•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44(current)
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 2.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erinevad unenäod ja nende tõlgendused
„...Me ei kartnud neid, kuid lahkusime sealt kiiresti. Surnute energiast eemale...“
Mina, tavaliselt kui unes surnuid näen hakkan neid mõnikord sööma...Eitea mida see peaks tähendama?...Hrmm
Vasta
(26-09-2021, 20:54 )Q11 Kirjutas: „...Me ei kartnud neid, kuid lahkusime sealt kiiresti. Surnute energiast eemale...“
Mina, tavaliselt kui unes surnuid näen hakkan neid mõnikord sööma...Eitea mida see peaks tähendama?...Hrmm

Smile1 Eks sa ise alateadvuses tead, mida see tähendab. Kas sa hakkad sööma surnute kehasid/laipu või hingi?
Vasta
„...Eks sa ise alateadvuses tead, mida see tähendab. Kas sa hakkad sööma surnute kehasid/laipu või hingi?...“

Ma astraalis olen ka avastanud, et mulle meeldib teisi olendeid hammustada, eriti näost. Selline väga meeldiv „krõmpsuv“ nauding tekkib...Shock
Vasta
(26-09-2021, 21:03 )Q11 Kirjutas: „...Eks sa ise alateadvuses tead, mida see tähendab. Kas sa hakkad sööma surnute kehasid/laipu või hingi?...“

Ma astraalis olen ka avastanud, et mulle meeldib teisi olendeid hammustada, eriti näost. Selline väga meeldiv „krõmpsuv“ nauding tekkib...Shock

Siis oleme kindlasti pärit erinevatest Universumi rassidest...kehastudes siin maal erinevaid õppetunde saama, sina tahad kedagi/midagi õgida, mina...midagi muud...
Vasta
(26-09-2021, 21:03 )Q11 Kirjutas: „...Eks sa ise alateadvuses tead, mida see tähendab. Kas sa hakkad sööma surnute kehasid/laipu või hingi?...“

Ma astraalis olen ka avastanud, et mulle meeldib teisi olendeid hammustada, eriti näost. Selline väga meeldiv „krõmpsuv“ nauding tekkib...Shock


Väga ilmekas kirjeldus, kas endal pole tekkinud tahtmist seda unenägu ja unenägusid üldiselt rohkem lahti seletada?

Lisaksin oma arvamusena, et unenäod kui alateadvuse või teise teadvusseisundi/maailmakirjelduse väljundid peaksid väljendama sel juhul seda, mida, kuda.....kes või mis kontrollib su maailmakirjeldust...sa ise või miski, keski muu...
Vasta
„...Väga ilmekas kirjeldus, kas endal pole tekkinud tahtmist seda unenägu ja unenägusid üldiselt rohkem lahti seletada?...“

Tavalises unes vist ma nii pole käitunud. Astraalis ikka. Aga seletus on lihtne – väga väike laps proovib kõike suuga. Kõige olulisem on muidugi imetamise ajajärk. Suu pärani „otsib“, leiab otsitava, lutsutab piima...ja sellest tekkib kõhutäituvus ja heaolu tunne. Eks siis saab ajuga manipuleerides minna ka nende mälestuste juurde tagasi ja kogeda samasugust tunnet. Hammustades teisi näost...Smile
Vasta
Postitused aastast 2011 . Tõstan neis natukene . Ehk tuleb ka teistel miskit meelde enda unedest . Ei saa olla, et mina ainsana  nägin

(30-06-2011, 13:41 )Ott Sama Kirjutas: Olematu! Pole hullu miskit - olema eesrindlikku Euroopa Liidu ja NATO liikmed. Majandus kah nagu tõusul... ja meie poliitikaks on
töötamine ning õppimine! Meil eestlastel, looduslikke vaenlasi momendil ei ole ja elu nagu lill!
... õppige, õppige ja veel kord - õppige!

(30-06-2011, 06:11 )olematu Kirjutas: Nägin täna une, mis nagu natukene mõtlema pani.

Olin Siberis, enne mind oli seal  juba end sisse seadnud mehe sõber pojaga. Kuna ta poeg momendil on alla aasta, siis sündmused toimusid tulevikus. Poiskene võis olla viie-kuue aastane.
Niisiis, olin tema elamises lapsevahis. Lapse isa ise oli kuskil vist purjekat ehitamas.
Poiss oli igavene naaskel, joonistasin talle inimesi, ja tema võttis ning torkas pliitasiga inimestel silmad välja.
Lapse isa naastes rääkisin probleemist talle ka, tema ei pidanud seda märkimisväärseks.
Ütlesin, et ise teab.
Väljas oli mingi lasteaia taoline rajatis(vana hobusetall?) Müürid,mille aknad avanesid hoovi poole, igal latril pisike aken ja puuvärav ,mille läbi lapsed said hoovis toimuvat jälgida.
Silm seletas ka teist tere-tuttavat hoovil askeldamas.

Kohaliku kogukonna joht oli mingi vanem meesterahvas, kuuekümnendates ehk.
Aga huvitav, et unes seda rõhuvat tunnet ei olnud. Jõudsin mõelda, et näe, oli minu isapoolne suguvõsa aastakümneid tagasi siis siin, nüüd siis ka mina.
Aga hirmu ma ei tundud.

Nähtavasti ma seal asumisel ikka ühele kohale kinnistatud polnud, sest mul oli plaanis jala minna 300-350 km kaugusele külla.
Uurisin, kuidas ellu jääda.
Mind viidi suure paju alla, mille võra oli väga võimas ja mille oksad kaugele ulatusid. Lükates lehed eemale, avanes must, sile, ilma ühegi rohulibleta jää. Muld oli viljakas sulanuna, aga inimesed oli vaatamata sellele jääkihile õhukeselt riides. Sügismantlites.
---
Vot selline uni-ei tea, kas ajalugu kordub?
Vasta
Mina olen 3 korda Eda-Ines Ettit unes näinud.
Ilma naljata. Viimases unenäos õpetas ta mulle joogat, mida minu kehal vaja on - ehk siis painuta õlga ja puusa ja siis painuta teise poole keha õlga ja puusa.
Siis olen Angelina Joliet näinud unenäos...

Isegi Bruce Villist olen unenäos näinud.

// By the way.. kes vajab abi - oskan pendliga mõõta ning kiiresti transformeerida aidata. Kirjutage või vaadake Facebookis : Martin Kutser
Vasta
Mida tähendab liblikad unenäos.?
Vasta
Harilikud unenäod enamasti peegeldavad eelnevat päeva, kui aga on painavad unenäod siis kas on õhku puudu, kass pähe roninud või midagi analoogset. Tähendust omavad ennetuslikud unenäod mis korduvad. Kui 2 ööd järgimööda näed ühte ja sama unenägu tuleb selle hoiatust arvestada, see on juba sinu alateadvusest tulnud ehk ennustuslik unenägu.
Mõtlesin pikalt, endal ennustuslikke unenägusid ei ole olnud, alati mingi jura. Emal aga oli unenägu Estonia hukuga seoses. Kas oli pilet ostetud või taheti osta aga öösel keegi ütles ÄRA MINE. Isa oli veel kuri, et on vaba nädal oleks võinud stokholmis käia.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida mu unenäod tähendavad? Para-P 15 13,171 03-11-2023, 13:27
Viimane postitus: Blondiin007
  hirmutavad unenäod nupsu 9 3,923 26-09-2020, 19:40
Viimane postitus: kalldunn
  Inimesed ja aurad nende ümber alexa 29 18,405 10-01-2020, 20:45
Viimane postitus: Q11
  Aina korduvad unenäod lagunendmaja 90 69,328 21-12-2019, 21:54
Viimane postitus: Q11
  Unenäod saavad tõeks Hallucigenia 39 24,402 28-08-2017, 18:53
Viimane postitus: Marimu
  Pidevad unenäod Jinny 5 5,106 27-06-2016, 06:51
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Häirivad unenäod PrincessOfMoon 3 6,704 30-07-2014, 07:53
Viimane postitus: olematu
  Värvilised unenäod, abi? :) plantique 2 2,653 02-06-2014, 17:14
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Hirmutavad unenäod Maris 2 2,896 08-04-2014, 15:22
Viimane postitus: Mannu
  Veidrad juhtumised ja unenäod peale vanaema surma. Vabahing 5 3,547 08-07-2013, 14:20
Viimane postitus: Vabahing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat