•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34(current)
  • 35
  • 36
  • ...
  • 44
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 2.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erinevad unenäod ja nende tõlgendused
(15-01-2013, 12:24 )euroruubel Kirjutas: Mulle paar pööd tagasi unes öeldi, et olen saanud "vaatleja " staatuse. Krt misse küll tähendab...
Nuh, siis tuleb munad(silma) häste lahti hoida, äkki näedki midagiBleh
Vasta
(15-01-2013, 12:24 )euroruubel Kirjutas: Mulle paar ööd tagasi unes öeldi, et olen saanud "vaatleja " staatuse. Krt misse küll tähendab...
no vaatleja võib olla see kes ei lase enda energial muunduda/muutuda, nt. foorumis on närvilisus ja üksteisele ärategemine, vaatleja loeb aga ei lase endale seda mõjuda, ei lase ennast negatiivsesse keerisesse tõmmata. Näed ja osaled elus aga oled enda keskpunktis, oled rahulik(tark rõõmsameelne), stabiilne. Kui vaja, mängid kaasa, "teed näo", vastavalt olukorrale, kuid sisemiselt oled kindel/kõigutamatu.
ja kui veel pole seda, siis varsti saad Smile

Vasta
(15-01-2013, 12:24 )euroruubel Kirjutas: Mulle paar ööd tagasi unes öeldi, et olen saanud "vaatleja " staatuse. Krt misse küll tähendab...

Ehk tasakaalu leidmist ? Et näed, jälgid , aga ei sekku , kui just ei paluta ?

Vasta
(15-01-2013, 12:24 )euroruubel Kirjutas: Mulle paar ööd tagasi unes öeldi, et olen saanud "vaatleja " staatuse. Krt misse küll tähendab...
Hm, parim, edu sellel teel!

Vasta
(15-01-2013, 12:24 )euroruubel Kirjutas: Mulle paar ööd tagasi unes öeldi, et olen saanud "vaatleja " staatuse. Krt misse küll tähendab...

Vaata oma nimealust tsitaati siin foorumis. Seda tähendabki Bleh
Vasta
Nägin unes, et terve loomaaed põles maha. Loomad kas surid vingumürgitusse või siis otseses mõttes võtsid tuld.
Pehmelt öeldes ebameeldiv.
Vasta
Nägin unes ette nii oma poega kui tütart enne sündi ja teasin peale seda, kes mulle on sündimas.
Mõned igapäevasemad asjad on ka ette ära nähtud ja mitmed ühetähenduslikud unenäod, mis paraku on ennustanud kellegi surma ette.
Ka osad haigused ja pahandused olen ette näinud.
Poeg nägi "Estonia" hukku samal ööl, kui see juhtus ja hommikul hakkas sellest oma lapse-arusaamaga rääkima ja peale seda kuulsin raadiost kohutavast õnnetusest.
Vasta
Oli valge kotkas, seisis maas ja sirutas ühe jala ette, võttes mul küünistega ümber sõrme tugevalt kinni ja vaatas sügavalt silma. Kui ma kätt maast tõstsin siis võttis ka teise jalaga ka sõrmest kinni ja istus mu käel. Mingil hetkel pigistas ühe jala küünistega nii tugevalt, et kuulmine kadus. Käes olid mul paksud töökindad, sõrmed viga ei saanud, ta lihtsalt pigistas kõvasti.
Valge kotkas peaks tähendama hulka positiivseid asju, aga see silmavaatamine, ühe jalaga mul sõrmest hoides oli nii sügav.
Vasta
(30-01-2013, 10:40 )kr6ll Kirjutas: Oli valge kotkas, seisis maas ja sirutas ühe jala ette, võttes mul küünistega ümber sõrme tugevalt kinni ja vaatas sügavalt silma. ...
Sinu isiklik jõud annab end Sulle kätte. Sul on seda palju.
Vasta
Nägin, et sõitsin autoga üles väga, väga järsust ning kitsast mäest kus polnud auto teed. Keegi justkui sõitis või püsis mul ees... enne tippu jõudmist muutus aga mägi väga kiviseks ning justkui sirgeks seinaks, kus üles antud autoga oli lihtsalt füüsiliselt võimatu saada ja libisesin sealt tipu nurgalt jälle mõne maa alla tagasi. Sõitmise vältel aga oli tunda kuidas auto punnis end üles, vaevaliselt aga kindlalt. Imelik...
Vasta
Minaelan, järgmise kahe loo põhjal ma tõsiselt loodan, et seda need unenäod just ei tee Laugh Samas pole enda poolt midagi pakkuda, unenäod kajastavad äkki neid torme, mis mõtetes vahest toimumas.

Keegi kirjutas siin mõnda aega tagasi, kuidas sai unenäos korduvalt surma. Endal oli just hiljuti väga sarnane, õudne kuid samas huvitav, unenägu. Olime mingi seltskonnaga suures villas, kellegi pool. Oli väike istumine seal sõpradega. Mingihetk lendas keegi "kuri" majja (ei mäleta täpselt kes) ja hakkas meid ükshaaval maha nottima. Jube hirm oli endal sees, nagu reality show käis. Ma olin viimastest ellujäänutest, üleval toas peidus, kui vend tuppa astub, vaikselt ringi vaatab ja mu üles leiab (relva ma ei mäleta, kuid midagi väga robustset- suur nuga äkki). Väga creepy oli. Siis aga tuli huvitav käik, mees leidis mu üles, viimane pilk talle otsa ja kõik hakkas otsast peale. Tuligi täpselt sama uni. Tuli mees, hakati ükshaaval jälle maha võtma, mitmed napikad ja close encounter-id pahaga, jõhker hirm. Lõpuks mul hakkas koitma, et oota, ma olen seda asja juba läbi teinud. Käitusin sama moodi, nagu mul meeles oli, sest ellu ma olin vist nii jäänud. Jooksin lõpuks sinna samma üles tuppa, samasse kohta peitu. Ilm oli mõlemad korrad tormised. Mees tuli jälle tuppa, jube hirm oli sees ja leiti mind üles, nägin meest ning plaks, uni hakkas uuesti pihta. Peale mida hakkasin unest välja vajuma ja ärkasin ka üles.

Teine huvitav kogemus oli suures mahajäetud kompleksis täielik zombie-kill, umbes nagu kunagi oli CoD Zombies. Oli mul automaatrelv, käsirelv, nuga ja paar granaati. Alguses vaatasin seda und kui 1st person õudusfilmi. Täielik hirm ja igasugune kontroll puudus, ma ei teadnud kas elan või suren. Kuid mingi aeg sain aru, et tegu vist unega. Saavutasin karakteri üle täieliku kontrolli, tunnetasin seda ülimat oskust ja vilumust, mida see tegelane (mina) endas kandis. Ja oi siis läks action lahti (põhiliselt revolvri ja noaga Laugh). Väljas oli koguaeg ilus ilm kah, ja see korruselamu oli hästi avar ja valgustatud. Zombie-sid tuli ikka massidena peale, ma olin üksi aga Täiesti enesekindel. Üks nauditavamaid game changereid mis kunagi unes juhtunud. Hirmust ja teadmatusest sai täielik kontroll, mäletan ennast mõtisklemas- kuidas ma nii hästi oskan Laugh
Vasta
8-9 eluaastast saati näen kõige jubedamaid unenägusid alati on seotudi kellegi surmaga ja peale seda pean ma unenäos hakkama lahendama mingeid ülesandeid kui ei lahenda siis laks järgmise surm...Sooviks juba nendest unenägudest loobuda kudagi. Kas tõesti seotud ema surmaga mis siiani kummitab(peale ema surma hakkasid need pihta ja samad teemad igast lahendused,päästmised jms)või milles on asi...Öeldakse et nääd unes seda mis on toimunud sinu päeva jooksul aga kudagi ei klapi need...(õnneks siiani ei ole olnud seotud kohe kellegi surmaga päriselus..Aga mis toimub nagu mix?
Vasta
Katz23, Su ema surm on Sul jätkuvalt alateadvuses ja Sul on olnud lapsena alateadlik (ja väga mõistetav) hirm, kuidas Sa ilma temata oma eluga hakkama saad. See on Sul tänaseni sees. Vb aitaks psühholoog või mõni teraapia?
Vasta
Vb tõesti on põhjus sealt alguse saanud..Mäletan seda unenägu siiani 1päev peale tema surma olin nagu mingis tunnelis vms kus pidin minema õigesse kohta kus on kirst ja ema sees pidin ta kuidagi päästma suht segane unenägu aga kui mõtlen sellest siis näen seda täpselt nii nagu see kunagi oli minu unenäeos...siiani ei saa aru mida see mle ytleb... päästa ei saanud teda kuidagi päriselus.. Sad ...lihtsalt kaua ei suuda kannatada kunagi ikka viskab üle ka sellised vastikud asjad...Peab tõesti hakkama nüüd sellega tegelema et saada ravi ja äkki õnnestub ka midagi ilusat näha...
Vasta
Täna unes siis pikem teema bomzikust, kes peale kirjut...minevikku...üritab jalule tõusta. Ja tõsiselt üritab ja tahab. A kui laenu küsib, siis polnud mõtet anda või muid endisele teele viivaid ahvatlusi. Pidi omadega ise hakkma saama, teiste abita, st talle ei tohtind midagi ette-taha ära teha.



Vasta
Kõht oli jube lahti unes. Muide ma ei tee nalja. Keegi saab öelda mis see tähendab?
Vasta
(10-02-2013, 23:14 )robotboyy Kirjutas: Kõht oli jube lahti unes. Muide ma ei tee nalja. Keegi saab öelda mis see tähendab?

See tähendab seda, et sul on kiusatus vältida lahendust.
Vasta
Nägin unes tsunaamit. Oli päikseline päev, olime kuskil ranniku lähedal rookatusega majas, mitte Eestis, pigem kuskil soojal maal. Lained olid 5-korruselise maja kõrgused, nagu veemüür. Maja lagunes pealetungiva ookeani mõjul, hulpisime kõik vees. Mäletan, kuidas viimane hiiglaslik laine murdus ja kaardus üle minu, ma sukeldusin ning mõtlesin, et pean katsuma hinge kinni hoida ja kuidagi selle alt välja ujuma. Sel hetkel kui hakkasin pinnale jõudma, ärkasin üles.
Vasta
(30-01-2013, 13:41 )Zinerg Kirjutas: Nägin, et sõitsin autoga üles väga, väga järsust ning kitsast mäest kus polnud auto teed. Keegi justkui sõitis või püsis mul ees... enne tippu jõudmist muutus aga mägi väga kiviseks ning justkui sirgeks seinaks, kus üles antud autoga oli lihtsalt füüsiliselt võimatu saada ja libisesin sealt tipu nurgalt jälle mõne maa alla tagasi. Sõitmise vältel aga oli tunda kuidas auto punnis end üles, vaevaliselt aga kindlalt. Imelik...

Ma nägin mingi nädal aega tagasi midagi sarnast. Sõitsin hõbedase škodaga ülesse mingist kurvilisest mäeteest, kusjuures minust paremal oli järsak mille põhjas kasvas kuusemets. Kiirus oli mul väga suur, imestasin isegi, et miks am nii kiiresti sõidan. Ilm oli selline suht kena, nähtavus hea, mõned pilved taevas. Hakkasin tee lõppu jõudma aga tunnen järsku et auto ei jõua vedada, viimasel hetkel jõudsin välja hüpata ja vaadata kuidas mu auto sellest piirdest läbi veereb ja järsakust alla kukub. Läbi udu on veel meeles, et läksin jala edasi.
Vasta
Kas keegi teab, mida võiks tähendada unes nähtud vesipüks? Ise ujusin meres ja kui vesipüks tekkis, ujusin sealt kiiremas korras selili minema. Otsisin internetist ja isegi raamatust, aga kuskil pole vesipüksist juttu. Bleh
Vasta
Kui lähtuda loogikast, et vesi on tundesfäär, siis on vesipüks torm tunnetes, mida aga Sa proovid vältida. Selili ujumine ilmselt on ka mingi tähendusega, mida ma ga praegu ei hooma. Kaitsetus, väsimus, passiivsus? Mugavus? Ei tea.
Vasta
Jälle üks veeunenägu. Nägin unes üleujutust, olin mingis kohas, kus oli palju jõgesid ja need ajasid üle, suured alad olid üle ujutatud. Põhjuseks oli metsa hävitamine - oli tehtud suur lageraie ja kuidagi kattus see mingi vana matmispaigaga. Seal matmispaiga alal oli maa käega katsudes kuum. Võis olla ka indiaanlaste matmispaik, igatahes olid indiaanlased selle ümbrusesse kogunenud ja paistsid üsna murelikud.
Vasta
Mis põhjustab tõeliselt jaburaid unenägusid?
Nägin ühel ööl kahte und järjest, esimene neist läks punkte pealt täide, umbes nädal hiljem, teine uni pole veel täide läinud... ja arvatavasi ei lähegi, sest midagi nii jaburat ei saa olemas olla Smile ( kuigi oleks maru lahe seda oma silmaga siiski näha!)
Ma pole isegi sellise asja peale mõelnud, ei ole filmis näinud jne... ometi nägin sellest jaburat asjast und...
Pelgan siia kirja seda panna... irvitate ennast segaseks Bleh
Vasta
(26-02-2013, 00:39 )Tondinahk Kirjutas: Mis põhjustab tõeliselt jaburaid unenägusid?
Nägin ühel ööl kahte und järjest, esimene neist läks punkte pealt täide, umbes nädal hiljem, teine uni pole veel täide läinud... ja arvatavasi ei lähegi, sest midagi nii jaburat ei saa olemas olla Smile ( kuigi oleks maru lahe seda oma silmaga siiski näha!)
Ma pole isegi sellise asja peale mõelnud, ei ole filmis näinud jne... ometi nägin sellest jaburat asjast und...
Pelgan siia kirja seda panna... irvitate ennast segaseks Bleh

See siin on paraveeb. Siia võib. wink

Vasta
(26-02-2013, 10:02 )euroruubel Kirjutas:
(26-02-2013, 00:39 )Tondinahk Kirjutas: Mis põhjustab tõeliselt jaburaid unenägusid?
Nägin ühel ööl kahte und järjest, esimene neist läks punkte pealt täide, umbes nädal hiljem, teine uni pole veel täide läinud... ja arvatavasi ei lähegi, sest midagi nii jaburat ei saa olemas olla Smile ( kuigi oleks maru lahe seda oma silmaga siiski näha!)
Ma pole isegi sellise asja peale mõelnud, ei ole filmis näinud jne... ometi nägin sellest jaburat asjast und...
Pelgan siia kirja seda panna... irvitate ennast segaseks Bleh

See siin on paraveeb. Siia võib. wink

Ka siia on see unenägu lihtsalt liiga jabur!
Lolliks teha annab ennast alati... kui olen järgi mõelnud... kes teab, ehk kunagi mainin seda unenägu kuskil Smile

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34(current)
  • 35
  • 36
  • ...
  • 44
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida mu unenäod tähendavad? Para-P 15 13,170 03-11-2023, 13:27
Viimane postitus: Blondiin007
  hirmutavad unenäod nupsu 9 3,921 26-09-2020, 19:40
Viimane postitus: kalldunn
  Inimesed ja aurad nende ümber alexa 29 18,405 10-01-2020, 20:45
Viimane postitus: Q11
  Aina korduvad unenäod lagunendmaja 90 69,321 21-12-2019, 21:54
Viimane postitus: Q11
  Unenäod saavad tõeks Hallucigenia 39 24,397 28-08-2017, 18:53
Viimane postitus: Marimu
  Pidevad unenäod Jinny 5 5,104 27-06-2016, 06:51
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Häirivad unenäod PrincessOfMoon 3 6,704 30-07-2014, 07:53
Viimane postitus: olematu
  Värvilised unenäod, abi? :) plantique 2 2,653 02-06-2014, 17:14
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Hirmutavad unenäod Maris 2 2,896 08-04-2014, 15:22
Viimane postitus: Mannu
  Veidrad juhtumised ja unenäod peale vanaema surma. Vabahing 5 3,547 08-07-2013, 14:20
Viimane postitus: Vabahing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat