•  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37(current)
Teema hinnang:
 • 2Hääli - 4 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
2012: Nibiru põhjustatud hiigelkatasroof?
(09-09-2018, 09:54 )TTT Kirjutas: maakera telg on viimase 1000 aasta jooksul 2 korda muutunud. tuuletõmbus või mis?
Nibiru on väljamõeldis, mis täidab auku.

Tekitas ka huvi, et mida mõeldakse.

Äkki Maa telje pretsessiooni, mille tulemusena Maa telje suund teeb ühe täistiiru iga 26 000 aasta tagant ja mis muuhulgas on põhjuseks miks vanadest aegadest pärit teada-tuntud astroloogilised tähemärgid ja nende vahemikud enam ei kehti. https://et.m.wikipedia.org/wiki/Pretsessioon
Vasta
https://thebigtheone.com/%d0%ad%d0%bb%d0...%b8%d0%b5/
https://thebigtheone.com/%d0%9d%d0%b8%d0...%9a%d0%be/
Pikemalt juttu Niburust ja tema "palja silmaga nägemisest". Saidil on ka muud huvitavat: megalodon, UFO-d ja muud.palju aga tõde? see on hea küsimus, ise arvan, et 5%. Kui ka 1 jutt on tõene on asi huvitav!
https://thebigtheone.com/%d0%a8%d0%b0%d0...%b3%d0%b2/
Indiaani šamaanide ennustused
Vasta
Täna on meil aasta 2020...suurepärane teema, näitamaks ilmekalt, milline on kogu selle jauramise tõeväärtus. 2008 tehtud postitusest loeme:

Tsitaat:...2009 aastal saab seda näha palja silmaga ning 2012 lõpuks jõuab ta maani ja selle lähedalolk põhjustab polaarvahetuse, mis pidavat tooma meie planeedile suured üleujutused ja maavärinad...
Vasta
Ma ootasin 80-ndaks aastaks ka lubatud kommunismi. Sitta ta tuli. Aga nüüd hakkab taas tunduma, et EU viljastavates tingimustes võivad minu silmad selle veel ära näha.
Et ei maksa heita ülepeakaela kõrvale kunagisi ennustusi, et jama. Kui lubatud asi lubatud ajal ei tule, siis vanajumalal pole lihtsalt aega olnud. Kui piisavalt naaksuda, küll ta viimaks teeb ära!
Vasta
(28-07-2020, 09:33 )Aadu66 Kirjutas: Ma ootasin 80-ndaks aastaks ka lubatud kommunismi. Sitta ta tuli. Aga nüüd hakkab taas tunduma, et EU viljastavates tingimustes võivad minu silmad selle veel ära näha.
Et ei maksa heita ülepeakaela kõrvale kunagisi ennustusi, et jama. Kui lubatud asi lubatud ajal ei tule, siis vanajumalal pole lihtsalt aega olnud. Kui piisavalt naaksuda, küll ta viimaks teeb ära!
Niburu jutt kos nende annu -nakki - dega on jamaBleh See oli ammu teada aga huvitav lugeda mida siis ja praegu arvatakse asjast. Kommunismi ka ei tule tahetakse hiina ja põhja korea vahelist "heoluühiskonda" kultiveerida. Järsku iga 100a. tagant + - 10-20a. on inimkonnal hulluse aeg?Shock
Vasta
Huvitav fakt -Etioopia kalendri järgi on praegu 2012
https://www.ethiopiancalendar.net/
Vasta
Tuletasin pisut meelde, et millest see Nibiru teema üldse alguse sai.

20. sajandi alguses mõtlesid astronoomid, et planeetide trajektooris on mingi ebakõla ja päikesesüsteemis peab olema mingi suur objekt veel peidus - Planeet X. 90-ndate alguses analüüsiti kosmoseaparaat Voyagery andmete põhjal, et Neptuuni mass on midagi muud, mis seni arvatud ja Planeet X ei pea üldse eksisteerima.

Zecharia avaldas 1976. raamatu nimega "12. planeet". Luges Sumeri savitahvlitelt/-rullidelt välja, et Nibiru lendab koos Annunakidega kosmoses ringi 3600 aasta pikkusel orbiidil. Minu teada, eriti keegi teine Sumeri kiilkirjast sellist juttu küll välja lugenud ei ole. Leheküljel www.sitchiniswrong.com viitab, et igaüks saab neid savitahvleid ja tõlkeid lugeda ja märksõnu otsida. Seal ei olevat kuskil kirjas 3600 aasta kohta sõnakestki, ega Nibiru seosest Anunnakitega. Nibiru enamasti viitab seal Jupiterile. Jupiter/Marduk/Nibiru.

1995. hakkas keegi Nancy Lieder rääkima, et hallid tulnukad panid talle aju sisse seadme, mille abil nad suhtlevad. Tulnukad rääkisid talle kuidas Nibiru kohe tuleb ja Nibiru on planeet X. Samal ajal ilmus meie taevasse ka komeet Hale-Bopp. See komeet olevat välja mõeldud, et juhtida tähelepanu kõrvale Nibiru saabumiselt. Kuni tänase päevani on ta kuulutanud väla mitu kuupäeva, kus Nibirut ei saabunud.

Ma loen regulaarselt facebooki gruppi Nibiru countdown. Seal on huvitav vaadelda, kuidas inimesed mõtlevad. Loodan väga, et sealsed inimesed on väga erandlikud.

Veerand postitusi on fotod päikesest, kus igasugu läätse/klaasi peegelduse jms tõttu on igasugu ringikesed Päikese lähedal ja neid siis peavad huvitavateks leidudeks, mis on Nibiruga seotud. Samasugused on videod, kus kerakesed silmnähtavalt liiguvad päikese lähedal vastavalt sellele, kuidas kaamerat liigutatakse.
Veerand postitusi on punastest päikeseloojangutest, mis on lihtsalt ilusad, aga kuidagi Nibiruga seotund postitajate arvates.
Palju on asteroidide tulekust uudiseid. Miskipärast ületavad uudiskünnise asteroidid, mis mööduvad kaugemalt kui 10 kordne kaugus Kuust.
Mõned väidavad, et nad tunnevad kuidas kohe läheb kõik halvaks kohe maailmas ja teised noogutavad.

Näeb palju videosid ja illustreeritud skeeme, mis on pealtnäha justkui professionaalsed ja kus on vaeva nähtud, et see võhikule võiks teaduslik ja usaldusväärne tunduda. Neist ilmselt palju tegelevad sihilikult lihtsalt kärbeste pähe ajamisega ise seda uskumata. Teised leiavad selles raha teenimise võimaluse.
Üks Nibiru teemaline youtube kanal on pannud vietnamlased spämmima erinevatesse temaatilistesse facebooki gruppidesse iga teine päev uus video, kus sisu eriti pole, on ainult intrigeeriv pealkiri, et 2 nädala pärast, sest Nibiru tuleb sureme või midagi sellist. Mõni avastab, et eri aastaaegadel on päikesetõus eri suunas ja arvab, et toimub pooluste nihkumine.

Inimesed on nii lihtsameelsed ja huvitavate vajaduste, et kui otsid intrigeeriva pildi ja 5 minutiga kirjutad mingi dramaatilise pseudoteadusliku postituse, siis tormatakse kohe uskuma. Justkui "jess, kohe hakkab midagi globaalset toimuma, ma teadsin et ma elan huvitaval ajal". Sellest ei lasta üldse häirida, iga aasta tuleb Nibiru kohe mõne kuu pärast, aga pole kunagi kohale jõudnud.
Vasta
Nibiru juures tuleks eristada kahte täiesti erinevat komponenti:

1) Nö "12. planeet", mis selgitaks häiritusi Päikesesüsteemi planeetide liikumises ... see osa teemast pole Para-webi vääriline.

2) Nö "müstiline ja tunnetuslik pool", mille juures tooksin ma esile nö "hingede transpordi-laeva" poole (kui planeet Maa peaks tehnoloogia arenedes nö "õhku lastama" planeedi-hävitaja-pommidega, siis on teatud kosmilisel seltskonnal vaja Maal kehastunud tervikolemuste hinge-elukogemus säilitada, ning taoliseks infohoidlaks (hingede transpordilaevaks) ongi Nibiru.

Füüsilise poole pealt on taoline Nibiru-transpordilaev üsna väikese massiga ja mõõtmetega (nagu lendavad taldrikud ikka on), st ta ei tekita Päikesesüsteemi planeetides mingeid mõõdetavaid liikumis-anomaaliaid.

Nibiirus peituv tumedam/kahjulikum pool seisneb järgnevas: osad Maale kehastunud peavad planeet Maad nö "vanglaks", kus sisulise arengu asemel toimub vaid taandareng (1 uue oskuse jaoks kaotad 100 olemasolevat oskust; ehk 0.1 eur plastpudeli ära viimiseks kulutad 1 eur kütust, saad 40 eur parkimistrahvi ja 200 eur liiklustrahvi) ... taolise mõttemudeli järgijad oleksid nõus meeleldi nö "planeet Maa õhku laskma", kaotades sellega kogu senise maise jabur-arengu kogemuse, ning alustada kuskil muul planeedil uut taaskehastumiste ringkäiku nullist: nende jaoks on Nibiru nö "vangla-laev", mis ei laseks neil Maalt lahkuda.

Vasta
Planeedil pole viga midagi,inimesed ise on loonud parasiitlikke systeeme ja egregore mis neil endalgi on yle pea kasvama hakanud ja möningatel juhtudel kontrolli alt väljunud.Ideaalis peaks inimesed järgima dzainismi ja ahimsa pöhimötteid see on toimima ja elama nii et vöimalikult vähe kahjustada yksteist ja muid elusolendeid siis saaks maa toimida sellise arengukeskonnana nagu ta on möeldud.Selleks tuleks vabaneda aga meeleplekkidest mida kristlikus kultuuris kutsutakse setsmeks surmapatuks. Kui inimkond toodaks positiivset armastuse energiat kannatuste tekitamise asemel mis viivad löppkokkuvöttes hulluseni mis levib ka planeedi energiavälja,siis oleks ka elukeskkond rahulikum siin maakeral.
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=jIrz1hP1wpI
Venekeelne uuem jutt niburust, ehk pidi olema juba nähtav.
Vasta
  
 •  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nibiru, planeet Maa "restart" ja 4D kehad volli 127 86,280 21-04-2024, 09:56
Viimane postitus: Lokster

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat