Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 3 Häält - 2.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erinevad unenäod ja nende tõlgendused
Autor Sõnum
Nazz
Veteran

Postitusi: 1,465
Liitunud: Jan 2007
11-02-2007 21:24
Postitus: #201
 
ma olen kogenud paljutki sellist, igasugustes erinevates olukordades...

Anna teada, kui midagi sellist või sarnast veel juhtub, siis saab täpsemalt öelda
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kayaman
Tavaliige

Postitusi: 172
Liitunud: Jun 2006
22-02-2007 00:27
Postitus: #202
 
Väga põnev, ja kindlasti ka võimas vaatepilt oli !
Olen ise ka unenägudes taevasse vaadanud ja kõvasti igasuguseid ufolaevasid ja masinaid näinud.
Äkki viitsiksid veidi kirjeldada mida sa mõtled täpsemalt Sõjamasinate all? Millised nad olid umbkaudselt?Kas nägid välja nagu maist päritolu või midagi kaugemat?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
TheDarkest
Tavaliige

Postitusi: 114
Liitunud: Feb 2007
23-02-2007 16:25
Postitus: #203
 
Ma pakuks ka, et see oli ikka unenägu!
Varem on kirjeldatud ka tuumaplahvatust, mis tundus tõega reaalne!
Kui ma ei eksi, siis kirjutas sellest Yodalr.

Aga sõda tähendab pahandust, riidu.
Tangid tähendavad aga muret ja toidupuudust.

Sorri, fella!

Muudetud: 23-2-07 kell 16:27:24 TheDarkest
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
a-n-g-e-l
Uustulnukas

Postitusi: 1
Liitunud: Mar 2007
03-03-2007 07:30
Postitus: #204
 
Mul lähevad unenäod kogu aeg täide.Näiteks nägin unes,et mu elukaaslasele saadeti roosasid õnnitluskaarte tytre synni pärast.Kahe nädala pärast sain teada,et ootan last...Noh,neid lugusid võibki rääkima jääda.Oma vanaema surma nägin ka ette ja see oli paha kogemus.Vahel on halb oodata midagi,mida tead,et tuleb,aga sa ei saa midagi selle heaks teha.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Beliver
Uustulnukas

Postitusi: 29
Liitunud: Nov 2006
19-03-2007 17:41
Postitus: #205
 
ma olen tegelikult see Jumalanna , mul läks parool meelest ja nüüd siis see kasutaja ( Ma ei ole mingi maeiteakes! ) .
----
Tsitaat:Algselt postitas: taro-fänn
kui sa just selgelt nägija pole siis ei tähenda kellegi surm seda et ta tõesti sureb .


Kui sa mõtlesid selgeltnägemist , siis sellega on nii et päris palju imelikke kohti on olnud ...
Selles mõttes et vahest ( mitte koguaeg ) kui ma kellegile küsimuse esitan , siis ma tean vastust enne kui see inimene vastata saab . Ja need küsimused ei ole nagu kui palju on kaks + kaks .

Muutus: Liitsin postitused. Oleks kena kui sa teinekord püüaksid ise oma postitused kokku panna või üldse mitte järjest mitut postitust teha.

Muudetud: 19-3-07 kell 18:51:40 Thorondor
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kazluk
Tavaliige

Postitusi: 135
Liitunud: Feb 2007
29-03-2007 20:30
Postitus: #206
Unenäolinn
Põhimõtteliselt on mul aegajalt esinenud sellised tavalised unenäod, kust ma olen sõpradega, otsin mõnd poodi või midagi, kuni ükskord ma unenäos linnas ära eksisin. Sain aru, et kogu tegevus (noh, peaaegu) mu unenägudes on alati toimunud just selles ühes linnas.
See linn on muidugi äärmiselt sarnane Tallinnale, ainult see on oma kolm korda suurem ning on kohtasid mis erinevad Tallinnast väga.
Esialgu ei arvanud ma midagi nii erilist sellest, aga mingid kohad hakkasid korduma ja süvenema selle linna puhul. Näiteks vanalinn unenägudest on mul suhteliselt meelde juba jäänud, tänavad on kõvasti erinevad meie vanalinnast. Turiste on aga vähe, rohkem kohalikke, kui hämaras olen sinna piirkonda sattunud, olen seal mingeid kahtlaseid tüüpe hulkumas näinud.
Aga põhipoint on selles, et ma olen rääkinud sellest ka oma emale, niisama mainisin ükskord. Ning ennäe, ema ütles et ka tema on selle linna olemasolu unenäos tähele pannud. Ja peale selle, meie üksikute kohtade kirjeldused klappisid.
Näiteks sadamapiirkond selles linnas, asub poolsaarel, kust on ilus vaade linnale (linn asub künkajalamil nagu ma hästi mäletan). Sadam on seal tohutult suur, see on täis kraanasid ja seal on metsikult palju konteinereid. Sadamast sõidavad läbi rongid ja väga harva on seal ka liinibusse näha. Ma olen paar korda seal isegi ära eksinud, istudes vale bussi peale!
Ema on jälle hiljem rääkinud, et tema on seda linna näinud terve elu (nagu ka minu vanaema) ja ta mainis veel, et see linn on läbi elu järjest arenenud, nagu Tallinngi.

Lihtsalt, mul on hakanud huvi tekkima. Kokkusattumus? Või lihtsalt tavalised segunenud mälestustega unenäod? Ma äärmiselt loodan, et peagi satun jälle sinna, tahaks mingeid detaile ka visandada paberile.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nazz
Veteran

Postitusi: 1,465
Liitunud: Jan 2007
30-03-2007 08:37
Postitus: #207
 
Unenäod on suht keerulised asjad...
Osa ütleb, et unes sa näed seda, mis on su sudamelähedan või millele sa enne magama minemist pingsalt mõtlesid.
Teised ütlevad, et unes käivitub see aju pool, mis ei ole harjunud iseseisvalt mõtlema, ja see käsitleb kõike infot, mida päeva jooksul saad, kuidagi omamoodi, st. et see ajupool kujutab asju hoopis teistmoodi, kui need tegelikult on...

Viimase väitega olen ma täitsa päri, sest see tundub kõige loogilisem olevat, ja sinu mure võib tulla samal põhjusel...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
LibaHunt
Tavaliige

Postitusi: 211
Liitunud: Mar 2007
30-03-2007 19:15
Postitus: #208
 
ma ei usu et see kokkusattumus on.
Kas sa oled tähele pannud kas seelle linna sindid ja värgid on eestikeelsed ?

Your scream's a whisper
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kazluk
Tavaliige

Postitusi: 135
Liitunud: Feb 2007
30-03-2007 22:58
Postitus: #209
 
Tsitaat:Algselt postitas: LibaHunt
ma ei usu et see kokkusattumus on.
Kas sa oled tähele pannud kas seelle linna sindid ja värgid on eestikeelsed ?
vot, ma olen üritanud meenutada, kuid kui ma mõtlema olen hakanud, pole ma näinud seal nagu reklaame ega silte/märke, või pole ma neid tähele lihtsalt pannud. aga inimesed, keda kohanud olen, on küll eesti keeles rääkinud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lageruomez
Uustulnukas

Postitusi: 4
Liitunud: Apr 2007
03-04-2007 07:55
Postitus: #210
Autopesula koll
Lihtsatl üks huvitav uni siis, mida täna öösel nägin. Tegelikult nägin seda teist korda, ei meenu millal oli esimene kord, aga millalgi hiljuti.
Ette ütlen veel ära, et ma ei ole vaadanud õudusfilme väga pikka aega, ega üldse telekat juba paar nädalat Laugh

Uni:"Asukoht meenutab selle kooli hoovi, kus ma oma esimesed 9 klassi läbisin, kuid sinna hoovi on ehitatud autopesula. Hilja öösel, olin kuidagi sinna pesulasse sattunud. Peale minu oli seal veel 4-5 inimest, kellest ma paari tundsin. Järsku ilmus sinna mingi jube koll. Välimust ei suuda ma kuidagi meenutada, aga ta oli jube. Ta teatas meile, et me oleme nüüd mängus. Me peame sooritama möödasõidu, ennem kui aeg lõppeb, kui meist sõidetakse mööda, siis me sureme ja kui aeg lõppeb, siis me sureme. Mina ja paar mu sõpra ronisime autosse. Kuidagi me lihtsalt teadsime mis masinad lähema tee peal sõidavad. Millegi pärast oli kõigil jube kiire. No suutsime siiski mööda sõita ennem kui meist mööda sõideti ja edasi nägin unes, et oli juba järgmine hommik. Läksime sinna pesula juurde tagasi. Pesula kõrval oli mingi laste liivakast, seda ma ei olnud öösel näinud. Nüüd mängisid seal lapsed, keegi ei teadnud mingitest kollidest midagi, kõik oli kena. Pesulas ei olnud enam mitte kedagi sees. Ja järsku nägin, et üks laps kaevas liiva seest välja inimese labakäe luud, ühes tükis. Vaatas seda hetke, siis hüüdis: "Fui" ja viskas selle üle tee võssa."

Nii, küsimus siis selline, et kas see on lihtsalt mingi igapäeva eluga seotud uni, või on see selge vihje, et ma peaksin minema hollywoodi filme tegema Laugh

edit:parandasin jutumärgid

Muudetud: 3-4-07 kell 07:57:09 Lageruomez
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Arlich
Veteran

Postitusi: 760
Liitunud: May 2006
03-04-2007 13:57
Postitus: #211
 
Postitus muudetud puht-kristliku maailmavaate tõttu!
(selle postituse viimane muutmine: 30-04-2020 23:01 Arlich.)

Minu materjalid : Mystery Babylon the Great / The Biblical Flat Earth
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Myruzka
Uustulnukas

Postitusi: 4
Liitunud: Apr 2007
07-04-2007 12:26
Postitus: #212
 
kusjuures mina näen mingil teatud ajal alati üleujutust minu kodu lähedal jões, sild on katki, jää on poolenisti peal ja puud on üle jõe. ma ei te amida see tähendab, kahjuks.
ja ma tulen alati alevi poolt koju ja pean jõge ületama.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
padfoot000
Uustulnukas

Postitusi: 4
Liitunud: Apr 2007
25-04-2007 16:27
Postitus: #213
Ammune unenägu.
Niisiis enne alustamist tahan tervitada kõiki paraveeblasi, kuna just regasin ennast Smile

Niisiis. Hetkel olen 14, saamas kohe kohe 15. Seega juhtus see umbes 10 aastat tagasi, kui olin 5 aastane. Mu isal oli väljaravimata kollatõbi ja ta oli koguaeg haige, väga tihti oli ta haiglas. Lõpuks läks asi karmiks, ta viidi haiglasse. Ma käisin teda vaatamas mitmeid kordi. Siis sai ta koju. Siis läks ta uuesti haiglasse, kust ta enam ei naasnudki Sad .
Igatahes sellel öösel kui mu isa suri, magasin ma ema kõrval diivanil. Mingi öösel kella kahe paiku raputan ma oma ema ärkvele (ema on mulle seda lugu mitu korda rääkinud) ja küsin et kus issi on. Ema vastab et ta on ju haiglas, kus siis ikka. Mina ajan vastu et ei ole ju, ta läks kuskile. Siis oli ema valvsaks muutunud. Küsi mu käest et kust ma tean. Siis ma rääkisin et ma nägin kuidas kõik olid õues, paksud joped seljas (oli november), ainult issi oli pintsaku ja kingadega. Siis seal oli mingi asi (ei osanud seletada).
Siis ema küsis et mis edasi sai.
Rääkisin et siis tuli issi minu juurde, võttis mu sülle ja hakkas minuga rääkima.
Ema siis et mis ta sulle ütles.
Ma siis rääkisin et issi ütles mulle et ta peab ära minema ja et ma oleksin emmele hea laps ja aitaksin teda. Ma olevat tahtnud kaasa minna temaga aga ta ütles et ma ei saa, ma ei tohi emale nii teha ja ma olen liiga väike. Siis ta pööras selja (kuidagi oli ta omale valge pintsaku selga "saanud") ja kõndis mingitest väravatest sisse.
Rahutult jäime magama, hommikul kell 4 (ja mingid minutid peale) Helistatakse emale haiglast. Ema võtab vastu ja ütleb automaatselt: Ma tean. See siis küsib et kuidas te võite teada. Ema ei vasta. Ta ainult küsis, et mis kell. Kell oli olnud 2 ja mingid minutid peale.

Kas ta tuli minuga hüvasti jätma?

Para-Para-Para-Para-ParaFiin wink
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ZR
Uustulnukas

Postitusi: 7
Liitunud: Apr 2007
27-04-2007 11:17
Postitus: #214
Tüdruk unenäost....
Tere jälle....lisaks tuleviku nägemisele olex mul veel üx jutt rääkida!!!
Ma näen peaaegu igal öösel unes tüdrukut kellega ma...kohtun..(ta pole ametlikult minu tüdruk lihtsalt saame hästi läbi ja oleme iga päev koos)
Niikui magama jään võin kindel olla et näen just teda unes....tihti teeme me koos idiootseid asju ja ma tõesti tahax teada misasja see tähendab..kui see üldse midagi tähendab(ma pole siiani astraalnähtustesse eriti uskund)
N: tna öösel nägin, et tulime kolmekesi(mina, tüdruk ja tüdruku sõbranna) peolt..läxime poodi seisime pikas järjekorras....siis ta ütles et tahab jäätist...ma ostsin 2 jäätist, 2L mahla, 1-he mineraalvee..aga maxmisega läx kaua aega...jäätis sulas vahepeal ja ma jooxin seda lumehange külma panema.....täiesti idiootne uni!! Onju??
ja nii see kordub...iga päev uus teema, uus olukord...vb on mõni tegelane juures aga mina ja tüdruk oleme kindlalt peaosasLaughLaugh
lisax sellele olen näinud veel et põgeneme koos, ma päästan teda, tema aitab mind. me suudleme, sõidame autoga jne jne....nagu seebikas....
on tegemist lihtsalt alateadvusega või meeldib see tüdruk mulle nii väga et teda igal ööl näen....mis toimub?? Tahax teada!!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ZR
Uustulnukas

Postitusi: 7
Liitunud: Apr 2007
27-04-2007 11:39
Postitus: #215
 
unustasin mainimata ühe asja, mis tundub ka imelik....nimelt ma tean et ta ärkab hommikuti pool seitse...me ei ela koos...kusjuures suht kaugel üxteisest....ja ma ärkan ka igal hommikul poole seitsme paiku korrax üles, kuigi ma pean ärkama alles kaheksast....MIKS MA ÄRKAN KOOS TEMAGA??? Mis meid seob??
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nazz
Veteran

Postitusi: 1,465
Liitunud: Jan 2007
27-04-2007 12:43
Postitus: #216
 
Inimene näeb üldjuhul unes seda, mis talle suuresti korda läheb. Kui sa ütled, et saate väga hästi läbi, siis palun, siin on sinu seos... Sa ise vastad enda küsimustele, kuigi sa ei saa sellest aru...
Iga kord, kui tuleb sul mingi küsimus, mõtle, et kas sa äkki tead seda vastust juba, nii on palju lihtsam...... Laugh
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nazz
Veteran

Postitusi: 1,465
Liitunud: Jan 2007
27-04-2007 13:06
Postitus: #217
Mul isegi kentsakat und pajatasa...
Pikka aja vältel nägin ma ühte Deija Voo unenägu...

Alustasin rongis. Loojang oli nii kaunis, et ma ainult vaatlesin seda. Ühel hetkel jäi rong seisma ja olin väljas mingi auto juures. Vaatasin loojangule otsa ja sammusin auto poole. Seal oli kaks tüüpi mind ootamas. Istusin sisse ja peale seda kohe löödi mind maha seal autos.

Järgmine kord, olin jälle rongis, siis auto. Kuis mõtlesin, et seekord ma enam autosse ei istu ja jalutasin mingi maja külje peale, kus oli kõik teed aiaga blokeeritud. Hakkasin üle aia ronima, lendasit kaks maja elaniku minu juurde, ja sain kuuli.

Jälle rong, auto, aed, kuid seekord võtsin kivi alt värava võtme. Jalutasin edasi ja jõudsin mingisse baari. Ei hakand kohe tellima, sest mõtlesin, et vaatan ringi, et äkki näen kedagi tuttavat. Ja selle eest sain baarmenilt kärbikuga.

Jälle rong, auto, aed, baar. Ja siis tellisin kohe, ja midagi ei juhtund, kuni ühel hetkel avastasin, et olen mingi II maailmasõja lahingväljal. Oli talv, ja päev. Seisin ühe sõduriga kõrvuti, vahtides majadest aleed pidi. Ja nägime seal ühte vastaspoole sõdurit ja koera. Minu kaaslane võttis oma relva üles, ja hakkas sihtima. See oli üks snaiper, kuid optiliseks sihikuks oli tal mingi mängu luup. Võtsin tal selle luubi küljest, ja laususin, et ilma on parem lasta, kui selle mänguasjaga. Tüüp lasi koera maha, kuid teine lasi meid maha.

Uuesti rong, auto, aed, baar, sõjaväli. Siis ma ei puutunud ta relva, ja kõik laabus. Ja siis avastasin ennast jooksmas metall hangaari, et pommitamise eest varjuda. Seal oli veel kaks tüüpi minuga. Ja sain pommiga otse ajudevahele.

Uuesti rong, auto, aed, baar, sõjaväli, pommitamine, kuid läksin hangaari asemel mingi putka alla ja jäin ellu. Jooksin edasi, ja leidsin zeppelini eest. Hakkasin sinna üles ronima, mööda rippuvat köit. Siis jälle mingid kaks tüüpi tõmbasid mind poole pealt alla, ja kukkusin kohe ikka korralikult kõrguselt.

Uuesti rong, auto, aed, baar, sõjaväli, pommitamine, zeppelin. Siis tõukasin ise ühe alla, ja teine anus, et teda ei puuduks. Jõudsin üles, ja see teine lükkas mind alla tagasi...

See oli viimane kord, kui ma seda und nägin. Need seeriad väntasid mingi 3 aasta vältel...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
LibaHunt
Tavaliige

Postitusi: 211
Liitunud: Mar 2007
27-04-2007 13:55
Postitus: #218
 
Väga huvitav, ise pole kunagi oam unenägu niimoodi muutnud.

mis tunne oli kuuliga pihta saada ?

Your scream's a whisper
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Arlich
Veteran

Postitusi: 760
Liitunud: May 2006
27-04-2007 14:00
Postitus: #219
 
Postitus muudetud puht-kristliku maailmavaate tõttu!
(selle postituse viimane muutmine: 30-04-2020 23:07 Arlich.)

Minu materjalid : Mystery Babylon the Great / The Biblical Flat Earth
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nazz
Veteran

Postitusi: 1,465
Liitunud: Jan 2007
27-04-2007 14:01
Postitus: #220
 
Tuimaks võttis kuuli ümbert, ja valu ei olnudki nagu tunda... Kuid unes on ka maailma seadused hoopis teistsugused. Kui tunne oli tõesti erakordne...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Arlich
Veteran

Postitusi: 760
Liitunud: May 2006
27-04-2007 14:44
Postitus: #221
 
Postitus muudetud puht-kristliku maailmavaate tõttu!
(selle postituse viimane muutmine: 30-04-2020 23:06 Arlich.)

Minu materjalid : Mystery Babylon the Great / The Biblical Flat Earth
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nazz
Veteran

Postitusi: 1,465
Liitunud: Jan 2007
27-04-2007 14:56
Postitus: #222
 
Täitsa huvitav... Polegi sellele varem sellise pilguga otsa vaatand...
Samas ka tõstatab see küsimuse, et kas ma tahan sellest lahti saada. Minu praeguses elus unustan ma meeletult palju ja meeletult kiiresti. Las see siis jääda, vähemalt midagigi mida mäletada... Laugh
Kuid kui samas võib see ollagi see põhjus, miks ma unustan, et lihtsalt ei ole ruumi uuele... siis oleks küll parem vabaneda...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Cludyt
Uustulnukas

Postitusi: 3
Liitunud: May 2007
07-05-2007 11:49
Postitus: #223
 
Ma nägin täna unes, kuidas kuidas ma kedagi peksin, sest ta oli midagi valesti teinud ja nässu keeranud, ning politsei hakkas mulle lähenema, et mind kinni võtta, aga siis unenägu kadus ja ma võitlesin kellegiga koos inimsööjate vastu. Aga õnneks läks kõik hästi, me meelitasime nende tähelepanu pommiga eemale, mis me kusagile sügavasse metsa viskasime. Ja siis hiljem võeti nad kinni viru ritmikul, kus nad ümber piirati. Äkki oli see viimane hetk seotud nende mässudega, sest see olukord oli kuidagi sarnane. Igatahes ma nägin veel kah hästi ilusat unenägu kah, et oli üks poiss või mees(täpselt ei mäleta) ja siis me vaatasime vist telekat, teisi inimesi oli kah meie ümber, aga meie hoidsime üksteisel käest kinni ja igakord kui tuli mingi põnev koht, siis me õrnalt pigistasime üksteise käsi....see oli millegi pärast nii armas...Sick...Aga kust saaks uurida midagi selle kohta, mida unenäod võiksid tähendada? Mingi raamat või internetilehekülg või miskit?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tehnoloog
Veteran

Postitusi: 978
Liitunud: Mar 2007
07-05-2007 21:38
Postitus: #224
 
Tsitaat:Algselt postitas: Cludyt Aga kust saaks uurida midagi selle kohta, mida unenäod võiksid tähendada? Mingi raamat või internetilehekülg või miskit?
Minu meelest parim on Jüri Henno koostatud "Universaalne unesümboolika"
http://www.rahvaraamat.ee/?id=62&no=R016626

Autorist ka:
http://www.hot.ee/esi/jyrihenno.html

Lisaks lugemist:
http://www.miksike.ee/referaadid/unenaod_polina.doc

Aga... http://www.google.ee/ on alati abiks...

Muudetud: 7-5-07 kell 22:42:05 Tehnoloog
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
paadikapten
Trollin puritaane.

Postitusi: 1,105
Liitunud: Oct 2004
11-05-2007 01:55
Postitus: #225
Kassid unenägudes
Ma olin hiljuti natuke enne ärkamist unes kusagil koos ühe kassiga. Ei mäleta, kust ta mu juurde ilmus, aga mäletan, et istusime kusagil raudtee ääres (koht sarnanes väga tolle jalakäijate raudteeületuskohaga Tartu Sõbra Keskuse taga), minu käsi teda silitamas. Väga rahulik kiisu oli... ainus kord, mil ta natuke häält tegi ja mulle kergelt käpaga äsas, oli siis, kui ma tema seljast mingi kurat teab kus ja millal sinna löödud asja välja tõmbasin.

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Freyj...lommer.jpg

Vaadake neid kaht kassi sellel pildil-nendega ta (mu unenäosõber) sarnanes. Väärib märkimist, et ma tundsin end selle kassi kõrval kuidagi mõnusalt kaitstuna....

Muudetud: 18-9-07 kell 06:41:05 Hallucigenia

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  hirmutavad unenäod nupsu 9 1,742 26-09-2020 19:40
Viimane postitus: kalldunn
  Inimesed ja aurad nende ümber alexa 29 13,603 10-01-2020 20:45
Viimane postitus: Q11
  Aina korduvad unenäod lagunendmaja 90 56,337 21-12-2019 21:54
Viimane postitus: Q11
  Unenäod saavad tõeks Hallucigenia 39 21,041 28-08-2017 18:53
Viimane postitus: Marimu
  Pidevad unenäod Jinny 5 4,032 27-06-2016 06:51
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Mida mu unenäod tähendavad? Para-P 14 10,983 29-08-2014 10:38
Viimane postitus: Müstik
  Häirivad unenäod PrincessOfMoon 3 5,961 30-07-2014 07:53
Viimane postitus: olematu
  Värvilised unenäod, abi? :) plantique 2 2,119 02-06-2014 17:14
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Hirmutavad unenäod Maris 2 2,251 08-04-2014 15:22
Viimane postitus: Mannu
  Veidrad juhtumised ja unenäod peale vanaema surma. Vabahing 5 2,797 08-07-2013 14:20
Viimane postitus: Vabahing

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog