRIS.
On ka öeldud, et jääb mulje nagu EST oleks juba varem ette teadnud, et Steins on kunstlik tavakeha.

Tehtud pilte saab vaadata ESA Rosetta veebilehel.

http://www.esa.int/SPECIALS/Rosetta/index.html

Müstik: Vaatan, et ajad siin jälle vana teemat...
Kuigi orignaalpostituse oled vanast teemast koos kõigi muude omapoolsete asjasse puutuvate postitustega kustutanud, siis lisaksin ikkagi vanema arutluse selle Steins'i kohta...
http://para-web.org/viewthread.php?tid=5...#pid111681
Ütleks nii palju veel, et orinaalis palusid teistelt abi, kui sinu tõlkes/arusaamas tekstist mingeid vigu leidub ja sain neid vigu ka kõvasti välja tuua...kuid isegi mitte nüüd pole sa ühtegi neist parandustest oma teksti sisse toonud...
Täpselt see sama vana postitus, mille üle kunagi pikk vaidlus käis...?

[Muudetud: 11-29-2010 Nielander]
Vasta
#24
Vabandust, ma alles hiljem märkasin, et sa olid sinna ka kirjutanud.
Ma tegin täpse kopi oma postitusest. Ja sinu kirjutis on seal ikka ilusti alles.
Mõtlesingi just sinu postile ka juhatada, aga näe - jõudsid juba ette!Smile
Ja juhin tähelepanu ka sellele, et Exu on sinu postile ka vastanud:

http://para-web.org/viewthread.php?tid=5749&page=5

Ma ei aja vana teemat, vaid nõustun Exuga, mis ta sinna kirjutas:

"Ma ei ole ise ka veendunud, et see objekt on sellise kujuga kosmoselaev (Iapetus ja Phobos on tunduvalt loogilisemad kandidaadid), kuid arutluses on olemas loogika. Pealegi - milline ta peaks siis välja nägema olles veetnud kuni mitu miljonit aastat (maksimum) või vähemalt siis paar sada tuhat aastat ja olles pidevalt
pommitatud igat sorti väike objektidest? Selge, et peamised kihid on sisse kukkunud ja algne kuju ei ole enam selgelt määratletav. Meenutage merest leitud laevafrakke - ka need ei meenuta tihti enam laevu. "
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Vabandust, ma alles hiljem märkasin, et sa olid sinna ka kirjutanud.
Ma tegin täpse kopi oma postitusest. Ja sinu kirjutis on seal ikka ilusti alles.

Alles hiljem märkasid, et olin sinna kirjutanud?
Tõesti?
Ehk märkad praegu, et mul ei ole seal vaid üks postitus vaid mitu(kõik algselt järgnevad sinu edasistele postitustele)...osades tsitaadid sinu vastustele(aga need oled sa nüüdseks teadmata motiividel loojakarja saatnud)...
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nibiru, planeet Maa "restart" ja 4D kehad volli 126 85,089 29-05-2023, 16:53
Viimane postitus: lumm
  Delegatsioon kohtuma väliste jõududega. kaido81 7 3,471 30-03-2010, 17:39
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat